ιƒ уσυ αяє ƒαмσυѕ ∂σєѕη'т мєαη уσυ'яє ησт σя∂ιηαяу!(σηє

• ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    18. september 2012 15:15
    Toreej....
    Jaz pa moja SWEETHEART Nika (Nika&Vid < 33333) sva se odločile da napiševa eno zgodbico. Obe bova pisali kot ena in ista oseba.
    HF ;****
    ''Uhu, lej jokica prihaja? Ve, to je akademija in akademija NI za take kot ti. Get out!'' Požri.Solze. ''Sasha, zakaj? Daj poberi se. Pojdi nazaj v to tvojo Slovenijo. Tam si vsaj bolj spoštovna.''
    Naj se predstavim….. sem Sasha Green. Prihajam iz Slovenije ampak sem se preselila sem v London. Stara sem 18 let in hodim na Akademijo za glasbo in šport. Obožujem glasbo in šport. Ampak….. no nisem preveč priljubljena.

Spet se je zaslišal smeh. Ignoriraj jih. Še malo pa bo konec. Konec pekla. ''SASHA! POBERI SE! NE VIDIŠ DA SI NEZAŽELJENA?'' zdaj je bilo dovolj. Prijela sem torbo in stekla po hodniku. Tekla sem in tekla. Tekla sem nekam, še sama nisem vedela kam. Najraje bi preplavala ocean in prehodila celo Evropo in spet šla domov. K svoji družbi. Začelo je deževati. Ah, kaj deževati. LITI! Tekla sem in tekla. Naenkrat sem se zaletela v nekoga. ''Avč…'' ŠTORKLJA SEM! ''Oprosti….. nisem te videla….'' Sem se začela opravičevati. ''Saj ni nič…. Ah ja, in moje ime je Harry.'' ''Sasha.''

Bote Brali? ;*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

• Kiljavo dete.
    Kiljavo dete.
    18. september 2012 15:20
    veš da bom brala.!neeeeeeeeeext.!
  • Ŧ๏๏т๒aℓℓ●๓asтєя
    Ŧ๏๏т๒aℓℓ●๓asтєя
    18. september 2012 15:29
    Neeeext!!
  • Just a girl <3
    Just a girl <3
    18. september 2012 15:30
    NEXT
  • ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    18. september 2012 15:32
    OhMyJuice!
    ve ste pa hitre ;D
    mislim da bo nextala Nika :*
  • Miss. Payne
    Miss. Payne
    18. september 2012 15:35
    neeext!!!
  • .ғσяενεя чσυпɢ.
    .ғσяενεя чσυпɢ.
    18. september 2012 15:59
    nnnneeeeeeeeexxxttt!!!!!!!
  • sarci1995
    sarci1995
    18. september 2012 16:04
    neeeeeeeeeeeext
  • manca
    manca
    18. september 2012 16:21
    next
  • ►нαяяу'ѕ вαвє◄
    ►нαяяу'ѕ вαвє◄
    18. september 2012 17:24
    єνσ ηєχт
    ---------------

{to je Sasha}
    ''Sasha'' sem rekla in se kislo nasmehnila. Imel je lepe rjave kodre in zelene oči. Nasplošno je bil sexi a jaz v tem trenutku ne iščem fantov oni pa ne mene! Obrnila sem se, da bi odšla. ''Em… a si v redu?'' je vprašal. ''Kot, da ti je mar!'' sem rekla in ga jezno pogledala, čeprav sploh ni bil ničesar kriv. ''Oprosti samo…'' ''Ne meni oprosti samo pomiriti se moram! '' sem rekla in mislila oditi. ''Hey pokliči me, ko se boš!'' je rekel in mi v roko potisnil listek. Le nasmehnila sem se nato pa odhitela domov. Zakaj me morajo vsi na šoli sovražiti? Odklenila sem vrata in stekla v mojo sobo, kjer sem se vrgla na posteljo in zajokala. Ni pošteno. Petje in šport imam najraje na svetu1 Zakaj mora obstajati neumna trema? Ležala sem v postelji in se sama sebi smilila. Hočem domov! Čez nekaj časa sem se spravila naredit nalogo nato pa nekaj pojest. Šla sem tudi pod hladen tuš nato pa šla spat. Zjutraj me je spet zbudila tista nadležna budilka, katero bi vsako jutro najraje vrgla skozi okno. Naznanjala je le še en neumen dan, katerega mi bojo zagrenili sošolci!. Še dobro, da je danes petek. Uredila sem se nato pa s torbo počasi odšla. Ko sem prišla v šolo sem jih spet zaslišala. ''Sasha kaj delaš tukaj? Še nisi dojela, da si obupen primer?'' torbo sem vrgla na svoje mesto in zapustila učilnico. Odšla sem na stranišče kot vsak odmor. Edino tam sem imela mir. Ne vem glede drugih šol a ta je vsekakor imela super stranišče. Imeli so namreč stol kamor so se po navadi usedli tisti, ki se ličijo jaz pa sem enega vzela in se skrila v nek kot, kjer sem imela mir. Ko je zvonilo sem se zvlekla v razred in do prihoda učiteljice spet poslušala kritiziranje. Ko je prišla učiteljica so se kot po navadi na moji mizi pojavljali obupni listki. Sploh jih nisem več brala, le dala sem jih v torbo in čakala na konec pouka. Danes se me zvonec sploh ni hotel usmiliti. Ure so minevale kot leta! Ko sem ga končno zaslišala sem se pognala iz šole v ulico. Tekla sem po ulicah in čutila solze v mojih v očeh. Ves čas sem jih zadrževala. Postala sem zadihana zato sem malo upočasnila korak. Prišla sem na mesto, kjer sem se včeraj zaletela v njega. Harryja. Pogledala sem okoli in na moje presenečenje sem ga zagledala stati. Iz gledalo je kot, da nekoga čaka. Hotela sem samo neopazno iti mimo pa mi ni uspelo. ''Nisi poklicala!'' ''Pozabila sem!'' sem rekla a sem še vedno gledala v tla. Solze so namreč postale prava grožnja. '' si v redu?'' je zaskrbljeno vprašal in poskušal dvigniti moj obraz. ''Ne… te bom poklicala danes prav?!'' sem rekla in začela teči. ''Sasha počakaj!'' je zavpil in začel teči za mano…
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ηєχтανα؟
  • ωнαтєνєя.
    ωнαтєνєя.
    18. september 2012 17:26
    nexxxxxxxxxttttttttttttt< 3333
  • Ŧ๏๏т๒aℓℓ●๓asтєя
    Ŧ๏๏т๒aℓℓ●๓asтєя
    18. september 2012 17:29
    Neeeext!!!
  • Š҉e҉x҉y҉M҉e҉e҉
    Š҉e҉x҉y҉M҉e҉e҉
    18. september 2012 17:50
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
  • •Oɴє♥Dιrecтιoɴ•
    •Oɴє♥Dιrecтιoɴ•
    18. september 2012 17:52
    omg, next ! TAKOJ
  • .ғσяενεя чσυпɢ.
    .ғσяενεя чσυпɢ.
    18. september 2012 17:57
    nneeeeeexxxtt!!!!!!
  • ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    18. september 2012 18:00
    Wau puce.... res ste me razveselile in Nika ti odlično pišeš! Jaz bom mogla zdaj dol in pa še v veeeeeeelikem šoku sem ker se je od ene prijateljice oče obesil in sem komaj zdaj zvedla.
  • Just a girl <3
    Just a girl <3
    18. september 2012 18:17
    next
  • Kiljavo dete.
    Kiljavo dete.
    18. september 2012 18:23
    neeeeeext
  • •Oɴє♥Dιrecтιoɴ•
    •Oɴє♥Dιrecтιoɴ•
    18. september 2012 18:24
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3 Omojbog, kaj resno ? :0 zakaj ?
  • ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    18. september 2012 18:26
    Kar Styles juice mi reci
    Ne vemo se, pac z nami hodi punca na duhovne vaje pa te stvari in je zelooo v redu. In jas sm vedno sokirana ko se kaj takega zgodi.
  • •Oɴє♥Dιrecтιoɴ•
    •Oɴє♥Dιrecтιoɴ•
    18. september 2012 18:31
    Styles juice
    ma se je že kdaj zgodilo ? in koliko je stara ta punca ?
  • ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    18. september 2012 18:34
    J se je.
    No v glavnem punca ki je daj v 1. Letniku in njena sestrica ki je zdaj v 5. Razredu sta pred letom izgubili oceta zaradi kapi, lansko leto je moja BFF izgubila dedka in se prababico in jaz sem izgubila dedka, prababico in strica. Ampak sem bolj taka trdna oseba in se ne jokam ob takih izgubah.

Tja, mislim da je punca ki se jije obesil oce stara....12 let.
  • Kiljavo dete.
    Kiljavo dete.
    18. september 2012 18:34
    o bogii vsi.!
  • ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    18. september 2012 18:37
    Ahh..... kaj mores ne? To je zivljenje.
    Zato bi rada cim hotreje stran od vseh teh spominov in zacela ziveti novo zivljenje.
  • Kiljavo dete.
    Kiljavo dete.
    18. september 2012 18:38
    no če rabš kej smeha maš tukej VEDNO mene.!
  • ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    18. september 2012 18:40
    Vem vem
  • miss.tinny
    miss.tinny
    18. september 2012 18:53
    omg !

drgč kar se tiče pa zgodbe pa next
  • ♥ινa_๓aℓικ♥
    ♥ινa_๓aℓικ♥
    18. september 2012 19:15
    next!
  • sarci1995
    sarci1995
    18. september 2012 19:23
    se strinjam s saro,da so usi bogi
    hhhh smeh
    neeeeeeeeeeeext
  • ℓα∂у.ѕтуℓєѕ
    ℓα∂у.ѕтуℓєѕ
    18. september 2012 19:27
    neext

če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.rizzr.com/wp-content/uploads/2008/11/windows-seven-wallpaper-18.jpg