Forum
Hi m8s :--) napisala sm fanfic o mikeyu iz 5sos in ja zj jo bom prevedla in sm napisala kr mislm da pol od vs nezna dobr anglešk..idk? in ja upam da vm bo ušeč :--) napište komentarje poj in če vidm da bo kej interesa jo bom nadaljevala pa začela sm fanfic o vicu iz ptv pa ga bom tt mogoče prevedla upam da vm bo ušeč. in ja nevem kok bo napak k sm ugotovila da neznam niti slovnično pisat woah no pač oproščam se za vse napake haha
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

''Ustani, zguba'' slišim svojega nadležnega starejšega brata. Vsak dan ista zgodba, vsi v družini so jezni name že zjutraj, ker nočem vstati. Pa kaj naj naredim, če rada spim? Ignorirala sem ga in sem spet zaprla oči. Naenkrat pa me zbudi mrzla voda, kako si drzne to narediti? Takoj isto minuto vstanem in se začnem dreti na brata. ''ALEX KAKŠNA BUDALA SI ZAKAJ SI TO NAREDEL?'' sem se zadrla na njega in ga začela loviti po celi hiši. To se vsako jutro naredi in potem naju še mami nadere ker sva preglasna. Sovražim svojo družino, sovražim vse okoli sebe, sovražim sebe. Te besede večkrat izgovorim in včasih se sprašujem zakaj še živim? Naj se prvo malo predstavim. Moje ime je Sammy ali Sam tako kot me vsi kličejo in stara sem 15. Živim v Los Angelesu in nimam toliko prijateljev oz. imam samo prijatelja in par internetnih prijateljic. Obsedena sem z glasbo in bendi in ljudje mi ves čas govorijo, da sem depresivna. Odpravila sem se nazaj v sobo in se preoblekla. Vzela sem ven Sleeping With Sirens majico in črne oprijete hlače z luknjo na kolenu in potem še par zapestnic, da si pokrijem brazgotine, ker me ljudje potem še bolj gledajo in me ocenjujejo kako depresivna sem. V torbo sem hitro ''zbasala'' vse knjige in potrebščine in tekla v kuhinjo. Vsi so že šli tako, da sem vzela samo denar, da bom šla med potjo v Starbucks. Trenutno skoraj nič ne jem, ker nimam niti veselja za hrano. Če po pravici povem sploh nimam veselja do življenja. Vsaj malo sem bolj vesela, ker šola konča čez 1 teden in potem so že poletne počitnice. Pobrala sem svoje črne Vanske, jakno in kapo in se hitro odpravila proti vratom. Zunaj sem že videla Adama. Z Adamom sem prijateljica že 10 let in mu veliko zaupam. Vsak dan me on odpelje v šolo, ker sovražim svojo družino in je najhujše, če smo vsi skupaj v avtu. ''Kdaj že pride tisti tvoj band?'' me vpraša Adam po nekaj časa tišine. Govoril je o 5SOS. ''Danes grem na letališče jih počakat, saj sem ti o tem govorila že en mesec.'' sem mu rekla in se začela smejati. Adam skoraj nič ne posluša samo, če je kaj resnega je zmeraj tukaj in pomaga. Če po pravici povem brez njega ne vrjamem da bi bila še sploh živa in za to sem mu zelo hvaležna. ''Pa saj veš, da včasih pol stvari zgrešim , oprosti.'' reče in se začne smejati. Nato sem prižgala glasbo na telefonu, ker res nemaram glasbe na radiu. Pnavadi je Blurred Lines ali kaj podobnega. Taka glasba mi gre na bruhanje. Dala sem A Match Into Water od Pierce The Veil.

Let's Go!
I kissed the scars on her skin
I still think you're beautiful
And I don't ever want to lose my best friend
I screamed out "God you vulture,
Bring her back or take me with her"

Tear it down
Break the barricade
I wanna see what sound it makes
I hate this flavor with a passion and I fucking hate the aftertaste

How does it feel
(How does it feel?)
How does it feel well it feels like I'm on fire
Wake up I know you can hear me

Make me a promise here tonight
Love like a tidal wave
Dreamless in early graves, I never want it to be this way
The chemicals will bring you home again

Oh yeah, pretend like I don't entice you
I've seen you circling the sky above my head
You traitor!

I will never be taken for granted again
Keep digging holes in the desert
Say a prayer for you
I know that you're in pain but if we die at the same time does it still scare you?
Make me a promise here tonight (Let's go!)
Love like a tidal wave
This is it, when it's done we can say that
Oh my God, we're not gonna make it

We will bring the tidal wave

And nothing will remain

She's mine!
You stay away from her it's not her time
'Cause baby I'm the one who haunts her dreams at night
Until she's satisfied

Make me a promise here tonight
Love like a tidal wave
This is it, when it's done we can say that
When it's sudden death we fight back

Go!

Fuck it!

Zelo sem se vživela in sem celo pesem zapela in takoj me je spravila v boljšo voljo. Nato sem se začela smejati, ko sem videla Adamovo reakcijo, ker vem, da ni največji oboževalec take glasbe. Vstavila sva se pred Starbucksom kjer sva hitro stekla po svoje napitke in potem sva spet se usedla na avto. Tako kot ponavadi sva spet zamujala zato sem danes dobila kazen, ker sem že v tem šolskem letu že prevečkrat zamudila. Danes bom spet v šoli do 4. super. Potem bom mogla takoj iz šole na letališče. Svet je krivičen sem cel pouk momljala. Ob 4. sem stekla do Adama in ga prosila, če me lahko zapelje do doma in potem na letališče, ker si jih res želim videti. Tako kot vsakič privoli in sva se odpravila. Malo pred 5. sva prišla na letališče in imela sem velik cmok v grlu. Med rokami sem ravnala pismo, čokolado in par darilc za dobrodošlico. Srce mi je razbijalo ko je ura odbila 5. Nato smo pa izvedeli, da bo letalo imelo malce zamude. Čakali smo jih potem še kakšnih 20 minut in potem sem videla vrata, ki se odpirajo. Prvi je ven stopil Michael in zadarževala sem solze. Stal je kakšnih 10 metrov pred mano in potem so me nekatere punce porinile, ker so hotele priti do njih. Ko se je malo umirilo sem stopila do njih in jim brez besed dala pismo v roko. ''Živjo'' je rekel Ashton z velikim nasmehom na obrazu. Objela sem ga in se začela jokati, nisem se mogla zadržat. Oh ja, kakšna zguba sem.

In tak je bil oufit i guess:--)

13. januar 2014
u153490
u153490
omg dej next prosim <3 *______*
17. januar 2014
i remember when i wrote this omg i
21. april 2014
"ustani zguba" life
21. april 2014
^^ basically

#truestory #respect #yolo #swag #hashtag