Forum
js in monex. boma pisale eno zgodbico ker nama je dc.

glavne junakinje sta:
Lina (js)
Karin (monex.)

Ime mi je Lina, priimka pa ne povem . Stara sem 15 let in torej fazanka. Živim z mamo in očetom ter dvema starejšima bratoma Nejcom in Tadejom. Živimo v kar veliki hiši na štajerskem v Mb. To mi ni bilo všeč ker sem sovražila štajersko in vse povezano z njo. Zato sem nagovorila mamo in očeta da bom hodila v šolo v Ljubljano. Mogla sem bit tudi v internatu. Našla pa sem tako šolo kjer so internat in šola združeni ker so včasih predavanja tudi zvečer. Odločila sem se da grem tja.
Bil je prvi šolski dan. Zjutraj ob štirih sem se mogla vstat in it na vlak do Ljubljane. Mama me je pospremila do postaje in mi zaželela srečo. Objela sem jo in stopila na vlak. Ko sem prispela v Ljubljano so me višji letniki zajebavali da sem fazanka. Niso pa vedeli da ko me nekdo zajebava se me ne znebi. Ko sem prispela do šole sem najprej šla do svoje sobe da bi videla s kom sem in da odložim stvari pa te fore. Vstopila sem v sobo in skoraj me je kap. Videla sem punco staro tako kot jaz za kompom in navijala je Eminema tako naglas da me je skoraj razneslo. Ko me je opazila je ugasnila musko.
''Hej, ti si moja cimra a?'' ''Ja. Jaz sem Lina, me veseli.'' ''Ok Lina je čudno ime tko da ti bom dala kakšn vzdevek.Jaz sem Karin.'' ''Aha. Kdaj imamo prvo predavanje?'' ''Pol popoldne. Je še cajt. Grema raziskat šolo pa tko mal tipe gledat?'' ''Haha seveda.''

Hodili sma po hodniku in sma se zaleteli v 5 hudih tipov. Eden iz med njih je bil še posebej hud..
19. november 2011
u65416
u65416
Next. :3
19. november 2011
Ampak je bil tudi tečen.
''Kaj vidve ne veta kje hodita al kaj?'' ''Kaj bi rad? A si mal odštekan?'' ''Ne sorry.A vidve sta tut fazanke?'' ''Ja.'' ''Kako vama je ime?'' ''Kaj te briga.'' ''Lina grem js na wc ajde.'' ''A torej Lina ti je ime?''
Šla sem naprej in se delala da ga nisem slišala. Bil je res hud ampak se nisem hotla zaplest z nobenim. Popoldne smo imeli prvo predavanje. Karin mi je namignila naj prisedem k njej..
19. november 2011
u65416
u65416
Predavanje se je začelo, a ker noben od učencev ni hotel utihniti sva se še zs Lino začele pogovarjati. Pogovarjale sva se o nenormalnih stvareh, kar naenkrat pa je ravnateljica zaupila. "Samo poglejte se, kakšni ste. Stavim, da so vaši biuši učitelji veseli, da vas ne bo več. Za nas ste pa sama mora. Štiri leta boste zs nami, pa če vam je prav ali ne. Sami ste se odločili za to. In naši učitelji so bolj sitni, kot tisti v osnovnih šolah. Preden pa začnemo. Kateri sta Karin in Lina?" Zs Lino sva ustale, ker sva vedeli, da sva edine v prvih letnikih. "Po predavanju v mojo pisarno." Lina se je zgrozila jas pa sem se ji malo nasmejala in rekla "Ziher nama bo dala posebno dobrodošljico. Ali pa zato, ker si njenemu sinu rekla, da je odštekan." "Kako ti to veš?" me je začudeno uprašala. "Biuši sušolc je. Anže mu je ime. Rajše se ne zaljubi vanga. Ne bo dobro."
Dve uri smo poslušali predavanje in ko smo končali sva zs Lino hitro stekle v sobo. V sobi sem spet nabijala Eminema, Lina pa se je skrivala pod kovtrom in povštrom, ker ji gre očitno Eminem na kurac :'c

Ines nadaljuje :3
19. november 2011
Pod odejo sem razmišljala o Anžetu. Nikakor mi ni šel iz glave. Ampak ker je bil sin od glupe ravnateljice sem si prisegla da se ne bom zaljubila v njega. Ko je Karin končno nehala nabijat Eminema sem šla v kopalnico in si popravila make up. Bila je ura že 7 popoldne in imeli smo večerjo. Z Karin sma odšli v jedilnico in se vsedli nasproti mize od važičke Hane. Šlo mi je na smeh ker sem vedela da ne bo več dolgo imela tako lepo čiste obleke. Ker smo imeli za jest rižoto sem dala riž na žlico in zagnala proti Hani. Razjezila se je, jaz in Karin pa sma umirale od smeha. Kmalu pa je šel mimo Anže z frendi.
''O glej jo glej jo.Lina kako si?'' ''Kaj te briga ravnateljičin sin!'' ''Oh kako si to izvedela?'' ''Mogoče bi ji jaz lahko povedala ane.'' ''Karin? Kaj pa ti tu?'' ''V šolo hodim tako kot ti odštekanec.'' Opazovala sem Anžeta. Bil je tako srčkan..Opazovanje mi je prekinila Hana. ''Živjo Anže.Pridi za našo mizo.Tvoji frendi pa lahko sedijo s tema dvema prostitutkama.'' ''Komu ti prostitutka krava?'' ''Ej ej Lina pusti jo.Naj gre in si odpelje tega kretena s sabo.''
Anže je mogel it sedet za njeno mizo. Sedel je obrnjen proti meni. Med pogovorom z Hano me je večkrat pogledal in enkrat se mi je celo nasmehnil. Potem pa se je zgodilo nekaj ogabnega..Hana ga je zažvalila. Takoj sem vedela da se ne smem zaljubit v njega če se nisem že. Pogledala sem proti Karin in ona se je spogledovala z Anžetovim frendom..
19. november 2011
Next!
19. november 2011
u59143
u59143
next no -.-
19. november 2011
Next
19. november 2011
u65416
u65416
Lina me je prijela za ramo in me vlekla vse do sobe. Tam sem se 'razpizdila' in ji zatežila. "Zakaj si me odvlekla? Gdo ti je sploh dovolil!?" "Sori no, samo uprašati sem te hotela, zakaj se ne bi smela zaljubiti v Anžeta." "Aja, ok. Čaki kaj!? Pa ne mi rečt, da si se že!" "Kaj? Ne! Ni šans! Saj vidiš kakšen glupač je!" Zdelo se mi je, da se je že zaljubila vanj, a sem ji vseeno vrjela. "Pač, zs vsako se samo igra. Nobene še ni zares ljubil." "Ja.. Mogoče se pa lahko spremeni." "Anže? Nikakor. Predobro ga poznam..."
Lina je odšla iz sobe, jas pa sem se preko skajpa pogovarjala zs biušimi sošolkami. "Kaaaaaaj!? Anže je zs tabo v sobi!? OMG OMG OMG OMG srečka!" "Am.. Ne. V razredu je zs mano." "Omg Karin. Misliš, da bota spet skupaj?" "Nevem, Katja. Moja cimra Lina se mi zdi zaljubljena vanga.. Ne bi rada, da bi me imela za... Pač, rekla sem ji, da še nobene ni zares ljubil. Vse sem zasrala. Poleg tega pa je njegov prijatelj srčkan." "Hahahaha, Karin, tko ne bo šlo. Dva nemoreš meti." "Ja vem.. Grem jas zdaj na predavanje. Rada te 'mam." "Čau." izpisala sem sem se iz skajpa in hitro stekla v telovadnico. Vsedla sem se na isto mesto, kot prej in iskala Lino.
19. november 2011
u65416
u65416
aja & usaka vas bo obvestila, ko bo pač next napisala. :>
19. november 2011
Hodila sem po šoli in se zaletela v Anžeta spet. ''O Lina spet se zaletavaš!'' ''Sorry če pa sem zmedena.'' ''Hahaha sem opazu.No..A ti si z Karin v sobi?'' ''Jaa.'' ''Ona je ubistvu moja bivša ampak me je pustila ker sem jo kao prevaral.'' ''Aha.'' ''A prideš z menoj na drink?'' ''Ne..Mislim da ne bi blo pametno če je Karin tvoja bivša...''
Stekla sem stran od njega ker sem bila šokirana da mi Karin ni povedala da je njegova bivša. Hodila sem po mestu in se v šolo vrnila ob enajstih zvečer ko so že vsi bili v sobah. Prišla sem v sobo in Karin me je čisto panična spraševala kje sem bila. Povedala sem ji da sem zvedela da je ona Anžetova bivša. ''Kaj?On ti je to povedal?'' ''Ja.A je to res?'' ''No..Ja je.Sorry da ti nisem povedala ampak..Nevem..Še vedno bi ga rada nazaj.'' ''Aha.Ok.Nisem vedela in če bi vedela da sta vidva kaj imela se ne bi zagledala v njega verjemi.'' ''Prej si rekla da je idiot hahah.'' ''Eh..Pozabi no.Jutri je nov dan in sigurna sm da ga bom pozabla.Nočko.'' ''Nočko.''
Naslednje jutro smo imeli pouk ob desetih. Z Karin sma že ob pol desetih čakali pred učilnico. Tam pa je naenkrat šel mimo nek hud tip ki ga prejšnji dan nisem opazila. Na tla so mu padle knjige in takoj sem se zaagnala in mu jih pobrala.
''Oh lepotička ne bi ti blo treba.'' ''Seveda je bilo treba.'' ''No hvala.A imaš lepotička tudi kakšno ime?'' ''Ja...Lina.'' ''Lina? Waw všeč mi je.Jaz sem Dean.'' ''Oh me veseli.'' ''Če čakaš tu na pouk pomeni da boma sošolca.'' ''Aha. To je Karin.'' ''O še ena lepotička.'' ''Hahahaha.'' ''No grem še do ravnateljice pa se vidimo pri pouku.'' (ko gre mi pomežikne).
Karin je samo debelo gledala in jaz tudi. Vse skupaj pa je videl tudi Anže ki se nama je približal..
19. november 2011
''Ohoho osvajalca maš Lina.'' ''Daj spizdi Anže pa jo pust pr miru.'' ''Karin kaj pa se ti buniš a? Moj frend je reku da si lepa.'' ''Ja hvala da si mi povedu odjebi zdaj.'' ''Ej Lina a prideš mal sem ker Karin ne da mira.''
Šla sem z njim do konca hodnika.
''Kaj bi rad odštekanec?'' ''Wow ti pa si zapilena.'' ''Ja kaj a boš svojo mtko poklicu?'' ''Uff nism js tak če bi bil tebe zdavnaj ne bi blo več na šoli.'' ''Aha seveda.A pričakuješ da se ti zahvalim ker me ne boš zatožu mtki?'' ''Ja seveda.'' ''Pouk se je začel.Ka pa zdaj? Boma špricala?'' ''Omg pa res.'' ''Ja.''
Hodila sma po hodniku in začel me je ves čas gledat. Porinila sem ga in padel je na tla. Potegnil me je za roko in tudi jaz sem padla na njega. Začela sma se dreti en drugemu:Šupak! In nenadoma je prišla mimo neka profesorica ki se je drla kaj delama na tleh. Naenkrat sem zažvalila Anžeta da bi profesorica mislila da sma pač zaljubljena. Čez nekaj časa nama je rekla naj se vstanema in se odločila da naju ne bo zatožila ravnateljici ker je pač Anže njen sin in da če sma že res tako zaljubljena naj to delama v sobi. Ko je končno šla se je Anže začel smejati. Dala sem mu šamar.
''Wow najprej me zažvališ pol pa kr to.'' ''Ja pizda nism mela druge izbire.Če bi mislila da se kregama bi dobla ukore.'' ''Hahahaha sam se dobr žvališ.'' ''Kreten!''
Tekla sem do telovadnice ker smo imeli naslednjo uro športno in tam sem počakala Karin.
19. november 2011
u65416
u65416
Pritelka sem do Line in jo začela spraševati, kje je bila in kaj sta delala. "Pač, pogovarjala sva se in potem sem ga porinila na tla in on je mene potegnil in sem padla na njega, potem sva se začela dreti en na drugega pa je učiteljica prišla in, da ne bi mislila, da špricava sem ga poljubila in potem sva morala do ravnateljice, ampak ni bilo nič..." "Čaki, čaki. Kaj si rekla?" "Ravnateljici sva morala iti in.." "Ne to, tisto prej." "Poljubila sem ga..." Spet sem se spomnila na tisti dan, ko mi ga je neka princeska speljala. Tekla sem stran in za sabo se samo slišala "Omg Karin, pridi nazaj!" Po hodniku sem tekla vsa objokana in se zaletela v nekega tipa iz drugega letnika. Padla sem na tla, on pa je samo rekel; "Malo pazi, da se ne boš še v kakšnega zaletela, gospodična." in se nasmejal. Njegovi prijatelji so se pa začeli smejati, kot, da sem naredila nekaj nenormalno smešnega. "Misliš, da je smešno, če se v nekoga zaletiš!?" sem zaupila in dvignila glavo. Zašepetal jim je naj grejo najprej in naj učiteljici rečejo, da mu je slabo. Ustala sem in stekla stran, on pa je stekel za mano. Zunaj sem se usedla na klopco in se še bolj začela jokati. Potiho se je usedel zravn mene. "Pa ne, da se zaradi fanta jokaš?" "Ne.. Kako si vedel?" "V srednji šoli se punce jokajo samo zaradi fantov. Na ekonomsko grejo več ali manj ljudje, ki so navajeni na cveke. In kaj je naredil?" Obrisala sem si solze in začela govoriti. "Ubistvu ni samo o fantu. Cimra je poljubila fanta, ki mi je ušeč in sva se v osnovni šoli hecala, da sva skupaj samo zato, da bi njegovo biušo punco naredila ljubosumno. Zdaj pa mi je reeeeees ušeč. Ampak nič več. Nemaram ga več. Sovražim ga! Prfuknjen je! Zabit! Praseec!" "Hah, lepe besede govoriš. Jas sem Alen, pa ti?" "Karin." "Gospodična Karin, greš zs mano po mestu hodit? Tako ali tako se je pouk že začel, zdaj lahko špricava. Potem je pa itak kosilo, lahko greva v restovracijo. Bom jas plačal." "Am, okej." Nasmehnil se je in me prijel za roko, pa sva šla. Lini sem poslala mesić, da me to uro in za kosilo ne bo.
19. november 2011
ola ola like it sam odjebi anžeta ni mi ušeč
19. november 2011
Next!
19. november 2011
Next
20. november 2011
Ko sem dobila sms od Karin sem vedela da morem tokrat it sama na kosilo v jedilnico. Prisedla sem k enim sošolkam ki niso bile še zdaleč ne tako kul kot Karin. Ko sem se najedla sem šla v svojo sobo. Kmalu je prišla še Karin čisto zasanjana. Spraševala sem jo kaj je tako lepega.
''Oh draga moja Linči, mislim da lahko anžeta kar zadržiš.'' ''Zakaj že?'' ''Pač...Spoznala sem enega 100000x bol kul tipa od tega trapastega Anžeta.'' ''Aja? Ne lej če ti je Anže všeč pol povej in se bom umaknala od njega.'' ''Ne ne veš on je bedak.Alen je bolši.'' ''Alen?'' ''Iz drugega letnika.''
Šla je na komp in spet začela navijat Eminema. Vklopila sem si mp4 in poslušala svojo musko. Do večerje sma bile v sobi.
20. november 2011
neeext
20. november 2011
u65416
u65416
Kar naenkrat mi je začel zvoniti telefon in ker nisem nič slišala se je Lina javila in šla v kopalnico. "Ja?" "Lahko Karin dobim?" "KAAAAAAAAARIN UGASN TISTO SRANJE NO, ALEN TE KLIČEEEEEEEEEEEEEEEE!" "Reč mu, da prihajam!" sem se zadrla in ugasnila musko. Pograbila sem torbo ter telefon in hitro stekla po hodniku. Lina pa je že poslala sporočilo; "Kam pa gresta?" Ni se mi dalo odgovoriti zato sem telefon samo vrgla v torbo in stekla do ravnateljičine pisarne. "Aha, sta že tu." je ravnateljica rekla, ko sva potrkala. "Pridi Karin, Alen ti pa počakaj tu." odšla sem not čisto prestrašena in zaloputnila je zs vrati. "Šele prišla si na šolo in že špricaš! Kaj pa misliš, da si!?" se je začela dreti name. Takrat pa je Alen prišel not in me začel zagovarjati. "Ni bila ona kriva, jas sem ji rekel, da naj gre zs mano. Prvo sploh ni hotela, pa sem ji zagrozil.." "No, ker sta tako dobri par bosta ob osmih zvečer odšla v telovadnico in pospravila vse. In še povrhu, telovadnico bomo zaklenili, tako, da lahko kar pozabita na druženje zs prijatelji." Odšla sva v kuhinjo in tam sva se usedla vsak svojimi prijatelji. Lina me je kar najprej spraševala kam sem šla in kaj sem delala, jas pa sem jo samo ignorirala, ker sem se preveč zasanjala.
20. november 2011
Neeeeeeeeext
20. november 2011
Karin je bila čisto zasanjana zato sem jo pustila pri miru. Z vilico sem mešala po solati in gledala po jedilnici. Nenadoma pa se mi je približala Hana.
''Kaj bi rada?'' ''Lina veš baje se dobr žvališ.'' ''Kaaaaaaaj?'' ''Anže je tako rekel.Prideš sedet za našo mizo? Ni se ti treba družit s to luzerko tukaj.'' ''Wtf? Karin ni luzerka!'' ''Oh je pa manj vredna od mene.'' ''Misli si ja. Veš raje se družim z tistimi ki so po tvoje manj vredni tako da..spizdi ker ne ustrezaš mojemu okusu.''
Hana je ponižno šla za njeno mizo in Anže se mi je nasmehnil ko je slišal kako sem Hano odkantala. Namignil mi je naj ga po večerji počakam na hodniku. Nisem vedela kaj je hotel ampak sem se odločila da ga počakam. Karin je še vedno zasanjana gledala v krožnik in mimo je s pladnjem šel Alen. Pogledal jo je in se ji nasmehnil. Skoraj je padla iz stola a sem jo prijela. Ko smo se najedli je Karin odhitela proti telovadnici. Čudno se mi je zdelo zakaj tako hiti in nič ne reče. Pograbila sem mobitel in poklicala mamo. Pogovarjala se je zelo čudno zato sem rekla naj mi da na telefon Nejca.
''O sestrca si le uspela poklicat.'' ''Ja.Zakaj je mama tako čudna?'' ''Mama je noseča! Že v drugem mesecu.'' ''Wtf a me jebeš?'' ''Ne res je.''
Prekinila sem slušalko in šla na hodnik kjer je stal Anže. Prijel me je za roko in me zvlekel na dvigalo. Šla sma čisto v pritličje v neko skrito sobo za katero noben profesor ne ve. Noter je bilo polno starega pohištva.
''Zakaj sma tu?'' ''To sem odkril včeraj.Ti je všeč?'' ''Ja ampak kaj počnema tu?'' ''Pač hotel sem ti povedat da mi je všeč kako si prej Hani povedala svoje.'' ''A ni ona tvoja punca ker se tako obeša po tebi?'' ''Ne.Kaj ti je?Ona je glupa.Ker so njeni starši bogati misli da mora imeti tudi bogatega tipa in glih sina od ravnateljice.'' ''A res? Sem opazla da je glupa ja.'' ''Pa Lina rad bi ti nekaj povedal..Všeč si mi.Nevem zakaj..Nisi kot druge punce ki jih zanima samo denar.A bi mi pomagala uredit ta prostor? To bo naše skrivno mesto kjer se bojo lahko odvijali razni partyji.'' ''Ah..Ja lahko seveda.Morema it kupit še kakšne pripomočke in prebarvat to steno ker je grda.'' ''Grema jutri v shopping?'' ''Ok.'' ''No vredu.Pa dajma zaenkrat to vedet samo midva.Prav?'' ''Ja.Všeč mi je ta ideja.'' ''Grema zdaj gor da ne bo kdo kaj posumil kje sma.'' ''Ja maš prav.Grema.''
Čisto happy sem bila ker mi je Anže rekel da sem mu všeč. Šla sem v svojo sobo in listala revijo. Karin pa še vedno ni bilo. Šla sem spat in zjutraj sem opazila da Karin še vedno ni prišla. Cel pouk je ni bilo. Pri kosilu pa se je končno pojavila..
20. november 2011
Neeext :3
20. november 2011
u65720
u65720
next
20. november 2011
u65416
u65416
"O poglejte, zguba Karin prihaja!" se je zadrla Hana in vsi so se smejali. "O poglejte, zgubi Karin se smejijo, zdaj bo pa popularna!" sem se zadrla. "Kaj pa misliš, da si hm!? Ne boš mojo popularnost ukradla! Ne boš! Jas sem največja legenda in najbolj popularna tu!" Začela sem se smejati, potem sem pa prijela Lino za roko in stopile sva na mizo. "No, zdaj, ko Hana nima več denarja in je njej oče zgubil ves denar in ne bo več toliko popularna in ker imava zs luzerko Lino največ pozornosti, vam lahko ponosno in luzersko povem, da ne vem, če je na svetu kakšen boljši človek od Line! In Anže, ušeč si ji." "Kaaaaaaaaj!? Ne! Anže je moj! Pusti ga pri miru" Hana se je začela buniti a se ni nihče več zmenil zanjo, zdaj sva bile mi2 kraljici.
20. november 2011
Anže me je debelo pogledal ko je izvedel da mi je ušeč. Pokazala sem mu jezik in se obrnila proti Hani ki je še vedno nekaj nakladala. Kmalu pa so se vsi v jedilnici začeli dret: Hana je kurba! Jezna je šla ven iz jedilnice z svojo bff Gajo. Z Karin sma stopile z mize in se vsedle na klop. Vsi so nama ploskali. ''Omg Karin ej kr ne morem verjet da si ti tak pogumna.'' ''Ja ti pa kao nisi da rečeš sinu od ravnateljice da je odštekan.'' ''Ja ampak ti si res carica ej.'' ''Zato pa sma bff ker sma obe carice hihi.'' ''Mimogrede kje si ti bila celo noč in cel pouk?'' ''Pač..Z Alenom sma dobila kazen ker sma špricala da morema zvečer čistit telovadnico.Učitli so naju zaklenili not in potem pozabili odklenit.Ostala sma not do zdaj ko je prišel profesor za športno.'' ''Omg in kaj sta delala?'' ''Spala kaj pa drugega ;P.'' ''Ja ja haha.'' Mimo je prišel Alen in pomežiknil Karin. Spet je bila v sedmih nebesih. Zazvonil mi je telefon in bil je Tadej,moj starejši brat če se ne spounite več x'D. ''Tadej? Kaj je?'' ''A ti res ne verjameš da je mama noseča?'' ''Oh šit čisto sem pozabila na to. Ja a je res?'' ''Ja.Midva tut ne morma verjet da sta tastara dva šla spet sexat.'' ''Hahaha in kako je v Mariboru?'' ''Mrzlo.'' ''Hahaha se vidi da je tam štajerska.'' ''Kako pa je tam?'' ''Fajn.'' Še 5 minut sma se pogovarjala in potem sem Karin povedala da je moja mama noseča. Ni mogla verjet. Po kosilu je Karin šla v svojo sobo, jaz pa sem se šla uredit za shopping z Anžetom. Počakala sem ga na klopci pred šolo. Prišel je lepši kot še nikoli. Kar pojedla bi ga. ''O Lina si le prišla.'' ''Ja a si mislu da me ne bo?'' ''Ne, imel sem občutek da boš prišla.Torej grema?'' ''Ja.'' Hodila sma proti shopping centru in nič nisma spregovorila.Kupila sma barvo za steno in neke nalepke ter še druge dodatke. Vrnila sma se v šolo in naskrivaj šla v klet ter v tisto sobo. Barvala sma steno in nenadoma mi je na nos prišla barva. Anže se je začeu smejati in mi je obrisal nos. Nenadoma pa se mi je približal in me poljubil. Bila sem v sedmih nebesih toda kmalu sem ga odrinila in se delala da nič ni bilo. Ko sma končala z delom sma ponosno slikala končano sobo. Bil je že čas večerje zato sma tekla po stopnicah gor da ne bi v dvigalu srečala kakšnega učitelja. Šla sma se preoblečt in skupaj šla v jedilnico. Tam naju je Hana jezno gledala. Tokrat sma sedela za isto mizo in ko sta prišla še Karin in Alen skupaj sta prisedla k nama. Vsi so nas debelo opazovali.
20. november 2011
Next!
20. november 2011
u65416
u65416
"No dajte no, tok smotani pa že nismo." sem se zadrla in usi so se obrnili stran. Lina, Anže in Alen so se kar naenkrat začeli smejati, jas pa nisem sploh dojela, a sem se vseeno začela še jas smejati. Po večerji sta naju odpeljala v tisto sobico. Sprva smo se igrali 'resnica ali izziv' in samo mi2 zs Lino sva si upale dati izziv. Pogovarjali smo se še o družinah in prvih ljubezni, potem pa sva zs Lino kar naenkrat zaspale v njunem objemu.
Nasledni dan smo se zbudili uro prepozno in ko smo šli nazaj gor so nas učitelji skoraj dobili.
20. november 2011
next
20. november 2011
Ker je bil ravno odmor smo odhiteli v učilnice. Karin se je komaj poslovila od Alena. Anže je hitro prisedel k svojemu best frendu Andražu. Jaz in Karin pa sma se vsedle v čisto zadnjo klop. Imeli smo biologijo,najbol zatežen predmet. Profesorica nam je razlagala o spolnosti. Anže se je obrnil proti meni in se mi nasmehnil. Nasmehnila sem se mu nazaj in skoraj padla iz stola. Čisto nepričakovano pa je profesorica začela govorit da bomo imeli seminarske naloge po parih. ''No dragi dijaki zdaj vam bom povedala kdo bo imel prvo seminarsko nalogo ki bo sicer najtežja.Odločila sem da jo naredita dva dijaka,fant in punca.Ko povem ime prosim da prideta do moje mize da se dogovorimo o tej seminarski.Anže in Lina.'' ''Wtf?Pa zaka no?'' ''Anže če se boš pritoževal ne bom upoštevala da si ravnateljičin sin.'' ''Ja no ok.'' Šla sem do profesicine mize in začela nama je razlagat kje lahko najdema vsebino in podobno. Anže se je delal kot da ga to zanima. Ko je zazvonilo sma z Anžetom šla skupaj po hodniku do druge učilnice. Za nama je pritekla še Karin. ''Torej midva boma tista reveža za seminarsko a?'' ''Ja.Še sreča da imamo tisto sobo dol da boma lahko v miru to delala.'' ''Ja imaš prav.A si js sposodim knjige?'' ''Ja daj.Jaz pa bom po internetu poiskala slike.'' ''Lina Lina počaaak!'' ''Karin kje si ti sem mislila da si šla Alena iskat.'' ''Mrš.'' ''A sta par?'' ''Nee..še..Pa vidva?'' ''Midva? Kaj ti ni jasno?'' ''Meni je vse.Kmalu bosta skupaj.'' ''Spizdi.'' Delala sem se kot da me Anže ne interesira da bi videla njegov odziv. Začel se je smejati jaz pa sem hodila naprej. Naslednjo uro smo imeli slovenščino.
21. november 2011
majkemi kok zgodbic ti piišeš? c: next
22. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg