Forum
u59458
u59458
'' Let's party begin'' sem zaslišala znan glas. Vzela sem steklenico vodke in naredila požirek. NAto še enga in še enga, Kmalu sem že bila vsa omotična in nazadnje kar se spomnim je da sem napol gola sredi mize pleasala striptiz.'' ARIANA BLAKE VANZALES!!!!!!!!!!!!'' se je zaslišalo po stanovanju in v sekundi sem bila pokonci. '' Ohh moja glava'' rečem in naredim požirek vode. '' Prosim mami?'' vprašam in se naredim neumno. Vzela sem aspirin in ona se je začela dreti '' Bla bla bla'' semjo oponašala in delala čudne izraze. '' ARAIANA!!'' se še enkrat zadere in lopne po mizi. Zastrašeno sem jo pogledala in poslušala. '' Kaj ti je bilo? prvo zabava, potem vodka in nato še striptiz? še dobro da sem pravi čas prišla domov da se ni zgodilo kaj hujšega!'' se je drla po hiši in zraven pospravlajal. '' Ja to bi bilo najbolje za obe če nebi prišla domov'' sem si potiho zamomljala ampak je še vsejeno slišala. '' Kaj si rekla?'' me je začudeno vprašala in mi v obraz vrgla blazino. '' Nič nič samo žal mi je'' rečem in jo objamem. '' Konec, Hišni pripor imaš in pika!'' reče in odide v kopalnico. '' Pa ka še'' si rečem v mislim in odidem ven.

nextam? če bi katera hotla pisat to zgodbico zraven mene nej sam reče
03. februar 2013
neeeeeeeeext
03. februar 2013
u59458
u59458
še 1 next pliss
03. februar 2013
neeext
03. februar 2013
u59458
u59458
haha še 1
03. februar 2013
u110366
u110366
Js loh pišm če hočš sam v zs mi napiš o čem se bo šlo
Neeext!
03. februar 2013
u59458
u59458
Nexta Little Miss
04. februar 2013
u110366
u110366
Hey! Sm nova pisatelica in upam da ok pišem. Vem da tale next ni doug ampak sej bo drugič najbrž dalši.
Hope u'll like it!❤

❤•Sarah Ray•❤

"Sarah!  Miza 8 čaka že 20 minut! Kje se obiraš?!" je name zakričala šefica in pokazala na mizo, kjer so sedeli nestrpni, razdraženi moški. Nalašč jih nisem postregla. S takimi je vedno problem. 

Hey! Sem Sarah Ray Killbourn. Stara sem 17 let in z fantom Leom živim v Londonu. Nimava veliko denarja, zato delam v Starbucksu, on pa v neki trgovini.  Očeta nikoli nisem videla, ker me je zapustil ko sem se rodila, mama pa je pred dvemi leti umrla v prometni nesreči. Še vedno jo pogrešam. 
Pa da se opišem; sem trmasta in svojeglava. Imam črne, ravne lase skoraj do pasu in modre oči. 
Leo ima temno rjave lase in čokoladno rjave oči. Star je 18 let in je bol temnopolt 

Zavila sem z očmi in šla do mize. "kaj boste naročili?" sem zdolgočaseno uprašala. "Tebe v kopalkah." je izjavil eden od njih, ostali pa so se zasmejali. Spet sem zavila z očmi -zdaj mi gre že dobo- in skušala ignorirati ostale opazke. "Prekleto samo povejte mi, kaj boste naročili!" sem zavpila po nekaj minutah čakanja in nekaj ljudi se je obrnilo proti meni. "pivo.!" so rekli vsi naenkrat. "v starbucksu ste!" sem živčno rekla in si grizla ustnico. "ares?" so začudeno uprašali. "pijanci." sem zamomoljala in šla k drugi mizi. 
"Doma sem!" sem zavpila in se skušala s kolesom vred zbasati skozi ozka vrata najinega stanovanja. 
"Super! Pomagaj mi pri večerji!" sem dobila odgovor iz sosednje sobe. Kolo sem pokončno naslonila na steno in se odpravila v kuhinjo. Za štedilnikom je stal Leo in pripravljal-zažgal uboge, nedolžne palačinke. Z rokami sem mu prekrila oči in mu na lice pritisnila poljub. Obrnil se je in me poljubil še na usta. Skupaj nama je uspelo speči palačinke in pojedla sva jih na kavču. Na majhnem, zastarelem televizorju sva gledala nek film in se zraven pogovarjala. Glavo sem dala na njegova prsa in tako tudi zaspala. 
04. februar 2013
u103529
u103529
neeeext! <3
05. februar 2013
neeeeeeext
05. februar 2013
u59458
u59458
oki nextam ampak lahko nasljednič mal več nextov pliss?

-------------
❤•Ariana Blake Vanzales•❤

Hodila sem po potki in gledala v svoj bel telefon. '' Ohh pa dej no že!!'' rečem in ga zabrišem na tla - seveda se mi je razletel-. '' Počasi, počasi'' se je zadrl znan glas in mi ga pobral. ( telefon seveda) '' Hvala'' rečem hladno kar se da in odidem naprej. '' Ari, počakaj'' reče in me prime za roko. '' PRASEC KAKO SI DRZNEŠ? PRVO ME PUSTIŠ NATO ME POKLIČEŠ ARI IN ŠE HOČEŠ DA BI SE POBOTALA NE? NEVEŠ KAKŠNE TRPLENJE SM DOŽIVELA ZRAD TEBE PRASEC!!!!!!!!!!!'' sem rekla in ga močno vžgala. Ja bil je moj bivši Luke

Roko sem odmaknila in hitro zbežala stran. Potrkla sem na vrata moja bestike Ally. '' Janny kaj delaš tukaj?'' rečem in ga začudeno pogledam. Bil je samo v boksarcah in še to v čisto prosojnih. '' Nič'' reče Ally ki se prikaže na vratih samo v spodnjem perilu. '' Vidva se videvata? Zdaj pa em še ti prevaraš Prasec!!'' sem zakričala in ga brcnila v mednožje. Seveda sem nato udarila še Ally in odšla stran. Tekla sem in tekla in solze so mi začele zasipavati obraz. Vstopila sem v hišo in mami stekla v objem. Zjokala sem se ji na ramo in nato vprašala nekaj nepričakovanega. '' Kdo je moj oče?'' v tistem trenutku je otrpnila in se preobrnila stran '' Tvoj oče je..''

nextam?
06. februar 2013
neeeeeeext
06. februar 2013
next
06. februar 2013
next
06. februar 2013
neext !
07. februar 2013
u59458
u59458
Zdej nexta Ursa ( Little Miss)
07. februar 2013
next
07. februar 2013
neext
07. februar 2013
u59458
u59458
počakimo še en dan drgač bom jst nextala ok?
08. februar 2013
u110366
u110366
Sj bom no!
08. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeext
08. februar 2013
u59458
u59458
bom jst nextala kr Little Miss nima časa
.........------------.............---------------................
'' Tvoj Oče je...'' je začela in nato dokončala '' Goerge Smith''je rekla in potočila solzo. '' Mami nebodi žalostna'' rečem in jo objamem okrog ramen. '' Ali ga lahko odideva obiskati'' rečem in naredim puppy face. Mami samo prikima in jaz pa jo poljubim na lice. odskakljala sem iz sobe v kuhinjo in si naredila sendvič
---- nasljedno jutro----
'' Mami kdaj pa boma odšle?'' rečem še preden iztopim iz svoje sobe. '' Čez 3 tedne in 5 dni'' reče mami in me objame. '' Dobro jutro tudi tebi'' še doda in iizgine iz hiše. '' Pa tudi adijo'' rečem in pograbim torbo. Vanjo sem zmetala nekaj zvezkov in se odpravila v šolo. Vsi so me zaničljivo gledali, še posebaj, Janny in Ally. Nekateri so mi pohamali nekateri pa govorili grde stvari o meni. Samo ignorirala sem jih ter se odpravila v razred.

Okey vem da ej fulll beden amapk res nimam ideje zato prosim da boste še vsejeno brali zgodbo. Nasljdna nexta Little Miss
10. februar 2013
next
10. februar 2013
u59458
u59458
no zgleda da Little Miss nebo več nextala ali hoče kdo namesto nje?
13. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg