Forum
u140702
u140702
тυкєנ вσ єηα яєνιנα zα ηαנѕтηιкє.вєяєтє נσ ℓαнкσ υѕιι,ѕαм ηє ƒєנкαт.
тυкєנℓє мє ℓαнкσ υρяαѕαтє zα кαкѕηєη ηαѕνєт,ρтσ
ν ρяνι ѕтєνιℓкι вσ ηєкαנ σ∂ тєgα:
נєѕєηѕкι тяєη∂ι
кαкσ ѕє ηαℓιcιтι
кαкσ вιтι ƒαηтυ υѕєc ιη кαкσ тє σραzι
ηαנѕтηιѕкι ρяσвℓємι(ηαριѕтє ѕм αℓρα zѕ)
ηєкαנ ιz ѕνєтα ѕℓανηιн
кαкσ ρяιρяανιтι ηαנвσℓѕσ zαвανσ
^^cє мαтє ѕє кαкѕєη ρяє∂ℓσg,ριѕтє ѕєм αℓρα zѕ.
ρα ℓαнкσ мι ρσѕℓєтє ηα zѕ тυ∂ ℓιηкcє,σ∂ ккѕηєgα тσρ мσ∂єℓα,αѕкα ,zgσ∂вιcє вσм σвנανℓα

∂αנєм тυ∂ ρяσƒιℓкє ρα ρяσƒιℓє.
ѕαм ηє υѕм

Ι.ѕтєνιℓкα ιzzι∂є ,кσ вσ 5 Ƽ ηєχтσν
ηєєχт؟؟؟

тєℓєραρα gυנѕ
13. oktober 2013
u152833
u152833
next c:
13. oktober 2013
next
13. oktober 2013
next
13. oktober 2013
u140702
u140702
hellof,no pred vami je ze 1.izzvod,upam da bo 'kul' in ja,najbolsi ste,hwala za use nekte

zdejle bomo spregovorile o fantih

Morda se sprašuješ: Sem tudi jaz njemu všeč? Ali pa celo misliš, da si mu všeč, on pa tebi ni.

Rada bi mu povedala, da nima šans, vendar nisi popolnoma prepričana, ali si mu res všeč ali pa se ti tako samo zdi. Ne potrebuješ znanja psihologije ali pa merilca srčnega utripa. Ugotoviti, če kaj čuti do tebe, je čisto preprosto. Ponavadi se fantje izdajo bodisi nalašč ali pa prav s tem, ko se trudijo, da se ne bi izdali. Tu je šest znakov, ki ti povedo, da si mu všeč:

1) Ignoriral te bo!Prej te je normalno pozdravil na hodniku, sedaj pa se zdi, da te sploh ne opazi. Kadar govori s prijatelji, začne glasneje poudarjati svoje dosežke, ko opazi, da si v bližini. Morda se zdi, da je ''govor'' namenjen njegovim kolegom, a prav gotovo je pravi namen to, da ga slišiš ti. To, da se pretvarja, da te ni, pa je posledica njegove želje, da ne bi opazila, da si mu všeč. Trudi se obnašati ''normalno''. Morda pa skuša v tebi celo vzbuditi ljubosumje, če govori o svojih dosežkih z drugimi dekleti. Zara, kolegica s srednje šole, mi je povedala naslednjo zgodbo: ''Poznala sva se od malega in vedno sva se dobro razumela, potem pa je neko poletje na morju, v Fiesi, začel strmeti vame čez celo sobo. Naslednje šolsko leto se je začel čudno obnašati, ni me več pozdravljal, ampak se je delal, da me sploh ne vidi. Kadar koli sem ga videla, je bil tako globoko zaverovan v pogovor s prijatelji, da me sploh ''ni opazil'', hkrati pa je na ves glas razlagal, kako je Fiesa super in kako je na morju lepo, če najdeš nekoga res posebnega. Ali pač kaj podobnega, kar je v resnici imelo zvezo predvsem z mano. Šele leta pozneje mi je povedal, da sem mu bila takrat res zelo všeč.''
2) Spuščal ti bo dolge, hrepeneče poglede.Tudi to, da strmi vate naravnost in čez celo sobo, je že samo po sebi močan znak, da si mu všeč. Še bolj očiten pa postane, če hitro obrne pogled stran, kadar ga zalotiš. Če je tudi on tebi všeč, lahko obrneš igro v svoj prid. Ti ga glej in počakaj ter ga ujemi naslednjič, ko bo poskušal gledati vate. To lahko nekajkrat ponoviš. Nikar pa ne pozabi na nasmeh. Če ga boš gledala preveč resno, ga lahko še prestrašiš. Morda si bo po tem spogledovanju upal priti do tebe in ti celo kaj reči!
3) Naenkrat se bo začel obnašati neumno!Fantje zato, da bi izpadli bolj kul, večkrat počenjajo neumnosti. Skačejo z rolko, oponašajo živali ali pa celo osvajajo druga dekleta. Morda se butasto obnašajo prav zato, da bi pritegnili pozornost svoje smrklje ali pa mislijo, da se puncam zdijo neumnosti privlačne. Če bo lezel na ulične svetilke, skakal iz šolske klopi na klop in to vedno, kadar si zraven, potem je zelo mogoče, da si mu všeč. Darja iz Ivančne Gorice pravi: ''Z dvema prijateljema sem šla na sprehod in začela se je nadvse neumna tekma. Eden je zlezel na drevo, drugi pa me je hotel nositi na ramenih. Potem je prvi zalučal svojo kapo v krošnjo drevesa. Tako se je nadaljevalo cel sprehod. Očitno sem bila obema všeč. Kmalu zatem sem odšla s prvim na zmenek in postala sva par.''
4) Postal bo neroda.Morda ga je tako strah, da bi naredil kaj narobe in da ti ne bo všeč, da mu bodo začele padati stvari iz rok, da se bo grdo spotikal ali zaletaval v omare. Fantje, četudi se po navadi pretvarjajo, da so zelo izkušeni, mnogokrat sploh nimajo poguma izvedeti, ali so tudi sami všeč svoji izvoljenki. Ko prikrivajo svoje občutke, včasih ne opazijo omare, ki jim stoji na poti. Kadar se trudijo, da bi šli kar najbolj kul mimo smrklje, ki jim je ukradla srce, pa ne pazijo, kam polagajo noge se spotaknejo in padejo ter še dvakrat bolj zardijo, ker vedo, da jih je prav ona videla. V takem primeru spodbuden pogled in prijazen nasmešek prav nič ne škodita. Pavel, ki je takrat obiskoval gimnazijo, se spominja: ''Hotel sem narediti vtis in sem med hojo 'po pesniško' strmel v daljavo, spotaknil sem se in padel. Prav dekle, ki sem ji bil všeč, pa mi je pomagalo vstati in pobrati zvezke. Tako sva se začela dobivati.''
5) Pretvarjal se bo, da hoče biti le tvoj prijatelj.Ker si ne upa z besedo na dan, bo poslušal tvoje težave z drugimi fanti in ti bo nadvse razumevajoče dajal nasvete in pustil, da mu jokaš na rami. Morda ti nikoli ne bo naravnost povedal kako čuti, ampak pomisli: ''Koliko fantov je tako razumevajočih in zakaj?'' Zelo verjetno čuti do tebe nekaj več. Dobro pri tem pa je to, da ga lahko naravnost vprašaš, saj sta vendar prijatelja, kajne? Soseda Anita mi je povedala: ''On mi sploh ne bi nič povedal, če mi sošolke ne bi namigovale na to. Tako sem ga potem kar naravnost vprašala. Najprej je nekaj ovinkaril, potem pa končno priznal. Nisem se še odločila, kaj bom z njim.''
6) Spremil te bo domov.Težko je ne opaziti, da te fant čaka pred šolo, nato pa gre, s kakšnim opravičilom, češ da je bil ravno na poti v trgovino ali kaj takega, s tabo do doma. Morda se pripravlja, da bi ti povedal, da si mu všeč, pa kljub dobrim namenom ne zna z besedo na dan. V vsakem primeru si lahko prepričana, da mu ni vseeno zate. Zlasti če ti pri tem nosi tudi torbo. Jožetova zgodba je še posebej zanimiva: ''Njena starejša sestra mi je povedala, kako moram zadevo izpeljati. Urejen in počesan sem jo vsak dan počakal pred šolo, ji pomagal nesti stvari ter jo spremil čisto do doma. A vedno, ko sem zbral pogum, da bi ji povedal, da mi je všeč, je nekako že šla. Šele mnogo pozneje, ko sva bila že prijatelja, mi je povedala, da je tudi njej sestra povedala o mojih namenih in da jo je bilo strah. Tako mi je vsakič zbežala, še preden bi utegnil kaj reči.''  

upam da sem vam kej pomagala,

13. oktober 2013
next
14. oktober 2013
u153368
u153368
ok torej mi pomagaš zdaj tisto?
17. oktober 2013
u140702
u140702
dj seenkrat napis plss,loh tud na zs
17. oktober 2013