Forum
нeι!! z ed ѕнeerαɴ∞ ѕvα ѕe odločιlι ɴαpιѕαт ɴovo zɢodвιco. ɢovorιlα вo o dveн deĸleтιн ιz rαzlιčɴιн ĸoɴcev ѕveтα. вo polɴα zαɴιмιvιн zαpleтov , ѕevedα pα ɴe вo мαɴjĸαlo roмαɴтιĸe. υpαм, dα вoѕтe oв вrαɴjυ υžιvαlι!

"Torej prideš na zabavo?!" je še enkrat nezaupljivo vprašala Ellisa. "Vsekakor." sem živčno pritrdila in s pogledom na hitro preletela mojo- na hitro nakracano- domačo nalogo. Pravzaprav ni bila tako slaba.... Komu lažem? Bila je obupna. Vendar se mi je strašansko mudilo. Z Blake sem se namreč dogovorila, da grem z njo v kino.
"Adijo!" sem na hitro odslovila Elliso in telefon odvrgla na posteljo. Zvezek z nalogo sem vrgla v torbo , ki je obležala v kotu moje prostorne sobe, z njo pa tudi vse skrbi. S tem sem namreč imela v mislih trojko, ki sem jo dobila pri matematiki(ki mimogrede ni moj najljubši predmet). Ampak komu mar? Saj mi nikoli v življenju ne bo treba izračunati, koliko kaj stane ali kaj podobnega. Z mamo imava mnogo preveč denarja in privoščiva si lahko vse. Zakaj je matematika torej sploh tako pomembna?
Podobno vprašanje sem že sto-krat, če ne tisoč-krat zastavila moji mami, vendar je vedno začela bluziti o nekem osnovnem znanju ... Bla bla bla. Vendar ji bom slabo novico povedala jutri. Le zakaj bi jo s tem morila že danes?!
***********************************************************************************************************

Torej , kako se vam zgodbica zdi?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. december 2012
Neekšt.!
14. december 2012
u113067
u113067
next
14. december 2012
Neeeeeeeeeeext.!(:
14. december 2012
u107790
u107790
Neeext.!
15. december 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeeext
15. december 2012
hvala vam za vse nexte . ** Prihaja nadaljevanje in upam, da vam bo všeč! :*
Panično sem začela brskati po omari. "Joj, kaj naj oblečem?!" sem zajavkala in iz omare eno za drugo metala raznovrstne kose oblačil. Vse je bilo novo, a nič me ni zadovoljilo.
"Končno!" sem vzkliknila in iz omare povlekla črno belo oblekico.

"Popolno." sem rekla in se zavrtela pred ogledalom, pri čemer so moji rjavi kodri zaplapolali in mi padli na rame. Nejevoljno sem jih vrgla na hrbet in odhitela do mizice z ličili. Na trepalnice sem nanesla maskaro ustnice pa sem dala nekaj rdečega lipglosa. Zaradi velike količine parfuma je od mene vel nežen vonj jagode.
Diamantna zapestnica je počivala na moji roki, k njim pa so odlično pristajali zlati uhani, ki so se odlično podali k mojim čokoladno rjavim očem.
Na hitro sem obula črno čevlje, pograbila torbico ter odvihrala po stopnicah v dnevno sobo.
"Nicole!" sem zaslišala nek siten glas, ki je nedvomno pripadal moji mami. Zavila sem z očmi in zavpila nazaj: "Kaj je?!" Mama je prikorakala v dnevno sobo in prekrižala roke na prsih. "Kam te pa nese?" "V kino moram mama, z Blake sva se dogovorili." "Si se učila?!" je vprašala. "Aha." sem zamrmrala. Velika laž. Mama me je premerila od glave do peta. "Mudi se mi! Adijo!" sem bleknila ter odhitela do vrat.
"Umakni se mi!" sem sproti zasikala na mamino služkinjo Samantho. Stopila sem skozi vrata in vame se zapihal lahen spomladanski veter. Zmrazilo me je in nekoliko sem se stresla ter smuknila v limuzino v kateri me je že čakal Fred, voznik limuzine.
"Kam vas zapeljem tokrat gospodična Harper?" je vljudno vprašal. "V kino. Pa pohiti." "Vsekakor gospodična Harper. " je pokimal in že sva se peljala po temnih ulicah Canberre.
15. december 2012
za nadaljevanje vsaj 3 nexte!
15. december 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt
15. december 2012
u107790
u107790
Neeext.!
15. december 2012
Neekšt.?Jih maš dovoljj.??
15. december 2012
ja mam dovol ampak mislim da je zdaj ed ѕнeerαɴ∞ na vrsti da napiše next!
15. december 2012
u113507
u113507
Že pišm. xx
15. december 2012
u113507
u113507

»Se vidiva« Pokimala sem in se nasmehnila. Poljubil me je na čelo in se usedel v taxi. Po licu mi je spolzela solza, a sem jo hitro obrisala. Moj oče je spet odšel na službeno potovanje. Od takrat ko mi je umrla mama nenehno potuje, mene pa pušča doma. Zavzdihnila sem in odšla v hišo. Sem Hope Black, navadno dekle. Odšla sem v mojo sobo in začela brskati po omari. Čez nekaj časa sem našla kar sem iskala in odšla v park. Usedla sem se na klopco in opazovala pare, ki so se zaljubljeno gledali, poljubljali. Zavzdihnila sem in zaprla oči. Veter je zapihal in mi razmršil lase. »Hope.?« Odprla sem oči in zagledala Paris. »Paris.?« Pokimala je in se nasmehnila. »O bog« Objela sem jo. »Kaj delaš tukaj.? Mislila sem, da si odšla v London« Skomignila je z rameni. »Austin si je zadnji trenutek premislil« Zavila je z očmi in planila v smeh. Austin je njen starejši brat. »Spomnim se, ko sta bila par« Zardela sem in pogledala v tla. »In jaz se spomnim, da nisi podpirala najine zveze« Nasmehnila se je. »Razšla sta se po dveh tednih« Zavila sem z očmi. »Zaradi tebe« Skomignila je z rameni. »Greva k meni.?« Pokimala sem. »Nočem biti sama doma« Pokimala je in odšli sva.

»Hope.? Tebe pa že dolgo nisem videl« Nasmehnil se je in me poljubil na lice. Paris je začela spuščati neke čudne zvoke. »Tudi jaz ne tebe« Pokimal je in se naslonil name. »Zakaj si tako velik.?«
»Zakaj si ti tako majhna.?« Prhnila sem. »Golobčka« je že spet začela Paris. Pogledala sem Austina in ta mi je pomežiknil. Nasmehnila sem in pograbila blazino. Vrgla sem jo Paris v glavo, tako močno, da je padla s kavča. Z Austinom sva planila v smeh, Paris pa se je začela kujati.

~Hope.
15. december 2012
u107790
u107790
Neeext.!<33
15. december 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeeext
16. december 2012
še vsaj 1 next!
16. december 2012
Neeekšt.!Mrš pisat!x'DD
16. december 2012
ok. tu je nadaljevanje!
"Živijo!" sem zadihano rekla. Blake me je očitajoče pogledala. "Zakaj si pozna?" "Oh, stara mi je spet težila nekaj o učenju... " sem pojasnila. "Prav." se je nasmehnila . "Greva?" Pokimala sem in odšli sva do pulta, kjer so prodajali vstopnice.
Medtem, ko je Blake kupovala vstopnice za film sem se jaz kot filmska igralka nasmihala mnogim fantom , ki so oči poželjivo metali name. Tega sem bila že navajena. Zaradi moje lepote so se vsi fantje lepili name, zaradi denarja pa so se vsa dekleta na šoli želela spoprijateljiti z mano. Vsi so me poznali kot Nicole Harper, popularno lepotico na čelu šole.
"Pridi Nickie, morava kupiti še pokovko in pijačo!" je nepotrpežljivo zasikala Blake in me potegnila stran od fantov. "Zakaj ravno zdaj?!" sem zasikala nazaj. "Tisti rjavolasec z božanskimi očmi je bil prav luškan!" "Gospodična Spogledljivka, ti ni dovolj, da imaš že sedem bivših in te vsak dan v omarici pričaka novo vabilo na zmenek?" se je zahihitala Blake in naročila ženski za pultom , naj ji prinese XXL škatlo pokovke. "OSEM bivših." sem jo popravila. Zavila sem z očmi, nato pa sem se zavedala, kaj je pravkar storila. "Si nora?" "Kaj pa je ?!" "XXL škatla pokovke? Se ti je utrgalo?! " sem v ji zatulila v uho. Ona je mirno odvrnila: "Ne.Ni se mi. In še dve pločevinki kokakole, prosim." se je obrnila k prodajalki.

~ Nicole
16. december 2012
Vsaj 4 nexti!
16. december 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeeeexrt
16. december 2012
Neekšt.!!!
16. december 2012
še dva nexta!
16. december 2012
Haaj.*
Vidim, da pišeš zgodbico!Bila bi vesela, če se prijaviš!!
http://www.igre123.com/forum/tema/*.best-writer.*/47040/
Oprosti, ker težim...
16. december 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!
18. december 2012
1 next še!
22. december 2012
u118084
u118084
neeeeeeeeeeeeext
04. januar 2013
Next