Forum
Alex, 17 let, žurerka,

Sem Alex in živim v Londonu in mam starejšega brata Thomasa, starši so bogati zato mamo veliko hišo...Najboljša prijateljica mi je Nea.

Ura je bila 10 zvečer ko sem se odpravlja na sprehod po mestu..bil je torek in bilo je zelo tiho in mirno, kar me vikendi vse prej kot to. Srečala sem starejšega moškega, ki je hodil nasproti mene. gledal me je in ko je šol mimo tudi pozdravu ni. naenkrat sem pod nosom zavohala alkohol in naslednje je ko sem se zbudila v temni zaklenjeni sobi...začela sem jokat, sumila sem da sem ugrabljena. v drugem kotu je spalo še ena punca. šla sem do nje in jo zbudila. vprašala sem zakaj sem tukaj? in rekla je da moški okoli star okoli 50 let ugrablja mladoletne punce in jih posiljuje..povedala je tudi da je zgubila nedolžnost z njim pred 3 tedni. zelo ga poslušaj in delaj vse kar reče, bodi tudi zelo tiha mi je še svetovala...seveda je nisem poslušala in sem začela tolči po vratih in kričati..naenkrat se vrata odklenejo in notri pride fant, sklepam da je njegov sin in me začne otipavati. s svojimi močnimi rokami me je prijel in odnesel v njegovo spalnico. začel me je otipavati in poljubljati po vratu bil je zelo nasilen...začela sem jokati, ko me je videl da jočem me je prijel in odnesel na posteljo. prestrašila sem se in zajokala še bolj..močno me je objel in rekel oprosti..zelo si lepo dekle in želim si te. ne da bi razmislila sem mu objem vrnila. zaspala sem mu v objemu nakar me je zbudilo kričanje druge ugrabljene punce..vprašala sem kaj se dogaja? in rekel je samo : oče. nisem vedela kaj naj bi to pomenilo zato sem še enkrat vprašala oče kaj? rekel je nič zaspi prosim te. samo kako ti je ime? Ryan sem, zdaj pa zaspi. jst sem Alex. vem lahko noč Alex. ponoči sem se spet zbudila..planila sem v jok in Ryan-a ni bilo več v sobi. strah me je bilo...njegov oče je prišel notri in me začel na silo poljubljati in slačiti, upirala sem se kolikor sem se lahko..nato je pa Rayn prišel in zakričal: OČE NE!! oče je odnehal in odšel jezen ven iz hiše. Ryan me je hitro zavil v rjuho in stisnil k sebi. oprosti ker sem te pustil mi je zašepetal na uho. pogledala sem ga v oči in poljubila na usta. nato je prevzel on..začel me je poljubljati po vratu tudi rjuho je odmaknil zato sem bila samo v majici in spodnjicah..z rokami mi je šel po trebuhu in slekel majico..tut jst sem njemu slekla majico...vedela sem da nekaj bo ampak sem pripravljena? misli sem dala na stran in se prepustila poljubom in objemom..*nikoli še nisem čutila tako do fanta ko me je poljubljal..res je da sem ga šele spoznala ampak mi je nekak všeč. nekaj čutim do njega in tudi verjamem da njemu jaz nisem samo za avanturo drugače me nebi branil pred očetom. nehal me je poljubljati in zašepetal mi je na uho : nekaj čutim do tebe in nočem da uzameš to kar je bilo danes samo za avanturo..všeč si mi Alex! nočem te izgubiti. samo poljubila sem ga in rekla lahko noč..v objemu sem mu zaspala..zjutraj mi je prinesel zajtrk in poljubil me je za dobro jutro nato se je nasmehnil in šel se je tuširati..zelo me je skrbelo za dekle zaklenjeno v tisti temni sobi, zato sem ryan-a vprašala če jo lahko grem pogledat..prosila sem ga 10minut nato je popustil...ampak jst grem s tabo je rekel. vredu sem odgovorila in odnesla kos kruha namazan z nuttelo punci. bila je objokana in sedela je v kotu cela prestrašena..objela sem jo in ji dala hrano..zahvalila se mi je in me pogledala v oči..nato pa je že jedla kruh..oče je prišel nazaj domov zato sma mogla it vn iz sobe. hitro sma zaklenla in tekla v spalnico. Ryan je šel dol in me pustil samo v sobi..strah me je bilo da bo oče spet pršu v sobo. slišala sem samo kričanje in kreganje..Ryan se je uprl očetu ko je rekel naj me izrabi. takrat sem začutila da Ryan-u res ni vseeno za mene. planila sem v jok. ko je prišel nazaj in me videl objokano me je samo poljubil in rekel vse bo vredu. hotela sem samo domov in pozabiti na vse! do ryan-a sem nekaj čutila in vedno sem hotela biti v njegovem objemu. Ryan me je pustil samo, odšel je ven iz hiše..vse je bilo tiho in nato...

Ti je začetek všeč?
Kaj misliš da se bo zgodilo?
Misliš da je Ryan-ova ljubezen do Alex resnična?
Next?
18. maj 2013
u137486
u137486
Ja
Mislim, da ji bo Ryan pomagal pobegniti
ja
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
18. maj 2013
next
18. maj 2013
neeext.!!!
18. maj 2013
u113053
u113053
ja
enako kot Lilly
itaq
18. maj 2013
u61292
u61292
sorry za oglaševanje bi kdo brall
http://www.igre123.com/forum/tema/in-lt-3story-in-lt-3/55454/
18. maj 2013
u113053
u113053
kdaj bo next?? sorry začetek mi je fuul ušeč
18. maj 2013
u137205
u137205
sorry za oglaševanje!
http://www.igre123.com/forum/tema/my-crazy-love-story/55127/3
bertee prosim!!
18. maj 2013
hmm mogoč ji bo pa res ja
hvala za podporo

vse je bilo tiho nato pa kar naenkrat pride v sobo oče hoče me posiliti..zasmejal se je in posmehovalno rekel zdaj sma pa samadva! zakričala sem in je že bil na meni..upirala sem se in prijela sem nočno svetilko in ga udarila po glavi z njo da je obležal a ne za dolgo..hotela sem osvoboditi punco in pobegniti skupaj z njo. a me je še preden sem prišla do vrat sobe prijel oče in me odnesel na vso silo nazaj ampak tokrat v svojo sobo in jo je zaklenil. upirala sem se še bolj, nisem hotela izgubiti nedolžnosti ne z njim in še posebaj ne na silo! ko se je začel slači sem ga porinila z vso silo da je padel, udaril se je z glavo v rob omarce in omedlel hitro sem našla ključ in odklenila vrata, rešla sem tudi punco iz sobe. ko pa odprem vrata pa zagledam ryan-a in...

te zanima kaj bo zdaj?
next?
18. maj 2013
u113053
u113053
nextt
18. maj 2013
next next next. ;oo !!
18. maj 2013
u137486
u137486
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
next
18. maj 2013
drgač pa ful dobr pišš in je zlo podobna zgodba kot knjiga z naslovom Nebom več pobegnila.
+ upam da bo kmal next
18. maj 2013
u129738
u129738
Ja
Ja
Ja
NEXT! pa to hitr!
18. maj 2013
next!!!!!
+ nova bralka
18. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
18. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeext
*nova bralka*
omg itak da me zanima!!!!!!!!!!!
18. maj 2013
ja
nwm
ja
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttt
19. maj 2013
u129354
u129354
next+nova bralka+jaaaaaaaa
19. maj 2013
next še dons?? pa mal dalše nexte proosm...
19. maj 2013
Neeeeext+ nova braukaaa neeèext!!!
19. maj 2013
nnnenexxttt+nova bralka
19. maj 2013
ful hvala za vse nextee

Ko pa odprem vrata pa zagledam ryan-a mi pritečejo souze..nisem jih mogla več zadrževat..najhuje je bilo pa to da se je ryan napil zaradi očeta in naju je prijel za roke in zvlekel v temno sobo in zakleniu. objele sva se in zajokale..minila je 1ura in Ryan se je vrnil ves jezen po mene in me odvlekel v sobo..začela sem kričati in udarjati po njem, nisem hotela biti z njem ko je pijan, še posebaj nič imeti trenutno. *lahko bi pobegnila ampak me je ryan dobil in ni mi pomagal, nič ne čuti do mene!* misli so mi drvele po glavi zato sem se prepustila ryan-u in zgodilo se je. od jeze in razočaranja tudi zaspati nisem mogla..razmišljala sem kje je oče? a je že prišel iz nezavesti? kaj je z punco v temni sobi? kaj bo z mano sedaj? kaj bo naredil ryan zdaj? me je samo izkoristil? to si bila samo vprašanja brez odgovorov. nasrečo je ryan zaklenil sobo in ključ pospravil. oče je hotel priti v sobo in razbijati je začel po vratih, to je zbudilo ryan-a in šel je do vrat in zakričal naj neha, da je vse vredu. negibno sem ležala na postelji dokler me ryan ni hotel poljubiti, takrat sem se mu izmaknila. videl je da imam souze v očeh in vedel je da je on kriv za to! opravičeval se mi je, govoril je da ni vedel kaj počne in da me ima resnično rad. tudi besede mu nisem verjela, nisem mu mogla pogledati v oči samo strmela sem v okno. nisem ga mogla pogledati v oči, te izdajalske oči! preprosto mi ni dalo. objem me je okoli pasu jst pa sem samo dalje gledala skozi okno. pojasnjeval je da je bilo to zaradi tega ker se me tako želi in ni mogel čakati, ni pa hotel da bi to naredil oče! pred očetom bi te zavaroval, naredil bi vse da se te ne dotakne je še rekel! pogledala sem ga z prezirajočim pogledom in takrat me je strastno poljubil, temu se pa nisem mogla upreti..tudi z rokami me je nežno držal za vrat...spet je dobil kar je hotel...le da je bilo tokrat bolj strastno in bolj romantično. ljubim te je še izrekel preden je odšel in me spet zaklenil v sobo...spet sem jokala, razlogov je bilo toliko da nisem vedela kateri je pravi, ali je razočaranje nad mano da sem mu pustila da dela tako z mano? ali je bilo razočaranje nad njem da mi je to naredil na silo? strah pred očetom je samo naraščal ko sem slišala kričanje punce iz temne sobe,ki še zdaj nevem kako ji je ime. kričanje ni bilo navadno..zgledalo je da jo je hotel ubiti...nenadoma se je končalo vse..samo slišala sem vrata ki so se zaprla z vso silo in hojo po stopnicah...

mislite da jo je ubil?
kaj bo naredil ryan da mu alex dokončno odpusti?
kaj bo naredil oče ko bo zagledal alex?
te zanima več?
next?
19. maj 2013
neeeeeext
19. maj 2013
neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!11
19. maj 2013
u113053
u113053
ne
nwm