Forum
Heii folk. Ime mi je Rahella in sem avtorica I write as good as Shakespeare tekmovanja. Tekmovanje bo potekalo med mladimi pisatelji in pisateljicami, ki se želite pomeriti v pisanju. Prijavi se lahko kdor koli, če le napiše svoje ime in starost. Prosila pa bi, da se prijavite le resni kandidati, ki boste izzive redno opravljali, saj bo za to dovolj časa.

I write as good as Shakespeare! Mislite, da ste dovolj dobri?

Potem se prijavite
24. december 2013
u153451
u153451
Jst bi se prijavila (:
Patricija 13
25. december 2013
u151249
u151249
Sara
13
25. december 2013
sprejeti obe
25. december 2013
Alja 12
27. december 2013
Kristi Emma
16
Nisem dobra pisateljica
27. december 2013
sprejeti nič hudega, se boš pa kaj novega naučila in se izbolšala v tem tekmovanju
27. december 2013
Patricija
14
27. december 2013
eno vprašanje kako bomo pa dobile izive??
27. december 2013
Izzivi bodo zelo različni. Včasih bom izbrala temo zgodbe, včasih vam bom podala naslov in boste morale napisati zgodbo primerno naslovu, morda vam določim junaka, ki v zgodbi nastopa. Prvi izziv bom dala ko se bo prijavilo dovolj tekmovalk in tekmovalcev, časa za izzive pa bo dovolj. Najmanj 7 dni, razen če bodo vsi tekmovalci že pred rokom opravili izziv.
27. december 2013
u155895
u155895
petra
11
27. december 2013
sara
13let
27. december 2013
opsi popravek klara
13let skoraj 14
27. december 2013
u160014
u160014
kaja
12
27. december 2013
u155403
u155403
Gitica 14
27. december 2013
sprejeti
27. december 2013
u155403
u155403
Jej
27. december 2013
dejan 16
27. december 2013
neža
12
27. december 2013
u158897
u158897
Anastazija
11
27. december 2013
Okej, kokr vem bo zraven sodelovala tudi Paris, tako da mi lahko kar začnemo

1.izziv <3

Napišite zgodbo o neki skrivnosti, ki je prišla na plan. Uporabite domišljijo. Dolžina zgodbe ni pomembna, je pa pomembno, da v zgodbi izvemo vse pomembne informacije. Pišete lahko v kateri koli osebi, katerem koli spolu, vendar poskusite pisati čim bolj slovnično. Torej vaš prvi izziv je napisati zgodbo, v kateri nekako razkrijete skrivnost. Zvrst zgodbe in ostalo pa je plod vaše domišljije.

Časa imate do 5.1.2014!
27. december 2013
ej a me lahko opravičiš za ta izziv, kr morm napisat seminarsko za tehniko?
27. december 2013
lahko
27. december 2013
hvala. Sej bom poskusla napisat sam če mi pač nebo uspelo...
27. december 2013
u158897
u158897
Ko se skrivnosti razkrijejo..

Bilo je poletje in z družino smo odšli na dopust. Oče je najel avtodom, ki ni bil v tako zelo dobrem stanju, ampak vseeno se je bilo v njem prijetno prevežeti, čeprav je kar pošteno ropotal. No tako smo po petih urah vožnje prispeli na cilj. Dobili smo zelo lepo parcelo ob morju. Mene je že prvi trenutek, ko smo prispeli tja zelo začel zanimati zelo star dvores le nekaj sto metrov od naše percele. Starši mi sprva niso dovolili iti tja a nato so vseeno popustili. Ogledala sem si dvorec in nekaj je bilo na njem. Nism mogla takoj ugotoviti kaj je tisto nekaj, a ko sem ga opazovala kakšen dan sem ugotovila, da nekdo živi v njem. Tisti dan sem se spat odpravila nemirna. Čez nekj dni sem na to že pozabila. Ko sem šla plavat sem spoznala prijetno punco po imenu Pheobe. Vprašala me je od kod sem in povedala sem ji da nisem it tega kraja in da se mi zdi zelo zanimiv. Pheobe sse mi je ponudila da mi razkaže mesto. Seveda sem bila takoj za in jo vprašala kaj vse ve o tistem dvorcu. Povedal je, da naj bi v njem strašilo, ampak da ona temu ne verjeme. Po krajšem pogovoru sva se odločili, da bova preverili, če v dvorcu res straši.

Ponoči sva se izmuznili iz postelj in se sestali pred dvorcem. Poskušali sav priti noter a nama ni uspelo. Zato sva nekaj časa samo hodili okoli njega nato pa sva se odločili, da dvorec ni nič posebnega in, da v njem nikakor ne straši! Naslednji dan sva na plaži zagledali dve rahlo "čudni" punci. Nisva vedeli zakaj, ampak nekako sta privabili pogled. Odločili sva se, da ju zasledujeva. Na žalost sta bili punci preveč brihtni in sta naju odkrili. Na koncu sva s Pheobe postali prijateljici z s tistima puncama. Družile smo ve vsak dan in tako sva počas spregledali, da punci živita prav v tistem starem dvorcu in to želita prikriti. Tako se je za naju s Pheobe odprla nova uganka. Zakaj želita punci prikriti, da živita v take veličastnem dvorcu'???? Ko sta naju punci povabili na zabavo, sva v dvorcu našli skrivnostno galerijo. Pritegnila naju je slika, ki se je začela naenkrat premikati! Pogledali sva na uro in ravno je odbila polnoč. Naenkrat so se vse slike začele premikati! In tudi nikogar več ni bilo v dvorcu. Zakričali sva in obstali na mestu. Očitno sva morali omedleti saj sta naju tisti "čudni" punci zjutraj pobrali s tal. Povedali sta nama da se slike začnejo premikati vsako noč točno ob polnoči. Dejali sta tudi, da sta to že večkrat povedali ljudem, a jima nihče ni verjel zato so ju imeli za nori. Midve s Pheobe sva jima seveda verjeli saj nisva imeli razloga da jima ne bi. To je bila največja skrivnost dvorca in v njem pravzaprav v njem res straši, a ne strašijo duhovi, pač pa slike!
27. december 2013
u159535
u159535
violetta
16
27. december 2013
u159535
u159535
Nekega dne, pred Božičem, sem se skregala s svojim polbratom Tylorjem.
M
27. december 2013
u159535
u159535
sory pisala bom kot da sem fant če lahko.
27. december 2013
u159535
u159535
Jutri.
27. december 2013
u160014
u160014
Zjutraj me je zbudila budilka : BZZZZ BZZZZ BZZZZ .Mama me je že klicala na zajtrk : Karin!!!ZAJTRK!!..Aja pozabila sem se predstavit.Sem Karin Devaraux.Stara sem 16 let.Moji bff je ime Anne. Ko sem pojedla zajtrk sem se obula in odšla v šolo.Ko sem prišla v šolo je Anne pritekla do mene v solzah.Hitro sem začela pogovor (j-jst,a-anne)
j-kaj je ?
a-nič nič
j-zakaj pa se jočeš?
a-nekaj se je zgodilo!
j-kaj?
a-prisezi da neboš povedala nikomur!
j-nebom!
a-moja mama....
j-kaj?
a-moja mama ima raka
j-kaj?
a-jaaaa.....(jok)
j-vse bo še v redu.....obljubim-----
a-ne bo
j-zakaj?
a-v bolnišnici so rekli da bo kmalu.....u...m...r....l....a
j-kaj?ne joči Anne,
a-če je pa hudo
j-vem
a-samo prosim nikomur ne povej!
j-nebom
a-rada te imam res si prava bff...
j-jaz tudi tebe
Tako je minil še cel pouk in čez cel pouk sem malo jokala.Bila sem tako žalostna.Nisem vedela ali naj povem mami.Ko sem prišla domov je mama izvrtala iz mene kaj se je zgodilo.Seveda sem jo prosila naj ne pove nikomur.
*************************************************************************************************************
ČEZ 3 MESECE
*************************************************************************************************************
Danes je pogreb.Anniena mami je umrla.Zelo sem žalostna.Anne bo šla živeti k babici v Paris....čeprav to pomeni da ne bova vsak dan skupaj,upam da bo pri babici srečna.
JAZ:

ANNE:

MOJA MAMA:

ANNIENA MAMA:

ANNIENA BABICA:

27. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg