Forum
okej, js sm mal poiskala po teh forumih tuki in nism zasledila da bi že kdo pač odpru temo o najpopolnejšem človeku. : D ^^ ♥ Ladies and Gentelmans, I present, the sexiest man alive, IAN SOMERHALDER! ♥ no, odločla sm se da jo pač zato js odprem kr sm ugotovila, da je zelo velik punc ku so tak ku js obsedene z njem, ampak js sm seveda NAJBOL. : P ♥

no, Ian Somerhalder se je rodil 8. decembra, leta 1978 v Covingtonu, Lusiani. Najbolj znan je po vlogi Damona Salvatoreja iz vampirske najstniške nadaljevanke The Vampire Diaries. ♥ Že kot zelo mald je začel kariero kot model, nato pa se je vrgel v igralske vode. : D ♥

Ian je hkrati tut moj vzornik in to zato, ker je neki posebnga. Velik znanih osebnosti je s svojo kariero dobilo tudi nekaj negativnih stvari kot so alkoholizem, droge, kajenje..
Iana pa te stvari niso povlekle nikamor; zlo se namreč zavzema za naš planet, tut s svojo organizacijo Ian Somerhalder Foundation: https://www.isfoundation.com/ ♥
~ Followaj na Twitterju: https://twitter.com/#!/ISFSlovenia

~ no, to je tak na hitr mal z moje strani, upam da se slišmo tuki na forumu.^^
pa tole: MAŠ PRAVICO DO SVOJEGA MNENJA. mogoče ti ian ni všeč, pa maš neke probleme z njem (čeprov nevem kje maš razlog), ampak če maš kej proti njem ustvari svojo temo pa se tam o njem kok je kao bedn pogovarjite; ta forum puste oboževalcem. ♥ : D hvala. : *

pa še neki mojga: IAN IS SEX TAHT CAN WALK. *________* ♥

Poznaš Iana Somerhalderja? ♥ : $

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. november 2011
Ojoj!!!!!! jaaaa...popoln z njegovimi plavimi okeci!!!
03. november 2011
o njegovih učkah sploh ne bi. *___________* dobr, sej js mam tud modre, ampak njegove ubijajo. ♥ popoun, ane? : $
03. november 2011
Jaaa...joj najači tema!!!
03. november 2011

Brez zamere k sm dala slikci
03. november 2011
res je ja; :$$

no, tuki je pa zdej še link od foruma njegove fundacije, IS Foundation: http://www.igre123.com/forum/tema/ian-somerhalder-foundation-3-is-foundation/24931/
~ kr pište. : D
03. november 2011
zakaj bi zamerla; zato pa je forum ane? : D ^^ jače slikce si prlepla. : ) njah, a si kdaj pomislna, da more bit njemu prou hudo ko se v ogledalo pogleda, kr je tak lep? x D ^^
03. november 2011
Haha!!!! NE nism še...sm zdej
03. november 2011
No, pa še en video za oboževalce, tudi od Paula Wesleya. : 3 ♥

kak sta huda. : $$$
03. november 2011
haha!!!
03. november 2011
kronikas vampirikas. x dd ^^^pa kak hudo plešeta. : $$
03. november 2011
ŠOK: Vampirski dnevniki se poslavljajo!

Producentka uspešne serije Vampirski dnevniki, Julie Plec, je preko Twitterja sporočila, da se Vampirski dnevniki 10. novembrom poslavljajo z malih ekranov. A (na srečo) samo za to leto!

Deveta epizoda tretje sezone, imenovana Homecoming, bo zadnja epizoda v tem letu, deseta epizoda pa na spored prihaja 5. januarja naslednje leto!
-iz portala sweet-stars*

~ resno? kaj pa naj delam pol en mesc pa pou? -.- ♥
03. november 2011
Ja to sm pa že vidlaaaa
03. november 2011
Ma ena moja prjatlca tud temo za vampirske dnevnike Pa je isto objavla...škodaaa!!
03. november 2011
Sej dons pride nov del vn kajne???
03. november 2011
c-c-c. -.- krneki. : * js umiram brez njih. : D ^^ ah, bomo že zdržal. čeprou js bom najbrš bol težko. : )
ja, dans pride nov del. komi čakam da bom jutr lahk ceu dan gledala to. : P
hej, iz kje ti to dol vlečeš? : D pa pozdrav prjatlco, pa povab jo v mojo temo. ; )
03. november 2011
https://tubeplus.me/player/1487696/The_Vampire_Diaries/season_2/episode_18/The_Last_Dance/
Oh jez si ne vlečem dol...jez kr pogledam...bom,bom
03. november 2011
aha. : D ufff, js pa dol vlečem, da lahk pol skos to zjam. *__* ^^ x dd
03. november 2011
haha...ja sej tle lohk tud...vse tri sezone...no razn če net crkne...pol pa ponorimo!!!
03. november 2011
uf mi tut.. sm kr odvisna od kompa. x d ^^
drugač sm pa somerholic for evaaaaaa'r. : P * SOMERhalderHOLIC. : D
03. november 2011
haha!!! Me too!!!
03. november 2011
važn, da sm pred dobro uro pa pou odprla forum, in da smo do zdej sam medve neki pisale not. d in da se zraven menmo kje vampire diaries dol vlečemo. :'D
~ mel menjava teme --------- IAN ! ♥
03. november 2011
jz, k sm 1. vidla iana sem skor omedlela..resnoo...
on je toooooook huuuuud....ojej...pa njegovi učkiiiiiii
da bodyja splooooh ne omenjam..
motijo me edino njegovi lasje, če so malo daljši..kaj ma fobijo pred škarjam?
jooooj...jz ne morm veeeč...
kuuuaaa bi jz dala, da bi ga u živo vidlaaaa...omajgaaad...
03. november 2011
jz reees ne morm več zdržat...če bo pršu kdaj u slovenijo ga bom ugrabilaaa...
03. november 2011
JAAAA jez sodelujem s tabo Špela!!! Poklič me...pa še Žano pa Majo pa Živo sabo vzamemo
03. november 2011
jaaaaa!! jupiii...ekipo že mamo..zj rabmo sam še načrt...pa iana mormo povabt u slo..
03. november 2011
bol težko, ker ga bom jz pred tabo. x D ^^ drugač se pa čist strinajm da ej prou bol hud z mal krajšimi lasi, nevem nekak mu bol paše. čeprou z dougimi je isto lep.
drugač pa je on edini tko igralec da sm ko sm ga prvič vidla rekla: omg. on je ena sama popolnost. ^^ drugač mam nekak v navadi da use prej skritiziram pol pa obsedena ratam.

Drugač so ap tud moje največje sanje in ambicije da ga enkrat vidim v živo; Marka sm že, avtogram pa sliko mam, ampak on bi biu sexastićno super. : $ ♥

pa učki jaaaaaaaaaaaa. : $

03. november 2011
Joj...lej te oči!!! Topim se!!!
03. november 2011
i wish i could help you. : 3 js se namreč nahajam v bolnici pa ne zastopjo de je lahko Somerholic tut diagnoza. -.- ^^ pride katera od vaju na obisk? : $
03. november 2011
Meee...
03. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg