Forum
Odločila sem se, da bom napisala svojo drugo zgodbico. Največ stvari v njej bo resničnih. Vesela bom, če boste brali. Potrudila sem bom, da bom nadaljevala čim večkrat. ♥
-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-
Hej! Ime mi je Anny - za prijatelje Ann. Stara sem 13 let in hodim v osmi razred osnovne šole. Imam mlajšega bratca in starejšo sestro. Ime jima je Luka ter Lina. Luka je star devet let in je včasih nadležen. Lina pa je najboljša. Stara je 16 let in mi veliko svetuje. Ona je skoraj moja najboljša prijateljica. Naša mama pa je zelo stroga. Vedno hoče, da smo točni in da ne zamujamo. Imamo policijske ure - ja, vem-brezveze. Verjetno jo skrbi za nas in je zato tako stroga. Imamo jo radi. Oče pa...nevem. Ne vemo kje je. Zapustil nas je. Stara sem bila 4leta in se ga ne spomnim dobro. Kljub temu nam gre zelo dobro. Lina hodi v gimnazijo jaz pa v osnovno šolo, ki je blizu nje. Luka pa...ista šola kot jaz. Zdi se mi, da je popoln in zato punce kar tekajo za njim. Kako pa kaj on glede tega pa ne vem. Noče povedati. Lina je zelo lepa. Ima fanta, ki mu je ime Rok. On je perfect tako kot ona. Ko bi le jaz imela takšno srečo.
Luka:

Lina:

Rok:

Jaz:

next? :3
31. maj 2012
u54966
u54966
next
31. maj 2012
next
31. maj 2012
u93428
u93428
next ;D
31. maj 2012
next
31. maj 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~LINA~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Heej! No… pa se bom predstavila še jaz! Sem Lina in sem stara 16let. Imam mlajšega brata Luka in je zelo lep. Pole njega pa še najboljšo sestrico Ann. Sva skoraj najboljši prijateljici in vedno ji pomagam, ko je v težavah. Sedaj pa še najpomembnejša oseba v mojem življenju – Rok. Moj fant je že eno leto in res ga imam najraje. Moja mama pa zanj ne ve. Še sreča. Ann in Luka pa vesta in kadar grem z njim ven mi pomagata pri pobegu, če mama gnjavi in mi ne pusti. Res sem srečna, da jih imam. Vse tri! Kaj bi brez njih? Na naši šoli sem zelo popularna in fantje kar tekajo za mano. Hja…res je! Jaz pa se ne oziram na njih.

06. junij 2012
p3k
http://www.igre123.com/p3k in to sem jz
06. junij 2012
Next
06. junij 2012
''Driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin!!'' je zazvonila moja budilka ob pol sedmih zjutraj. Ulegla sem se na hrbet in zašepetala:'' Kako sovražim to šolo!''. Raztegnila sem se in odšla v kopalnico, umila zobe in se počesala. Nočem, da se Luka norčuje iz mene že zjutraj. Tako sem stekla v Annino sobo in se zanalašč zadrla:''Annnn! Vstani! Zamujaš!''. Ona pa mi je verjela in jo je kar odneslo iz postelje. Nato sem odšla še v Lukovo sobo in se mu na uho zadrla: ''Lukaaa!!! Zamujaš!! Vstani!!''. Vedela sem, da bo jezen ampak na koncu se vedno skupaj smejimo. Tako je smešen, ko je razjezi. Zbežala sem iz njegove sobe in se odpravila v kuhinjo. Mama nam je naredila testo za palačinke in nam naročila naj si jih spečemo. Torej – veselo na delo. Ko sta Luka in Ann vsa jezna in zaspana pristopicala k meni, sem jima samo v roke potisnila krožnika s palačinkami. Na mizo sem še postavila nutello in smo jedli. Pogledala sem na uro in rekla, da naj pogoltneta te palačinki, ker bomo drugače res zamudili. Pojedla sta nato pa je Luka jezno rekel:'' Zakaj mi moreš vedno pokvariti sanje? Pa naslednjič se ne deri, ker sem skoraj padel s postelje!''. Njegovi izjavi smo se čez 30 sekund gledanja začeli smejati kot kakšni norci. Sem vedela, da se bomo smejali! Ura je bila pol osem in odšla sem v svojo sobo. Iz omare sem potegnila kratke hlače in se oblekla. Še majčka – oblekla sem zeleno. Moje dolge lase sem si spela v čop in odšla po moja dva najdražja. Našla sem ju pred vrati. Čakala sta me. Odšli smo proti šoli in se celo pot smejali. Luka je na pol poti rekel, da mora še nekam odditi in je zavil levo. Mene je pa presenetil Rok. Ne vem kako ampak pojavil se je pred mano in me objel. Ann sem rekla naj gre naprej. Ko je bila dovolj daleč, me je Rok poljubil. Sem že povedala, da je najboljši? Z roko v roki sva se odpravila proti šoli…

06. junij 2012
next
06. junij 2012
Next
06. junij 2012
u87258
u87258
next!
11. junij 2012
u77833
u77833
next
12. junij 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~LUKA~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Komaj sem se jima izmuznil. Moji dve tečni sestri… hjoj. Odšel sem v drugo smer. Čakala me je. Na ovinku me je čakala moja Nika. Če bi Ann in Lina vedeli, da imam punco bi verjetno vsi izvedeli. Tako pa je to samo moja stvar. Prišel sem do nje, jo objel te poljubil. Mogoče mi res pravijo, da sem lomilec src… kaj morem? Prijel sem jo za roko in odšla sva v šolo. Ko sva bila skoraj tam sem jo poljubil in ji rekel:'' Po pouku se dobiva tu. Grem. Rad te mam!''. S svojo nenormalno težko torbo sem stekel v šolo. Spet so vse punce gledale za mano. Še sreča, da sem navajen. Če ne bi bil bi znorel. Odprl sem svojo omarico in se preobul v copate. Bil je že čas za pouk in odšel sem v razred. Usedel sem se na svoje mesto – poleg Maje. Učiteljica je kmalu prišla v razred in sledila je geografija – eno ura dolgočasenja. Še sreča, da sedim v zadnji vrsti in lahko pošiljam sms-je…

14. junij 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Ann~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pa sem spet ostala sama. Odšla sem naprej proti šoli in ko sem vstopila v garderobo sem zagledala Luko, ki je zamišljen hodil iz garderobe v razred. Hm… zaljubljen? Kakorkoli, če bo kaj takega bom zagotovo izvedela. Preobula sem se v copate in odšla v razred. Prvo uro smo imeli matematiko. Učiteljica matematike je naša razredničarka in ko je vstopila nam je povedala, da bomo imeli pol ure matematiko, pol pa razredno uro. Kaj smo spet naredili? Pogledala sem na desno in ravno v tistem trenutku so se odprla vrata. Vstopil je nek fant s šolsko psihologinjo. Spet nov sošolec. Vsi so strmeli vanj jaz pa sem se obrnila naprej… sem že navajena takšnih stvari. Učenec je prišel pred tablo in učiteljica nam ga je predstavila. Ime mu je Nejc in se je preselil in bo zato hodil na našo šolo. Učiteljica je opazila, da sedim sama zato mu je rekla, da se naj usede poleg mene. Če bi jo lahko bi jo ubila s pogledom. Če bo on sedel zraven mene… by by sms-ji… by by igrice na telefonu…by by sanjarjenje. Usedel se je poleg mene in sledila je matematika. Čez 5min, ko sem že pozabila na Nejca je na mojo mizo potisnil listek. Odprla sem ga in prebrala:''Hej…sem Nejc kot že veš. Ti pa si? In mimogrede… zakaj me tako jezno gledaš? Ali sem kaj narobe naredil? Slab prvi vtis? Karkoli?''. Pogledala sem ga in nasmehnil se mi je. Odpisala sem mu:''Hej..jaz sem Anna. Za prijatelje Ann. Jezno te gledam? No…dobro opazuješ…nič nisi narobe naredil…le to da sediš tukaj me moti-najraje sedim sama in sms-am med poukom medtem ko se učiteljica trudi razlagati snov…who cares?''. Listek sem mu dala na mizo in spet sanjarila po svoje.
To je Nejc:

14. junij 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Nejc~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vstopil sem v razred. V moje novo življenje. Končno sem začel znova in upam, da me bodo lepo sprejeli. Vsi so me pogledali in strmeli vame. Le ena punca mi je namenila 3 sekundni pogled ter se obrnila naprej. Zdi se mi, da je razmišljala. Edina je imela vso mojo pozornost. Učiteljica me je poklicala pred tablo in me predstavila. Tista punca, ki je sedela sama je še vedno sanjarila. Kar naenkrat pa mi je učiteljica – ugotovil sem, da je moja nova razredničarka in učiteljica matematike…rekla naj se usedem poleg nje. Pogledala je jezno – najprej mene nato pa učiteljico. Zdelo se mi je, da si želi, da bi me lahko s pogledom ubila. Popolnoma me je ignorirala in po petih minutah nisem več zdržal. Napisal sem ji listek ter ji ga dal. Pogledala me je in nasmehnil sem se ji. Kako je lepa! Odpisala mi je in sploh ni vedela kako me je to osrečilo. Nekako me je privlačila. Vedel pa sem, da jo je zagotovo težko osvojiti. Hm… vse punce so me zapeljivo gledale. Kako mi gre to na živce! Vse so iste, ampak občutek imam, da je ta drugačna. Z listkom sem izvedel, da ji je ime Ann. Kako lepo ime…

14. junij 2012
u77833
u77833
next
14. junij 2012
u78054
u78054
Neeext!
Aia...a sm ze rekla next?
14. junij 2012
grem zajle pisat
15. junij 2012
nexta
15. junij 2012
neeeeext!
15. junij 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~LINA~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ko sva skupaj prišla v šolo, sva se ustavila pri vratih. Objel me je in rekel, da me bo tu čakal po pouku. Škoda, da ni v mojem razredu. Prvo uro smo imeli matematiko. Sedela sem v zadnji vrsti – sama...kot ponavadi. Z Ann imava vsaj nekaj skupnega – obe najraje sediva sami. Učiteljica se je odločila, da bo spraševala. Listala je po redovalnici , jaz pa sem upala, da ne bo izbrala mene. Ponavadi imam srečo – tudi tokrat je bilo tako. Učiteljica je spraševala, jaz pa sem risala po zvezku – vse dokler ni na mojo mizo priletel listek. Pogledala sme po razredu, da bi ugotovila kdo ga je vrgel. Nihče ni izstopal. Počasi sem ga vzela in prebrala kaj na njem piše: ''I love you!''. Le kdo mi je to napisal? I don't care...fanta imam. Brezveze! Listek sem raztrgala in ga vrgla v mojo peresnico.

15. junij 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~LUKA~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Popoln dolgčas. Nisem vedel kaj naj počnem in iz zvezka se utrgal listek, nanj napisal:''HEJ!'' in ga vrgel na Sanjino mizo. Malo zabave vseeno ne škodi. Vzela ga je, me čudno pogledala in prebrala. Leja – naša sošolka, ki je nihče ne mara, me je pogledala z ubijalskim pogledom. Pa saj nisem jaz kriv, če misli, da je najlepša in najbolj popolna in da jo imajo vsi radi. To pa še zdaleč ni res! Meni pač niso všeč samovšečne važičke. Sanja pa mi je odpisala: ''Hej!''. Celo uro sva si dopisovala in zdi se mi, da se je zaljubila vame. To – še ena trofeja! Zaenkrat pa bom nekaj časa obdržal Niko, ker se res trudi. Ko je zazvonilo, sem zvezke kar vrgel v torbo in stekel v razred za matematiko.

15. junij 2012
u77833
u77833
next
15. junij 2012
next
15. junij 2012
u68138
u68138
NExxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxT
15. junij 2012
next
16. junij 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ROK~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Skupaj z mojo najdražjo Lino sva prišla v šolo. Objel sem jo ter ji s tem hotel povedati, da jo imam rad. Rekel sem ji, da jo tu čakam po pouku. Odšla je v svoj razred. Ko bi le lahko bila ves čas ob meni. Prepričan sem, da si to oba želiva. Prvo uro smo imeli slovenščino. Čeprav smo dovolj veliki nas je učiteljica razsedla. Ni mi jasno, kaj ji je bilo, da je poleg mene dala Tino. Najbolj tečno punco kar jih poznam. Ves čas me gleda, osvaja in skače okoli mene. Poleg vsega tega pa se mi še prilizuje. Kako sovražim take ljudi! To uro pa ni bilo nič drugače. Pisala mi je tudi listke in na enem so bili srčki in vprašanje:''A bi bil moj, če bi bila jaz tvoja?''. Jezno sem jo pogledal in napisal:''Odrasti! Punco imam! Popolna je in boljša od tebe!''. Ko je prebrala moj odgovor, me je pogledala z ubijalskim pogledom. Ignorirala me je do konca ure – vsaj enkrat sem imel mir. Ko je zvonilo sem na hodniku srečal Lino. Ni me videla zato sem se počasi priplazil za njo, jo objel ter ji na uho zašepetal:''Miška moja, najraje te imam!''. Ona pa se je nasmehnila, rekla:''Ne moreš, jaz te ljubim!'' in mi dala poljub na lička. Odhitela je v svoj razred. Kaj bi jaz brez nje? Kdo bi mi potem polepšal odmore?

Tina:

16. junij 2012
Nihče me ni pogledal. Zagotovo se je hecal – kdorkoli je že napisal ta listek. Sicer mi je pa vseeno. Imam svojega najbolj popolnega fanta – Roka, ostalo pa itak ni pomembno. Ura matematike se je kmalu končala in sledila je kemija. Šla sem čez hodnik in razmišljala o Roku. Vse dokler me ni nekdo objel in mi zašepetal:''Miška moja, najraje te imam!''. Takoj se mi je posvetilo kdo je. Obrnila sem se in Roku odgovorila, da ga ljubim. Dala sem mu še poljub na lička in stekla v kemijo. Vsaj en predmet katerega učiteljica je slepa. In hvala bogu, da imam naročnino, ki ima neomejeno število sms – jev. Pisala sem si z Rokom, ki je bil trenutno v učilnici zgodovine. Ura je hitro minila in sledila je moja najljubša – angleščina.

16. junij 2012
Next !!
16. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg