Forum
u109755
u109755
17. oktober 2012
u109755
u109755
Če se vrnemo za 3 mesece nazaj, ko smo bili 21. septembra. Oba sva se smejala njegovi butasti šali. Bila sva na poti iz šole, vračala sva se domov. Pravkar sva prečkala cesto. "Ej, počakaj, izgubila sem mojo zapestnico!" sem mu rekla in se vrnila na pločnik, da bi jo pobrala. Ravno sem si jo zapenjala okrog roke, ko se je zgodilo-vse se je zgodilo pred mojimi očmi! Jake se je hotel obrniti, da bi me počakal. Ampak bil je sredi ceste! In ravno takrat je izza ovinka pridivjal rdeč Lamborghini! Jake se je hotel odmakniti in avto je zaviral, ampak oba neuspešno. Lamborghini je zadel Jake-a! In ta udarec je bil zanj smrten. Začela sem vpiti Jake-ovo ime in stekla k njemu. Nebogljeno je ležal na tleh, okrog njega pa luža krvi. Močno se je udaril v glavo, na čelu je imel veliko prasko, in njegovo koleno je krvavelo. Vrgla sem se na tla in roke zakopala v dlani. "Jake, ne! Prosim, ne! Ne on!" sem ihtela. Medtem je iz avta skočil voznik in mene in Jake-a s strani šokirano opazoval. Tudi množica radovednih ljudi se je zbrala v polkrogu. Vsi so se prerivali v prvo vrsto, hoteli so videti, kaj se je zgodilo. Kar tresla sem se od obupa, ampak Jake ni niti trznil. Zaslišale so se policijske sirene. Kmalu za policaji so prišli še rešilci. Jake-a so previdno polegli na nosila in ga odnesli v kombi. Mene pa niti spustili niso noter, le hitro so se odpeljali. Potem je do mene prišel eden od policajev. Rekel je, da bodo poklicali moje starše. Ampak jaz sem hotela k Jake-u!
17. oktober 2012
u109755
u109755
Jaz (Clair Thompson):

Jake Haryson (moj fant):

17. oktober 2012
u109755
u109755
Takoj ko je mama vse uredila s policaji me je odpeljala v bolnišnico. Hotela sem k Jake-u, pa me niso pustili zdravniki. Čez tri ure čakanja, ko naj bi opravili operacijo, je prišla glavna zdravnica k meni, moji mami in Jake-ovi družini v čakalnico. Vse nas je tiho pogledala, potem pa je zmajala z glavo. Jake-ova mama je planila v jok, prav tako pa njegov mlajši bratec. Njegov oče je oba stiskal k sebi, čeprav bi se tudi on najraje razjokal. Mama me je močno objela. Tako močno in iz srca nisem še nikoli prej jokala. Nikoli prej še nisem čutila takšne bolečine! Jake me je razumel najbolj na svetu. Vedno me je potolažil, pa naj je bilo še tako hudo. Pomislila sem na to, da bi zdaj bil lahko ob meni in me tolažil. Tolažil pred lastno smrtjo? Še bolj sem zajokala. Vedno slabše sem se počutila. Zdelo se mi je kot, da je konec sveta. Vedno znova me je stiskalo v pljučih, komaj sem dihala in bilo mi je slabo. "Konec je," mi je odmevalo v glavi...
17. oktober 2012
nnnnnnneeeexxxxxttttt u tem trenutku < 3 3 3 3 3 3 3 3 3
18. oktober 2012
u99373
u99373
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tttttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkoooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
18. oktober 2012
u109755
u109755
Na koncu sem zaspala v maminem naročju. Jake-ov očka me je odnesel v mamin avtomobil in potem sem nekako pristala v moji postelji. Ko sem se zbudila sem v sebi čutila veliko praznino. Kot da bi nekdo ukradel del mene. Seveda, Jake je manjkal! Spet sem začela jokati. Zavpila sem, upajoč da bo potem bolje, zavpila sem še enkrat in še enkrat... Pa ni pomagalo. Potem sem kakšne pol ure ležala v postelji in na glas jokala. Dokler me ni jok tako izmučil, da sem spet zaspala.
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=46460041[/img]
18. oktober 2012
u109755
u109755
18. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg