Forum

Hey,to je moja tema v katero bom izpisala vse moje ideja (kar ji je veliko) za zgodbice.Naredila bom tudi naslovnice (če jih kdo rabi naj mi piše na sporočila).
Sprejmem tudi želje.

NE SMETITI NA MOJI TEMI
NE SE PREPIRATI
NE KRASTI IDEJ

-----------------------
Če si želite prilastiti idejo morate izpolniti obrazec:

Ime ideje :
Naslovnica : da ali ne
Zakaj vzameš idejo:
Ali jo boš malo preuredil:
Kdaj začneš pisati :

---------------------
Obrazec za željo:

Tema (kriminalka,romantična,fantasty,zgodovinska,vampirji...) :
Znane osebe :
Naslovnica : da ali ne
-----------------
Ok,prva ideja
-----------------
Soul of my heart

Cher Lloyd as Katy West
Harry Styles as himself

Prolog:

Samota.Tako je že več stoletij.
Ljudje grejo mimo mene,sploh me ne opazijo in vendar sem tam,vedno sem in očitno vedno bom.
Ves čas bom v samoti in nevidnosti.
Vsaj tako sem mislila.

POTEK ZGODBE:

Katy West je duh in je mrtva že od 16. stoletja.Ujeta je v svojem rojstnem dvorcu,spi veš mesecev in vedno skuša pregnati nove lastnike hiše.Toda nekega dne se v dvorec vseli 1D.Ko se Katy zbudi iz trimesečnega spanja so vse sobe drugačne; vse je novejše opremljeno in v njeni sobi so čudni inštrumenti.Katy se razjezi in se odloči da bo fante ki so se vselili v njen dom pregnala.Toda 1d se je na dvorec zelo navezal in ga nekega dne želi raziskati.Tako gredo na podstrešje in tam odkrijejo dragocenosti Katyine druži.Tam Harry najde Katyino verižico z obeskom v obliki orla.Čeprav se ne Katy ne Harry ne zavedata je Harry našel edino stvar s katero lahko komunicira z duhi.Tako Harry začne videvati Katy in počasi začne misliti da je nor,toda nekega večera ostane sam v dvorcu in se odloči pogovoriti s Katy.Ta mu pove svojo zgodbo in kako je bila umorjena točno v tem dvorcu.Kmalu se sprijateljita in počasi zaljubita.Toda kaj ko je ona mrtva in on živ.
a)Harry se čez čas ubije da bil z njo
b)z obeskom najdeta rešitev da oživi
c)ko razkrinkata njenega morilca Katy izgine
----------------------
izbira je vaša
26. junij 2016
Wow. Vzela bi idejo

Ime ideje: soul od my heart
Naslovnica: da
Zakaj vzameš idejo: ker mi je všeč
Ali jo boš priredil: mogoče. Vendar ne preveč.
Kdaj začneš pisati: v roku enega tedna
26. junij 2016
ok,ideja je tvoja
26. junij 2016
Hvala pa čimprej objavi še kakšno
26. junij 2016
Dark star

Avril Lavigne as Beth
Evan Taubenfeld as Will Devil

PROLOG:

Svetloba uniči nas,tema obdari nas.
To so naše svete besede,moje svete besede.
A ni bilo vedno tako,nisem bila vedno Temna.Nekoč sem bila drugačna.
POTEK ZGODBE:

Beth je dekle ki rada pomaga drugim,dela kot vzgojiteljica in prostovolno dela v bolnišnici.Čeprav je Beth navzven najboljša oseba na svetu ima v sebi temačno srce,vsak dan poskuša potlačiti temačne misli in se komaj zadrži da nebi storila kaj hudega.Počasi in tiho pada v hudo depresijo in to drugi opazijo ko je že prepozno.Beth je čedalje v hujši depresiji in si ne poišče pomoči dokler se nekega jutra ne zbudi in se nespovne kaj se je zgodilo.Na televizji izve da je nekdo podtaknil ogenj v vrcu,bile so številni ranjeni in 5 smrtnih žrtev med njimi dva otroka.Beth je to strlo saj je nekje globoko v sebi vedela da je to storila ona.Nihče je ne sumi in tako se izvleče z množičnim umorom.Beth od požiga ni več takšna kot je.Kmalu zatem sreča Willa in ta postopoma iz nje izničiti vso dobroto ki ji je še vstala.Tako Beth postane ena izmed Temnih.

-----------------------------------------
upam da vam je všeč
26. junij 2016
NEEEEEXTT<33
Lahko kšno idejo od Andya Biersacka?
Pa naslovnice ti ni treba delat če boš ker jih tud jz delam
26. junij 2016
Ime ideje : Dark star
Naslovnica : ne
Zakaj vzameš idejo: Ker je naravnost svetovna in jo moram imet
Ali jo boš malo preuredil: Verjetno, ampak ne preveč
Kdaj začneš pisati : V roku dveh tednov
26. junij 2016
ok hvala za vse ki mislite da so moje ideje dobre

imam že eno željico:
-o Andy Biersack
26. junij 2016
A lahko imam idejo?
26. junij 2016
ja
26. junij 2016
BRACELET OF FREEDOM

Andy Biersack as himself
Jennifer Lawrence as Bella Grey

PROLOG:

Svoboda,vse življenje sem hrepenela po svobodi,bila sem sužnja.Zdaj ne več .Bila sem sužnja pošasti.Zdaj ne več.Bala sem se.Zdaj ne več.Bila sem človek.Zdaj ne več.

POTEK ZGODBE:

Bella Grey je že od otroštva sužnja,sužnja vampirjev.Na roki ima vedno zapestnico ki jo opominja da bo vedno le sužnja.Nekega dne dobi novega gospodarja Andya Biersacka.Ta je bolj prijazen od drugih vampirjev a vseno vampir.Toda z Bello se zbližata in sprijateljita.Seveda tako misli samo Andy,Bella pa sega boji na smrt čeprav tega noče pokazati.
a)Andy jo spremeni v vampirko a ga ona ubije
b)Andy jo osvobodi a ona ostane
c)Andy Bello ubije ko ugotovi da se ga boji
A v vsakem primeru: Bellina zapestnica ne predstavlja več suženstva ampak svobodo
---------
sorry za naslovnico ampak res jih rada delam
26. junij 2016
jaaa,men je dobra ideja samo bom še malo premislila,hah
sej jz isto
NEEEXTT<3
26. junij 2016
Next
26. junij 2016
Next
26. junij 2016
Oh, jaz sem hotela Dark Side kupit
26. junij 2016
sorry, če hočeš mi lahk poveš kakšno idejo hočeš
26. junij 2016
My forbidden past

Andy Biersack as himself
Nina Dobrev as Zoe Dowson

PROLOG:

i don't know if i can take it anymore ,my mind will explode,only she can save me

POTEK ZGODBE:

Andy Biersack je na robu živčnega zloma,je pod hudim pritiskom in padel je v depresijo.Zdaj popiva in se drogira vsak dan več.Ko ga nekega dne spet prime policija določi da bo moral začeti obiskovati terapevta.In že tisti teden mora Andy na terapijo,tam spozna prijetno terapevtko Zoe,njegovo čisto nasprotje.Šele po nekaj seansah se ji odpre in ji začne pripovedovati svojo preteklost (flashback).Zoe pa se začne zelo smiliti saj izve njegov pravi razlog za njegovo vedenje (izmisli si ga).
-----
upam da bo vredu
26. junij 2016
nexti?
26. junij 2016
Ime ideje :My forbidden past
Naslovnica : ne
Zakaj vzameš idejo: ker sem ko sem takooj prebrala mi je blo wawww<3
Ali jo boš malo preuredil: hm...niti ne
Kdaj začneš pisati : V roku enega tedna

NEEEEEXTT<3
27. junij 2016
Next
27. junij 2016
Next
27. junij 2016
IDEJE:

- Soul of my heart - ZASEDENA

- Dark star - ZASEDENA

- Bracelet of freedom - PROSTA

- My forbidden past- ZASEDENA
28. junij 2016
Soul of my heart se že piše. jutri bo prvi Next

http://www.igre123.com/forum/tema/soul-of-my-heart/186201/
28. junij 2016
u211126
u211126
Heii. Jz bi pa neko zgodbo k so not uklucene divje živali zvezdnica pa nej nebo love story če je možno... Nextr
29. junij 2016
u193768
u193768
Hej, super ideje imaš! Lahko eno zame (love story) ki bo vključevala Camerona Boyca (♥♥♥) in še neko dekle (ni nujno da je znano, ampak mora biti pod 17)? Zelo bi ti bila hvaležna!
29. junij 2016
u212649
u212649
men so tut ful dobre ideje jaz sicer nerabim nobene ker sama pišem eno bi pa rada izvedela kako se naredi naslovnica. Ko bom pa napisala tisto zgodbo do konca bom pa rada prosila za kakšno idejo. hvala
29. junij 2016
Next
30. junij 2016
Nextttt fullk dobro ideje
30. junij 2016
Ok vaše želje
-------------------------
Forest Camp

taylor swift as Taylor Withe

PROLOG:

Našla sem nekaj kar vsi vedno iščejo.Našla sem ljubezen,družino in dom.A tega se nisem zavedala,zdaj se.Našla sem,...
Našla sem Gozd.

POTEK ZGODBE:

Taylor je dekle ki se je udeležilo poletnega kampa sredi divjine.Seveda so jo v to prisilile prijateljice.Taylor se nemore sprijazniti da je sredi divjine in zato je z vseni hudobna in tečna in vedno se zmrduje,a v sebi postopoma začuti nevrjetno veliko ljubezen in naklonjenost do gozda.Nekega dne se izgubi sredi gozda in takrat se njena dogodivščina začne.Opisujete kako se znajde sredi gozda.Konec prepuščam za vašo domišljijo.
to je za StupidDinosaur. ( naj sporoči če bo al ne)
----------------------------
When We Meet

Cameron Boyce as himself
G Hannelius as herself

PROLOG:

To naju je združilo,razdvojilo in spet združilo.Tako bo vedno.A tudi vedno bo nekaj med nama

POTEK ZGODBE:

Cameron Boyce in G Hannelius se poznata že veliko let saj sta oba snemala za Disney chanal.A zdaj je tega konec in sta že nekaj časa par in skupaj obujata spomine kako sta se spoznala.

To je za Lia E. Potter (sporoči če vzameš)
03. julij 2016
u193768
u193768
Ja hvala vzamem.
04. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg