Forum
u15571
u15571
heej. tuukii boo enaa zgodbicaa paač., k sn si jo zmislila. naslou je u angleščini: I won't forget you ( ne bom te pozabila)
Bila je punca. Ime ji je bilo Nikita. bila je srečna, imela je prijatelje, družino, dobro ji je šlo v šoli.. vse do nekega dne, ko se je zaljubila. bila je predana plesu, obiskovala plesno akademijo in si bolj kot vse na svetu želela postati plesalka. toda tistega dne se je vse spremenilo, vse dobilo nov, drugačen smisel. spoznala je NJEGA. bili so na morju in čisto po naključju je šla v vodo in zaplavala predaleč in pregloboko. kar naenkrat je začutila, da ji zmanjkuje zraka, da se ji megli pred očmi, in poteem..
nadaljujem? pa prosim, ne pisat žaljivih kommntou, če vam ni všeč, bolš, d ne odprete.
ajdcaahuu;3
24. maj 2010
u16601
u16601
jaaaaaaaaaaa
24. maj 2010
u14096
u14096
nadaljuj!!
24. maj 2010
u15571
u15571
in da je prispela v nek, čisto drugalen sveet. svet svetlobee, diamantoou. in ravno, ko je mislila iti raziskovat, je ta podoba, ta iluzija kar izpuhtela. na kopno so jo namreč potegnile močne fantovske roke. nad sabo je zaslišala medli glas, kako kliče in izgovarja njeno ime. Nikita, Nikita. toda, bilo je predaleč, da vi zaznala in se ni premaknilaa. tedaj je zaslišala bolj glasne glasove, kako jo kličejo in počasi s trudom je pričela odpirati oči. v glavi se ji je vrtelo, in ni vedela, kje je. tedaj jo je nekaj dvignilo s podlage na kateri je ležala. odnesli so jo v tamkašnjo ambulanto.. kaj je narobe s deklico?, je vprašala zdravnica? ne vem, plavala je, potem pa se kar potopila, slučajno sem bil tam, da sem lahko ukrepal, je odgovoril znan moški glas.. nadaljujeem?;3
24. maj 2010
u19386
u19386
jaaaaa!!
24. maj 2010
u18243
u18243
iiiiiii Nikec piše zgodbo :3
nadaljuj : D
24. maj 2010
u15571
u15571
lepo, da si jo rešil, je odgovorila zdravnica, samo predstavi se, da bomo vedeli povedati staršem, kdo je rešil dekle. sem anže, star sem 16 let, doma pa sem iz bližnje vasi. mimogrede: lahko ostanem malce pri njej? ja, seveda, je odgovorila zdravnica. potem je začela pregledovati Nikitino telo, ali je hudo poškodovana. zgleda, da je priletela na skale, saj krvavi, je sporočila zdravnica prijateljem, ki so medtem zvedeli, kaj se je zgodilo in vsi panični prispeli na urgenco. kdaj bo lahko šla domov, je vse v redu z njo, je spraševala Nina, Nikitina najboljša prijateljica. in kdo je ta fant? ta fant je rešil tvojo prijateljico, ji pojasni zdravnica. oo, hvalala tii. se mu zahvali. aaah, ni potrebe, ne morem je kar pustitit, saj bi umrla. ampak samo anže je vedel, da je na tej punci nekaj več, da ga je omrežila s svojo lepoto, nasmehom.. tedaaj see sklooni in pogleda v Nikitine svetlomodre oči. Nikita, ki je bila medtem že budna, je pogledala navzgor in nad sabo zagledala bel strop ambulantee. kje sem, je neslišno zajripala? in kdo je ta fant? nadaljujeem?
24. maj 2010
u15571
u15571
lepo, da vam je like (:
24. maj 2010
u19386
u19386
itaQ...
Ps.zakon zgodbica(že naslov je dobr..xD
24. maj 2010
u15571
u15571
hvala (:
24. maj 2010
u19386
u19386
(a hitr nadaljuj..
24. maj 2010
u15571
u15571
tukaj si, nič se ti ne bo zgodilo, te kaj boli? je zdravnica ogovarjala Nikito, ta pa je samo strmela v fanta zraven sebe. kkdddoo ssii ttii, iinn kkaaj ppooččnnneešš ttuukkaajj? jee jecljaje vprašala. živjo, sem anže, star sem 16, doma pa sem tukaj v bližini. opravljen imam izpit za reševalca, videl sem te lebdeti,pa sem te potegnil iz vode. to je vse. se ti česa spomniš? aam, spomnim se samo, da so me zalili valovi in potem tema in zdaj sem tukaj. kaj si počelaa? je zanimalo Nino. samo plavat sem šla.. aja, hvala ti, je rekla anžetu in se mu nasmehnila. kako ti lahko povrneem? anže je takoj vedel, kaj mora storiti.. ni pa vedel, da se v Nikitinem srcu pletejo enaka občutja do njega, kot jih ima on sam do nje.. kako je lep, je sama pri sebi razmišlajala in že kovala načrte, kako bi bilo lepo, če bi bila skupaj. ampak sigurno ima punco. kaj naj storim?... nadaljujem?
24. maj 2010
u19386
u19386
itaQ.....PLS=(
24. maj 2010
jaaaaaaaaa!!!!! ful dobr
24. maj 2010
u15571
u15571
iin tako see je zaačeeloo. Nikita je mrzlično premišljevala, kako naj spravi druge iz sobe, da bi bila za trenutek sama s anžetom, in, da bi mu lahko povedala, potem pa bo že nekaj. saj res, nič še ne vem o tebi? jo je nenadoma iz misli zdramil čudovit anćetov glas.. aja, saj res, je hitro odgovorila in pogledala v tla, da ne bi opazili, kako jo je zalila rdečica. sem Nikita, stara sem 15 let, doma pa sem kako uro od tukaj. ples je moja ljubezen, obiskujem 1 letnik plesne akademije in moje največje sanje so, da bi plesala. drugače pa rada berem, surfam po internetu, sem s prijatelji, gledam filme.. pa ti? rad surfam po vodi, odvrne. ooo, zanimivo, si misli Nikita, saj je bila njena največja želja surfati po vodi, a še nikoli ni poskusila. tedaj je rekla zdravnici, ki jo je zaskrblejno opazovala.. gospa v redu sem, lahko greste ven, in zdravnica je odšla ter za seboj zaprla vrata. next?
24. maj 2010
u15571
u15571
=)
24. maj 2010
u15571
u15571
@love_girl: maaš žee nadaljeeuanjee..=)
@karryn: hvala..=)
24. maj 2010
u19386
u19386
amm,sm love_girly..sm tko..
aia pa nadaljuj pls.......
24. maj 2010
u15571
u15571
ups, sory (:
24. maj 2010
u19386
u19386
NP...(:
24. maj 2010
ti sam piš nadarjenka!
24. maj 2010
u15571
u15571
sedaj noben od njiju ni vedel, kdo bo začel, kdo prebil led, in mogoče ustvatil kaj več kot le prijateljstvo? obema je bilo malce nerodno, ker sta se prvič srečala in nista poznala drug drugega. a že ob prvem srečanju se je v obeh srcih prebudil tisti občutek, ki ga dobiš, ko srečaš ljubljeno osebo.. in ta občutek je bil že zdaj tako močan, da je kar gorel, in silil na prostost. torej po nekaj minutah mučne tišine anže spregovori: Nikita? nikita, ki je bila prej razmišlajala o skupnih načrtih za prihodnost, o ljubezni, potovanjih, se je zdramila in pogledala v njegovo smer. ja? je odvrnila. aam, poslušaaj, aamm, .. ni vedel, kako naj reče, da je ne bo prizadel, saj je bila ta izjava odvisna od vsega nadaljevanja.. aam imaaš simpatijo, si v zvezi? je končno izdavil, in počutil se je ko kuhar rak. zdaj je bilo na nikiti, da spravi iz sebe primeren odgovor.. ne, nisem v zvezi, mu je odvrnila, kar se pa tiče simpatije pa.. tu je njen glas potihnil, saj ni vedela, kaj on čuti do nje, kakšna bo reakcija. anže? ga je naposled vprašala, kaj bi rekel, če bi ti rekla, ljubim te. anže je bil presrečen in navdušeen.. kaaj se mu res to dogaja? da ga ena tako čudovita punca to vpraša? znorel bi od sreče, ji je odgovoril. po nekajsekundnem premoru mu je rekla: veeš, anžee, jaaz, ljubim tee, je naposled izdavila.. in jaz tebe.. ji je odvrnil.. skočila sta si v objeem iin..
24. maj 2010
u15571
u15571
@extra: hvala..=)
24. maj 2010
u15571
u15571
(:
24. maj 2010
u19386
u19386
nadaljuj------------PLSSSSSSSSSS
24. maj 2010
u15571
u15571
se začela poljubljati. toda to niso bili navadni poljubi. bili so poljubi strasti, hrepenenja, nečesa takega, česar ne more občutit vsak človek, le mlad, ki ve, kaj pomeni ljubezen.. oba dva sta se prvič v življenju predala temu občutku, zato je bil vsak trenutek še toliko bolj dragocen in ničesar nista smela izgubiti, saj kaj bi bilo, če bi zdravnica ali sorodniki, starši od kateregakoli ugotovili, da imata kaj več, kot le prijateljstvo. nee! to bosta morala skrivati vsaj še nekaj časa, kasneje pa se mogoče prikazati tudi drugim. vedela sta, da je to težka naloga, a dokler sta se ljubila in bila neločljiva, nič ni bilo težko. naenkrat pa se odprejo vrata in skoznje stopi...
24. maj 2010
u15571
u15571
kdo drug kot Nina. in kaj zagleda? skoraj bi jo kaap. je to Nikita? nikita, ki je doživelanesrečo, je poškodovana, in bi zdaj mogla ležati in počivati. in kdo je še zraveen? ali ni vidle dobro, potrebuje očala? saj ni mogla verjeti svojim očem. oni fant, ki je rešil Nikito, da se ni utopila, jo prinesel v ambulanto, in zdaj kar misli, da sta z nikito v eni uri par. zdaj je pa dovolj, si misli, moram nekaj ukreniti. stopi do anžeta ga prežene, potem pa do Nikite in ji zašepeta v uho? Nikita? kaj se greš? ti je nesreča zdrobila možgane v prah? da imaš s čisto neznaanim fantom takoj nekaj. če te je rešil, še i nujno, da bom imel zmeraj dobre namene! mogoče te hoče samo izkoristiti. Nikita, tale romanca ne bo trajala dolgo..
24. maj 2010
u15571
u15571
noo, nadaljujeem zvečeer. sem vesle, d vaam jee laajk xD (: ajdchaau, mejtee see;3
24. maj 2010
u19386
u19386
čaw.....pa plis potli nadaljuj....=)
24. maj 2010
u15571
u15571
Nikita se sprva ni bala teh besed, kasneje pa je začutila, da je Nina mislila resno.. kaj ne smem biti zaljubljena? saj sem samo otrok, tudi ti imaš fanta! ji je vsa v solzah povedala. ja, midva sva dala skozi že veliko, ti pa niti ne veš, kakšen je v resnici. daj no, Nikita. Nikita se je resno zbala, da ne bi za romanco zvedeli starši, ker potem se z anžetom ne bi mogla več doivati, to pa bi pomenilo konec njenega življenja, saj ji je pomenil vse.. toda on je imel še nekaj, česar se ji je bal zaupati.. next?
24. maj 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg