Forum
u105994
u105994
нαααααααααααααנ! ѕz ℓєנσ (∂ι∆мση∂.) ѕωα ѕє σ∂ℓσcιℓє, ∂α ηαριѕєνє ѕє єησ zgσ∂вιcσ. ∂νє ѕνα zє ιη ѕνα נυ кσηcαℓє, ρα ѕνα ∂σвιℓє ι∂єנσ ιη zє נє тυ ησνα. нανє ƒυη, χσχσ:*
-------------------------------------------------------------------------
»Sophie, mala, midva greva, prav?« »Ja mama.« Odšla sta, jaz pa sem se vrgla na posteljo in zavzdihnila. Spet bom tri mesece sama. No, naj se vam predstavim.
Sem Sophie Anne Lloyd. Ja, najbrž od priimku takoj pomislite na Cher Lloyd, kajne? Ja, to je moja sestrična. Stara sem 16 let in živim v Londonu. V prostem času rada slikam in rišem, prav tako treniram umetnostno drsanje in hokej. Dve stvari, ki sta si popolnoma različni, kajne? Ampak, ker sem na šoli, kjer trenirajo hokej, sem se ga morala naučiti. Sem samska in edinka. Moji mami je ime Jane, očetu pa John. Sicer sta filmska režiserja in ju ni skoraj nič doma, a sta kljub temu najboljša starša na svetu. Nimam najboljše prijateljice, niti najboljšega prijatelja, saj se hočejo vsi družiti z mano, ker smo bogati. Zelo dobro se edino razumem s Taylor Swift in Seleno Gomez. Res sta najboljši in sta edini, ki me imata res radi. V razredu sem vedno v središču pozornosti in moje ocene so popolne, same petke, kaj pa drugega. Včasih si želim imeti življenje kot navadna punca in nič drugega, res.

No, pa se vrnimo v mojo sobo.
Vzela sem računalnik v roke in prižgala skype. V prvi sekundi sta me kliknili Cher in Taylor. Takoj sem ju poklicala.
Taylor; haj!
Sophie; hej.
Cher; hello babes. Kako smo?
Sophie; spet sama. Za tri mesece. Vidve?
Taylor; v redu. Pridem k tebi, če ti je dolgčas?
Sophie; ja, lahko.
Cher; jaz pa moram iti. Se vidimo, dijo.
Taylor; dijo, kmalu pridem Sophie!
Sophie; okej, dijo.
Prekinila sem in na hitro šla pod tuš. Spodaj je zazvonilo, šla sem odpreti in v objem mi je skočila Taylor.
-------------------------------------------------------------------------
next?;*
23. december 2012
next se opravičujem ker oglašujem. Bi brau kdo? http://www.igre123.com/forum/tema/najboljse-pocitnice:**/47313/
23. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeext
23. december 2012
next
23. december 2012
Nexxxt... (love it )
23. december 2012
ɴeeeeeeeeхт! cαrѕĸι zαčeтeĸ c;
23. december 2012
next
23. december 2012
u113507
u113507
Next.!< 3
23. december 2012
next!
23. december 2012
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
23. december 2012
neext!!
23. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
plisss zame
23. december 2012
next!
23. december 2012
next
23. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. december 2012
u86741
u86741
next!!
23. december 2012
neeeeeext
23. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
23. december 2012
next
23. december 2012
neeeeeeeeeext
23. december 2012
u113707
u113707

»Megan in Mason kaj počneta?!« se zadere mama,ko naju zagleda na tleh sredi dnevne sobe.
»moj daljinec je!« zakričim na Masona in mu iz roke iztrgam daljinec,ter zmagovito vstanem,ko se nenadoma spet znajdem na tleh. Mama je samo zavzdihnila in odšla iz dnevne sobe,z Masonom pa sva se še naprej tepla za daljinec od televizije.
Naj se vam predstavim:
Moje ime je Megan Louise Shileds,stara sem 15 let in prihajam iz Londona.

Imam dva brata in eno sestro. Mason je moj 14 letni brat,

mlajši bratec Max je star 4 leta,

mlajša sestrica Morgana pa 5 let.

Moja mama in oče sta oba to leto obrnila 40 let,ime jima je Noel in Grace. Moja mama je irskega rodu,oče pa je angleškega rodu,to pomeni,da sem pol Irka in pol Angležinja. Imam dva bratranca Grega in Nialla Horana. Včasih sem ju videla skoraj vsak teden,zdaj pa ju vidim bolj redko,saj je Niall v skupini One direction,ki je zelo popularna po celem svetu in zelo veliko potujejo. Spoznala sem že celo skupino in z Zaynom sva si takoj skočila v lase,saj se ne marava. Najbolj lušten mi je definitivno Harry. Nimam fanta,v šoli pa sem vedno v središču pozornosti,vedno sem bila in to,da sem Niallova sestrična je še pripomoglo k vsem tem. Imam najboljšo prijateljico,ki jo poznam že od dobesedno od rojstva,saj sva bili rojeni na isti dan. Povsod greva skupaj in ljudje naju imajo za dvojčici,njeno ime je Hanna Fields.

Nihče na vsem svetu nima boljše prijateljice od nje. Tudi sama nima fanta. Trenutno obe obiskujeva srednjo šolo : ALEXANDER VII. ,ki je najbolj popularna in draga šola v mestu. Prvo polletje se je že skoraj končalo in trenutno imamo zimske počitnice.
Pa se vrnimo v sedanjost.
»daj mi to,jaz sem na vrsti!« zakriči Mason in me z vso močjo odrine nazaj na tla,ter v trenutku zamenja kanal in si daljinca vtakne v hlače. Vsa jezna odkorakam iz sobe in odidem v svojo sobo,kjer se na postelji z mojimi starimi plišastimi igračami igra Morgana.
»kje je Max?« jo vprašam.
»z očetom sta odšla ven.« odvrne in najprej krtači plišasto igračko.
»izpulila boš vse lase.« se nasmehnem.
»saj jih nič nima več.« odvrne sladko,samo zmajala sem z glavo in odšla dol k mami.

next.? < 333
23. december 2012
ɴeхт ɴυjɴooooo
23. december 2012
next
23. december 2012
nneeexxtt!!!
23. december 2012
neeeeeeeeeeeeeext
23. december 2012
next
23. december 2012