Forum
u82955
u82955
hejla!
ta zgodba je izmišljena, pa mal pocukrana.
WwWwWwWwWwWwWwWwWwWw
Hej!
Moje ime je Sarah. imam sestro Taro(tara). Sva......... vampirki. Ampak hodiva, na normalno šolo. Povsod sediva skupaj, innaju ne ločiš. Sva dvojajčni dvojčici.
Jaz:

Tara:

WwWwWwWwWwWwWwWwWwWw
sori k je tok mau. lah kdo pomaga(napiš zs)

Boš bral??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. julij 2012
u56764
u56764
Next!!!
11. avgust 2012
js sm nutella girl
24. avgust 2012
u56764
u56764
aha ok hvala za info
24. avgust 2012
np
pa zej lah ti napišeš next
24. avgust 2012
u56764
u56764
ok! =) bom kr šla pisat =D
24. avgust 2012
u56764
u56764
WwWwWwWwWwWwWwWwWwWw

Hellow!
Sem Tara. Natančneje Tara Swan. Imam sestro dvojčico (dvojajčno), ki ji je ime Sarah in je vampirka, tako kot jaz. Sva neločljivi in pri vsakem predmetu sediva skupaj. Ne hodiva na šolo za vampirje, ker bi bilo preveč dolgočasno. Nič sveže krvi... zdi se mi, da bi znorela! No, včasih sem malo poredna in komu spijem nekaj litrov krvi... hihihi... ampak vseeno imam tudi eno 'normalno' prijateljico. Čeprav Sarah ne odobrava tega. Ime ji je Lena. To je ona:

Zelo je navdušena nad vampirji. Tudi ona bi rada postala vampirka in že ve, da sem tudi jaz. Dokazala sem ji tako, da sem spila kri razredne važičke Diane.
Diana:

Tipična blondinka pač, kaj morem. Saj je tako ali tako že mrtva. Sarah še ne ve, da pijem kri sošolcev, čeprav mislim, da me že sumi. Prav tako ne ve, da sem Leni povedala, da sem vampirka. Upam, da bo to ostalo skrito... vsaj še nekaj časa ali pa za vedno. Hihihi...

WwWwWwWwWwWwWwWwWwWw
Next?
24. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg