Forum
u65416
u65416
sori, k nisva tok doug nextaale sam se nisva znale zment kera bi nadaljevala, ker nisva meli idej. x'D
24. november 2011
u65416
u65416
Med slovenščino sva se zs Lino ves čas smejali, zato naju je učitelj poslal h ravnatelju. Pri ravnatelju se vseeno nisva mogle zrestini, zato naju je poslal v sobo in nisva smeli iti iz sobe, dokler se niso končale vse ure. 3 ure sva ble še tam zaprti.
Gledali sva neke videje na jutubu ter si govorile vice, in kar naprej sva se smejali. Kar naenkrat pa sva se obedve zresnili, ker je zmanjkalo elektrike in sva se prestrašile. Vrata se niso dale odpreti, ker je vse v šoli povezano zs elektriko. Prižgale sva sveče in se zajebavale, da kličeva duhove..
24. november 2011
u65416
u65416
sori *ravnateljici
24. november 2011
u59143
u59143
next
24. november 2011
Naslednji dan je bila sobota. Zvečer smo imeli organiziran party. Zjutraj smo se pripravljali in na zajtrku smo se jaz,Anže,Karin in Alen zmenili da nekaj ušpičimo Hani. ''Ahahaha A res mislite da bo ta plan uspel?'' ''Ja.Obleko bo imela raztrgano in vsi bojo lahko videli njene grozne gate.'' ''Omg hahahah.'' Popoldne sma z Karin šli v shopping po stvari za oblečt za party. Zvečer smo se dobili pred dvorano za partyje. Anže me je ves čas gledal jaz pa sem ga ignorirala. Z karin sma se vsedli za eno mizo čisto zadaj in pile wiski. Ko je Hana prišla sma se z Karin začeli smejati ker je imela zadaj raztrgano obleko in so se ji videle njene grozne modre gate. Potem so začeli igrati neko mirno romantično pesem. Karin je šla plesat z Alenom,jaz pa sem sedela tam kot kup nesreče dokler ni prišel Dean in me prosil če grem plesat. Šla sem in v dvorano je stopil Anže. Bilo mi je nerodno zato sem zbežala iz dvorane.
24. november 2011
Next
25. november 2011
next. n.n
25. november 2011
Počutila sem se grozno ker sem se totalno zagledala v Anžeta. Odločila sem se da grem v tisto skrivno sobo v kleti. Tam sem poslušala musko in naenkrat je noter stopil Anže. ''O Lina tu si.Vsepovsod te iščem.A ti bežiš pred mano?'' ''Ne.Zakaj bi?'' ''Mogoče zato ker sem ti všeč?'' ''Ti meni všeč?Daj get a life.'' ''Kdaj boš priznala da sem ti všeč?'' ''Nikoli.'' ''Hahaha vem da sem ti všeč in da nekaj čutiš do mene.'' ''Ni res!'' Naenkrat me je prijel in me poljubil. Bilo mi je všeč a tega nisem priznala. Odrinila sem ga in zbežala gor v svojo sobo. Popravila sem si make up in šla nazaj na party. Karin je bila pijana in se je zalizovala z Alenom. Naenkrat pa se je začela po celi dvorani dreti da so profesorji na šoli pedri. Zgrabila sem jo za roko in zvlekla do sobe kjer je takoj odhitela v kopalnico bruhat. naslednje jutro je spala do dvanastih. Ko sma šle v jedilnico na kosilo so naju vsi gledali zaradi njenih scen na partyju. Vsedli sma se za eno mizo čisto v kotu. Prišel je še Alen. ''Hej ljubica si vredu?'' ''Ja.Ne kozlam več.'' ''Samo da.Ej Lina,kaj mata vidva z Anžetom?'' ''Nič.'' Za mojim hrbtom se je pojavila Hana in za njo še Anže. ''O dobro da nimata nič trapa.On je moj!!'' ''Me ne zanima.Spizdi zdaj.'' ''Lahko sem kje hočem veš!'' ''Hana pusti Lino pri miru!'' ''Dragi Anže ne bom je ker si ti moj.'' ''Nisem tvoj.'' ''A res?Čigav pa?'' ''Jaz sem....'' ''Moj je no!'' ''Wtf Lina?'' ''Si slišala? Moj je! Zdaj pa odjebi in ga pusti pri miru.'' Hana je jezna šla od mize. Anže pa me je debelo pogledal. ''Kaj me tako gledaš?Pomagam ti da ne bo več hodila za tabo.'' ''Hvala no.'' Nasmehnil se mi je in prisedel k svojim frendom. Popoldne smo se šli kopat v bazen ki ga imamo v šoli..
26. november 2011
neeeeeeext. ;D
26. november 2011
Neext!! =DDD
27. november 2011
u60822
u60822
nextt
29. november 2011
u39401
u39401
nextii ;D
02. december 2011
Fhool dobra zgodbica. ;DD x'd
06. december 2011
u67560
u67560
neext!
08. december 2011
Hana se je tam nastavljala Anžetu ker mu ni verjela da je ne ljubi. Z Karin sma sedeli na ležalnikih. ''Glej kako Hana osvaja Anžeta.'' ''Najraje bi jo vrgla v bazen.'' ''Ti kr.'' ''Počakaj zdaj!'' Razjezila sem se in šla do Anžeta. Zažvalila sem ga in Hana je grdo gledala. ''Vidiš kurba moj je zato ga pusti!'' Šla sem do nje in jo potisnila v bazen. Anže se mi je nasmehnil in jaz njemu. Šla sem nazaj na ležanil in Karin se je začela smejati. ''Hahahah Lina in ti meni praviš da te on ne zanima.'' ''Saj me ne.Hana mi gre že na kurac.'' ''Ja ja glej dobro vem da ti ni vseeno za njega.'' ''Ti že veš.''
11. december 2011
u39401
u39401
nextii ;D
11. december 2011
neext! (:
13. december 2011
next !!
13. december 2011
u71681
u71681
Nexšteeeeeeeeej ! :3