Forum
Zayn
________________________________________________________________________________________

Kako je lahko? Pa ne Louis! Ne verjamem. V oči mi posvetijo luči še predobro znanega kombija. Odpre vrata in oseba v njem mi reče : "Louis spet kajne"? . Nočem se spet vdati." Louis ni nič" kriv mu zabrusim , in uživam v njegovem presenečenem pogledu. "Mislim da je čas da dokončno pozabiš te bedake in se spraviš v red" mi zadane udarec ki boli bolj kot si mislite. "Nauhty Boy ne razumeš mu odvrnem". Z tistim hinavskim nasmeškom se mi zareži in mi v roke potisne fotografijo. Ko jo vidim se skoraj zvrnem po tleh." Prekleto" zaklejem in v očeh se mi začnejo nabirati solze. Na fotografiji vidim Louisa in....Perrie ki se strastno "mečkata" v hotelski sobi." Pizdo!!" Ne Perrie"!!

________________________________________________________________________________________

Next?
07. junij 2015
Lena Gabrielle Stewart

"Gaby baby" zaslišim za sabo. Dobro vejo da sovražim to ime. Globoko vzdihnem in se obrnem. Pred mano stoji Dean. Da vam povem bolj natančno : " Dean je najbolj seksi tip na šoli. Znan je po tem da spi z vsako ki ima kaj veš "Oblin" . Očitno ta nisem jaz. Dean me sovraži že odkar sem se preselila sem. Norčuje se iz mene in mojih očal . Ja nosim piflarska črna očala.Imam svetlo rjave lase z blond prameni. No nazaj k zgodbi. "Dean zakaj me enkrat za spremembo ne pustiš na miru? " Ga vprašam. Odvrne ; "Oh Gaby saj ne želim dosti od tebe. Samo prosim te da bi vsem naredila uslugo in se vrgla z mosta " . Oči se mi napolnijo z solzami. Molim da Dean tega nebi opazil. Očitno danes ni moj srečni dan. "Oh naša Gaby se bo razjokala" Zakliče tako na glas da ga cel hodnik sliši. " Ime mi je Lena " Zasikam skozi stisnjene zobe. " Baby kaj si rekla ?" Reče in me prime za brado. Približa jo svojemu obrazu. " Kaj si rekla?" Ponovi , in v njegovem glasu slišim da je jezen. Vem da ni več izhoda. Razen če...Z namerjeno brco ga brcnem v mednožje. Z tem dosežem da spusti moj obraz vendar me zgrabi za roko. Na srečo se pravi čas otresem , in stečem po hodniku.
Tečem in tečem ...Dokler se ne zaletim v visoko osebo.
Oseba me prime in z globokim glasom vpraša " Kam se pa tebi tako mudi lepotička?" . V strahu pogledam osebo v obraz in odkrijem par svetlečih oči.
11. junij 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeext*O*
Naughty boy pa se naj z mosta vrže-.-
11. junij 2015
Louis

Ne ne ne sem si ponavljal v glavi ko sem hodil po hodnikih šole ki je sploh nisem poznal se nisem zavedal da sem Zaynu uničil življenje. Perrie mi sploh ni bila všeč . Hočem sem se maščevati Zaynu. Zato kar je naredil. Razočaral je naše oboževalce , ko so nas najbolj potrebovali. Ko sem v glavi premleval te črne misli , sem zaslišal krik nato pa hitro približevanje korakov.
Temu nisem posvečal pretirane pozornosti mislil sem da je le kakšen parček , ki ne zna skriti poželenja.
Koraki so prihajali vedno bližje dokler ,se ni izaa vogala pognala postava. Najprej je v polmarku hodnika nisem razločil , dokler se ni zaletela naravnost v mene. Ker sem kaj hitro ugotovil da je punca zato sem ji rekel : "Kam se pa tebi tako mudi lepotička"? Punca me je pogledala z velikimi očmi in hotela nekaj reči , ko se je izaa istega vogala pognal nek fant. "To je najverjetneje njen suženj" Sem se grdo ponorčeval , iz obeh. Fant se je z hitrimi koraki približeval punci , in ko je dvignil roko, sem komaj razumel da jo hoče udariti. Še preden je njegova roka zamahnila prti njej, sem jo prijel in fanta odrinil.
Fant je očitno v šoku pogledoval zdaj mene zdaj punco . Ko se je zbral pa so se mu usta raztegnila v posmehljiv nasmešek. "Oh Gaby pa rabi bodyguarda".
Očitno ni vedel kdo sem.
Takrat je zazvonilo. Iz razredov so se kot roj sršenov , pognali srednješolci. Ni trajalo dolgo , dokler me ni prva fenica opazila.
Zakričala je kot da jo nekdo muči in stekla k meni.
Ker moramo zaradi Simona objeti vsako oboževalko sem jo objel, in sem lahko še za trenutek videl kako Gaby izginja v množici. Punca ni vedela da se bom spremenil v njeno najhujšo nočno moro.
12. junij 2015
Aja sori ke je beden next spravlam se pisat dugega <3
12. junij 2015
ni beden<3
neeeeeeeeeeext*O*
12. junij 2015
u173906
u173906
Ful cool
Next!!!
13. junij 2015
Lena Gabrielle Stewart

Hodila sem po mestu. Iz šole sem odšla že pred dvema urama. Ko tako hodim po mestu in gledam kako so vsi srečni in veseli ,se spet spomnim na njega

*Flashback*

"Lena" zakriči ko se loviva po hodnikih. "Ujemi me če moreš" mu odvrnem in stečem naprej. Z njim se počutim tako posebno.
Zavijem za vogal , in treščim v njega da se obadva zvrnema po tleh. "Tako pa te imam miška" mi reče in me poljubi.
"Zayn" rečem v smehu in mu vrnem poljub.
Vstane , in me potegne na noge.
"Lena , nekaj ti morem povedati" reče in moj obraz se takoj zresni.
"Zayn , lahko mi poveš karkoli" odvrnem , in ga pogledam v oči.
"Veš da smo z fanti , dosegli kar dobre rezultate na x-factorju?"
"Ja vem" odgovorim,
"No Simon je rekel da more en izmed nas za promocijo skupine pridobiti slavno dekle" Mi reče Zayn in me pogleda z žalostnimi očmi.
"Kaj misliš z tem?" mu rečem , čeprav globoko v sebi že vem odgovor.
" Poznaš skupino Litlle Mix?" mi reče ter me stisne k sebi.
"Ja poznam " rečem in v grlu mi raste velik cmok.
"No , Simon se je odločil da bom Perrie predstavil kot svojo punco" reče in me poboža po laseh.
"Zayn jaz.." Rečem in po licu mi zdrsne solza.
" Šhhh...miška , hočem da veš , da če prav se najverjetneje ne bova več videla da sem vedno in tudi bom ljubil samo tebe " reče in me poljubi .

*End of flashback*

Od takrat sem se zelo spremenila.
Vid mi je začel pešati,in sem začela nositi očala.
Lasje so mi potemneli.
Shujšala sem.
Le bolečina v meni je ostala enaka.
Vsaki , dan ga vidim po televiziji , v revijah. Nikjer nimam miru pred njim. Baje da je zapustil skupino.Nekoč mi je napisal pismo v katerem je pisalo , da me bo takrat poiskal takrat ko nebo več v njej.
Očitno je bila laž.
Zayn

Hodim po mestu. Razmišljam o vsem mogočem. Najbolj pa o njej . Perrie. Kako mi je lahko to naredila? Si mislim medtem ko sedim v neki kavarni.
Takrat se spomnim.
Na Leno.
Misel me zadane kakor puščica.
V vseh teh letih nisem niti enkrat pomislil na njo. Ne morem si predstavljati kako je trpela ko meje videla z vsemi oboževalkami, ki so me objemale in poljubljale.
Pa ko je slišala za najino zaroko.
Uboga punca.
Telefon mi zabrni.
Pogledam na ekran.
12 neodgovorjenih klicev.
Od Perrie koga pa drugega. Napiše mi sporočila da se dobiva pri njej doma , čez 15 minut. Kar odvihram do njenega stanovanja.
Potrkam. Odpre, in se me vrže okoli vratu." Zaynie , kako sem te pogrešala. "
"Ja , ko si z Louisom imela zabavo v hotelski sobi a?"
Rečem in se na peti obrnem
13. junij 2015
*O*
neeeeeeeeeeeeext*O*
13. junij 2015
Ta zadnji del pripoveduje Zayn <3
13. junij 2015
Hvala ti <3
13. junij 2015
Lena Gabrielle Stewart

Začenja se temniti. London naenkrat dobi čisto novo podobo. Ulice ,začnejo metati sence ki se plazijo za tabo na vsakem koraku. Takšen je bil Zayn.
Kakor senca ki ti vedno sledi. Te varuje. Vendar nikoli ne pride preblizu .
Zaslišim korake. Nekdo reče nekaj o Louisu .
Ne spet ta Louis.
Ko sem ga danes srečala je spet , prebudil stare spomine. Najverjetneje me ni prepoznal.
Dean me je poklical Gaby. Ne Lena. Louis me pozna samo kod Leno.
Koraki postajajo vse glasnejši , jaz pa zavijem v ulico kjer je svetloba iz svetilk tako slaba da ne vidim niti pedi pred sabo.
Nekdo me prime za rame.
Zaslišim glas: "Kaj pa ta lepotička dela tukaj sama"? vpraša , in me objame od zadaj , tako da se dotika mojih prsi.
Prestrašena , poskušam zakričati vendar mi z močno dlanjo prekrije usta.
"O a tako bi se šla" reče in me brcne v piščal.
Zaboli ,vendar izkoristim trenutek in se poženem naprej.
Obupano iščem rešitev, ko ga zagledam.
Stoji tam ,gleda v telefon in kodri mu mehko padajo na oči.
V hipu se odločim.
Stečem ter se mu vržem v objem.
Zaslišim kako tisti moški zakleje in se odmaja stran.
Takoj spustim tega fanta , ki me gleda z posmehljivim nasmeškom.
" Očitno pa nekdo rabi angela varuha" mi reče.
Takoj prepoznam ta glas.
"Harry " Vzkliknem in se mu vržem v objem.
"Len?" Mi reče in me začudeno pogleda.
"Tako dolgo te nisem videla!" Rečem in mu pritisnem poljub na lice.
"Ammm...Ampak..Ali nas nisi totalno odpikala"'? Me vpraša
"Jaz?" ga začudeno pogledam?
"Ja Zayn nam je rekel da te je pustil ker si ga hotela samo zaradi slave" Mi reče.
"Kaj? ON JE MENE ZAPUSTIL ZARADI SLAVE! " Rečem in se sesedem na tla
"Vse bo vredu ljubica" reče in me objame.

Za sabo slišim Perriene krike vendar se ne obrnem. Odločim se da grem nazaj k fantom. Čeprav sem zapustil skupino smo še vedno dobri prijatelji.
Ko pridem v ulico vidim Harry ki na tleh objema neko punco. Verjetno spet kakšna oboževalka za eno noč.
13. junij 2015
neeeeeeeeeeeext*O*
13. junij 2015
Lena Gabrielle Stewart

Z Harryem sma še nekaj časa ždela skupaj na tleh , dokler se niso zaslišali koraki.
Obrnila sem glavo .
To ni bila dobra ideja. Ko sem ga zagledala so mi spomini začeli preplavljati glavo.
"Lena'" Je izustil
"Zdravo Zayn"
"Tako dolgo te že nisem videl , pogrešal sem te.!"
"Zayn če bi me pogrešal bi mi to tudi sporočil"
"Ampak ...L..Lena?"
"Priznaj da v vseh teh letih nisi niti enkrat pomislil na mene"!
Zayn je pogledal v tla.
Zavzdihnila sem in vstala. Objela sem Harrya in mu rekla "Hazza jaz bom rajši šla se vidima kaj" in ga poljubila na lice.
"Ni govora da greš sama " je rekel Zayn in Harryu pomignil da me bo on peljal.
Harry je pomikal in me vprašujoče pogledal.
"Prav" sem rekla in zavila z očmi. Zazdelo se mi je da je v Zaynovih očeh nekaj poblisnilo.
Zayn je šel do nekega avta in mi mignil naj sedem.
Sedla sem in se zazrla skozi okno.
Zayn je vžgal avto in bilo mi je prekleto žal da bom v avtu z njim morala preživeti vsaj pol ure.
Zayn je začel pogovor:
"Vidim da si se zelo spremenila"
"Mhm" mu nezainteresirano odvrnem.
"Kako gre v šoli?"
Zamomljam nekaj takega kot "Še kar"
Verjetno pričakuje da bom nadaljevala pogovor . Naj si kar misli drek mali.
Neankrat Zayn hitro zavre da me odnese v njegovo naročje in ustavi na neki gozdni poti.
"Kaj je z tabo ženska"? "Zakaj nočeš govoriti z mano"? zakriči.
"Zato ker se ne pogovarjam z prasci" Zavpijem nazaj in stopim ven iz avta.
Začnem teči. Smešno kako pogosto se dogaja to tekanje pri meni .
Ker sem že blizu mesta zavijem po bližnjici.
Zaletim se v nikogar drugega kot Deana.
Ko me zagleda mu je očitno nerodno , saj se z roko drži z punco ki ima prav tako kot jaz velikanska očala.
Na smeh mi gre vendar tečem dalje.
Ko pridem v središče mesta se sedem na fontano.
Mislim da sem mu ubežala.
Zmotila sem se ,
Kaj kmalu ga zagledam in on mene.
Ko pride bližje me potegne k sebi in...
13. junij 2015
Še en next pa nadaljujem
13. junij 2015
Zayn

Gledam jo v oči in jo poljubim.
Tako dolgo že nisem okusil njenih ustnic

Prisolim mu klofuto.
Kako si drzne? Odmakne se od mene in me začudeno pogleda.
Prime me za roko in mi reče.
"Lena moja , tako sem te pogrešal"
"Pusti me "! Zavpijem in se otresem njegove roke. "Naredil si že dovolj škode"!
"Lena....Ne more se upirati. Kajkoli narediš še vedno boš moja. Pa čeprav bo potrebno dosti dela da te osvojim nazaj"
"Well good luck with that" rečem in se na peti obrnem.
Hodim domov.
Živim čisto sama v veliki hiši saj sta sem se takoj ko sem bila stara 18 preselila od njiju.

Naslednje jutro :

Budilka mi zazvoni .
Joj spet ti bedni ponedeljki zagodrnjam in se skotalim iz postelje. Takoj grem v kopalnico kjer se umijem ter oblečem. Ličim se že zelo dolgo ne.

Moja obleka :

Odpravim se v šolo.
Takoj ko prispem me pozdravi smeh in kazanje s prsti. Pogledam okrog in na moji omarici piše. "Budala prokleta ubij se" In podpis Dean in Minty. Minty je Deanova punca in je prav taka budala kot on.
Po licih mi steče solza ,ko se šolska vrata odprejo.
Skozi stopi Zayn. Ko vstopi se Minty požene k njemu in se nasmeji.
"Končno je prišel nekdo ki si me zasluži"
Zayn stopi okoli nje in pride do mene. Ko vidi kaj piše na omarici-....
13. junij 2015
Ammm drugi del Lena pripoveduje napaka je
13. junij 2015
neeeeeeeeeeeeeeext*O*
13. junij 2015
u173906
u173906
next!!
14. junij 2015
Ubil ju boo!
Hahhah!
Legenda Zayn!
Res. popouno!
Takoj nadaljuj!
Čist resnooo!
Takoooj!
NEETX!
P.S:
popouna
perfekcijaaa!
NEEEXT!
14. junij 2015
14. junij 2015
u173906
u173906
lahka napišeš next!!
14. junij 2015
Lena Gabrielle Stewart
"Še enkrat vprašam...Kdo je faking to napisal"! Reče Zayn z grozljivo mirnim glasom.
Minty počasi stopi naprej.
"J..Jaz sem Zayn" reče in pogleda v tla.
Zayn pogoltne slino , in stopi do nje.
"Misliš da je to smešno"? jo vpraša.
"Bila je samo šala " zamomlja .
"Šala?" Zayn že skoraj kriči
"Jebemti " reče in odkoraka.
Ustavi se pri Mintyini omarici.
Na njo napiše : "Kurba zafurana" in odide skozi vrata.
Obrnem se in se odločim da je najpametnejše da se vrnem v razred. To tudi storim.
Ko zvonec zazvoni se skušam najhitreje odpraviti domov , vendar mi Dean zapre pot še preden stopim iz razreda. Zgrabi me za laket in me povleče na moški wc. Tam ga že čaka Minty. Skušam se ga otresti vendar je Dean vseeno fant in je močnejši od mene. Pahne me na tla pred Minty. Ona se skloni k meni in mi šepne v uho: "Zayn bo moj " Nato me brcne v piščal in reče : "Dean , opravi z njo" ter se kakor neka kura odšopiri iz Wcja. Ko ostanem sama z Deanom , ga prestrašeno pogledam.
Posmehljivo se mi nasmehne in me potegne na noge tako da me povleče za lase.
Nasloni me na steno , nato pa mi z polnim zamahom zadane udarec po ustnici.Bolečina me preplavi vendar vem da je to komaj začetek. Seže mi pod majico in me prime za prsi
. Medtem ko z eno roko zabriše mojo glavo v steno da se kar sesedem na tla.
"Da si boš naslednjič zapomnila . Tožarjenje ni lepo"
Odide mene pa pusti na wcju strto in ponižano.

Harry

Odločil sem se da bom šel Len obiskati v šolo.
Strah me je da se ji kaj zgodi . Zayn mi je povedal kaj se je zgodilo zjutraj.
Prispem pred njeno šolo. Ravno ko parkiram zagledam njeno suho postavo ki očitno hodi proti domu.
Stečem iz avta , in zakličem :" Len , pridi te bom jaz peljal"
Očitno me ne sliši. Stečem do nje in jo primem za ramo .
Očitno se ustraši in se zdrzne vendar mi ne pokaže obraza. Temna slutnja me prešine. Obrnem jo in končno lahko vidim njen obraz.
Njena spodnja ustnica je popolnoma zatečena in na čelu ji z eyelinerom piše : "Kurba!"
" Len kdo ti je to naredil ?" Jo vprašam medtem ko jo objemam:
Nekdo zakriči moje ime

Next?
14. junij 2015
neext
14. junij 2015
u173906
u173906
omg ubila bom to minty a ni to
ime nekega bonbona in tega deana
bom ubila, boga lena
next!!