Forum
Ja spet jaz z mojo zgodbo.No ostale niso bile tako uspešne.Upam da ta bo.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja zgodba se bo šla o punci Miji.Ona je nora na skejtanje.Še trenutka nebi izpustila za skejtanje.Pač ja v tistem mestu spozna svojega fanta.Skupaj skejtata (ker je on tudi nor na skejtanje)Delata še v službi ki vse dostavljajo s skejtanjom.Ampak potem se morajo preseliti ker...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No upam da vam je všeč.

To je Mia:

In to je njen fant:

No upam da bo veliko nextov
02. junij 2017
Next
02. junij 2017
Next
02. junij 2017
No zdajle bom napisala Next ...
Pričakovala pa bi še kakšen Next...
02. junij 2017
Next Next Next Next Next Next Next Next
02. junij 2017
dost??????????????????????????
02. junij 2017
Oky oky
02. junij 2017
Next!!!!
02. junij 2017
Fakkkk!Vse se mi je zbrisalo bom probala še enkrat če ne bom mogla pa bo jutri Next.
02. junij 2017
Next
02. junij 2017
ful je uvod podobn soy luna jaz sem luna... nekt
02. junij 2017
Kaj je to za neki?
Jaz sem Luna?
02. junij 2017
Aja na zdej sem vidla da je to neki na POP tv.No bom to gledala potem pa bm malo obnovila zgodbo ok?
02. junij 2017
No sem Mia.Stara sem 18.Živim v Mehiki.Na žalost še nimam fanta.
No to je bil kratek opis o meni zdaj pa zgodba...
_____________________________________________________________________________________________

Spet sanjam grozne sanje.Bila sem skejtu,ker sem se vozila.Kar naenkrat ko sem naredila skok pa mi je moj obesek skočil na cesto.Povozil ga je avto.Neeeeeeeeeeeeeee!Sem vpila a ga nisem mogla dobiti nazaj.

<<Vstani!!>> je spet zavpila moja mami.<<Ja že vstajam>> sem zavpila nazaj.Vstala sem iz postelje.Pogledala sem na uro.<<Joj!Čez pol ure se mi začne trening skejtanja!>>sem rekla potem pa pogledala moj obesek.Na mojemu obesku je bila luna.<<Nikoli te nebom izgubila>>Sem si rekla potem pa sem odšla pojesti zajtrk.Kosmiči in sadnji jogurt <<Njami>> sem rekla potem pa pojedla.Potem sem se šla preoblečti,namazati z make-upom in nakoncu še umiti.Hitro sem vzela torbico in rolko potem pa šla na trening.Med tem sem včesih pogledala na uro.<<Joj!Samo še 1 minuto imam da pridem tja!>> Skejtala je kolikor hitro je mogla.Na srečo je prišla tja pravočasno.Spet smo se učili neke skoke ali karkoli podobnega...Potem je mojemu prijatelju zazvonil telefon.Ni ga slišal zato je še naprej skejtal.Ko smo imeli konec treninga sva z mojim prijateljom odšla v isto službo.Med potjo sva zagledala da je Roku (mojemu prijatelju)zazvonil telefon.<<O ne!>> je rekel Rok.<<Kaj je?>> sem ga vprašala.<<Spet me je klicala moja punca Emily>>.
<<O ne!>> Hitro jo pokliči nazaj sem rekla.<<Okej>> je rekel in jo poklical.
Pogovor je bil tak:
R:rok E:emily

E:Živjo!
R:Živjo!
R:Kaj je?
E:NIč samo vprašala kaj delaš
R:Aja grem v slućbo
Epet s svojo prijateljico?
R:Ne,ne (se je zlagal)
Ekej dijo
Rijo

(Emily je bogata)

<<Uf>> je rekel <<Je sitna?>> je vprašala Mia,čeprav je še ni videla.<<Ja zelo>>
Ko sta prišla v službo sta se prestrašila saj je...

Vsaj 7 nextov
02. junij 2017
Next dam v nedeljo če tudi bo MANJ nextov.Ampak upam da jih bo vsaj 7.
02. junij 2017
Next
a je možno,da so dalši nexti prosim
02. junij 2017
Ja lohk so daljši
02. junij 2017
ok tnx
02. junij 2017
Next Next Next
03. junij 2017
Next itak
03. junij 2017
Evo Next...
_____________________________________________________________________________________________

V službi...

Saj je šefica (zmajevka) upila nanju <<Kaj pa vidva!!!!?Spet zamujata?!>>
<<O-p-r-o-s-t-i-t-e>> Je že vedno tako utrujeno in naveličano rekla.
<<Zdaj pa oba v službo>> Oba sta se šla naveličano preobleči.Nekaj časa sta še nekaj dostavljala in sprejemala sporočila,ampak potem so dobili klic da mora Mia dostaviti jabolčno pito,dva kolačka in smuty.
Opis Emily:
N ime ji je Emily.Piše se Washton.Stara je 19.Ona ima najlepšo vilo v Mehiki.Še od Mie mami dela tam.Dela kot kuharica.Od Emily mačeha je tudi zelo bogata.Vedno zahteva vse.

Pri Emily:
<<Kosilo prosim!>> je zavpila mačeha.Emily pa je brezskrbno brskala po telefonu.Med tem je poklicala Roka.Ni se oglasil zato je odložila.No kosilo je prišlo.Bila je riba z limono in takimi stvarmi...Ker Emily ni bila všeč je rekla <<Fuj!Rada bi nekaj modernega kot je hamburger>> <<Kako si upaš kaj takega rečti!>>je rekla mačeha (Sharona).<<Prav okusno je!>> <<Lahko vam pripravim sendvič da boste zadovoljni Emily>>Se je v pogovor vmešala Mijina mami (Sarah). <<Ne!>> je glasno rekla Emily.<<Potem pa vam lahko naročim na CremCant Jabolčno pito,kolaček in smuty>>je rekla Sarah <<Tam dela tudi moja hčerka!>> se je spomnila Sarah.<<Ja lahko jaz pa bom šla zdaj na bazen>> je rekla in šla.Tam je poklicala svoje dve prijateljici.Ime jima je Lana in Chloe.Delale so nov video za YouTube.Potem je prišla Mia.<<Tukaj je CremCant točen kot vedno!>> je rekla.Potem jo je Emily za nalašč porinila da je polila njo s smutiom.Za tem je prišel Emilyen fant.To je bil Lukas.Potem je Mia šla okoli Emily da bi lahko šla nazaj v službo a jo je ....

1.Kaj misliš da se bo zgodilo?
2.Mnenja,teorije,kritike
3Next?
03. junij 2017
Next
1.potisnila v bazen
2. zelo dobro
3. itak Next Next Next Next Next
03. junij 2017
eee prijateljica Lana mi je že ušeč... Next itak!!!!!!!!!!!!!!!
03. junij 2017
Hah
03. junij 2017
Next
03. junij 2017
1potisnila jo je v bazen potem pa jo je od emily fant reso
2 kr dobro pac loh bi si dogajanje sama izmislila... ker pac tisti ki gledamo jaz sem luna vemo ze vse naprej kj se bo vrjetn zgodlo... drugace je vredu moje mnenje
3 Next
03. junij 2017
1.Kaj misliš da se bo zgodilo? Emily jo bo potisnla v bazen
2.Carska zgodba...ful kul pišeš
3Next? Next Next Next Next Next
03. junij 2017
Next
03. junij 2017
Newyourkgirl6 kaj pa če se nebo to zgodilo
03. junij 2017
Ta Next ne posvečam nikomur ker se nihče ni približal odgovoru

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A se je zgodil čudež.Emily jo ni potisnila v bazen ampak jo je rahlo potisnila naprej.Luna se je začudila.Le kako lahko tako zobna punca postane tako prijazna si je mislila v glavi...No vzela je rolko in se hotela odpeljati v službo.Ampak v tistem trenutku me je Emily potrepljala z ramo.Mia se je obrnila.Emily jo je objela.Mia ni mogla vrjeti.Spregovorila je <<Svvvva midve prijateljici?>>Jo je Mia jecljaje vprašala.<<Seveda!>> ji je odgovorila Emily.Ravno takrat sta ven prišli Sarah in Sharona.Neverjetno sta si ju ogledovali.<<Mislila sem da nikoli nebosta prijateljici>> je rekla Sarah.<<Jaz tudi ne>>je rekla Sharona.Tudi Lukas ju je začudeno opazoval.<<Mia!!V službo moraš!>> je zavpila
Sarah.<<Ja saj že grem!!>> je rekla Mia.Emily in Mia sta se spustili.Nasmehnili sta se in si rekli adijo.Zdaj pa je Mia res vzela rolko in odšla.Spet je skejtala kolikor hitro je mogla da jo zmajevka nebi ukregala.Na poti ji je njen obesek padel na tla.Obrnil se je na drugo stran.Mia je to začudeno gledala.Gor je pisalo:Ta obesek ti podarja Emily.<<No pa bo se bo začela postulovščina>> je rekla.Ko je prišla v službo,so po zvočniku povedali CremCant-jovci!Do 15.6.2017 imate počitnice,saj gre šefica na morje.<<JEJ!>> so vzkliknili na en glas.No sedaj pa lahko greste.Mia je hitro skejtala.Prišla je do Emily in ji povedala veselo novico.<<KAJ?!Resno?>> Ja res.<<Tako se bova lahko družili skupaj!>>To novico je povedala še mami.<<Res??>> <<SUPER!>> je rekla mami.Nato smo imeli večerjo.

Evo vam dolg Next
03. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg