Forum
Živjo, punce!
Ok, zadnje mesece nisem bila zelo aktivna. Preprosto zato, ker me je ta druga nosečnost ubijala. Dobesedno. Čeprav je bil starejši sin ves čas v vrtcu, sem se počutila kot izžeta cunja in sem večinoma prespala. Hvala bogu, da sem se rešila, čeprav sem rodila skoraj štiri tedne prej.
No, zadnji mesec sem pisala, vendar tega še nisem objavila. Sedaj, ko sem po porodu prišla malo k sebi in sem skorajda spet stara Kat, pa ... Se vrača. Lessie se vrača domov
Tako, da upam, da boste brale ... Ogromno bi mi pomenilo. Kmalu pa bom nadaljevala tudi preostale zgodbice tako, da ...Upam, da bom imela svoje stare bralke

No, zdaj pa ... Prijetno branje vam želim!

I was feeling epic - PROLOG

Moj svet se je sesul, ko sem slišala njegove besede. Moj svet je prenehal obstajati, ko sem zaslišala ... Zakaj sem v resnici se dobila z njim. Nisem verjela svojim ušesom, nisem verjela ... Njemu. Preprosto nisem.
“Zakaj si tako začudena, Aaleyah?” me je vprašal.
Pogoltnila sem slino.
“Ne verjamem ti,” sem šepnila.
Njegove ustnice, ki sem jih tako občudovala, so se raztegnile v porogljiv nasmešek. Sem vedela, da ima nekaj za bregom.
“Ne verjameš?” se mi je približal.
Samo odkimala sem. Ničesar več nisem zmogla.
“Lahko mi verjameš,” je šepnil. Bil je tako blizu, da sta se najina nosova skoraj dotikala. V nosnice mi je udaril njegov vonj. Čisto počasi sem zadržala dih, v naslednjem trenutku pa se je z ustnicami dotaknil mojih ...
...in svet se je pričel spet vrteti.

_____________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
Prvi vtis?
10. junij 2017
kakšen Next?
11. junij 2017
don't cry
don't cry
Super, kot ponavadi (; Komaj čakam, da nadaljuješ!
Pa upam da si kmalu odpomoreš od poroda (: Čestitke še z moje strani! ^^
11. junij 2017
u215282
u215282
Zakon Kat! Lessie se vrača domov
Drgač zakon ime ma tale punca, pa a lahko ugibam da je druga oseba v temule prologu Ian neeeext čimprejjj
11. junij 2017
u222417
u222417
Tole bo pa še zanimivo. Next!
11. junij 2017
Next
sigurno je. ian

čestitam ob rojstvu otroka.
11. junij 2017
neeeexxt uaaauu fuuul dobro
11. junij 2017
u210820
u210820
Next pa čestitke
11. junij 2017
Next
11. junij 2017
se kaksen Next?
11. junij 2017

I was feeling epic - Prvo poglavje

Počasi sem odpirala oči. Čisto počasi, kot da bi me nekdo vztrajno prepričeval, da naj jih ne odprem. Pravzaprav se mi je zdelo, da mi nekdo vleče veke nazaj. Vztrajno sem jih poskušala odpreti, vendar ni šlo.
“Aaleyah!”
Glas me je prebudil iz brezna sna. V trenutku sem imela odprte oči, saj me je ta glas preganjal zadnjih nekaj mesecev.
Planila sem pokonci in se razgledala po prostoru. Nikogar ni bilo. Oddahnila sem si in se naslonila nazaj, na blazino. Bila sem prepričana, da moj notranji mir ne bo dolgo trajal in prav sem imela. Spet me je zajela boječnost, da se bo pekel ponavljal. Da me bo spet zajel in s svojimi lovkami potegnil v brezno bolečine in trpljenja.
Globoko sem vdihnila. Moram naprej. Moram, sem vztrajno si ponavljala v mislih. Zbežala sem iz pekla in nikoli več ne bom dovolila, da me najde.
Mogoče je bilo vse skupaj smešno, vendar ... Še vedno sem se spominjala dneve, ko sem ostala brez hrane samo zato, ker nisem bila poslušna. Ker se nisem podrejala. Ker nisem bila njegova spolna sužnja. Spominjala sem se, kako me je pretepel, ko sem ga odrivala od sebe. Spominjala sem se svoje želje po svobodi ... Le to sem nazadnje dobila.
Še vedno nisem verjela, da sem uspela pobegniti. Vendar sem. Ko sem dobila priložnost sem pograbila njegov telefon in poklicala policijo. Le nekaj ur zatem so prišli. Njega so odpeljali. Mene in še štiri dekleta pa so najprej pregledali zdravniki, nato pa nas namestili v varno hišo, kjer sem si opomogla in nekako začela ... Znova.
Spomine je prekinil alarm na budilki. Dvignila sem se s postelje in odšla v kopalnico. Pogledala sem se v ogledalo nad umivalnikom.
Zagodrnjala sem sama pri sebi. Moji rjavi lasje so bili razkuštrani na vse strani, pod očmi sem imela podočnjake. No, ja ... Lahko bi izgledala še slabše.
Zavzdihnila sem.
Ko sem se uredila, sem se ponovno zastrmela v ogledalo. Nisem bila najbolj zadovoljna s svojim videzom, vendar sem izgledala dokaj zadovoljivo.
“Danes je nov dan,” sem si zamrmrala.
Pa še res je bilo.

__________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
kako se vam zdi? katera zeli posvecen Next?
11. junij 2017
Next
super je. zelo nepredvidljiv začetek
11. junij 2017
Uaav super je! Lah js posvečenga, če ne bo kdo drug hotu
11. junij 2017
seveda lahko. se kaksen Next?
11. junij 2017
don't cry
don't cry
Zaenkrat še nimam nobenih teorij, a skoraj 100% sem prepričana da Ian ni tisti, ki je Aaleyah tepel in stradal. Next! (:
11. junij 2017
Kat jaz sem takooo srečna ker si nazaj. Super zgodba, komaj čakam nadaljevanje! Next
11. junij 2017
Začetek je osupljiv
Next
11. junij 2017
no cakam se kaksen Next da dam novega
11. junij 2017
Next! ful je zanimiv. (:
11. junij 2017
u215282
u215282
upam da slučajno nisi dala Iana k bi jo pretepu sam sem 100% da nisi
neeext fulll hudo Next nujno
11. junij 2017
hvala vsem sedmim ne izdam pa nic vnaprej
11. junij 2017
Next
Zelo zanimiv začetek... Upam, da bo v zgodbi tudi Ian
Malo me spominja na "The boss" in na "The secret - Sequel of FanFiction story".

Komaj čakam na nadaljevanja tudi pri ostalih zgodbicah
11. junij 2017
ni podobno, ampak obljubljam vec akcije kot pri drugih... vzamite za primer All about me.All about us.

p.s. ma se mi samo zdi ali pol ljudi ni vec na igrah?
11. junij 2017
u215282
u215282
jp Kat polovice ljudi ni več...
11. junij 2017
skoda. ah upam vsaj da se bo katera vrnila
11. junij 2017
Next
Če je Ian tisti ki jo je tepel bo to zelo zelo zanimiva zgodba
Še enkrat Next
12. junij 2017
Uau odlična zgodba pa čestitke za otroka!!! pa seveda da ne pozabim... Next!!!
12. junij 2017
Next
12. junij 2017
Zakaj mam filing da bo tole tko res najboljša zgodba od vseh tvojih. Tak že začetek je tko skrivnost kar mi je zlo všeč..
Neext
12. junij 2017
Next
13. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg