Forum
Hejhoj!
Js bom pisala 1D imagine. To je tko, da js vedno zacnem "predstavljaj si, da..." in potem pišem naprej... no ni nujno da bom zmeri tko začela ((:
Za začetek bi mal nextov, plošiiim ;*
Kmal začnem !
(Vprašanja pa to mi piši na zs).

01. maj 2014
u170716
u170716
next
01. maj 2014
ηεvεяεvεяℓαη∂™: heeeej, kako ti je ime? Prvi imagine bom naredila v zvezi s tabo, se pravi, da boš ti z enim iz one direction ; 3 sam tvoje ime rabim :*
02. maj 2014
Neeext
02. maj 2014
Tebi je ime Lucija?
02. maj 2014
Predvidevam tako. Ker ze vem tvoje ime, bo tale next zate (:

First imagine for Lucija :33

Louis

"Tole pesem posvečam Luciji, ki je danes z nami! Uživaj!" je zavpil Louis.
Vedela si, da bo zapel tebi. Zardela si in ga opazovala. Dekle zraven tebe, ki je nosilo majico z napisom: I ♥ONE DIRECTION, se je obrnilo proti tebi. "A nisi ti Lucija?" je vprašala.
Pokimala si, dekle pa je zakričalo: "Tukaj je!!!! O moj bog!!!!! Aaaaa!"
Ampak ni se je slišalo do odra zaradi hrupa ostalih deklet. Ti pa si še bolj zardela.
Louis je začel peti solo. "Story of my life ..."
Dekleta (ki jih je bilo ogroooomno) so še bolj kričala in vriskala.
Ti pa si naredila en korak in nato še enega in še enega in na koncu si že tekla do odra in prišla si ravno, ko je Louis končal pesem. Skočila si mu v objem. Dekleta naokoli pa so utihnila in vaju opazovala. Louis se je nasmehnil in te še bolj stisnil k sebi. Objem je trajal in trajal, ampak zate je minil v sekundi.
Naslednji dan si bila na vseh naslovnicah najraznejših revij. Ampak ni ti bilo mar.

02. maj 2014
u163511
u163511
next
02. maj 2014
u73133
u73133
nexxxxxxxtttt *-* a lahka men narediš en imagine o Niall-u plosimmmm aja pa nej bo cute
02. maj 2014
u150784
u150784
NNNEEXXXXTT!!!

A mi lahko nardiš enga o harry-u?

(Kiara )
02. maj 2014
u28319
u28319
Awwh meni pa o Zaynu in prvem poljubu hh:3 (Maja)
Neeeeeeeeeeext c":
02. maj 2014
neeeeeext
02. maj 2014
Next
02. maj 2014
Next
02. maj 2014
Niall's pillow: itaak, samo povej mi, kako ti je ime =)) :3
02. maj 2014
Second imagine for Kiara <3

Harry

S Harryem si stopala po kozmetični trgovini. Odhitela si do oddelka s parfumi, Harry pa ti je sledil. "Poglej! Vaš parfum je tukaj! A mi ga lahko plooosim kupiš?" si prosila Harrya in naredila prisrčen pogled, kateremu se ni mogel upreti.
"Zate vse," se je nasmehnil, vzel parfum s police in odšel do blagajne.
Ti si se najprej prepričala, da te res ne more videti, nato pa si se na skrivaj podala do oddelka z ličili. Bilo jih je ogromno in bila si popolnoma očarana. Še enkrat si se prepričala, če je Harry še pri blagajni. Doma nisi imela nič ličil, ampak hotela si se polepšati zanj. Bila si prepričana, da bo Harry čisto očaran, ko te bo videl z ličili.
Našla si najdražjo znamko in hitro vzela prvo stvar, ki ti je prišla pod roke. Črna maskara. Videla si jo že na reklamah. Nanesla si si jo malo na trepalnice in se pogledala v ogledalo. Bila si zelo zadovoljna. Nato si vzela še eno zelo živo šminko rožnate barve in si jo nanesla na ustnice. Pa senčilo za oči! Oranžno ti je bilo zares všeč, kožnato pa tudi, zato si si nanesla kar oba. Odkrila si tudi puder, ki se je odlično ujemal k tvoji koži in v hipu je skril dva mozoljčka! Za na konec pa še popolno rdečilo in bila si urejena. Zazrla si se v ogledalo. Bila si navdušena! Tvoja koža je bila gladka in sijoča in polna teh barv, ampak bila si čisto drugačna kot prej. Hrepeneče si zrla v en lak za nohte v svetlo modri barvi. Na koncu si se odločila, da si boš na hitro in na skrivaj še tega malo nalakirala.
Ampak nisi opazila, kako je Harry čisto potiho prišel za tvoj hrbet, v eni roki je držal vrečko s kupljenim parfumom. Nisi opazila, da te je hotel presenetiti, ampak mu je izginil nasmešek z obraza, ko je videl, kaj počneš.
Narahlo te je potrepljal po rami in sunkoma si se obrnila, lak pa se ti je razmazal po prstih. "Oh, Harry!" si vzkliknila in osramočeno sklonila glavo.
Harry je bil malce šokiran. "Hej, sonček moj, Kiara, zakaj to počneš? Zakaj se ličiš? In zakaj si barvaš nohte? A zaradi mene?" je razočarano vprašal.
Počasi si pokimala.
"Ampak, Kiara, nikar. Veš, meni si všeč brez ličil. Tvoja koža je popolna zame in imaš zelo lepe oči in trepalnice in nohte. Zelo si lepa in zaljubljen sem vate, to moraš vedeti. In zaljubil sem se vate, ko si bila brez ličil, zato se nikar ne liči, ker si mi všeč taka kot si. Všeč si mi ti." je rekel in ti pritisnil poljubček na lice.
Živo rdeče si zardela, ampak nato si se nasmehnila in ga poljubila. Bila si presrečna in mislila si si: "Oh, kako popolnega fanta imam!"

Kiara, upam, da ti je ušeč ;D <3
02. maj 2014
Maja, tebi bom tudi napisala, sam malce kasneje :*
02. maj 2014
u28319
u28319
Okk. Neeeeeeeeeeext c":
02. maj 2014
bom zdej dala še mal slikic in seveda pojasnilo za une k ne poznate
To pač niso take slike kot una od Harrya pa to, ampak so drugačne. Gre se za vašo domišljijo. Jaz napišem nekaj in vi si poskušajte predstavljati sliko v glavi. Za nekatere bo lažje, za nekatere pa ne ;3 let's start!
(P.S.: vedno bom napisala PICTURE THIS) upam, da vam bo ušeč <3

PICTURE THIS:
Liam si sleče majico, jo zavrti okoli prsta nato pa jo odvrže, na koncu pa še pomiga z obrvmi na zelo sexy način. (vem, čudno, hahahaha xđ)

PICTURE THIS:
Zayn naguba svoje čelo na tisti prisrčni način in razpre svoje perfektne rjave oči. Nato z globokim, prijetnim glasom reče: "I love you," in oči se mu še malo zasolzijo. (umiram )

PICTURE THIS:
Niall je oblečen v svoje najlepše kavbojke in belo majico. Z roko si gre čez lase, nato pa gre na kolena in iz žepa povleče nekakšno zlato škatlico in jo odpre nato pa te pogleda s svojimi modrimi očmi in reče: "Samo reči ja!"
Ti pa v škatlici zagledaš prečudovit zlat prstan z rožico.

-----------------------------------------

hahahahahahah, upam, da vam je ušeč (jaz sem uživala lol) <3
02. maj 2014
u28319
u28319
Hahah. Zakoon<3 Neeeeeeeeeeext c":
02. maj 2014
To je prfektno
02. maj 2014
u100166
u100166
neeeext!
02. maj 2014
u28319
u28319
next
02. maj 2014
u73133
u73133
zakonnnn nexxxxxxxxxxttt
02. maj 2014
Neeext, z niallom? Tina
02. maj 2014
u150784
u150784
POPOUNO!!!
IN ŠE ENKRAT POPOUNO!!!
next!!!
02. maj 2014
Neeeeeext, tole je zakon!
A lahk še men nardiš enga z Liamom, plis? (Tammy)
02. maj 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeeext Kdaj bom jaz? Haha.
02. maj 2014
Neeeeeeeeeeext....lahko meni narediš enega z louisom P.S. moje ime je Nastja
03. maj 2014
u150784
u150784
daj next!
03. maj 2014
u73133