Forum
Hello girls! am.. ja spet še ena zgodbica o naših popounih fantih! no da nebom preveč razlagala am..next bojo vasj 3-4 na teden seveda če bo blo zadosti bralk in ja nexti bojo vedno bolj daljši tko da za začetek enega kratkega.. Hope you like it!!

Anny Kendrick

One Direction

»Anny!!« me je poklicala stara vešča. Jah ta stara vešča je moja teta na mojo žalost imam še dve tečni sestrični , ki ju ne prensem. »ja teta Nichol?« sem jo prijazna vprašala, ker nism hotela spet dva tedna stradati, kar pa se mi dogaja pogosto. »kje si bla ničvredna smrklja?« oh nikoli nimam mira da bi se posevačala glasbi, ki jo zelo obožujem. »am..nalogo sem delala?« sem bolj vprašala kot rekla, ker drugega izgovora nisem našla. Če bi imela več samozavesti , bi ji že rekla par krepkih amapak seveda sem Anny, ki si nič ne upa. »kdo ti je dovolil delati nalogo? Da mi v sekundi prineseš kumarice iz shrambe!« se mi je zakričala da bi jo lahko slišal cel London. »ja teta Nichol.« oh kako sovražim to hišo še bolj teto in obe dve sestrični. Dokler je bil še stric Alexsander živ se nobeden ni znašal name. Ampak ni zmeraj use tako rožnato pred 8 leti sta umrla moja starša v letalski nesreči bila sem stara 10 let zato so stricu in teti dodelili skrbništvo nad mano ampak nekega dne je stric odšel v službo in imel prometno nesrečo v komi je bil 3 mesce, ko se je zbudil je živel približno 1 teden potem pa umrl. Od takrat je moje življenje ena prazna luknja. Prijateljev nimam, kaj šele najboljše prijateljice. Hodim na umetniško gimnazijo v 3 letnik vsi me sovražijo, ker sem ničvredna smrklja, vsaj tako pravi moja teta. Moje sanje so da bi postala slavna pevka, ko je bil stric živ me je hotel vpisati na X factor ampak on je umrl in teta mi ni pustila, ker ve da imam talent in ce bi bila sprejeta nebi mogla bit njena služkinja, počutim se kot pepelka. »Anny!!« woow teta Nichol je ponorela. Stresla sem z glavo da se streznim od vseh teh misli. Odšla sem do police na katerih so bile v steklenih posodicah kumarice in jih odnesla v kuhinjo videla sem da se nebo dobor izteklo saj je bila teta zelo jezna sestrični Mija in Lupita sta se pa režali kot hmm.. boljše da ne izgovorim, ker bi žalila boljše in lepše stavari od niju. »kje si se obirala toliko časa ti predrzna smrklja?« me je nahrurila vešča. »am...spotoma sem še pospravila nekaj stvari« sem se ji vidno zlagala ja še ena slabost na meni neznam lagati človek me hitro prebere. »pojdi v sobo in se ne vračaj do večerje, če si si jo sploh zaslužila!«hitro sem jo popihala v sobo. Ulegla sem se na posteljo in v naročje vzela kitaro, ki sem jo dobila za 13 rojstni dan od strica. Začela sm igrati namišljeno pesem in si zraven mrmrala, ko sem se naveličala, kar je trajalo, kar nekaj časa sem se vlegla na posteljo in zaspala.
01. december 2013
next
01. december 2013
neext
01. december 2013
NEEEXT!!!!!
24. avgust 2015
u199774
u199774
neeeeeeeext!!!!!!!
24. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani