Forum
u114149
u114149
Začela bom pisat zgodbico, upam, da vam bo všec. Pa že v naprej se opravičujem za slovnične napake.

Driiiiiin, driiiin. Oh, ze spet ta budilka. Čez nekaj minut se spet oglasi, vsa zaspana grem v kuhinjo, kjer mami dela palačinke. Pozdravim jo, se usedem za mizo in protestiram , zakaj mi je nastavila budilko, ko pa ni šole. Vsa vesela začne peti, kar mi gre zeloooo na živce in pred mano postavili krožnik s palačinkami. Hitro planem po njih, ko končam pa napadem mami s vprašanji o njenem veselju.
Najin pogovor:
M: no, klicali so z agencije.
J: o čem ti to?
M: ja ves k si si skoz želela it v London, pa sem v to agencijo poklicala in so odgovoril, da…..
J: kaaaaajjjj?
M: nehaj no, rekel so da gres loh k eni družini
J: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No verjeten se sprašujete zakaj kričim in skačem ter objemam mami, to je zato ker prepričujem svoje starše že približno dve leti , da mi pustita v London in zdaj mi je uspel.
J: kdaj grem?
M: čez poletne počitnice, za dva meseca.
J: thanks, rada te mam
M: jaz tut tebe.
J: grem poklicat Niky pa Luka
M: prov, pa zbudi svojega brata
J: okej
Ime mi je Hanna, živim v Sloveniji, stara sem 15 let. Ja, mam enega brata, po imenu Alex in dva najboljša prijatelja Niky in Luka. Midve z Niky sva ful velke directionerke, Luku grejo pa na zivce, ko ka vsem fantom. Da za Alexa sploh ne govorim, ker znori ko samo omenim ime, ampak ljudje smo si različni. Zelo hočem imet kužka, pa mi ga ne pustijo, no ni vazen.
V bratovi sobi:
J: zbud se…
A: ne tež
J: a se loh zbudis?
A: pejt stran.
J: prov sam si prosu. (zacenjam govorit zelo dolg govor o one direction)
A: bom vstal, sam nehi o njih, a prov?
J: ne vem, glih ogrela sem se dobr.
A: pliiiiis
J: ampak zbut se, pa sam tok, pejt dol ce hoces dobit kej zajtra k so palačinke.
A: a si vse pojedla?
J: recmo
(alex tece v kuhinjo, jaz pa grem poklicat Niky)
N: hej, pikica
J: oj, piki
N: kaj je novga?
J: prit v kavarno, ti bom tam povedala
N: a zdej?
J: ja čez pol ure, bye
N: bye
(poklicem se luka)
J: oj, srček
L: oj, zvezdica. Kako si?
J: ful uredu, neki ti morem povedat.
L: pridem k teb?
J: ne v kavarno, čez pol ure.
L: okej, bye. I love you.
J: i love you, too. Bye.
zanima me kako se vam zdi začetek, da vem a nej naprej pišem al ne.
09. december 2012
nexxt
09. december 2012
next
09. december 2012
u106262
u106262
neeeeeeeeext
09. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. december 2012
u114149
u114149
hiter next:
V kavarni:
J: zivjo
N: kaj nama moras povedat?
L:na dan z besedo
J: no jaz, pač grem v London
N: kaj? Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
L: a ti to resno?
J: ja
N: tam bos zihr srecala najine idole
J: potem se sanje končajo
L: še sm tuki in jz jih NE MARAM.
Jory
Preživeli smo lep dopoldan v kavarni.
Domov je prisel oči, vsa vesela sem ga pozdravila. Na hitro sva se pogovorila o mojem dnevu, glede na to, da je jutri šola. Končno mi je uspelo priti v mojo sobo, pogledam po plakatih in razmišljam o tem, da bi jih res srečala. Grem na svoj laptop in poslušam njihov album Take me home. Čez dva meseca bom odšla v London, sploh se mi ne zdi resnično.
09. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. december 2012
next
09. december 2012
u111192
u111192
next
09. december 2012
next
09. december 2012
neeext
09. december 2012
next
10. december 2012
u114149
u114149
Čez dva meseca
M: Hanna, zbudi se!!!!!!
H: ja takoj!
Mami sem naročila, da me zbudi vsaj dve uri prej, da se lahko pripravim. Pojedla nisem niti grižljajčka zajtrka, jaz ponavadi pojem celo tono. Tako sem živčna. Ravnokar je pozvonil zvonec, to pomeni, da sta Niky in Luke tukaj. Full mi bo dolgčas brez njiju, ju že pogrešam. Na hitro se poslovim od Alexa, saj on ne gre z mano na letališče. Stečem v kuhinjo in se začnem poslavljat od mojga srčka in moje pikice. Poslavljal smo se okol pol ure, tako, da me je mogla mami stran od njiju zvlečt.
Vsedla sem se v avto in oči je speljal. V približno pol ure smo pršli na letališče.
Slišala sem, da napovedujejo moj let. Na hitro sem se poslovila, saj sem predavanja o varnosti poslušala že cela dva meseca. Kar zletela sem proti letalu. Ko smo vzleteli sem kmalu zaspala. Na sredini sem se zbudila, zraven mene je sedel neki fant. Predstavil se je pod imenom Maj, malo sva se pogovarjala. Nato sva vsak zase začela poslušati glasbo, kmalu pa me je spet premagal spanec. Zbudila sem se ob govoru uslužbenke, da bomo pristali. Tako zeloooo sem živčna. Letalo je pristalo in počasi sem se pomikala proti izhodu. Stala sem tam in čakala, da pride pome kdo iz tiste družine, pri kateri bom. Počasi me je že grabila panika, nakar je stopilo do mene dekle mojih let.
(one-O; jaz-J)
O: hi, i'm Katie.
J: hello, i'm Hanna.
O: how are you?
J: OK
O: come with me, my dad is waiting in the car.
J: OK. Let's go.
Ustavili smo se pred zelo lepo hišo, vstopili smo in vsi so prišli v hodnik. Predstavili smo se. Lastnika te hiše in starša Katie sta Michael in Tina, Katie pa ima tudi mlajšega bratca in sestrico, po imenu Jack in Sarah. Stara sta tri leta in sta prava srčka. Po zelo toplem pozdravu so mi razkazali hišo. Imam še eno uro do kosila, zato sem se odločila, da pokličem Luka. Zdi se mi, da sem hitro končala, saj me je med tem zmotila Sarah, ko je vdrla v mojo sobo. Kasneje sem izvedela, da sem z njim govorila skoraj eno uro. Odšla sem v jedilnico, kjer sem pojedla zelo okusno kosilo.
Odločila sem se, da danes počivam in uživam v preostanku dneva. Jutri pa bova s Katie začeli prazniti trgovine. Danes zvečer pa se bova bolje spoznali. In res po večerji sva odšli v mojo sobo in se pogovarjali do zelo pozne ure. Veliko sem izvedela o njej.
10. december 2012
neeext.
10. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. december 2012
u114149
u114149
Zjutraj sta me zbudila Jack in Sarah, ko sta začela skakati po moji postelji. Vsa utrujena sem se nekako povlekla v kopalnico in se uredila. Za zajtrk smo imeli Nutello, saj smo bili sami doma. Saro in Jacka sva odpeljala k varuški, sami pa odšli po nakupih. Nakupovali sva cel dan, ustavili sva se le za kosilo. Nakupili sva od kopalk do oblek in plaščev. Zvečer sva utrujeni in s polnimi rokami vreč prišli domov. Prav od dihnila sem si, ko sva prišli domov in sem zagledala večerjo na mizi, saj sem bila pošteno lačna. Po večerji sem poklicala starša in jima povedala, kako je tukaj. S Katie sva se zmenili, da bova dvojčka peljali v park, saj sva jutri midve njuni varuški.
Spet sem se zbudila zelo kmalu, pojedli smo zajtrk in odšli v park. Sarah je takoj stekla k neki punčki in se začela igrati. Minilo je že nekaj časa Jack pa je še kar sedel ob meni. Vprašala sem ga kaj je narobe in povedal mi je, da tukaj ni njegovih prijateljev. Tako sva skupaj odšla na sprehod, Katie pa je ostala s Saro.
Ustavila sva se, saj sem morala Jacku zavezati čevelj, kar naenkrat pa se je nekdo zaletel vame. Vstala sem in pogledala, kdo bi to lahko bil. Fant me je zelo spominjal na nekoga, začel se je opravičevati.
(fant-F; jaz-J)
F: I'm sorry, I didn't see you. Are you OK?
J: I'm fine.
F: i'm really sorry.
J: It's OK.
F: What's your name?
J: I'm Hanna and this is Jack.
F: And I'm ………….
(takrat sem ga prepoznala)
10. december 2012
neeext
10. december 2012
neeeeeeeeeext NUJNO
10. december 2012
neexttt
10. december 2012
next
10. december 2012
u55962
u55962
next!!
10. december 2012
Next
11. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!
11. december 2012
u111192
u111192
neeeeeeeeext
11. december 2012
neeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. december 2012
neextt... !!!
11. december 2012
u115466
u115466
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!!!!!!!!! nujno