Forum
next
14. december 2012
1.Kaj mislite, da se bo zgodilo?nwm
2.Kako bodo na Harriyev odhod reagirali ostali?nwm
3.Next?obvezno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. december 2012
u114149
u114149
Harry:
Usedel sen se na posteljo in razmišljal o vsem tem , kar se je zgodilo. Če ne bi Niall pripelja Hanne sem, mi ne bi ratala nit ušeč. Ampak, kaj k je tko popolna, vsakmu je všeč. Sploh ne vem al, slučajno onadva kej mata, nič nista namignla, no razen tega pripetljaja.
Hanna:
»Kaj se dogaja? A nihče ne bo šel k Harriyu?« sem vprašala po parih minutah molka, sploh ne vem zakaj je odšel. Po tistem k je Lou prižgal luč je bil čist drugačen, pa ker šel je. Moje misli je zmotil Niall »ne vem, mogoče bi blo res dobr d gre kdo k njemu.« Ja, ja, ja… to sem jim že prej rekla. Nihče ni ustal, zato sem rekla »Kdo bo pa šel?« Spet je bila nekaj časa tišina, pa kaj a oni se res ne znajo zment, al kaj. »A grem jaz?« sem vprašala, pa je Niall hitro rekel »ne, grem jz, pridem takoj. Pol te pa domov odpeljem, k je že pozen, a prov Hanna?« Na hitro sem pokimala in že je stekel po stopnicah gor.
Lou:
Harry se dons res čudn obnaša, dokler nista Niall pa Hanna pršla je bil čist kul. Čak, sam pol k sta bla ondva ful bliz je šel gor. Sploh ne vem kaj se dogaja, dons bova mela še dolg pogovor, ker tole ne gre nikamor.
Naill:
Potrkal sem na vrata in vstopil. Harry je ležal na postelji in gledal v strop. Videlo se je, da ima solzne oči. Vprašal sem ga «kaj se dogaja? Zakaj si kr šel?«, na hitro je rekel »nič, nisem se dobro počutil«. Ja, ja , ja….harry ti kr nakladi, sem si mislil, in rekel »harry, a je to slučajno ker je Hanna zraven mene sedela«, on pa je jezno rekel »zraven, men se zdi, da bol na teb« zdej sem bil pa res jezen, zato sem rekel »kaj to tebi mar, se bova kregala zaradi punce«, odgovoril je »lej všeč mi je, lepše, zabavnejše….« začel je naštevati njene lastnosti, kot da jo pozna že celo življenje, ne pa par urc, ta človk se je resno zaljubil. »OK« sem rekel, sam da neha. »lej ona je perfektna, nima niti ene slabe lastnosti« je rekel, ogovoril sem »ja, vem. Ful je vredu, pr nej maš občutek, da ji loh vse zaupaš.«Harry je rekel« slaba lastnost je, da si ti isto vanjo in da sta par«« kaj je rekel? Do nje gojim le prijateljska čustva. Rekel sem mu »zdaj vem zakaj si šel ven, ampak jz jo jemlem kot frendico in nč več in nisva skupi« Harry me je pogledal s tistim njegovim veselim pogledom rekel »yes«, začel je skakati po sobi in vpiti. Ko je kar naenkrat notri vstopil/a…..
1. Kdo mislite je vsopil?
2. Next?
14. december 2012
next
14. december 2012
1. hannah al pa louis
2. itaaaaaaaaaaaaaak daaaaaaaaa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! neeeeeeeeext!
14. december 2012
1.Kdo mislite je vsopil?nwm
2.Next?obvezno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. december 2012
neeeeext
Hanna
14. december 2012
next
15. december 2012
hanna
se prasas?nneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxtt
15. december 2012
u114149
u114149
Harry:
Niall je vstopil in pogovorila sva se, ko pa je rekel, da on do hanne čuti le prijateljska čustva sem začel skakati okoli njega. Kar naenkrat pa je notri vstopila Hanna. »o, sory, nisem vaju hotla motit, sam Niall zlo je že pozen. Mogla bi jit domov.« je rekla, še napreden pa je Niall lahko kaj rekel sem odgovoril »te bom jz peljal domov, prov?« na hitro je pokimala in rekla«počakala bom v hodniku, hitro končajta ta ples, ki sta ga plesala« Ko je zaprla vrata za sabo, sva oba dobila naval smeha in se valala po tleh. Po nekaj minutah me je Niall spomnil, da moram domov odpeljato Hanno. Vstal sem in odšel ven iz sobe. V hodniku me je čakala, že vsa urejena in pripravljena, da greva. Bila je tako popolna. Odšla sva ven in za sabo sem zaklenil vrata. Odpeljala sva se v mojem avtu, sredi vožnje pa jo je nekdo klical.
Hanna:
S Harriyem sva se odpeljala in kmalu me je klical Luke. Pogovor sem probala na hitro zaključiti, samo pri Luku je to zelo težko, saj vedno govoriva zelo dolgo. Nakoncu sem mu kot vedno rekla »I love ya« in odgovoril mi je »i love ya too«.
Harry:
Klical jo je nek fant, pogovor je hitro zaključila. Na koncu pa je rekla »i love you«, takoj sem se počutil slabe volje. Prej sem skakal od veselja, ko sem zvedel, da nima z Niallom ničesar in zdaj izvem, da ima fanta. Oh, nikoli ne bo moja.
1. Kaj se bo zgodilo?
2. Next?
15. december 2012
1. nimam pojma
2. neeeext
Hazza, asks her if is this her boyfirend!!!!!!
she will tell you that is only her best friend
15. december 2012
http://favoritebreakoutartist.com/index.php
aja glasujte za naše fante (:
15. december 2012
u93092
u93092
Next
15. december 2012
1.Upam da jo bo vprašal kdo je bil to in mu bo potem povedala da samo njen najboljši frend......
2.Obvezno.
15. december 2012
neextt.. !!
15. december 2012
1.Kaj se bo zgodilo?Upam da jo bo vprašal kdo je bil to in mu bo potem povedala da samo njen najboljši frend...... (Levinja22 sory kr ponawlam sam tui jst mislim tko)
2.Next?obvezno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. december 2012
u70306
u70306
1. pomojem no bo prašu...

2: NEXTT!!!!!
15. december 2012
1. ne vem....
2. NEXT!!!!!!!!
15. december 2012
u115466
u115466
nexxtt!!
15. december 2012
u114149
u114149
Harry:
Ustavil sem se pred njeno hišo, celo pot sem bil tiho. Na hitro je rekla »Dijo«in odvrnil sem ji »čao«. Izstopila je iz avta in odšla. Speljal sem z dvorišča in zapeljal na avtocesto. Joj, kakšen kreten sem, lahko bi vedel, da ima punca kot je ona fanta. Vsak fant si želi take punce, le kaj sem mislil. Počasi sem prišel domov. Odklenil sem vrata in šel v sobo. Kmalu je potrkal Niall in v hecu rekel »si ji izpovedal svoje čustva?«, jezen sem odvrnil«ne, pust me pr mer«. Niall je vprašal »kaj je narobe?«, ves žalosten sem mu odgovoril »fanta ima, to je to«. Niall me je samo čudno pogledal in odšel.
Niall:
Ko je Harry prišel domov je takoj šel v svojo sobo, zdelo se mi je čudno zato sem stekel za njim. Rekel mi je, da ima Hanna fanta. Ne to ne more biti res, sej ni nikol nč omenla. Pa tut rekla je, da bi ga rada mela, ni rekla da ga ma. Tole se ne ujema glih, jutr moram nujno z njo govorit. Ne vem, mogoče pa Harry prehitr sklepa.
Lou:
Tole vse skupi je res čudn, nujno moram s Harriyem pa Niallom govorit, kva je tok okol te Hanna. Skoz sta v sobi, odkar je pršla Hanna, ne vem kva se dogaja.
Zayn:
Zdele bi moral nujno vsi govorit z Harriyem in Niallom, pa nimam cajta. Sej bi ju vprasal kva se dogaja, pa mam zmenk. »dijo« sem rekel in se poslovil. Zaloputnil sem z vrati in odšel.
Hanna:
Harry se je po tistem klicu zelo čudno obnašal. Ne vem al sem jz kriva al je blo kej med fanti. No jutr bom Nialla poklicala, morva se nujen pogovorit. Pršla sem noter in nihče ni nč rekel, dvojčka sta že spala, ostali pa so gledal TV. Stekla sem v svojo sobo in se šla stuširat. Joj, kok sm rabla ta mrzel tuš, oblekla sem se v pižamo (pajkice in razvlečen pulover). Prižgala sem si radio, seveda 1D muska in kmalu zaspala.
Zjutraj sem se kmalu zbudila, napravila in naličila sem se. Odcapljala sem v kuhinjo pojedla zajtr. Ravno sem hotela poklicati Nialla, ko sem dobila njegov sms »a loh k nm prides, nujno se morva pogovoriti« odpisala sem »dons čuvam Jacka pa Sarah, tko da ne morem«, kmalu mi je odgovoril »pripelji ju s sabo, nujno morva govorit«, odpisala sem »OK, tam bomo čez dobro uro«
1. o čem se bosta pogovorila Hanna in Niall?
2. Next?
15. december 2012
u115466
u115466
neexxt
15. december 2012
neextt.. !!
15. december 2012
1. o čem se bosta pogovorila Hanna in Niall?če ma hanna res fanta )
2. Next?obvezno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. december 2012
nxt
15. december 2012
u55962
u55962
next
16. december 2012
1.Če ma Hanna res fanta.
2.Nujno,obvezno.ZDAJ TAKOJ!!!
16. december 2012
u114149
u114149
Niall:
Hanni sem poslal sms, da naj pride k nam,da se morva pogovorit. Najprej ni hotle k dvojčka pazi, pa sem jo prepričal. Nujno moram Harriyu dokazat, da nima fanta, sploh ne vem zakaj, ampak mam tak občutek koka, da je tut njej on všeč. Pa ne vem, sej jo bom vprašal.
Hanna:
Na hitro sem zbudila Saro in Jacka, ju napravla in jima naredila zajtrk. Približno pol ure kasneje smo odšli ven, poiskala sem taxi in odpeljali smo se. Po poti sta me kar naprej spraševala, kam gremo. Jack je bil seveda vesel, da bo videl Nialla, Sarah pa ni imela pojma o če midva govoriva. Taxi se je ustavil pred njihovo hišo, plačala sem šoferju in izstopili smo. Pozvonila sem na vrata in odpret mi je prišel Louis. Ves vesel, ker je spoznal dvojčka ju je odpeljal v dnevno sobo, kjer so se nekaj igrali. Sarah in Jack sta ga takoj vzljubila.
Vprašala sem kje je Niall, ravno takrat pa je pritekel v hodnik in me odpeljal v njegovo sobo. Prav zanima me, kaj je tako pomembnega, da sploh nisem mogla pozdraviti ostalih.
Niall:
Čez približno eno uro je prišla Hanna s Sarah in Jackom. Ravno spraševala je kje sem,ko sem prišel v sobo, prijel sem jo za roko in odpeljal v mojo sobo. Vsedla sva se na posteljo, jaz pa sem kar naravnost vprašal »hanna, ali imaš ti fanta?«, na hitro je odkimala in rekla »zakaj?««samo tako, ker mi nisi nič omenila, včeraj pa si z nekom govorila in tisto na koncu..«še preden sem lahko povedal do konca je rekla »luke, on je moj BFF in to na koncu vedno rečeva.« »aha«je vse kar sem lahko odvrnil, Harry je spet prehitro sklepal, to bo vesel, ko bo izvedel. »to je bilo tako pomembno, saj ne misliš da ti ne zaupam. Niall tebi bi povedala čisto vse.« je rekla. Odvrnil sem ji »jaz pa tebi, zdaj pa pojdiva dol, Liam dela zajtrk in jaz sem že zelo lačen.« pokimala je in skupaj sva odšla dol.
Po zajtrku sem se pogovoril s Harriyem in mu povedal, kaj je v resnici bilo, na začetku je bil ves vesel, nato pa je postal živčen, nervozen. Vprašal sem ga »kaj je narobe, nisi vesel?« »živčen sem, saj jo bom povabil na zmenek. In nisem čisto prepričan, da sem ji všeč.«je rekel, na hitro sem mu odgovoril »komu pa ti nisi všeč?«zasmejala sva se , potem pa je Harry odšel do Hanne.
Harry:
Ko sem zvedel, kaj je v resnici bilo včeraj sem bil ves vesel. Odločil sem se, da jo povabim na zmenek, napreden spet kdo pride med nama. Po pogovoru z Niallom sem stopil do Hanna in ji rekel, če lahko govorim z njo na samem. Rekla je »ja, seveda«, odšla sva ven na sprehod, vprašal sem jo «zanima me, če bi ti danes šla z mano v kino« »ja, seveda. Mislila sem, da ne boš nikoli vprašal«je rekla in obadva sva se zasmejala.
1. Kaj se bo zgodilo na zmenku?
2. Next?
16. december 2012
1. kajpavem
2.itak, da jaaaa.... neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
16. december 2012
u70306
u70306
1: ne vem.....poljubček??

2: NEXTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..........
16. december 2012
1.Poljubila se bosta ali pa bo spet kaj prišlo vmes.
2.Itak.
16. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg