Forum
hello ! vem da mam že dve zgodbici sam mam to lihk u glavi pa nebi rada da bi jo pozabla k se mi zdi dobra. nekaj česa bodo pogovori v angleščini.

♪♫ just want to kiss you're lipps
kiss you're lips oooo ♪♫

ravnokar sem pela svojo novo uspešnico in opazoval me je moj fant. zadnje čase sem drsela po lestvici navzdol in kazalo je da bo moje glasbene karjere konec.

ime mi je pandora in stara sem 15 let. trnutno živim v USA in sem slavna imam fanta jasona ki je ravnokar posnel film in igra pri različnih sarijah. nimam najboljše prijateljice saj so vse moje prijateljice preveč skopušne in vse želijo samo moj denar.

v sobo je prišel moj menedžer in rekel...

jzt:

jason:

12. december 2011
NEXT ??
12. december 2011
bom kr nextala

..."pandora stop! sorry but youre music way and here" hotela sem se zadreti kaj vendar sem se zadržala in mirno rekla "wath about my new hit ?" z žalostnim izazom na obzu je rekel "ther's nothing i can do about it" šla sem iz studija in odšla v svoje razkošno stanovanje v new york-u. spakirala sem stvari in vsa ta leta sem hotela pozabiti. želela sem se še poslovito od jasona zato sem odšla do njegove hiše. odšla sem skozi bljižnico v park tam pa sem zagledala...
12. december 2011
NEXT ?
12. december 2011
u57700
u57700
next??
ja že en dan prosim nextaj pa lpo bblo da bi blo slovensk ne pa english ok??

zdej pa next že en dan
12. december 2011
sej u angleščini bo itak sam še en stavk

...seleno in jasona ki sta se poljubljala. "selena ? i thought we were friends" takrat ma je opazil jason in s solzami v očeh sem stekla na pločnik ustavila taxi in se odpeljala do letališča. med potjo sem razmišljala kako "super" je bilo moje življenje. zgubila sem tako rečeno službo, fant me je varal in nadoknaditi bom morala pol leta 1 letnika. ko sem prišla do letališča sem se peljala v najslabšem razredu in moje majho stanovanje, ki sem ga najela je bilo prašno in umazano. takoj po prihodu me je poklicala mami

M=mami J=jaz

M: živjo ljubica slišala sem kaj se je zgodilo
J: in ? kaj hočeš
M: samo pozdraviti sem te želela
J: še kaj ?
M: ne ! adijo

odložila sem in nisem vedela kaj bi storila. rabila sem stvari za srednjo šolo, zato sem se odpravila po nakupih. kupovala sem približno 2h in v nakupovalnem centru sem srečala mojo najboljšo prijateljico "pandoraaaaaa !" zgledala je zelo vesela da me vidi "nika?" ko me je spustila me je začela spraševati kaj se je zgodilo in kaj delam tukaj. odpeljala sem jo v sebi domov in med potjo sem ji vse povedala. doma mi je pomagala razpakirati. malo preden sva šli spat je zazvonil zvonec...
12. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg