Forum
začela bom pisati zgodbo o Niki ki se zaplete z fantom Dejanom čeprav je zaljubljena v Aleksandra
naj začnem pisat??
rabim vsay 2 nexta
19. januar 2014
nexxštej!! *_* pliiis
19. januar 2014
Next
19. januar 2014
komaj sem vstala da bi spakirala svoje stvari že v svoj tako prepolni ruzak že sem zaslišala odsotni smeh svojega sitnega brata Luka kako gleda risanko.
"O moj bog kok si pa ti str da gledaš risanke,str si 15 let,haloooo..." ses se začela smejat nato pa je po stopnicah iz svoje sobe priskakljala Urška ki si je prepevala eno,meni že preveč znano melodijo zato sem pogled hitro preusmerila vanjo,takoj zatem pa se je mami začela drek zakva ne spakiramo da mormo it.
Luka je že spet odsotno uprašal:"hmm mami ne spomnim se da bi morali kam iti..."
Urška je tokrat očitno dobro prevzela svoje ter ga klofnila in dodala da če je tabor naj se ne izgovarja da ne ve kaj je ker mu je bedno ampak vseeno gre da bo videl Sanjo če ne ne bo dobil samo eno klofuto ampak bo imel na hrbtu hmalu pravo minsko polje.
Hitro smo spakirali in mami nas je odpeljala do naše posplošeno rečeno že kar avtoritetno čisto naše avtobusne postaje.Tam sem tkoj zagledala kopico malih čudakov z rutkami.Mami ustavi in reče:"no too je too.."
"KAJ??" smo uprašali vsi naenkrat a se vseeno izkrcali iz avta in naši usodi naproti odšli stran.Stran od prelepe hiše,varnosti in tortilj...ampak vseeno.Šli smo.Počakali smo še tistih malo zamujajočih čudakov se nabasali na bus in se odpeljali.Nekam v neznano.
Avtobus se je začel voziti in kar malo smo bili skeptični zakaj smo sploh prišli sem,potem pa sem tam prepoznala moje bratranca vida,ki mi je takoj začel razlagati kako mumijam spravijo vse tisto ,možgane pa to vn:"ja pa pol jih skos nos potegnejo...jaaagag fuuj,"nato pa še en odsoten:"BRUUUUUUUUUUUUUUUUUUH"
In prišli smo do tabornega prostora.
kaj se je zgodilo potem?? vsaj 6 nextov
19. januar 2014
Next
19. januar 2014
u159781
u159781
next
19. januar 2014
u19959
u19959
next <3
20. januar 2014
neeeeeext <3 <3 <3 najbooolš pišeš!!!
20. januar 2014
okey bojo dost sam 4je nexti...
Vidu sem namenila zgrožen pogled in klofuto nato pa s teeeeškim ruzakom odšlaa.Tam so se usi drli da mormo postavt wc.Tudi njim smo skoraj vsi namenili zgrožen pogled,klofute pa araje ne da ne bi dobili za delat še skledce.Torej sprva smo morali postavit še šotore nato pa...odšla sem ven ker mi je bilo zelo vroče in skorajda padla ven na enega tipa.Kmalu sem zagledala njegove lepe rjave oči...
na hitro sem se mu poskusila izmuzniti ampak ni šlo ker je v tem trenutku priskočil na pomoč Vid;začel je oh nika... klofnila sem ga še enkrat ga spet grdo pogledala in stekla stran.Tudi če mi je on toook ušeč se z njim ne družim več zaradi Vida,pa luka pa še kerga zih je tle kašen siten Jan.Imam slabe izkušnje z jani.Vsi so za crknt zoprni.Ampa ko se spet zagledala tiste lepe rjave oči(ja vem pozabila sem jih uprašat kk jim je ime) me je takoj vrglo iz tira in brigali so me vsi Jani in Vidi in vsi drugi fantje.On mi je všeč in pika pa tudi če mu je ime jan! Sem si zatrdila in odšla stran od tistih oči...
21. januar 2014
še tko mal za informacije kakšni smo mi:
jaz:

urška:

Luka:

Vid:

Aleks:

21. januar 2014
dj nextey sam tko o kermu alexu to gre?? najbolš pišeš
22. januar 2014
ja to je un k ma lepe rjave očke <3<3<3
22. januar 2014
kasneje tistega dne sem se šla sprehaja ob vodi ko sem opazila da je še nekdo zraven.Obrnila sem se in zagledala fanta z rjavimi očmi.Odsotno sem se mu nasmehnila in se obrnila,takrat pa je ta fant začel govoriti;
"veš,od tvojega brata sem šele izvedel tvoje ime in..."
jaz:"ohhh seveda pozabila sem,kako ti je sploh ime??!" ker še kar nisem mogla verjeti da me je ogovarjal najlepši fant
"Jaz...jaz...j..jaz Hmmm Aleksander sem veš..."
sploh nisem pomišljala kaj sem naredila in samodejno sem se mu vrgla v objem,a ko sem pred sabo agledala Luka se hitro popustila,in spet se je začela ta doba:"OOOOOOOOO Nika zakwa pa nisi povedala da hodta??"
Oba z aleksandrom sva bila v glavo kar nekako rdeča
Luka naju je nekaj čase še učil vprašanj podobne sorte ampak ko je čez nekaj časa opazil da na vsa vpršanja vstrajno odgovrarjava z :"ne luka,res ne " se mu počasi ni več ljubilo biti z nama.In spet;ostala sva sama.
in Alexander je že spet začel:"Veš nika,glede tega pa tud...
"oooooo kwa pa vidva" je pritekel Dejan in nato besen gledal v Alexandra...
Dejan:

23. januar 2014
u161435
u161435
nextttttt
25. januar 2014
u159781
u159781
neeext
26. januar 2014
neeeext!
26. januar 2014
u19959
u19959
neeexttt
30. januar 2014
u155782
u155782
next
08. februar 2014
neext
09. februar 2014
dj nextej hmal!!!
09. februar 2014
booom jutri
09. februar 2014
a dej no dej.to si učeri napisala.Torej teoretično dons
10. februar 2014
mhmmmm...
10. februar 2014
okej bom pa napisala neki še... "ahhh"je rekel Dejan."se m je zdelo.Raje imaš tega degena kot pa mene...hvala Nika"je užaljeno rekel in šl stran."dejan,pridi nazaj!takoj"sem zajokala. "nika,ne zmeni se za tga kretena.Važno je d sva midva skupaj" je rekel aleksander in čakal na moj odziv. "ti tepec! On je (najbrž zaradi tebe že 'bil') fant! in ti glista si mi ga hotel speljati.kreten nesposobni" to godljo so opazovali zdj že skoraj vsi ki so bili zraven... sori za kratek next.bo naslednji bolj dolg...
17. februar 2014
neeeext!!
17. februar 2014
17. februar 2014
neeeeext *o*
18. februar 2014
ej hanč ful dobra imena daješ,sam kje si pobrala dejana,pa jana!!!?
19. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg