Forum
u157877
u157877
Hi. Spet tu Vanessa z novim ff.

Ashley
❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀
"Prispeli smo Ash. Ja...super..." "Sem rekla in se počasi začela pomikati proti vratom. Šla sem v svojo novo sobo. Bila je večja od prejšnje vendar imam rajši prejšnjo. "Ragledala sem se po sobi nato razpakirala svoje stvari.

Flasback

"pa zakaj se moramo seliti v London?!" "Oči je tam dobil službo in lahko boš izbrala katerokoli šolo in našla si boš nove prijatelje. Amp..." "Konec ugovarjanja ta teden ne greš več sem v šolo potem pa imaš počitnice in čez tri dni se selimo! amp...!V sobo!"
Andflashback

Ko sem končala sem šla v spodnje nadstropje in tam je bil studio. Vzela sem kitaro in začela peti ter igrati."Ash! Večerja!" se je zadrla mami in odšla sem na večerjo.

Ash:

I hope you like it
27. december 2013
u69203
u69203
next!!!!!!!
27. december 2013
next
27. december 2013
u155895
u155895
neext
27. december 2013
u155253
u155253
neeext
27. december 2013
neext.!<3
27. december 2013
neeeeext (:
27. december 2013
u157877
u157877
no next dobite jutri ker sem že vse napisala in hotela objavit pa se mi zbrisal...!!! ahhhh sem jezna na ta računalnik....
27. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. december 2013
next
28. december 2013
next
28. december 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. december 2013
10 nextov uff... hvala saj že pišem
29. december 2013
u157877
u157877
I Love it<3 (sestrca) ubila te bom! No saj je res hvala za nexte in že pišem...
29. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
29. december 2013
u157877
u157877
❀I will love you unconditionally (one direction) ff❀ part 2

Ashley
No začela sem delati v Starbucksu. In dobila sem novo prijateljico Max. Zelo dobro se razumeva in skupaj delava. Šla sem do mize kjer je sedelo pet fantov. Naročili so pet kokakol. Prinesla sem jim naročilo in en od njih nek kodrček me je vprašal za telefonsko. Prhnila sem kot mačka in se posvetila delu. Ko sem ob 20.00h zaprla sem imela čuden občutek. Iz neke ulice se je slišalo neko ropotanje. Šla sem bliže, da bi lahko videla. Priznam kar strah me je bilo. Ko sem prišla do konca ulice je iz smetnjakov prilezla... PODGANA! Nato pa me je nekdo prijel okrog zapestja. Počasi sem se obrnila in videla zelooo pijanega moškega. "Če boš kaj poskušala ti bo še žal." je rekel jaz pa sem ga samo prestrašeno gledala. Začel me je otipavat. "Nehaj! Ne kriči!! Ne...!" Nato pa od zadaj nekdo prišel in ga udaril, da je samo padel po tleh. Stekla sem ven iz ulice. In tam sem začela jokat. Nato pa sem slišala korake, ki so se približevali. Hitro sem si obrisala solze, ker sem mislila, da je spet tisti moški. Nato pa sem zagledala tistega kodrčka iz Starbucksa. Rešil me je. "Kako si vedel kje sem? Zaenkrat je dovolj, če rečeš "Hvala." "Hvala." sem rekla on pa se je nasmehnil. "Pridi z mano. Amp..." "Saj ti nebom nič naredil." je rekel jaz pa sem samo šla za njim. Prišla sva pred veliko hišo. Bila je ogromna. Peljal me je noter. Usedla sva se na kavč in spomnila sem se, da se mu sploh nisem predstavila. "No jaz sem Ash. Harry."Prikimala sem nato pa je nekdo prišel po stopnicah. "Hazza ne reci, da jih zdaj že voziš domov. Lou ni smešno. Ti tista iz Starbucksa a ne? Mhm..." "Saj sem vedel, da bosta nekoč skupaj samo ne tako hitro. No saj punce že res nisi imel dolgo časa." "Prosim Lou 1.Nisva skupaj. 2. ODIDI!" " To je Louis in ne zmeni se zanj najstarejši v skupini je ampak najbolj otročji. Ti pa si najmlajši a ne? Ja sem." Še dobro, da sta starša odšla v ZDA na potovanje, ker drugače bi ponorela, ko bi videla, da me ni doma. Z Harryem sva gledala TV. Po tem pa mi je pokazal sobo za goste in prespala sem kar tam. Zjutraj sem se zbudila in odšla v kuhinjo vsaj izgledala je tako kot kuhinja. Ko sem vstopila noter je vlada zmešnjava. Vseh pet je bilo v kuhinji. Eden se je gledal v ogledalo, drugi jedel, tretji pospravljal, Harry in Louis pa sta se nekaj prepirala. "O Harry celo prespala je v hiši..." je rekel Lou. "No...em...Harry hvala zdaj pa grem." Sem rekla in odšla ven iz hiše. "Počakaj prosim. Ash! Adijo Harry." Sem rekla in odšla domov. Hitro sem se oblekla in odšla v službo. "Hej Max. Zamujaš...3 minute." zavila sem z očmi in si nadela predpasnik ter odšla delat. In spet za isto mizo so bili kot včeraj vendar tokrat samo Niall, Zayn in Harry. "Max a lahko postrežeš tiste tri fante namesto mene prosim. Naj bo." je rekla in odšla vprašat kaj bodo. Zelo hitro se je vrnila. "Tebe hočejo. Mislim, da si všeč Harryu. Jih poznaš? Kdo pa jih ne." je rekla jaz pa sem odšla do njih. "Želite? A se lahko malo usedeš zraven nas? Šef me bo ubil. Ne ne bo. " "Ashley ne klepetaj! Na delo se spravi!" se je skoraj zadrl šef. "Sem vam rekla no kaj boste? Tri kokakole. A samo to pijete?" skomignili so z rameni jaz pa sem šla po kokakole. Prinesla sem jim in Harry mi je pomežiknil. Nasmehnila sem se in zavila z očmi. Ko je bila ura štiri sem odšla domov Max pa še je mogla delat. Po poti sem spet šla mimo tiste ulice in kar zmrazilo me je. Nato pa sem začutila kako me je nekdo prijel za roko. Počasi in to res počasi sem se obrnila in zagledala...

Harry:

*CLICK*
i hope you like it❀I will love you unconditionally (one direction) ff❀ part 2

Ashley
No začela sem delati v Starbucksu. In dobila sem novo prijateljico Max. Zelo dobro se razumeva in skupaj delava. Šla sem do mize kjer je sedelo pet fantov. Naročili so pet kokakol. Prinesla sem jim naročilo in en od njih nek kodrček me je vprašal za telefonsko. Prhnila sem kot mačka in se posvetila delu. Ko sem ob 20.00h zaprla sem imela čuden občutek. Iz neke ulice se je slišalo neko ropotanje. Šla sem bliže, da bi lahko videla. Priznam kar strah me je bilo. Ko sem prišla do konca ulice je iz smetnjakov prilezla... PODGANA! Nato pa me je nekdo prijel okrog zapestja. Počasi sem se obrnila in videla zelooo pijanega moškega. "Če boš kaj poskušala ti bo še žal." je rekel jaz pa sem ga samo prestrašeno gledala. Začel me je otipavat. "Nehaj! Ne kriči!! Ne...!" Nato pa od zadaj nekdo prišel in ga udaril, da je samo padel po tleh. Stekla sem ven iz ulice. In tam sem začela jokat. Nato pa sem slišala korake, ki so se približevali. Hitro sem si obrisala solze, ker sem mislila, da je spet tisti moški. Nato pa sem zagledala tistega kodrčka iz Starbucksa. Rešil me je. "Kako si vedel kje sem? Zaenkrat je dovolj, če rečeš "Hvala." "Hvala." sem rekla on pa se je nasmehnil. "Pridi z mano. Amp..." "Saj ti nebom nič naredil." je rekel jaz pa sem samo šla za njim. Prišla sva pred veliko hišo. Bila je ogromna. Peljal me je noter. Usedla sva se na kavč in spomnila sem se, da se mu sploh nisem predstavila. "No jaz sem Ash. Harry."Prikimala sem nato pa je nekdo prišel po stopnicah. "Hazza ne reci, da jih zdaj že voziš domov. Lou ni smešno. Ti tista iz Starbucksa a ne? Mhm..." "Saj sem vedel, da bosta nekoč skupaj samo ne tako hitro. No saj punce že res nisi imel dolgo časa." "Prosim Lou 1.Nisva skupaj. 2. ODIDI!" " To je Louis in ne zmeni se zanj najstarejši v skupini je ampak najbolj otročji. Ti pa si najmlajši a ne? Ja sem." Še dobro, da sta starša odšla v ZDA na potovanje, ker drugače bi ponorela, ko bi videla, da me ni doma. Z Harryem sva gledala TV. Po tem pa mi je pokazal sobo za goste in prespala sem kar tam. Zjutraj sem se zbudila in odšla v kuhinjo vsaj izgledala je tako kot kuhinja. Ko sem vstopila noter je vlada zmešnjava. Vseh pet je bilo v kuhinji. Eden se je gledal v ogledalo, drugi jedel, tretji pospravljal, Harry in Louis pa sta se nekaj prepirala. "O Harry celo prespala je v hiši..." je rekel Lou. "No...em...Harry hvala zdaj pa grem." Sem rekla in odšla ven iz hiše. "Počakaj prosim. Ash! Adijo Harry." Sem rekla in odšla domov. Hitro sem se oblekla in odšla v službo. "Hej Max. Zamujaš...3 minute." zavila sem z očmi in si nadela predpasnik ter odšla delat. In spet za isto mizo so bili kot včeraj vendar tokrat samo Niall, Zayn in Harry. "Max a lahko postrežeš tiste tri fante namesto mene prosim. Naj bo." je rekla in odšla vprašat kaj bodo. Zelo hitro se je vrnila. "Tebe hočejo. Mislim, da si všeč Harryu. Jih poznaš? Kdo pa jih ne." je rekla jaz pa sem odšla do njih. "Želite? A se lahko malo usedeš zraven nas? Šef me bo ubil. Ne ne bo. " "Ashley ne klepetaj! Na delo se spravi!" se je skoraj zadrl šef. "Sem vam rekla no kaj boste? Tri kokakole. A samo to pijete?" skomignili so z rameni jaz pa sem šla po kokakole. Prinesla sem jim in Harry mi je pomežiknil. Nasmehnila sem se in zavila z očmi. Ko je bila ura štiri sem odšla domov Max pa še je mogla delat. Po poti sem spet šla mimo tiste ulice in kar zmrazilo me je. Nato pa sem začutila kako me je nekdo prijel za roko. Počasi in to res počasi sem se obrnila in zagledala...

Harry:

*CLICK*

i hope you like it
30. december 2013
u157877
u157877
se opravičujem da je dvakrat poslal
30. december 2013
u69203
u69203
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. december 2013
neeeeeeeeeext....
30. december 2013
u155895
u155895
neext
30. december 2013
neext
30. december 2013
next
30. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
30. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
30. december 2013
next
30. december 2013
u155253
u155253
Next!! Takoj
30. december 2013
neeeeeeext
30. december 2013
u157877
u157877
Ta next je posvečen <3Niall Horan<3

❀I will love you unconditionally (one direction) ff❀ part 3

Harry
Čez nekaj smo spili in odšli. Niall in Zayn sta odšla domov jaz pa v park. Kar nekaj časa sem sedel tam nato pa sem se odpravil nazaj pred Starbucks. Tam sem zagledal Ash. Prijel sen jo za roko in zelo počasi se je obrnila. "Oh...Harry ti si mislila sem, da je... saj veš kdo." rahlo sem prikimal. "Kaj če bi šla danes z mano na zabavo? Kaj pa vem. Prosim lahko prosiš prijateljico, če gre z tabo ampak samo eno. Zakaj samo eno? Ker je samo še Niall samski. Kaj pa ti? Imaš punco? Ne. Torej lahko pripeljem dve prijateljici. Kaj pa ti? No dolgčas mi že ne bo. Ampak jaz...rad bi bil z tabo ne z tvojimi prijateljicami. Imaš srečo, ker imam samo eno prijateljico zaenkrat." nasmehnil sem se ji in povabil sem jo domov. "Žal mi je Harry ampak moram poklicati Max, se dogovoriti, da gre z mano in še urediti se moram. No naj ti bo. Adijo Harry. Adijo." odšel domov in ona tudi.

Ashley
Prišla sem domov in poklicala Max. Vprašala sem jo če pride k, meni prespat in če gre z mano na zabavo. Privolila je in šla sem se pripravljat. Iskala sem obleko nato pa je pozvonilo. Odšla sem odpret in pred vrati je stala Max. Objeli sva se in pomagala mi je izbrati obleko. Skupaj sva se uredili. Skodrala sem si lase in nanesla malo make upa. Ko sva končali sva odšle do Harry-eve hiše. Ko sva prispeli sem pozvonila. "Ash! Prišla si." je rekel Niall in me močno objel. "Hey Niall to je Max. Max to je Niall." Vstopili sva in Harry je dobesedno pritekel k meni in me objel. Max sem predstavila še ostalim in kar dobro
so se razumeli. Nekaj časa smo čakali Zayna nato pa se odpravili. Ko smo prispeli smo odšli noter in naročili pijačo. Spili smo kar dosti. Tri cele vodke in ne vem kaj še vse. Ko smo bili že vsi pijani smo odšli plesat. Sploh ne vem z kom sem plesala. Vem samo da z Niallom in Harryem. Plesala sem z Niallem in gledal me je v oči. Cel čas sva se gledala. In poljubila sem ga. A sem pravkar poljubila Nialla? Pa saj ga ne ljubim. Všeč mi je Harry. O moj bog pa saj nisem tega rekla. Takoj se prekinila poljub in stekla na svež zrak. Za mano je prišel Harry. "A si uredu Ash? Ja samo...ah nič. Povej kaj se je zgodilo. Poljubila sem Nialla ampak do njega ne čutim ničesar samo prijateljstvo. Em...zakaj pa si ga poljubila? Ne vem..." sem rekla in Harry me je pogledal. Odpravila sva se domov. Šla sem zraven njega v sobo. Ulegla sva se na posteljo in glavo sem dala na njegove prsi. Pogledala sem ga v oči in močno me je objel. "Nikoli te nočem izpustiti." mi je rekel nasmehnila sem se mu in ga poljubila. Vedela sem, da je bil začuden vendar mi je vrnil poljub. "moram priznati da se res bolje poljublja od Nialla. A res? Kaj? A se res bolje poljubljam od Nialla. Pa ne, da sem to rekla na glas. Ja si. A do mene kaj čutiš? me je vprašal. "Ja in to veliko več...

Next?

I hope you like it
30. december 2013
u155253
u155253
Next !!!
31. december 2013
u155895
u155895
neext
31. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani