Forum
neeeeeeeeeeext
12. februar 2013
next
12. februar 2013
u115466
u115466
neeeeext
12. februar 2013
neeeext
12. februar 2013
u114563
u114563
Ta zgodbica ni moja ampak je od res ODLICNE pisateljice. Oglasujm pa zto, ker je izgubila ogromno bralcev in res je vredna branja. Zto PROSIM poglej in jo preber. Bos vidla navdusena bos.

http://www.igre123.com/forum/tema/won-t-stop-till-we-surrender-one-direction-an-ic/40992/1
12. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
17. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttttttttttttttttttttttttttttt
19. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeext+ nova bralka+ svetovna zgodba ;*
19. februar 2013
u114149
u114149
mrs. ßï†ςh † hvala za komentar...........upam, da vam bo next všeč!!

Megy:
Zjutraj me je zbudil jok Kenye. Slišala sem »pššš, zbudila boš svojo mamico« zasmejala sem se in ga pogledala. Smejal se je in v naročju zibal najino hčerkico. Še dolgo sem ju gledala, ko se je s hodnika zaslišalo kričanje Liama, da moramo vsi nujno vstati. Počasi sem se skobacala iz postelje in se odšla urediti. Potem sem Zaynu iz rok vzela Kenyo in jo odšla v kuhinjo nahraniti. Čez nekaj časa je Zayn začel nositi dol kovčke, kar velikokrat je moral iti gor in dol. Pripeljala sem tudi voziček in s pomočjo Liama sem ga zložila. Kmalu je prispel naš prevoz in začeli smo nosit svoje stvari. No, seveda nam je zmanjkalo placa, zato smo počakali na še en avto. Do letališča smo kmalu prišli in tudi čakanje na let je hitro minilo. Peljali smo se z njihovim zasebnim letalom, seveda smo celo pot prespali.
Hanna:
Hotel, kjer bomo bivali je prečudovit. Že takoj ko smo stopili noter sem samo gledala in kar naenkrat me je Harry poljubil. Vprašala sem ga »zakaj pa to?« in rekel je »ni lepo strmeti v nekaj z odprtimi usti« oba sva se zasmejala. Tudi najina soba ne bi mogla biti bolj popolna. Fantje so imeli dve uri po prihodu sestanek s Simonom. Zato smo se punce odločile, da se gremo malo sproščat. Medtem , ko je mala Kenya spala smo si mi privoščile malo masaže. Po masaži pa smo skupaj s Kenyo odšle plavat v bazen. Kenya je uživala v vodi, vse naokoli je pošpricala. Zato se je tudi zelo hitro zmatrala in vse smo odšle na ležalnik, malo smo se sončile. Čas je tako hitro minil, ko sem kar naenkrat ratala mokra. No, nisem bila edina, saj so dekleta začela kričati. Odločile smo se, da fantom vrnemo. Začeli smo se loviti med tem, ko je naša mala družinica uživala na soncu. No na koncu so fantje vseeno zmagali, saj so nas vse vrgli v vodo. No ni minilo par sekund, ko so bili tudi oni v vodi.
Ella:
Po kopanju sva z Niallom odšla na romantičen sprehod. Okoli naju so bile prižgane lučke in iz nekega lokala se je slišala glasba. Ker se nisva hotela drenati med ljudmi, me je Niall kar sredi plaže povabil na ples. Plesala sva po pesku. Spotaknila sem se ob njegovo nogo in obadva sva padla. On je bil na meni in ni dolgo trajala ko sva se poljubila. Poljubila pa so postajali čedalje bolj strastni. Niall me je kar naenkrat prijel za roko in celo pot do hotela in najine sobe sva tekla. Takoj ko sva vstopila me je Niall porinil na posteljo in me začel poljubljati. Med poljubljanjem se je nekako znebil majce. In zgodila se je NEPOMEMBNA VSEBINA.
Kakšni komentarji????
Next?
20. februar 2013
neeext
20. februar 2013
u116300
u116300
next
20. februar 2013
omg svetovno!!
jaaa
20. februar 2013
u115466
u115466
next
20. februar 2013
neeeeeeeext
20. februar 2013
neeeeeext
20. februar 2013
u70306
u70306
Supr..... :*

Neeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt!!!!
20. februar 2013
next
20. februar 2013
~ vem da sovražiš oglaševanje
~ ampak vsaka zgodbica, si ga posvoje zasluži
~ še posebaj na začetku
~ zato ne odlašaj
~ klikni na spodnji link in se predaj čarom nove zgodbice o 1D
~ http://www.igre123.com/forum/tema/when-i-said-jump-you-say-how-high-%28with-one-direction%29/51806/
~ ne bo vam žal
08. marec 2013
Kakšni komentarji????sam ta da bi lahkor NEPOMEMBNO VSEBINO opisala :*
Next?obvezno!!! <33
12. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg