Forum
u199744
u199744
Δ ojla odločila sem se, da bom pisala zgodbico..
Δ zgodba bo izmišljena,
Δ no pa kar začnimo..

Δ sem Klarcy stara sem 16 let govorila bom o svojem življenju žalosti veselju boste videli.. bilo je neke noči, ko sem zaslišala korake po dnevni sobi, kdo bi lahko to bil? Vsi so že spali in bila je smrtna tišina.. Kar naenkrat so se vrata moje sobe odprla in prišla je mami rekla mi je če tudi jas, slišim korake. Prestrašeno sem prikimala. Počasi in cisto tiho sva z mamo stopali po stopnicah navzdol do dnevne sobe. Mama je počasi odprla vrata in videla mojega očeta cisto pijanega. Mama ga je vprašala kaj je, zakaj se ga je napil. On pa seje samo začel dreti nanjo zakaj ji mora greniti življenje in, da si se enega pira ne more privoščiti. Mama je bila močna in mu je zabrusila ni se drla ampak mu je samo rekla, da če se bo tako obnašal ne bo v tej hiši nič iskal. V dnevno sobo je prišla moja sestra Sarah. Obe sva bile cisto tiho in poslušale prepir. Bilo naju je strah ampak se nisva tresli. Mama nama je rekla, da greva kar lepo spat, da bo že sama to uredila. Odšle sva vsak v svojo sobo. Ulegla sem se na posteljo in razmišljala. Nisem mogla spati po tem, kar se je zgodilo malo prejle. Sama v sebi sem si rekla, da bom močna. In upam da bo mami uspešno končala prepir, da bosta z očijem v redu. Naslednje jutro je bilo drugače. Ko sem prišla v kuhinjo sem videla tri očijeve kovčke. Včeraj oči ni spal z mami v postelji temveč na kavču. Prišel je v kuhinjo, se mi opravičil, ker je bil tak včeraj zvečer. Prijel je kovčke in kar brez pozdrava odšel skozi vhodna vrata v taxi. Nisem razumela kaj se dogaja? Bila sem zaskrbljena zato sem odšla v sestrino sobo jo zbudila in ji vse razložila. Kar naenkrat je zazvonil moj telefon...
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃

Δ je zgodba za začetek v redu?
Δ next?
01. april 2016
u202830
u202830
Next *-* BOM ŠE PREBRALA
01. april 2016
u210321
u210321
neext
01. april 2016
u202150
u202150
Next <3 + a lahko pišeš č-je namesto c-je? pač tam kjer je treba x'd drugač pa ok<4
01. april 2016
Neext supr je *-* TAKOJ NADALJUJ ZAHTEVAM<333
01. april 2016
u199744
u199744
sori na tablci sm bla pa sm zdj popraulala pa sm par stvari pomojm spustila<3
01. april 2016
u199744
u199744
hvala vsem še 3 nexte<33
01. april 2016
AFF POPOUNN NEXTT <3
01. april 2016
u208710
u208710
nextttt *-*
01. april 2016
Next
01. april 2016
u199744
u199744
Kar naenkrat je zazvonil moj telefon bila je moja najboljša prijateljica Beny. Rekla sem ji, da jo takoj pokličem nazaj. Vse sem povedala sestri (kar se je zgodilo zjutraj) jaz pa sem takoj po tem poklicala Beny.
J - jaz B – Beny:
J – kaj si me rabila prej?
B – nekaj ti moram povedati..
J – povej?
(smrtna tišina)
J – Beny si tu benyy??!!
(slišala sem samo vpitje kot, da bi bilo deset metrov od telefona)
J – to je bil Benyin glas!!

Stekla sem po stopnicah navzdol in ven. Na telefonu sem prižgala iskalnik in iskala Benyjin telefon. Tekla sem tako hitro, da meje v rebrih bolelo kot, da bom pravkar umrla. Prišla sem k Benyjinenemu telefonu vzela sem ga pogledala okrog, začela sem jokat in kričat bilo me je strah, do mene je prišla mlada gospa in me vprašala kaj je bilo jaz pa sem ji jokavo rekla: z mojo najboljšo prijateljico sem se pogovarjala po telefonu, kar naenkrat je postala tiho in slišala sem samo njeno kričanje in jok. Gospa je rekla, da bova poklicali policijo. Ko je gospa končala pogovor je rekla, da bo policija kmalu tu in da mora iti, da naj pokličem starše, da pridejo sem in naj počakamo policijo. Zahvalila sem se ji sploh nisem vedela, da še obstajajo taki ljudje. Kmalu je prišla policija prav tako moji starši (mama) in sestra. Po desetih minutah so nam povedali, da je mogoče, da je Beny izginila. Poklicali so njene starše.. Počutila sem se slabo vrtelo se mi je kar naenkrat pa nisem videla nič. Zbudila sem se v bolnici kjer mi je sestra povedala, da sem padla v nezavest od šoka. V mojo sobo je stopil/a…..

Δ v redu?
Δ Next?<3
Δ mnenje?<3
Δ hvalaa
01. april 2016
u202830
u202830
Next *-* lepo *-*
01. april 2016
Next
01. april 2016
u208710
u208710
Next *-*
01. april 2016
u210321
u210321
neext
01. april 2016
u202150
u202150
Next
01. april 2016
u199744
u199744
V mojo sobo je prišel oče. Vsi smo ga čudno gledali tudi jaz. V roki je držal dve vrtnici. Prišel je do moje postelje mi dal vrtnico me prijel za roko in me objel. Z počasnimi koraki je stopal do mame, prišel je do nje.. Tišina.. Gledal je v tla in začel govoriti: ' oprosti draga, ne vem kaj mi je bilo, da sem bil tak, ne bo se več zgodilo obljubim, še vedno te močno ljubim in vem, da sem naredil napako.. Mi lahko oprostiš? ' podal ji je vrtnico. Gledala sem mamine oči postale so solzne, objela je očeta, ko sem jo videla je bila tako srečna.. Ko je oče odšel od hiše pred nekaj dnevi je bila mamo čisto žalostna in na tleh zdaj pa je iz gledalo, kot, da bi se ji kamen odvalil od srca. Tudi jaz sem dobila solzne oči in čez nekaj trenutkov smo se vsi objemali. V sobo je prišla zdravnica in rekla, da lahko zapustim bolnico. Odpeljali smo se domov. Zvečer nisem mogla spati skrbelo me je za Beny imela sem grenek okus v ustih. Šla sem dol v kuhinjo po vodo, popila sem vodo in odšla gor. Nisem mogla spati razmišljala sem o Beny kaj se ji je zgodilo, če je v redu..

Res me je skrbelo.. Zjutraj sem se zbudila po mojem sem zaspala. Šla sem dol po Nutello, kruh in si naredila zajtrk. Ko sem pojedla sem poklicala policijo in vprašala če je že kaj novega:
J – jaz P – policist:
J – dober dan, Klarcy Bawking pri telefonu. Rada bi vprašala, če je že kaj novega z včerajšnjo ugrabitvijo?
P - dober dan, seveda je policisti so odkrili kos njene obleke na grmovju.
J – (skoraj me je šok, z trepetajočim glasom sem odgovorila) hvala gospod policist nasvidenje.
P – nasvidenje!
Usedla sem na kavč. Mami sem rekla, da danes nebi šla v šolo, ker mi je slabo. Ostala sem doma. Sedela v postelji v moji sobi, sama v sebi sem si rekla, da se ne smem tako obremenjevati, da se bom sprostila. Odločila sem se, da bom naredila okraske za mojo sobo…

Δ dovolj dolgo?
Δ v redu?
Δ Next?
02. april 2016
Next + nova bralka
02. april 2016
Prebrala use *_* Zarja ma ti si legenda ♡
Nextt
02. april 2016
u199744
u199744
o hvala obema<3 + na žiuce mi gre k morm slounično pisat pa velke začetnce haha :'3
02. april 2016
Haha poznam ja talent si*_*
02. april 2016
u199744
u199744
hvalla*_*<3
02. april 2016
Ni kej*_*
02. april 2016
u207907
u207907
Sem glih prebrala, pa meni je glih ok velik napisan pa zloo vredi...
Piši dalje in Next!
03. april 2016
Next + nova bralka
03. april 2016
u202150
u202150
Neext <33 supr *--*
03. april 2016
nexxtt!!
03. april 2016
u210321
u210321