Forum
Hejlaa.. Jaz mam par vlkih tezav glede ljubezni in bla bla bla.. Pac vglavnem toti forum sem nardila zato da bi jaz povedala moje tezave ve pa bi mi svetovale ce ste zato?? Lahko zaradi mene tudi poveste svoje tezave al pa glede na to temo naredite zgodbico sam te mi poslite link da bom sla brat ker zadne case res ne vem vec kaj naj naredim glede tote ljubezni..

Kdo bi sodeloval?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. december 2016
u218889
u218889
Povej tezavo mogoce bi ti lahko svetovala ne vem. Ce zelis lahko tudi na zs
02. december 2016
Ok.. Pac point je v tem da hmm pred full dugim cajtom sm bla pac zatreskana v enega, ki je pac dotaln glupac.. In ja sej sma hodla sam ne dugo kr pol pac sm ga komaj vreu spoznala.. No in on se mi skozi gusi, pa pise pa v soli hodi do mene pa mi neke kuj bluzi.. In pol ko on ugotovi da je men tako receno vseeno se tak obnasa ono prav ubija me s pogledom.. Kaj naj naredim pac da me bo on pusto na miru?
02. december 2016
Pac drugi en pa je moj sosolc in mi je vsec.. In pol je on full taki fuck boy.. In tega res ne prenesem... Med poukom sedi zraven mene pri likovni in me dobesedno slata vsepovsod.. Jaz pa pac mislim da on ma punco kr objavla take fore na snep in ko mu recem ce lahko neha pol pa me na ignor da pa se ne meni z mano pa me niti poglea nea.. Kar pa mi tui ni glih kul
02. december 2016
u218889
u218889
Hm ta pa je tezka
Probaj ga ignonirati ce ne bo slo pa mu povej naj te pusti pri miru, to sem storila s fantom, ki mi je tezil in me je pustil cisto pri miru
Ne vem ce bo to delovalo pri tebi ampak upam da bo in upam da sem ti kaj pomagala
In zdaj me en sosolec nonstop grdo gleda zakaj? Ne vem nic mu nisem storila ze od 4 razreda do zdaj mi to dela
03. december 2016
Hvala ti.. Kaj ta sošolec ti je všeč??
03. december 2016
u218889
u218889
Hahahaha niti v sanjah in nzk
03. december 2016
Hahah te pa tak ni panike hahah
03. december 2016
u218889
u218889
04. december 2016