Forum
u172703
u172703
Zgodbica,ki govori o Tomu Becku.
29. maj 2014
u172703
u172703
Zgodbica bo govorila o Tomu Becku in pa o punci z imenom Tina
-------------------------------------------------------------------------------------------Tina:
Zjutraj sem v stala in pogledala na telefon.Bilo je sporočilo od Jacka,mojega fanta.
Pisalo je:
Moram ti povedati,da te ne ljubim več in da sem si našel drugo.Upam,da ne boš jezna.
Jack
Ta pra***!Kako je lahko to naredil.Skupaj sva bila štiri leta.Odidem v dnevno sobo.Odločim se,da bom odpotovala v Nemčijo in pozabila na Jacka in na butasti Los Angelas.Ker tako ali tako ne morem več živeti v tem stanovanju,saj že dva meseca nisem plačala najemnino se odločilm spakirati stvari.To opra
29. maj 2014
u172703
u172703
vim v dveh urah in nato odidem na letališče.Kupim karto za Köln in se vsedem na letalo.Zraven mene sedi en zelo lep tip.Vprašam ga,kako mu je ime.Pove mi,da mu je ime Tom Beck in da se vrača iz Amerike.
--------------------------------------------------------------------------------
Pomotoma mi je poslalo v dveh delih.
3 nexti
29. maj 2014
Next
29. maj 2014
u172703
u172703
Ker imam čas bom napisala en kratek next.
---------------------------------------Tina------------------------------------------------
Potem se nisva več pogovarjala,ker je zaspal.Kmalu smo pristali na letališču v Kölnu.Ker nisem imela stanovanja, sem najela sobo v hotelu.Spomnila sem se,da ima Tom verjetno facebook.Res ga je imel.Hitro sem mu poslala prošnjo za prijateljstvo.Nato sem njegovo ime vtipkala v google.Ugotovila sem,da je pevec in igralec.Njegove pesmi so zelo dobre in tudi filmi v katerih nastopa niso slabi.Na mp3 sem si naložila nekaj njegovih pesmi.Odšla sem v mesto po nakupih.Videla sem plakat na katerem je pisalo,da ima Tom Beck jutri koncert.Šla sem si kupiti karto.Ni bila ravno draga.
Ko sem se čez nekaj časa vrnila v svojo hotelsko sobo,sem videla,da je potrdil prošnjo za prijateljstvo.
------------------------------------------------------------------------------------------
1 next
30. maj 2014
u172703
u172703
Aja,to je Tina:

To je Tom:

To je Jack:

30. maj 2014
u172703
u172703
Napaka,to je Tom:

30. maj 2014
u172703
u172703
Zmeraj mi da napačno sliko.Tom je takšen kot na moji profilki.
30. maj 2014
u172703
u172703
Lahko pa tudi kliknete na sliko.Pol se pa odpre Tomova slika.
30. maj 2014
u163470
u163470
Next ! Plisss čim prej ful dobro pišeš!
30. maj 2014
u172703
u172703
Napisala sem en ful dolg next pol mi je pa napisalo,da se moram prijaviti.
31. maj 2014
u172703
u172703
-------------------------------Tina--------------------------------------------------------
Ker je imel Tom naslednji dan koncert,sem si morala kupiti primerna oblačila.Izbrala sem si majico s kratkimi rokavi,kavbojke in all starke.
Naslednji dan,ob19.00

Peš sem se odpravila do koncertne dvorane.Prišla sem ravno na začetek koncerta.Tom je zapel 14 pesmi,nato pa je zapel Ain`t Got You.Zdelo se mi je,da me je ves čas gledal.
Ko je bilo koncerta konec in so skoraj vsi odšli iz dvorane,mi je Tom rekel naj ostanem.Stopil je do mene in mi rekel naj grem z njim.Odpeljal me je do nekega bara.Vsedla sva se za mizo v kotu in naročila vsak svojo pijačo.Nato je Tom rekel:>>Rad bi ti povedal,da te ljubim.Torej,bi bila moja punca?<<Tudi on je bil meni všeč in seveda sem rekla da.Počasi se mi je približeval,potem pa me je poljubil.Poljub je trajal nekaj sekund.Nato je Tom plačal pijačo in odpravila sva se k njemu domov.
------------------------------------------------------------------------------------------
1-2nexta
31. maj 2014
Nexttttttt
01. junij 2014
u163470
u163470
Next!!!!
01. junij 2014
u172703
u172703
---------------------------------Tina------------------------------------------------------
Tom je odklenil in odprl vrata hiše.Z glavo mi je nakazal,naj sedem na kavč.On je medtem šel v kuhinjo.Prinesel je dva čokoladna sladoleda in prižgal je televizijo.Gledala sva prvi del Piratov s Karibov.Ura se je počasi bližala polnoči.Tom mi je rekel,da lahko prespim v sobi za goste.
Naslednji dan:
Odšla sem v kuhinjo.Skuhala sem si kavo in iz omare vzela piškote.Na mizi me je čakal listek.Na njem je pisalo:
Tina,
šel sem na snemanje novega videospota za pesem The Longing.Pridem okoli treh popoldne.
Tom
Pojedla sem zajtrk,nato pa sem odšla v kopalnico,kjer sem se umila in preoblekla.Nato sem šla v hotel po kovčke.Na recepciji sem vrnila ključ in plačala za tistih nekaj dni.V Tomovi hiši sem kovčke odvlekla v sobo za goste.Mislim,da mi bo Tom dovolil,da živim tu.
-------------------------------------------------------------------------------------------2 nexta
01. junij 2014
next next
02. junij 2014
Next
03. junij 2014
u163470
u163470
nextttttt
03. junij 2014
next
03. junij 2014
u172703
u172703
----------------------------------Tina-----------------------------------------------------
Ura je bila deset čez tri in pri vratih je pozvonilo.Odprla sem vrata in pred njimi je stal Tom.
Stopil je v hišo in me objel.Nato je rekel,da me bo peljal na kosilo v neko drago restavracijo.
Odpeljala sva se z njegovim avtom znamke Seat. Prišla sva v restavracijo.Naročila sva morskega psa.Okoli štirih sva se vrnila v Tomovo hišo.Čudila sva se,saj so bila vrata odklenjena.Ko je Tom vstopil,ga je nekaj udarilo po glavi in zvrnil se je po tleh.Stekla sem k Tomu,potem pa je tudi mene zagrnila tema.
-------------------------------------------------------------------------------------------
3 nexti
04. junij 2014
Next
05. junij 2014
u163470
u163470
Next
S prijatelco piševa ft o Tomu če bi kdo bral
06. junij 2014
http://www.igre123.com/forum/tema/tom-beck/65614/ če želi kdo komentirat
+ full dobro pišeš
07. junij 2014
next-ful dobr!!!
14. junij 2014
u172703
u172703
--------------------------Tina------------------------------
Ko sem se zbudila sem zagledala Toma,ki se je prepiral z neko punco.
Tom: Izpusti naju!
Ona: Ne,Tom. Si tako zabit,da ne razumeš,da boš bil moj fant?
Tom: No,če sem tako zabit,potem verjetno nočeš,da bi bil tvoj fant.
Ona: Če si res tako neumen,potem te bom ubila. In to spako tudi.
Tom: Neeee...Pusti Tino pri miru!
Ona: (se sprehodi do mene in mi na vrat prisloni pištolo)No,Tom?Si še vedno tako zabit?
Tom: Ulp. Ne,nisem.
Ona: Priden.Zdaj imam opravke.Pridem zvečer.
Nato zapre vrata in jih zaklene.Kmalu se zasliši zvok avtomobila.
Jaz: Tom,kdo je ona?
Tom: Njeno ime je Annie.Nekaj časa sva bila skupaj. Nato sem ugotovil,da dela za mafijo.Zdaj hoče biti spet z mano.
Jaz:Hmmm...
Nato ni nobeden rekel nobene več.
---------------------------------------------------------------------------
3-4 nexte
Kakšna se vam zdi zgodba?
16. junij 2014
Nexttt
17. junij 2014
next!!!
22. junij 2014
Next
25. junij 2014
u172703
u172703
---------------------------Tina-------------------------------------
Ko je bila ura 19.00 je v sobo vstopila Annie.
A-Annie T-Tom
A: No,pridi Tommy.
T: Še nisi slišala,da ne moreš nikogar prisiliti v ljubezen?
A: O,pač jaz lahko!
In nato sta odšla.Zanima me,kakšna usoda čaka mene.
---------------------------------------------------------------
2 nexta
26. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg