Forum
u188022
u188022
Okej hh am ja to je moja prva zgodbica in probala bom redno nexte pisat in pac upam da vam po usec (: pa oproscam se za slovnicne napake in to :**
Enjoy!
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
"Nikoli nisem verjela v ljubezen. Bila mi je tuja in zdela se mi je kot najhujša nočna mora."

Starring:
Niall Horan
Nicki Jones

Pobrala sem lončke smutija, ki so bili na mizi in jih odnesla v smeti.
Kot pomočnica sem delala v mamini M-J Cafe kavarni, M- kot njeno ime, Monica in J- kot priimek, Jones. Med počitnicami in po šoli je bil to moj edini vir zaslužka. Hvala bogu, da je le še nekaj mesecev do konca šole in potem si bom našla službo.
Odnesla sem še zadnje smeti in sedla na stol ob pultu, ter počakala mamo, da zaklene.
"Kaj boš počela jutri, ljubica?" me je nagovorila s tonom, ki je pomenil da nekaj naklepa.
"Ne vem še. Zakaj?"
"No, kot veš je jutri koncert tistih fantov, ki jih tvoja sestra obožuje..." sredi stavka sem jo prekinila.
"In seveda te je smrklja prepričala, da bo šla na koncert. Oh, tipično!" sem se jezila in zavila z očmi.
"Nicki." je rekla očitajoče."Kakorkoli, sama ne sme na koncert, a s tabo bi lahko šla."
"Ni govora!" odhitela sem ven in sedla v avto, ter počakala mamo. Med vožnjo ni nobena črhnila niti besedice.
Odklenila sem vrata stanovanja in z očmi preletavala prostor med iskanjem sestre. Zagledala sem jo na kavču, ko se je pogovarjala po telefonu. Šla sem do nje in ji telefon iztrgala iz roke ter prekinila zvezo.
"Kaj si natvezila mami?!" sem jo nadrla.
"K-kaj?" bila je zmedena.
"Glede koncerta! Ne mislim poslušati tistih vreč krompirja kako se derejo sredi odra in si delajo sramoto!" jeza je gorela v meni in imelo me je, da bi nekomu primazala zaušnico.
Na obrazu je imela razvajeni nasmeh:" Pa boš šla. Mami te bo prisilila."
"Uggh!" sem zagodrnjala in stekla v svojo sobo. Lucy je moja komaj 13 letna sestra, ki je nora na skupino One Direction, medtem, ko jih jaz preziram do dna duše. In kot vedno, ona zmaga. Kot tudi tokrat. Seveda bom šla na koncert in samo zato ker me bo mami zvlekla tja.
"Nicki." bila je moja mama, ki je počasi odprla vrata sobe. "Saj boš šla, kajne?"
"Ja." sem rekla potiho in glavo zakopala še globlje v vzglavnik.
"Hvala ljubica." spet je zaprla vrata in jaz sem svojo jezo utapljala v glasbi na svojem telefonu, ko je zavibriral.
"Sporočilo." sem si rekla in ga prebrala.

Od Rachel:
Greš jutri z mano na zabavo? (:

Rachel je bila moja najboljša prijateljica in skupaj sva hodili v šolo. Res sem si želela na zabavo in pred kratkim sem si kupila novo obleko, a moram s sestro na koncert.

Za Rachel:
Ne morem. S sestro grem gledat pojoče krompirje. -_-

Ura je bila že pozna in bila sem utrujena, saj sem skoraj ves dan prebila v kavarni. Nekaj časa sem se še jezila na Lucy potem pa me je premagal spanec.
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Okeej haha no pac nasledni next bo dalsi inja upam da vam je blo usec, pa ce bi lahk oglasevale <3
09. februar 2015
next hitrooooo
09. februar 2015
Omg*-* Ful top pises*---* Oglašusjem:3 neext
09. februar 2015
u188022
u188022
Ohvala <3 jutri dam next :**
09. februar 2015
u188022
u188022
Okeej hvala vama za next <3
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Prebudil me je kričeč zvok iz kuhinje. Pomela sem si oči in se odkrila. Odel me je mrzel zrak in na goli koži-spala sem v modrcu in kratkih hlačah-se mi je pojavila kurja koža. Odgrnila sem zavese in pomežikala z očmi ter se odpravila do kuhinje.
"Kaj je zdaj ta..." na kuhinjski mizi sta stali Lucy in njena prijateljica ter kričali od navdušenja in migali v ritmu bedaste glasbe. "Saj ni važno." obrnila sem se na petah in šla nazaj v sobo.
Preoblekla sem se v udobna oblačila in se uredila v kopalnici. Nato sem šla nazaj v kuhinjo in na mizi me je čakal zajtrk: pečena slanina, jajce in toast, zraven pa še pomarančni sok.
"Vau, Lucy. Res se mi prilizuješ." zavila sem z očmi in se vseeno lotila zajtrka. Na srečo je bil petek in zaradi službe sem se rešila razvajene smrklje. Pograbila sem ključe mojega majhnega avta in si ogrnila jakno. Odpravila sem se navzdol po stopnicah in sedla v avto.

Smešno, ničesar vam še nisem povedala o sebi. Sem Nicki Jones, osemnajstletna najstnica iz majhnega mesteca v Walesu. Pri štirinajstih smo se jaz, mami in Lucy po očkovi smrti iz Chicaga preselili sem. Oči je imel raka na pljučah in po nekaj tednih je preminil. Ker mama ni nikjer našla službe smo se preselili v Wales in tu je mami odorla svojo kavarno in pri šestnajstih sem tudi sama začela služiti denar prav tam.
Obsedena sem z dobrimi ocenami v šoli in zato imam bolj malo prostega časa za druženje in fante. Pravzaprav, še nikoli nisem poljubila fanta.
Kot ste verjetno opazili, ne maram One Direction ali nekaj takšnega.

Kavarniška vrata so se odprla in vstopil je prelep fant-moški-s prelepimi svetlimi lasmi in modrimi očmi. Zdel se mi je prekleto znan.
"Želit..." sem začela.
"Prosim ne kriči." z rokami si je naredil manjšo obrambo in me gledal.
Začudeno sem ga gledala. "Zakaj pa bi kričala? Želite naročiti?"
"Oh ne poznaš me, dobro." videno mu je odleglo. "Lahko dobim bananin smuti z oreščki?"
"Seveda." obrnila sem se in v mikser dala banane in lešnike ter dolila smetano. Ko sem se v naslednjem hipu obrnila fanta ni bilo nikjer več. Namrščila sem obrvi.
"Hm, čudno."
"Kaj je čudno, draga?" se je oglasila mama izza vrat skladišča in pozornost spet preusmerila v zlaganje živil.
"Nič, nič mami."

Končno se je moj delovni dan končal in čakal me je mučni koncert s sestrico. Beda! Zaklenila sem se v sobo in si nadela kavbojke in bel top z rožnatim potiskom. Lase sem si spela v figo in se naličila. Morda pa bo tam kak luštkan tip, sem si mislila. Stopila sem iz sobe in obstala. Pred mano je bila Lucy, oblečena v prelepo krilo, na obrazu se ji je svetil puder in trepalnice so se ji šibile od porevelike količine maskare. Ustnice so rdeče žarele in obute je imela mamine visoke pete.
"Noč čarovnic je šele čez nekaj mesecev." sem jo podražila.
"Ha ha. Smešno. Zdaj pa pridi, zamudili bova!"
"Že grem." sam zdolgočaseno hodila za njo po stopnicah do avta. Iz našega nadstropja je mami čez balkon zakričala:
"Uživajta." sestra ji je odgovorila jaz pa sem se namrščila in sestro odpeljala na koncert. Po nekaj minutni vožnji sva prišli do velikega stadiona, kjer naj bi bil koncert, kar se je tudi videlo, saj se je kar trlo ljudi, predvsem najstnic. Dovolila sem ji, da si kupi pijačo in se vsedla na prednji del avta. Zavzdihnila sem in v temi na drugi strani parkirnega mesta zagledala temno postavo.
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Koga je zagledala?
Next?
10. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg