Forum
IF CLOUDS COULD SWIM
chapter 1
•To poletje je bilo nekaj najlepsega. Tako preprosto, a tako cudovito. On mi je pokazal, da je svet cudovit na toliko razlicnih nacinov, kot si jih sama niti v najlepsih sanjah nisem nikoli mogla predstavljati. Tekala sva po plazi , pripravila sva si piknik na osamljenem travniku v najhujsem nalivu, opazovala sva oblake in odkrivala njihove oblike, poiskala sva samoten zaliv za mestom in se hodila tja kopat. Potovala sva in potovala, presenetil me je tudi s potjo na Tajsko, kamor sem si zelela ze kot majhna deklica. Z mano je poslusal moje najljubse pesmi in se samo zame besedila ucil na pamet. Slisi se kot najcudovitejsa pravljica, morda je tudi res bila. In on je bil, je, in vedno bo moj princ na belem konju. Vem pa, da sem tudi jaz njegova princesa. Vsaj tako pravi. Vsak dan to rece. Velikokrat. Najini skupni dnevi so kot pocukran romanticni film. Zdaj jih imava oba ze 22. Let, da ne bo pomote. Malo bolj odrasla sva ze, a on mi se vedno pusti biti otrok. Obozujem otroke. In on to ve. Zeli, da bi sledila svojim sanjam in pisala blog o starsevstvu, otrocih in nosecnosti. A zal oba veva, da je to skoraj nemogoce. Kriva je moja bolezen, ki se sama ne vem, kako se imenuje. Poanta je, da so to, da bi imela otroka zame le lepe sanje. Moznosti da ozdravim sicer so, a majhne. Hodim k nekemu doktorju, ki bi mi lahko pomagal, a strokovnjaki pravijo, da ce mu ne uspe v enem letu, je to to in bo zame spet vse nemogoce. Opogumlja me le dejstvo, da je on z mano in mi pomaga, da me spremlja, bodri. Brez njega bi bilo konec. Podrl bi se mi svet. •

Next? Teorije? Mnenja?
29. junij 2017
Next zelo dobro!
29. junij 2017
neext, ful usecno!
29. junij 2017
Next
30. junij 2017
Next všc mi je
30. junij 2017
Next
zanimiv začetek
30. junij 2017
Next+ful mi je všeč
30. junij 2017
neeeeeeeeeeeeeext
ful optimistična je tale zgodbica
30. junij 2017
Next posvecam I LoveMoonlight
IF CLOUDS COULD SWIM
chapter 2
•Danes sem sla spet na pregled k tistemu doktorju. Dela v visokem, sivem zdravstvenem domu na koncu mesta. Je zelo bradat ima pa okrog 45 let. Ni mi prevec vsec, saj smrdi po cigaretih, njegova ambulanta pa po alkoholu. To me moti, saj z Nejcem (jup, that's his name) ne pijeva in ne kadiva. No, kakorkoli, moje zdravljenje poteka "normalno" in moznosti so na obeh straneh 50 odstotne. To me veseli. Ze nasplosno sem znana da na vse gledam s svetle plati, zato me tudi dejstvo, da sem na pol poti da bi lahko imela otroka neizmerno veseli. Po pregledu me je cudovita medicinska sestra pospremila iz ambulante in mi dejala, da upa, da nam bo uspelo. Cenim take ljudi. Ko smo ze pri super ljudeh; po pregledu sem poklicala Nejca in ga obvestila, da pridem pes domov. Med potjo proti domu sem se ustavila se v trgovini, kjer dela moja bivsa sosolka, da bi jo pozdravila in da bi kupila se nekaj malega za kosilo. Sprehodila sem se mimo prenalozenih polic in izbrala rjavi riz, ribje fileje, lahki jogurt ter bio jagode. Pocasi sem se odmajala do blagajne, za katero pa ni bilo nikogar. Klicala sem osluzbence, klicala sem Sandro pa se vedno nic. Svojo hrano sem pustila na tekocem traku in pogledala skozi vrata na cesto. Prisezem da me je takrat skoraj zadela kap. Zagledala sem svojo bivso sosolko, bivso najboljso prijateljico v delovni uniformi kako se je pred vrati meckala z...
/////////////////////////////////////////////////Next? Mnenja? Teorije? Kdo mislis da je?
30. junij 2017
neext, al je z Nejcem
30. junij 2017
neeeeeext z Nejcem...al pa z onim dohtarjem lahk pa tut z njenim očetom
30. junij 2017
Next
pojma nimam s kom
30. junij 2017
nexxtt, z nejcemmmm
30. junij 2017
z Nejcem
30. junij 2017
AWWWWWW hvala za posvečenega!
Pa nnnnnnnneeeeeexxxxttttttt čim prej ker je tole ODLIČNO IN SVETOVNO!!!!
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next!!!!
30. junij 2017
Aja pa tut js mislm, da se je z Nejcem
30. junij 2017
nexxxt, nejcem verjetno
30. junij 2017
Next!!!!!!!! nimam pojma z kom
30. junij 2017
nexxt
30. junij 2017
Nextt posvecam Niccals.
IF CLOUDS COULD SWIM
chapter 3
•Zagledala sem svojo bivso sosolko, bivso najboljso prijateljico v delovni uniformi kako se je pred vrati meckala z... mojim doktorjem! Baje samskim vdovcem, ki se naj ne bi zelel niti dotakniti zenske. Mhm. Na sreco me nista opazila, zato sem na tekocem traku pri blagajni pustila dvajsetaka, zgrabila svojo hrano in se spet neopazno odkradla po ulici. Takrat so me prevzele cudne misli. Nisem si mislila, da bi se moja prijateljica zapletla z nekom vec kot 20 let starejsim. No, se dobro, da jaz nisem taksna. Doma me caka Nejc in hvala bogu, rad me ima. Doma sem pocasi odprla vrata. Proti meni je veselo skocila psicka Happy. O, ups, nje se nisem omenila. To je najina 1-letna psicka, ki sva jo posvojila. Cudovita je. Nasula sem ji nekaj hrane v posodico, potem pa zacela s kuhanjem kosila se za naju z Nejcem. Slisala sem vodo v kopalnici in njega, ki si je pel eno izmed mojih najljubsih pesmi. Nasmehnila sem se in se zatopila v misli. Naenkrat pa sem zavohala dim. Z najvecjo mozno hitrostjo sem se obrnila in zazgane ribe hitro odstavila s stedilnika. Nejc je stopil iz kopalnice, oblecen je bil eno izmed svojih ogromnih pizam. Zasmejal se je, prisel do mene, me tesno objel, poljubil na celo in iz police vzel telefon. Medtem ko sem iz ponve strgala zazgano ribjo kozo, sem ga slisala: "dve mali vegi pici". Vcasih me malo ampak res malo jezi, da nisem ravno dobra kuharica in z Nejcem morava - namesto da bi jedla solate in okusne makarone, jeva vsak dan znova vegetarjanske pice. Super. Vsaj jogurt z jagodami se ni svizil. Moram priznati, da je bil vecer krasen. Na balkonu sva prizgala svecke, pripravila mizo in povecerjala. In Nejc mi je spet dovolil da sanjam o otroku.
30. junij 2017
Next
full zanimivo
30. junij 2017
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
30. junij 2017
NNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKKOOOOOOOOOOOOJJJJ
JJJJJJJ
Next Next Next Next Next!!!!!!!!!!
30. junij 2017
Next
30. junij 2017
aw kako luskano (: pa hvala za posvecen Next < 3
30. junij 2017
uu lusnoo Next
30. junij 2017
Next
01. julij 2017
takoj ko si mi poslala link sem vse prebrala in morem rečt, da sem presenečena, prijetno presenečena ker je res zelo lepa zgodbica in komaj čakam nadaljevanje
Next čimprej
01. julij 2017
Zelo natančno vse opišeš in iz tega si bralci lahko ustvarimo sliko, lep začetek
Zanimiva zgodbica
Hvala za link
Next
01. julij 2017
super jee Next
01. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg