Forum
Hejla punce

Kot sem vam obljubila, vam bom začela objavljati nadaljevanje prejšnjega Lukovega ff-ja The colors of love. Večina vas je zagotovo že brala tisti ff, ampak za tiste, ki še niste brale tistega ff-ja, vam priporočam, da najprej preberete tistega in potem tega, da boste bolj razumele za kaj se gre, link pa vam dam tukaj: http://www.igre123.com/forum/tema/the-colors-of-love-luke-hemmings-fanfic/104993/1

Torej, kaj vam naj povem o tem ff-ju?
Je nadaljevanje ff-ja The colors of love, večinoma so v tem ff-ju iste osebe, ki so bile v prejšnjem, je pa tudi nekaj novih oseb.
In kot ste videle v prejšnjem ff-ju je Luke bil sramežljiv, negotov, ni upal pravzaprav ničesar, v tem ff-ju pa se zelo spremeni. No, za več informacij, boste pa morale prebrati ta ff ker nisem dobra v opisih ahhaha ;D

Well, hope you like it

Starring:

~Luke Hemmings

~Julie Adams

~Alex Brown

~Michael Clifford

~Beth Dixon

~Ashton Irwin

~Emma O'Donnell

~Calum Hood

~Isaac in Allison Black

1.

~Luke~

Letališče. Polno ljudi. Neznanih ljudi. In potem se pojavi ona.
“Luke, ne moreva biti več skupaj.” je rekla.
“Ne Julie, ne počni mi tega.” sem rekel.
“Žal mi je Luke.” je rekla in odšla.
“Ne! Julie!” sem zakričal. Nenadoma sem začutil par rok, ki me je trosil.
“Luke, zbudi se.” je rekel znan glas.
“Julie!” sem spet zakričal.
“Luke!” sem spet zaslišal in tokrat me je oseba začela rahlo klofutati.
“Julie, ne!” sem spet zakričal in se zbudil. Bil sem ves prepoten in pot po čelu se je mešala z mojimi solzami. Srce mi je hitro bilo in globoko sem dihal. Ob sebi sem zagledal Caluma, Ashtona in Mikeya, ki so me gledali. Ugotovil sem, da me je prej trosil ravno Mikey.
“Si v redu?” me je vprašal Calum. Odkimal sem.
“Spet se ti je sanjalo o njej?” me je vprašal Mikey.
“Ja. Spet.” sem rekel in si obrisal pot z čela.
“Luke, to se dogaja že šest mesecev.” je rekel Ashton.
Da. Minilo je šest dolgih mesecev brez nje. Brez moje Julie. Še vedno sem jo ljubil. Ampak v mojem srcu je bila praznina, ker je več ni bilo. Še vedno nisem mogel verjeti, da je končala z mano. Obljubila mi je, da me ne bo nikoli pustila. Ampak je obljubo prelomila.
V teh šestih mesecih, sem vsako noč imel iste sanje. Vsako noč sem se zbujal prepoten, žalosten... Vsako noč sem sanjal ta dan, ko me je pustila. Na turneji nam je sicer šlo kar dobro, ampak bil sem brez energije. Nisem več mogel peti in se vživeti v glasbo tako, kot sem se nekdaj. Pel sem samo zato, ker sem moral. Nisem več imel čustev, da bi lahko pel z ljubeznijo. Pel sem z žalostjo. Julie mi je sedaj bila samo še inspiracija za žalostne pesmi. Napisal sem veliko pesmi zanjo. Wherever you are, Amnesia, Beside you, Everything I didn’t say in druge... Vse to so bile pesmi, ki so izražale mojo žalost. In vse so bile uspešne. Izdali smo prvi album in delali smo že na drugem albumu. Ampak vedno sem mislil nanjo. Nisem mogel brez nje. Imel sem srečo, da so bili fantje neprestano zraven mene. In imel sem srečo, da je bila Lucy z nami. Ni si mislila, da me bo Julie pustila. Po eni strani jo je razumela, ampak po drugi strani pa tudi ne. Jaz je pa nisem mogel razumeti. Kako me je lahko pustila? Razumem, da si je hotela ustvariti svojo kariero in je hotela početi to kar jo veseli, pisati. Ampak zakaj me je potem pustila? Lahko bi bila tam v New Yorku in bi bila skupaj in večkrat bi jo prišel obiskat, čeprav bi bil na turneji. Vzel bi si čas zanjo, ker jo imam rad. Bil sem zelo razočaran. To so tudi opazile naše oboževalke. Opazile so, da je nekaj zelo narobe z mano in, da nisem več tisto, kar sem bil nekdaj. Opazile so, da sem z dušo in srcem lahko pel samo te žalostne pesmi. Ostale sem pel pa samo zato, ker sem jih moral.
Pisal sem ji štiri mesece in pol vsak dan, vsako noč... Ampak nikoli ni odpisala. Tudi klicati sem jo poskušal, a je vedno imela nedosegljivo številko. Zdelo se je, da ji je bilo enostavno. In zagotovo je tam imela drugega fanta. Zlahka me je pozabila, medtem, ko jaz še vedno vsak dan jočem zaradi nje, že pol leta.
Vsak dan se je slišala z Lucy, Alex in Emmo po telefonu. Ko se je Mikey pogovarjal z Alex, sem jo vedno vprašal kako je Julie, če se ji je oglasila, kaj počne... In vedno je bil odgovor enak; pravi, da je v redu, ampak zgleda zelo čudno, kot, da se ne more spraviti k sebi, da se ji je oglasila in, da se ima veliko za učiti. Ko jo vprašam, ali je rekla kaj o meni, mi vedno pove, da Julie noče govoriti o meni. Imel sem zlomljeno srce, ampak najhujše je bilo to, da sem jo še vedno ljubil.
“Luke, nekaj boš moral narediti. Pol leta smo že na turneji. Kmalu se bo končala. Ti pa še vedno jočeš zaradi nje. Nekaj boš moral nujno narediti, tako več naprej ne gre.” je rekel Calum.
“Ne. Nočem druge punce. Nobena ne bo nikoli mogla nadomestiti Julie.” sem rekel.
“Nismo mislili na punce.” je rekel Mikey.
“Kaj pa ste potem mislili?” sem vprašal. Fantje so se spogledali med sabo.
“Povejte že.” sem rekel.
“No...menili smo, da bi bilo dobro, če bi obiskal psihijatra.” je rekel Ashton. Grdo sem ga pogledal.
“Veš Luke, to niti ni tako slaba ideja. Nič ni hudega, če moraš k psihijatru. Boljše ti bo, pomagali ti bodo. Ne bo ti več tako hudo. Sam veš, da so meni zelo pomagali.” je rekel Mikey.
“Nočem k psihijatru, nisem nor.” sem rekel.
“Ne gre se za to, če si nor ali ne. Gre se za to, da se pogovoriš z nekom, ki ima več znanja in izkušenj z tem.” je rekel Calum.
“Kaj pa bend? Oboževalke bodo izvedele.” sem rekel.
“Pa kaj potem. Moraš se spraviti k sebi. Tako dalje več to ne gre. Vsak dan misliš nanjo, vsak dan se zbujaš takšen. To več ne gre tako.” je rekel Mikey. Vedel sem, da ima prav.
“Kaj pa vem fantje.” sem rekel.
“To ti bo res pomagalo. In saj boš tam samo eno uro in pol, da se pogovoriš z psihijatrinjo ali psihijatrom, potem pa prideš nazaj.” je rekel Ashton.
“Zakaj se mi zdi, da ste že uredili srečanje z psihijatrom?” sem vprašal. Nedolžno so se mi nasmehnili.
“Saj veš, da te imamo radi.” je rekel Calum.
“Kdaj moram iti? In kam moram iti?” sem vprašal naveličano.
“Danes ob devetih zjutraj. Še malo pa bomo v Sheffieldu, tukaj pa imaš naslov, kam moraš iti.” je rekel Mikey in mi dal nek listek z naslovom. Zavzdihnil sem.
“Torej moram pred vajami za nastop k psihijatru.” sem rekel. Fantje so prikimali.
“Ne morem verjeti.” sem šepnil sam pri sebi in se spravil z svoje nadstropne postelje v avtobusu ter odšel na stranišče. Kaj bi se zgodilo, če bi se spet srečala? Kaj bi se zgodilo, če bi jo spet videl? Nevem. Verjetno bi odšel do nje in jo poljubil. Ali pa tudi ne. Ampak vem, da z mano ni dobro. Vem, da me je uničila, ko me je zapustila. Zlomila mi je srce na drobne koščke. In nevem, če se ga bo dalo popraviti.

Vesela bi bila mnenja prvega delaa tako da se kar razpišite ;D
26. februar 2016
u208800
u208800
O moj bog!!!!!! Se vedno je ni preboleu. Kar me ubistvu ne preseneca jahahahahahhah Next
To do sam se ena od tvojih svetounih zgodb ampak ta bo osublila se vesolje hahahahahah
'To the moon and back'
Next Next Next Next Next Next Next!!!
Pa grem staut da ga julie tud ni prebolela. Al pa misli da ga je sam ga ni hahahah
Pa upam da mu bo prihiatr pomagu hahahahahahhahah :''''''D
Pa a je res biu mikey tut tm?? Hh??????
Norim
Samo norim!!!!!! Tkoda napis Next.
SE DANS!!!!!!!!¡!
26. februar 2016
Zakaa ga je pustilaa?? ( bogiii...drgac je pa super
Neeeeeexxxxxtttttt
26. februar 2016
o fak*O*
to je prfektno*O*
yaasss*O*
ne bogi Luke ma nočne more :c
jaz sem se zaljubila v toti ff*O*
neeeeeeeeeeeeext*O*
26. februar 2016
fullllllllllll dobr začetek
Next še dans plis
26. februar 2016
Next
26. februar 2016
Next Next Next Next Next Next Next Next
26. februar 2016
O MOJ BOG KOK JE ISAAC SEXY O MOJ BOG O MOJ BOG O MOJ BOG! IN VZELLA SI GA IZ TEEN WOLF O PRASICCA, ZDEJ BOM PA NJEGA ŠIPALA
UPAM DA JE TO BODOČI BIVŠI FANT OD JULIE :'d HAHAHAHA
okej važen da jst nakkladam o sliki, namest o delu hahahahha opsss :'D
uglavnem nextaj mi!
26. februar 2016
u202183
u202183
O moj bog.....NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
26. februar 2016
neeeeeeext
26. februar 2016
NEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
26. februar 2016
nikol nisem bla dobra u razpisih so hell yeah
okej prejšnji del je še men zlomu neke organov, kaj šele Lukeu...pač men je blo ful žalostno, ko je jokau, sam ona ni mogla nič nardit inja ful sm razmišlala, kaj bi js nardila hahah ampak ja, nimam idej
mene ful zanima, kaj bo zdej s tem psihiatrom, pač mogoč bo punca in pol bo nastala nova love story in pol bo glih u enmu ključnem trenutku pršla Julie in ja eh ubistvu sploh nebo tak
ker vedno presenetiš in pol sm še neki sekund tk otopela pa razmišlam "Hell yes. Shit."
Pač ja? Perfect as always
ene pou punc je začelo zarad tebe pisat zgodbice tule, sam povem haha ker sm ena izmed njih
no, i guess da sm končala, ker nism dobra u razpisih mnda x'd
neeeeeext!
26. februar 2016
kak je lahk to nardila...
in ko si zgori napisala da se bo luke spremenil
mam občutek da ko se bosta naslendjič srečala ne bo lepo
kr bo luke zlo nesramn.. mam pa vprašanje..
bo Next tui ob torkih in petkih al kj drgač??
neext!!
26. februar 2016
u208800
u208800
Ja jst mam tut tk obcutk hahah
26. februar 2016
u196293
u196293
skup nj bota

bogi luke
neeeeeeeeext

drgač pa zanimiv
26. februar 2016
Next
26. februar 2016
u208800
u208800
To k je niall wife rekla haha
Se cist strinjam. Jst mam tut feeling da bosta neki bla v ''sovrastvu''. Najbrs bi tko luke sou k psihiatru in mu bo ta razlozila da jo mora prebolet. In pol bo kodu na zmenke pa to sranje. Hahahah sam pol jo bo srecu IN JO HOTU NRDIT LJUBOSUMNO
Ampak iz izkusn vem d tega nebos nrdila hahahahahah
P a je biu mikey V RESNICNM ZIULENJU al sm tuki pr psihiatru??? Sam tuki ane hah?
Al pa mu bo prihiatr pokazu d ni on kriu za to? Jah
In pol bi zaceu on krivit njo za use te slabe dni pa noci?
Alpa...
Nevem ubistvu
Hahaha
Aja skor sm pozabla:
Tm si napisala d je luke napisu wherever you are. Ane
In ce tko pogledas se besedilo, ta vsebina in glasba cist ujemata hahah
Ne resno
Nevem ce si to nrdila zanalsc al pa je to tako naklucje hahahah
Pa ♬cause i'm really not fine at all♬
To je tut za u to zgodbo ahahahba (amnesia) hahah
Joj se vedno sm cist na robu ziucou ahhahah
Tkoda napis Next!!! Takoj!!
T.A.K.O.J.
26. februar 2016
u193093
u193093
Next
27. februar 2016
Neecz
27. februar 2016
Neext*
27. februar 2016
Neeext!
Julie bi morala vzpostaviti stik z Lukom
27. februar 2016
Ja in potem bi Julie ugotovila, da ne more brez Luka in bi pustila akademijo........ Next!!!!!
27. februar 2016
Next
27. februar 2016
Next
27. februar 2016
omajgaad top jeeeev <3 neext
27. februar 2016
omg omg omg neeeeeeeeeeeeeext
27. februar 2016
neeext
27. februar 2016
omg upam da bo Luke bad boy *O*