Forum
Živijo! Jaz sem Rožica Kočevar, in živim na rožmarinovi 88, KOPER. Nenavadno sem se počutila ko sem nekega popoldneva na prazen list pergamenta s vijoličnim obrobom risala kokoš. Kmalu sem ugotovila, zakaj. Namreč, kokoši nisem risala kar tako. Otipala sem svoje mastne ust nice in na njih začutila herpes. Takoj sem ga narisala tudi kokoši, da bi bila bolj podobna meni. Ampak ker mi je v herpesu kljuvalo zelo močno, sem šla v kopalnico. Herpes je po petih dneh izginil. In ispadla sem največja kretenka! Uh, kako mi je ta herpes delal težav! Več o mojem življenju, o življenju Rožice Hočevar pa najdete na mojem profilu pod forumom. Adijo!
16. november 2011
No, kar tukaj bomo začeli, sredi snežne gore, v hotelu Ablumanka. Nekega večera sem pogledala na uro in ugotovila, da je čas da grem pod tuš.. Tako kot vsak večer pod tušem sem si tudi ta večer prepevala pesmico ribič pepe, od čukov.
17. november 2011
kere ideeeje uno mislim reeeees super
17. november 2011
No, pozneje, ko sem prišla iz tuša sem ugotovila da je zelo mrzlo zato me je bilo strah. v hotelu pa sem bila brez staršev in mi nihče ni mogel pomagati, pri strahu. odločila sem se da grem v bolnišnico. vsedla sem se u auto in se odpeljala v bolnišnico. a kmalu sem se zaletela v kravico na podeželju. takoj sem stekla iz automibila in ubogo malo kravico vzela s seboj na zdravniški pregled saj sem se zbala da bi bilo tudi njo strah mraza.

DOMA, 16.2.2011

starši so mi dovolili da kravico obdržim. poimenovala sem jo google. tako izgleda:
23. februar 2012
kravica google:

23. februar 2012
ko sem se vsak dan družila z mojo živalsko prijateljico sem vzljubila živalice. starše sem prosila, če jih lahko dobim še več. Zato so mi kupili:

psa bohorja:

23. februar 2012
mucka šalabajsa:

23. februar 2012
levinjo rehabiti:

23. februar 2012
levčka jožef:

23. februar 2012
bikca fredšmita:

23. februar 2012
ovco katedralko:

23. februar 2012
in imam zelo rada moje živali!
23. februar 2012
Naslednjega jutra sem se zbudila blazno vesela ker sem dobila takšne lepe živali. Ko pa sem pogledala na uro sem se nečesa spomnila. Manjka mi ena zelo zelo pomembna domača žival. Tako sem stekla k mamici in očku ter jim povedala, kaj bi rada. Ja, saj veste. Starši so mi potem kupili kokljo ki sem jo poimenovala Irena. Ker smo hoteli mladiče, sem kupila še petelina Bruslja. Slike pa drugič.
05. marec 2012
Oblekla sem se in šla pozdravit vse svoje živali po vrsti. Veselo sem jim predstavila kokljo Ireno in petelina Bruslja. Ah, moja kmetija je tako lepa! Sem si mislila ko sem opazovala vesele živalce na paši. Veselo so pasle svoj zajtrk. Na zajtrk sem šla tudi jaz. Moja mama me je že pričakala v kuhinji z svežo potico. Za zajtrk sem jedla kruh z medom in pila sem domače mleko ki ga je očka pravkar prinesel od krave. Čez okno sem zavohala svežo travo ki mi vsak dan tako lepo polepša zajtrk. Čez okno sem celo videla kako moja kravica lepo kaka. Glej no, kako lepo! Njen prvi iztrebek na naši kmetiji!
05. marec 2012
Stekla sem na travnik in si pozorno ogledala kakec. Nato sem ga primila v roke ter poskusila, kako bi reagirale živali če bi iztrebek zalučala v sosedovo Micko.
21. maj 2012
Sosedova Micka se je grozno razjezila, ter mi zakričala: Oh, veš kaj, zdaj je pa DOSTI!!! Ta trenutek bom prišla na tvojo kmetijo ter vzela VSE tvoje živali.
Preden je prišla je še stekla v hišo po sekiro, jaz pa sem se ta čas skrila v podzemni prostor, kateri je narejen za primer da pride tornado. Moja starša sta prav takrat bila na sejmu ter nakupovala za preživetje. Samo še pes Bohor je skočil v moje naročje, jaz sem ga odložila na tla ter hitro zaprla vratca podzemnega prostora. Čez nekaj minut sem zaslišala kričanje ter toptanje sosedove Micke, naenkrat pa se je ustavila. Sigurna sem, da zato, ker nas je pričakovala na travniku. Ovca Katedralka bik skoraj zamekala, pa sem ji jaz pokrila usta.
27. junij 2012
ooooooooooo hej
29. januar 2013
29. januar 2013
blek
29. januar 2013
Kaj je blek?
29. januar 2013
u120017
u120017
next
29. januar 2013
Hvala za kompliment
29. januar 2013
oprosti vedno sem taka v resnici se jaz gledam winxce zaradi mlajse sestre
29. januar 2013
Potem pa je pes Bohor kakal po tleh. Zelo je smrdelo! A nato sem zaslišala korake, prišla je sosedova Micka. '''O kaj se tu pravi, da tako smrdi? Živali imamo? To bomo še videli!'' je rekla. Začela me je obmetavati s paradižnikom. A nato je levček Jožef junaško skočil proti njej in zarjovel. Micka je zakričala, a šla ni. Nato se je Jožef vstal in ji rekel da ni prijazna. In Sosedova Micka se je morala opravičiti. Mucek Šalabajs pa je med tem spal na Bohorjevem iztrebku, ker ni imel lepih navad. Zato sem ga okarala. Žalostno je zamjavkal otožno pesem in zaplesal kan kan. A Micka je imela dovolj in Šalabajsa vrgla skozi strešno okno! Oh joj!
Berite in komentirajte, da izvete, ali je mucek Šalabajs preživel!
29. januar 2013
Nič hudega, Katica123!
29. januar 2013
u120017
u120017
pizda ptasica a si ti resna...? koks ti stara pizdaaa....nmors takih zgodb pisat omfg lol
29. januar 2013
Lahko, saj predstavljajo pravo kmečko življenje!
29. januar 2013
hahah
30. januar 2013
KAR NEKAJ ZGODBA!
30. januar 2013
Ni res, prav napeta zgodba je! Kako pa naj vemo, ali je mucek Šalabajs preživel?
31. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg