Forum
NO ZA TISTE KI IMATE NPR TEŽAVE S TEŽO, STILOM ,PRIJATELJSTVOM,NORČEVANJA ,LJUBEZNI... MI ZAUPAJTE MORDA TI LAHKO POMAGAM JAS SEM TARA KLIČITE ME XENY TA OSEBA NE OBSTAJA SAMO TO IME IN TA ŽENSKA NA SLIKI MI JE VŠEČ NO-
-
-
-
-
-SEM XENY STARA SEM 15 LET IN IMMA TUDI TEŽAVE AMPAK JIH SKRIVAM IMELA SEM ŽE TEŽAVO SAJ SEM ZANOSLA AMPAK JE BIV HVALA BOGU LAŽN ALARM NO NO GLAVNEM IME SE NAPIŠE XENY IZGOVORI PA KSENI NO TOISN JAS :

IMAŠ TEŽAVE IN MI JIH BOŠ ZAUPAL/A

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. april 2011
NO DALA SEM PRAVO SLIKO IMENA PE NE SEM TARA IN TISTO JE MOJA SLIKA DRUGAČ ZA VAS SEM XENY
01. april 2011
no jas sem oboževalka dulce in sm nesla v šolo avtogram pa mi ga je sošolka nardila pa sem jo pretepla in ji je iz noisa in ust tekla kri pa še zdaj ma dihalne težave in nemore hodidt kr sn ji nogo zlomla kaj naj nardim isključlji so me mama nesme zvedet zato spim že 3 dni pri prjatlci kaj naj
01. april 2011
no mislim sošolka ga je raztrgala
01. april 2011
?????????????????'
01. april 2011
no pojdi domov povej mami saj je morda v skrbeh morda te bon skregala ampak moraš se naučit živeti popravi napako popjdo domol povej mami prosi jo za denar in pojdi v bolnišnico (če je ona sošolka tam) ji kupi velik šopek in bomponjero v obliki marjetice mala je taka milka ok upam da bo bomagal
01. april 2011
sori za slovnične napake saj se da prebrat ne al napišem še enkrat ?
01. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg