Forum
Nova sem na igre123 in to je moja 1.zgodbica tle gor.Upam,da bo brana bom kr začela
-------------------------------------------------->Uvod in 1.Del
To sem jaz: [img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTDw8D5XS6jUPPJsUrKxp-1ZDEqg5iqaL3He5XlNOSsKzDtBEx-BHXeGeYT[/img] Ime mi je Sara Rodgers.Prihajam iz Londona in stara sem 18 let.Imam bff Amadejo:

Piše se Willson in je pravtako stara 18 let.Hodiva v 3 letnik gimnazije v Londonu.Jutri se začnejo počitnice in z Amadejo odideva na more v Los Angeles za cele 2 meseca in pol,dokler se nam 15.9. ne začne šola.
---------------------------------------------------------->1.Del
Seveda vsa vesela vstanem,saj je zadnji dan šole in še zadnji dan spanja v domači postelji.Po tuširanju in izbiri oblek si končno oblečem tole:

Pojem kosmiče in odidem v šolo z avtobusom.Na zadnjem sedežu me že čaka Amadeja.Ona je že vse spakirala,pravtako jaz,samo odideva domov,pobereva kovčke in greva na luštno!Po pouku,ki se je vlekel kot celo 1 leto,odideva domov.Hitro pojeva pico in se odpraviva na letališče.Čakava v vrsti,za letalsko vozovnico,ko jo končno dobiva,hitro odideva v letalo:

Jaz sedim na sedežu 20 Amadeja pa na sedežu 21.Pred nama sta dva sedeža obrnjena k nama tako,da 4 sedimo in se lahko gledamo.(če veste kaj mislim-kot na vlaku).Nasporti mene se usede en full kjut fant:

Pove,da mu je ime Michael in da je doma iz Los Angelesa,kar pomeni da se bomo lahko velikokrat videli.Pove,da stanuje blizu najinega hotela,amapk lahko greva k njemu,da nebova v hotelu.Seveda z Amadejo takoj sprejmema tole ponudbo.Saj Michael je fulllll kjut fant,oz je prefecten :$ .Ko prideva pred njegovo hišo,naju kap.

Njegova hiša oz.Vila

Boš bral/a mojo zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. september 2012
u107408
u107408
Neext!
16. september 2012
Ko prideva pred njegovo hišo,naju kap.Vila je bila zeeeloooo velika,z velikim bazenom,in čudovitim vrtem(zadnja stran).Hodili smo po hiši in Michael nama je razlagal kje je kaj.Nato naju je pospremil do najinih sob,ki sta bili nekaj metrov narazen.Razpakirala sem oblačila,lepotop priključila in ga dala na muzio,dala musko na on in začela zgalati oblačila v omaro.Poslušala sem tomusko: http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM
[img]http://www.harveynorman.si/image/large/52[/img] Moja soba.Nato sva z Michaelom odšla plavat v vodo,Amadeja pa je odšla v trgovino po čips,kokakolo,smokije in čokolado.Danes bomo imeli filmski večer in bomo gledali grozljivko brezglavni jezdec.Ravno ko sem se potunkala me je Michael prijel in me pod vodo poljubil!

Ko sva prišla na gladino me je vprašal: Sara bi bila moja punca? Odvrnila sem Itak in sva se poljubljala.Amadeja je bila zelo vesela za naju,ko naju je videla.Rekla je,da pride čez 1 teden 1d v Los Angeles saj ima tu koncert.Zjutraj bomo odšli rezervirat 3 karte za koncert.(Obožujem 1d) .Pogledali smo gorzljivko in odšli spat.Ravno,ko sem si oblačila spalno srajco je not prišel Michael in me začel poljubljat po vratu,imela sva prve spolne odnose med nama.Bilo je nepozabno.Zaspala sva tesno objeta skupaj.

Tako sva skupaj zaspala : $ Nextam?
16. september 2012
u107408
u107408
neeeeext
16. september 2012
en next še pls
16. september 2012
u70391
u70391
Next
16. september 2012
Yey tenx za nexte,zdele pride next
------------------------------------------->3.DEL
Zbudila naju je ura,ki je bila nastavljena na 09:00.Stuširala sva se in skupaj smo odšli na plažo.Tam smo plavali uro in pol,nato pa sva se z Michaelom takole poljubljala na plaži:

Odšli smo v bar kjer smo pili sadni koktajl.

Amadeja je odšla v šoping,midva pa sva odšla v kino gledat ta film:

Tako sva se smejala,objemala in poljubljala.Jutri je bil dan odhoda nazaj v London.Bilo mie je težko pri srcu,saj vem,da se z Michaelom nebova videla(no 1 na leto za samo en teden).A nisva šla narazen,na letalu sem gledala najine slike in solza mi je pritekla na lica.Amadeja je rekla: Sara če se z Michaelom ljubita,bosta zdržala verjemi mi.Objeli sva se in rekla sem HVALA.Prišli smo domov in takoj sem odšla na FB in si tam do 23:43 pisala z Michaelom.Rekel je,da je zelo osamljen in da me ljubi.Rekel je,da ima zame eno presenečenja in da mi zjutraj to pove.Odšla sem spat in zaspala z mislijo nanj.Zjutraj me na vsezgodaj prebudi sirena avtomobila.Odhitim ven in tam vidim..next? sry da je kratek next sam morem it nalogo naredit,nextam ob 4 ali 5
17. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg