Forum
u38947
u38947
Še ena zgodbica! zakaj tak naslov? boste zvedeli v zgodbi!
18. november 2011
u38947
u38947
Zakaj se ravno meni mora to dogajati???
Moje življenje je kot pekel,ja res je..živi pekel..!!
ljubezenske težave,družinske,prijateljske,življenske,...
Je lahko slučajno še slabše?
Nee! Jah,to pa je moje življenje-Melaniino življenje..
Kličem se Melanie in sem stara 14 let..ja najstniški lajf je tak! Pekeel! ampak moj lajf,hah,živa disaster! ma ne obstaja slabšga življenja!!
Naj vam ga opišm:
Misnla sm,da ne bo tolku težku tega povedat ma je!! Težave z ljubeznijo! ima drugo punco! Prijateljske! pravkar je šla h drugi punci! Družinske! moja sestra hujša in je fuul prepiru,vse se razbiva! pomojem sem še edina pametna pr tej hiši! in Življenske,hja..to je pa življenje polomija!! moj lajf je tak!

Moja ljubezen po imenu Luka me niti ne pogleda! niti sms-ja ne odpiše! ima drugo punco s katero je srečen in bo za vedno z njo!ko je ni še mel sva se vsaj hecala...

izgubila sem svojo BFF,Julie!

moja sestra Ana!

je lohk še slabši??
mislim ku napišm se vam n zdi ma v resničnosti je!
18. november 2011
u38947
u38947
Jaz,Melanie:

Luka:

Ana:

18. november 2011
u38947
u38947
Julie:

18. november 2011
neext< 333
18. november 2011
u38947
u38947
še nekaj nextov
19. november 2011
u62816
u62816
Neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt Obveeeeeeeeeeeezzzzzzznnnnnnnnnoooooooooo!!!!!!!!!!!
20. november 2011
u38947
u38947
Danes je bilo nekaj zelo čudnega!
Luka in njegova punca (Lara) se nista niti pogledala,mislim nič se nista družila! o-o
tukaj je nekaj narobe! in če je Lara noseča? in če sta se razšla? In če se bosta poročila in bosta zdaj kar naenkrat zakričala in ponorela od sreče??

Melanie! ohrani mirno kri,neki je že... in sem se umirila

joooj! kolk sm pogrešla Julijo vse to bi ji rada povedala!!....

ko je bilo konc pouka sem stekla do moje omarce..na njem je z grdimi črkami pisalo: všeč si mi!!

še to naj mi pride u lajf! samo še to! zdej imam ša že skrivnega ljubimca! listek sem zatlačila v žep bunde in stekla na avtobus.. še 1x sem pogledala na listek...in ga hitro zmečkala in skoraj vrgla usmeti..nato pa:
.
.
.
.

.
.
.
.
.

je prišel Luka in se usedel zraven mene..videl je zmečkan listek in me uprašal kaj je to..rekla sem da ni nič..in ga hitro skrila..
ko je avtobus zapeljal na postajo sem stekla dol,na hitro sem rekla adijo...skozi šipo sem videla njegov pogled,ki je gledal mene..in mi je pomahal!!
oh ježeš marička! kej pa se zdej dogaja?
na FB-ju mi je lajku sliko...omg!!!

popoldne sem se odločila da je moja zaupnica moja sestrična Alina

oblekla sem si preprosto vintage oblekico in hitro na kolo in se odpeljala do nje

vse sem ji povedala..ona mi je dajala različne nasvete..nato smo šle še na sladoled in se zabavale! vesela sem bila s seboj da sem se nekomu zaupala.

razmišljala sem kaj si bi lahko jutri oblekla..ugotovila sem da imam jutri B-day zato si bom oblekla tole oblekico in te all-starke

bila sem zelooo utrujena zato sem samo odšla v posteljo in premišljevala od današnjem dnevu..
Good Night :*
26. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg