Forum
u59458
u59458
AMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sem se drla tako da je odmevalo po celi bajti. KAM SI SKRILA MOJE OBLEKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vdrla sem v njeno sobo in videla kako se igra z barbikami. Ohh sem si izdahnila in jo objela okoli hrbta. OKEJ ZDEJ PA MI POVEJ KJE SO MOJE OBLEKE!!! sem rekla v malo višjem tonu. Potočila je solzico in se igrala naprej. Joj vzela sem jo v naročje in jo stisnila k sebi. Kaj je narobe vprašam ko pri meni sedi v naročju. Skomignala je z rameni in me objela okoli vratu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ojla,
Moje ime je Emely Heart Rose- joj kako sovražim moje srednjo ime drugače pa me lahko kličete Em ali Rose. Sem kot navadno 16 letno dekle z enim bratom in sestrco. Mame skoraj nič ni doma zato morem sama skrbet za Amber. Nicka pa itek ni vn iz njegove sobe. Imam dolge blond lase ter ljubek obraz:

Amber:

Nick:

next??
08. september 2012
next
08. september 2012
Next
08. september 2012
u59458
u59458
oki za moji prvi dve bralki

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Em tvoja oblačila so pod moj posteljo reče ter me pogleda z njenimi rjavimi očkami. Tistih se res nisi mogel upreti. " je že vredu" Rečem ter jo položim na posteljico sama pa se odpravim v njeno sobo. Odprla sem vrata in pod poslo vzela moja oblačila. Odnesla sem jih v mojo sobo in jih zložla nazaj v omaro. takrat sem šele opazla kako ljubka je Amber ko spi. Dala sem ji poljubčka na čelo in se odpravila v SVOJO kopalnico. Lase sem si počesala in si iz njih naredila ribjo kost (kita) in se še naličla:

Potem sem vzela š svojo torbico z malo denarja telefonom in počasi zaprla vrata svoje sobe. Stekla sem še proti Nick-ovi sobi in potrkala na vrata. Dolgo časa nisem dobila odgovora zato sem vdrla v nejgovoo sobo. Tam sem ga vidla z slušalki na svoji glavi. Stekla sem do njega in mu povedala kam grem potem pa sem stekla v park
Next??

Potem sem se še odpravila v SVOJO garderobo in vzela oblačila ter svoje čevlje

08. september 2012
u59458
u59458
NE UPOŠTEVAT TISTEGA ZGORI TOLE JE PRAVI NEXT!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

oki za moji prvi dve bralki

Em tvoja oblačila so pod moj posteljo reče ter me pogleda z njenimi rjavimi očkami. Tistih se res nisi mogel upreti. " je že vredu" Rečem ter jo položim na posteljico sama pa se odpravim v njeno sobo. Odprla sem vrata in pod poslo vzela moja oblačila. Odnesla sem jih v mojo sobo in jih zložla nazaj v omaro. takrat sem šele opazla kako ljubka je Amber ko spi. Dala sem ji poljubčka na čelo in se odpravila v SVOJO kopalnico. Lase sem si počesala in si iz njih naredila ribjo kost (kita) in se še naličla:

Potem sem se še odpravila v SVOJO garderobo in vzela oblačila ter svoje čevlje

Potem sem vzela š svojo torbico z malo denarja telefonom in počasi zaprla vrata svoje sobe. Stekla sem še proti Nick-ovi sobi in potrkala na vrata. Dolgo časa nisem dobila odgovora zato sem vdrla v nejgovoo sobo. Tam sem ga vidla z slušalki na svoji glavi. Stekla sem do njega in mu povedala kam grem potem pa sem stekla v park
Next??
08. september 2012
next
08. september 2012
u59458
u59458
še eden
08. september 2012
Next
25. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike