Forum
ime mi je Penny sun

živim v londonu v bogati hiši ampak živim sama

moja soba https://25.media.tumblr.com/2327c003d58cbea43bffe81bfdf4e70b/tumblr_mii5g2m4Fq1s44j22o1_500.jpg bil je konec 3. letnika in čas je bil za počitnice!!! izvedela sem da bo ju3 koncert od 1D zato sem šla nakupovat in izbrala tole

(glejte sam obleko) čevlji

verižica

uhani

in pa še make-up

plis napište next

a je dobra zgodba

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. julij 2013
next
18. julij 2013
u140958
u140958
next
18. julij 2013
hvala še vsaj 2 nexta rabm
18. julij 2013
next next
18. julij 2013
mala tinka daje v svojem imenu next zato bom nextala čez 5 min
18. julij 2013
dej kr zdle pls
18. julij 2013
u138283
u138283
next
18. julij 2013
končno je bil koncert povabila sm še emmo

(brez proteze) ki je živela z mano (sori k že nism prej povedala) oblečena je bla tko

makeup

odšli sva in zagledal me je harry

emmo pa liam

ko so odpeli komad je liam prišel po emmo harry pa pome in sta naju uprašala če bi peli zravn a midve sva ostali brez besed bila je najna naj pesm
in peli sva tako glasno kot še nikoli ko je bilo konec koncerta sva iz emmo povabili fanta liama in harrya k nama domov in imeli smo večerjo ter nočno kopanje
next
oceni od 1-10
18. julij 2013
next 10
18. julij 2013
next 10
18. julij 2013
Next
18. julij 2013
ju3 ne bom mogla no ja mogoče bom samo če ne bom mi plis oprostite
18. julij 2013
aja ali imate kakšna uprašanja pripombe bi radi kaj spremenili komentar...
ju3 nextam bolj proti večeru ok?
18. julij 2013
aja pa tm k sm dala od emme sliko k sm v oklepaj napisala brez proteze sm misnla zobni aparat ker sm se zmotila
18. julij 2013
u140958
u140958
next
18. julij 2013
ta next pa je res za ๓r.lนkค
odšli smo spat ampak midve z emmo nisva mogle zato sva šli na zrak prišla sta še liam in harry uzunaj smo bili do 03:30 nato pa šli spat ko smo se zbudili je emma pekla palačinke z čokoladnim prelivom o bilo so tako dobre za vsakega je naredila 2

pogovor l-liam h-harry e-emma j-jaz
l- to je tako okusno
e- ah ne no
j- res je
e- imam tako navado
l- no jaz mislim da imaš krasno navado haha
h- ja in veš kaj a bi mi kdal kdo še eno
j- a bomo kaj nazdravili
e- pa ja dejmo samo na kaj
j- na 1D
l in h- vidiva da imata zelo rade 1D haha
j- kdaj je še en koncert
h- danes zvečer samo midva sva mislila da bi imeli v in pred to hišo
j- ok sam bomo samo uzuni ok?
h- ok
in res je bil koncert bilo je noro hudo ko ga je bilo konec smo šli spat in zazvonil je zvonec vsi smo šli pogledat bil je...
21. julij 2013
u140958
u140958
next
21. julij 2013
next!
10
21. julij 2013
vidš luka zakaj je bil next zate
21. julij 2013
ja zdej vidm
21. julij 2013
next
21. julij 2013
ful je pozn vem
..............................................................................................................
na vratih je bil moj in emmin bivši fnt pač obedve sva ble z njem ime mu je austin

potem pa ga je emma videla iz natasho

od tkrt naju ni pogledu ampak ko je zagledu emmo ji je reku kje je bila če sta par bi si morala vse povedat
pogovor: e-emma j-justin
e- če bi si rabla vse povedat mi povej zakaj si bil z natašo na zmenku
j-amm.... sej nism bil jst sm bil doma
e- men si tkt reku da si na zabavi pr prjatlu pol mi je pa natasha rekla nej pridm do tiste restavracije
j- ja ok bil sm z njo in kaj pol
zagrabu je emmo in jo nesu v avto in odpeljal noben ni vedel kam jo je justin odpeljal zato sem poklicala natasho povedala mi je kje živi in da je šel justin na letalo da gre v miami vedela pa je ker ji je naročil naj natasha pride pomagat emmo spravit na letalo ko sva se nehali pogovarjati sem liama in harrya uprašala če imajo kakšen koncert v miamiju liam je rekel da nimajo sploh nobenega koncerta ta mesec prosila ju je da čuvata hišo da gre hitro po emmo harry ji je odgovoril da naj grejo vsi hitro do letališča ker letalo odleti žez 30 min vendar pa si do letališča rabil priti zdaj z nečem hitrim ker je justin emmo odpeljal pred 20 min in prišli bodo ravno takrat ko bo 20 min dokler letalo ne odleti potem pa sem se spomnila da imava z emmo 2 motorja ker je bila emma v liama in liam pomojm v njo sva šla midva iz harryjm na en motor, vendar pa jih je nekaj zaustavilo...
vsaj 2 nexta ker dolg nism pisala bom zdj neki časa rabla mn nextov
02. maj 2014
next
03. maj 2014
še enga
03. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg