Forum
Drgač nisem glih oboževalka 1D sam me je ena zgodba navdihnila..preprosto popolna je!!! No, moja najbrž nebo..
Pa nwm, če bo dobro, ker še nikoli nisem pisala ff-jev.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
JEN
Kako je bil lep. Njegove oči, cel obraz in seveda usta..kaj si pa domišljam? Harry se nebo nikoli zaljubil vame! Zakaj bi se, če sem tako bedna oseba..Nenadoma mi je telefon zavibriral. Bilo je sporočilo od Harryja.
Jen! Mi imamo en mesec "frej" potem pa novi koncerti..a lahko pridemo k vam?
xoxo, Harry
Too! Lahko pridejo h nam! Tudi mi imamo dovolj veliko hišo...no, bomo videli.

"EMA! Pridi sem! Harry je rekel, d lahko pridejo!"
" Jupi, komaj čakam, da vidim Liama. A-a sm to rekla na glas?"
Zarežala sm se.
" Jap."
EMA
Bila sem presrečna ko sem slišala, da prihajajo. Stekla sem do Richell in do Rose ter jima povedala super novico. Obe sta cvilili od veselja. Začele smo pripravljati sobe.

ROSE
Kmalu bodo tu. Vznemirjene smo jih pričakale. Avto je prišel. Stopili so ven in Ema je stekla do Liama ter ga objela. Pogledala sem proti avtu in takrat je iztopil. Nail James Horan, ljubezen mojega življenja. Čutila sem, da zardevam in takrat so se najine oči srečale.

IT'S LOVE....

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxtt
12. september 2014
pa še neki: prvič pišem ff pa nwm velik o 1D zato si bom čist use izmislna mogoč ne bodo več slavni...no to že ne. In upam, da vas ne moti!
12. september 2014
NIALL

Nisem mogel verjeti svoji sreči. Prosto imamo in lahko obiščemo dekleta in pri njih preživimo ves čas! Nestrpno sem čakal, da avto parkira. Končno smo prišli. Bile so tam in nas čakale..Ema, Richell, Rose..seveda sta v zadnjem trenutku prišli tudi Aicia in Angela.. Ema je stekla do Liama, Richell pa je stala zraven Luisa in oba sta zardevala. Šel sem do njiju in Luisa porinil v Richell. Grdo sta me pogledala in zato sem iz varnostnih razlogov odšel. Zagledal sem Rose. Bila je osupljivo lepa v kratki beli oblekci. Odšel sem do nje, ter pohvalil njeno obleko. Zardela je in se zahvalila. Tako srčkano je lahko zardela..

Richell
Šla sem blizu Luisa in zardela. Nato je prišel ta trapasti Naill in porinil Luisa vame. Opravičil se mi je in rekel, da ga bo zadavil. Zasmejala sem se in začela sva se pogovarjati.
12. september 2014
dokončati nemorm sori. Neki mam pol pa bo next šele u ponedeljek
12. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxtttttttt
12. september 2014
Dej oglašuj plis
13. september 2014
next
13. september 2014
A ti j usec
13. september 2014
Rose
Ko je Naill prišel, sva se pogovarjala. Nato nas je Ema razporedila v sobe. Jaz sem mogla deliti sobo z Naillom in to je dobro. V najini sobi sem poslušala moziko, on pa je šel na FB. Pokazal mi je, da je objavil sliko mene in oboževalci so pisali, da bi lahko bila njegova punca. Nisem mogla kaj, da se ne bi zasmejala. Niall je zamrmral, da: zakaj pa ne..in jaz sem zardela. Pogledal me je in zasmejala sva se. Klepetala sva, dokler se ni Ema zadrla, da imamo za večerjo palačinke. Vsi smo zdrveli v jedilnico in trenutek za tem je zmanjkalo palačink. Zamomljala sem, da grem v sobo in Niall je tudi šel. Ko sva vstala, so se najine roke dotaknile. Kot, da so ustvarjene druga za drugo. Mogoče pa so..

Richell
Po palačinkah sem odšla v sobo in Luis je že bil tam. Moram reči, da sva se kar ujela. In zvečer sem se stisnila k njemu ter ga poljubila na lice. Dolgo časa sva se pogovarjala in na koncu me je vprašal, če bi bila njegova punca. Odgovorila sem mu ja in še dolgo v noč sva se poljubljala.

Rose
V sobi sva klepetala. Na koncu sem šla pod tuš in nazaj v posteljo. Nwm zakaj ampak v postelji sem se privila k Niallu in on me je poljubil na čelo. Bilo je čudovito. Nato sem pa kar zaspala.

Niall
Stisnila se je k meni in jaz sem so samodejno poljubil. Če se nebi zadrževal, bi jo na ustnice, ne na čelo. Zaspala je in lahko sem jo v miru opazoval. Bila je zelo lepa in nato sem nevede zaspal tudi jaz.

Ema
Dan je bil enkraten. In z Liamom sva par kar pomeni, da ga lahko poljubljam. Ko svaa se nehala poljubljati, sem srečno zavzdihnila. Kaj si lahko še želim? Mislim imam Liama..

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
evo en kratek next.
13. september 2014
nnnnnnnnneeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttt
13. september 2014
Se kaksen next?
14. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt
cool pišeš
15. september 2014
Jen( jess, jessie)
Ko sem slišala, da sta Ema in Liam par, sem bila vesela za njiju in žalostna, ker Harry ne bi mogel biti z mano. Cel dan ga nisem videla. Kot, da se me izogiba. Sprehodila sem se po hiši in čez nekaj časa videla, da je Niall precej zatreskan v Rose. Ona pa je bila tao trapasta, da tega ni opazila. Kmalu sem opazila Harry-ja. Smejal se je Niallovem velikemu teku. Ko me je opazil, mi je pomežiknil in si šel z roko skozi lase. To me je vedno zapeljalo k temu, da bi ga strastno poljubila. Obrnil se je in medtem, ko je pel je pripravljal zajtrk. Kmalu je tudi mene zadelo petje in kmalu sva skupaj pela. Rose je rekla, da čudovito pojem, Harry pa je prikimal. Med najinim petjem sta v sobo vsa zaspana vstopila Ema in Liam. Nekaj sta zamrmrala in se poljubila. Harry se je spačil in rekel, naj počakata do konca zajtrka. Ko smo pojedli palačinke, je Liam rekel, da bosta z Emo odšla na zmenek. Hitro sta izginila. Vsi smo se zasmejali in kmalu sem ugotovila, da Richell in Luis tudi nista prišla na zajtrk. Ampak ona dva sta že par, zato sem predvidevala, da se poljubljata v svoji sobi. Rose je odšla na wc, medtem pa sva z Harryjem napadla Nialla.
" Niall, kdaj si boš zapomnil, da MORAŠ vprašati Rose, če bi bila tvoja punca. Rada te ima!! Ona pa sicer ne opazi, da si ti zaljubljen vanjo. Nekaj moraš narediti," sem se drla nanj. Niall se mi je opravičeval in govoril, da mu Rose ni všeč, a potem se je vdal. Harry mu je še nekaj rekel, nato pa je Niall odšel in z Harryjem sem ostala sama.
" Kje pa je Zayn? " sem ga vprašala. Šele takrat sem opazila, da ga ni.
" Saj veš, nekje se potika s Perrie. Poslal mi je njujno sliko. Vesel sem, da sta zaročena."
Slika:

" Zaročena sta?!! Zakaj mi noben ne pove.." sem razočarano rekla. Harry se mi je zasmejal in povedal, da sta se zaročila pred nekaj dnevi.
" Pravzaprav si ti prva punca, ki to ve. Poleg nas in njunih staršev." Na uho mi je šepnil, da se lahko zdaj grem, stuširati, saj je Rose že odšla. Rekel mi je tudi, da je pod tušem dovolj prostora za oba. Zavila sem z očmi, mu pomežiknila in rekla:" Oh, Styles, kaj se tebi plete po glavi..." Za nalašč sem se mu zapeljivo nasmehnila. Videla sem, da sem v njemu prebudila močno željo po tem, da me poljubi. Obliznila sem si ustnice, takrat pa se ni mogel več premagati. Objel me je in me naslonil na steno. Strastno me je poljubil, kar je v meni prebudilo požar. Zadrhtela sem in ga še močneje poljubila. Z roko sem mu šla skozi lase ter ga rahlo ugriznila v ustnico. Zastokal je in se odtrgal od mene.
"Zakaj mi to delaš, Jessie...kako si lahko tako seksi in zapeljiva..tisto kar si prej naredila...dobro veš, da me spravlja ob pamet." je zamrmral. Kmalu je ugotovil, kako me lahko spravi ob pamet. Z roko si je šel skozi lase in mi pomežiknil. Zadržala sem se. Še sama sem mu hotela narediti isto. Približala sem se mu tako, da sva se z nosovi dotikala. " Styles.." sem zamrmrala in se mu zopet zapeljivo nasmehnila. Vdal se je. Po 5 minutnem poljubljanju sva se začela smejati kot že dolgo ne.
" Dvakrat si se vdal," sem ga dražila. Na koncu me je vprašal če bom njegova punca.
Odgovorila sem mu s poljubom.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. nisem romantična oseba, to zgodbo pišem iz drugih razlogov.
2. ne maram 1D, vendar vseeno pišem o njih. Spet iz določenih razlogov.

3. Upam, da ste vi drugačni in da vam je zgodba všeč.
16. junij 2015
Next
16. junij 2015
Rose
Ko je Niall prišel do mene, se je sramežljivo nasmehnil in me vprašal, če bi bila njegova punca. Kar nisem mogla verjeti. Vrgla sem se nanj tako, da sva skupaj padla v posteljo. Povedala sem mu, da ga ljubim in med poljubljanjem sem zaspala.
Harry
Končno! Jen je moja punca!!! V svoji sobi sem ležal na postelji in si zaželel, da bi Jan prišla k meni. Kot naročena je vstopila.
" Harry...lahko pri tebi prespim? V moji postelji se mečkata Rose in Niall." Skremžila se je in se zasmejala. Pogledala me s svojimi čudovitimi modrimi očmi in rekel sem ji, da sem si ravno to želel. Stisnila se je k meni in zamrmrala, kako je lepo, da smo vsi srečni. Zayn in Perrie, Luis in Richell, Liam in Ema, Niall in Rose ter Harry in Jessie. Šepnil sem ji na uho, da zadnji par zelo lepo zveni, ko rečeš: Jessie in Harry. Ljubko se mi je nasmehnila in me zopet skoraj spravila ob pamet.
17. junij 2015
next
17. junij 2015
next in luis ampak louis
17. junij 2015
pa sej tut ema ni ema ampak emma
bom pač popravla...sam ful čudn k drgač mi gre slovenščina ful dobr
17. junij 2015
Louis William Tomlinson
ha, pa znam napisati .......hahahaha
17. junij 2015
awwww...
predvidevam,
DA SEM JAZ JESSIE?
hahha...
resno mislim.
smrtno.
to je popouno in
neeeext takoj
in sedaj in sedaj in
takoj!
Takoooj!
v tej sekundi, stotinki..
milijoninki..
karkoli je že
NEEEEXT!!! A xxx
17. junij 2015
hvala, hvala bogu, da se je končn en razpisal!!!
ok bom kmal nextala
17. junij 2015
Emma
Naslednje jutro sem se za spremembo zbudila pred Liamom. Še dobro, da je včeraj se zmenil, da bo spal pri meni. Odvlekla sem se v kopalnico in se oblekla.

Ko sem šla nazaj v sobo, se je Liam že prebudil. Skupaj sva odšla na zajtrk, vendar nobenega še ni bilo.
Richell
" Louis William Tomlinson! Takoj vstani! Zamudila bova zajtrk!" sem se drla. Louis si je zatisnil ušesa in me poljubil. Takoj sem utihnila.
Odšla sva na zajtrk, a tam sta bila samo Liam in Emma. Bila sem rahlo osramočena, a sem samo počakala na druge. Medtem pa je Em pripravljala zajtrk.
Niall
Takoj, ko sem se stuširal, sem šel prebudit Rose. Zaspano se mi je nasmehnila, me poljubila in se odšla preobleči. Protestiral sem, da se lahko preobleče tudi v sobi, a je samo zavila z očmi in se odšla preoblečt. Ko se je vrnila, sem jo pogledal.
Bila je smrtonosno lepo oblečena.

Jen
Ko sem se vrnila iz kopalnice urejena, me je Harry samo gledal. Zavzdihnila sem.
" Dobro no, saj vem, da nisem lepa, ampak ti pa že pretiravaš s tem buljenjem!" Resno sem mislila. Harry me je potegnil k sebi in rekel:" Jessie...prečudovita si. Nikoli več si ne drzni trditi česa drugega. Zato sem te pa gledal..ker si kot angel." Ganil me je in kmalu sem ga spet poljubila.
" Na zajtrk morava." Prikimal je in me še enkrat pogledal.

Ko sva prišla v kuhinjo-jedilnico, so bili tam vsi, razen Rose in Nialla. Predvidevala sem lahko, kaj sta počela. Medtem pa so drugi ugotovili, da sva par. Harry pa je rekel.
" Ok, imam dve novici. Zayn in Perrie bosta odšla skupaj v Grčijo. Zaročena sta. Pa še nekaj: pred novo turnejo imamo še več časa. Skoraj pol leta. Dovolili so nam."
Vsi smo bili veseli. Ko sta Niall in Rose končno prišla, sva se z Harryjem grozno smejala, saj nista imela pojma, zakaj smo tako veseli. Ko sta izvedela, smo vsi bruhnili v smeh zaradi njiju.
17. junij 2015
aawwwww...
neeeext!!
popounoo jeee!!
Waaaaw!
Me res zanima,
al bo Zayn v
tej zgodbici
šel iz 1D al nee!
POpounoo jee
zato neext!!
Waaw, resnoo!
NEEEXT!
17. junij 2015
ooooo....hvala<33
Vprašanja:
a) bodo pari za vedno skupaj ali se bodo sprli?
b) Kakšna se vam zdita Hessie( jessie and Harry) in Riall( Rose in Niall)
c) Kaj se bo zgodilo? Bodite domiselni!
č) Kateri par je najbol super?
----povabite še druge----
17. junij 2015
a) ne ne bojo, ker drugače ni zanimivo
b) hessie sta najlepša, ker sva to midva z
Harryjem, sam da mam js drugo ime
c) hm...zgodilo se bo to, da me bo Harry
prevaral s Taylor, ki jo mimogrede sovražim!
Do smrti! ker...ker skos poje in dela pesmi
o harryju! Get over it Tay! You two are not meant to be together!
Ker sva midva skupi in naju pusti!!
am...ja, to bo to!
č) hessie, ker sem to jaz in harry...itak najlepša skupii!!

NEEEEXT!
17. junij 2015
sej ti ne zamerim...sam obožujem taylor swift...
Kakorkoli dojela sem, da ga obožuješ, harryja sam če mi loh pač še mal o zgodbi poveš kaj se bo zgodil...ne pa to o teb pa harryju pa taylor
čeprou mam res rada taylor swift ti res ne zamerim
17. junij 2015
next
18. junij 2015
Uvod v naslednji next:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jess
Dragi dnevnik,
Odkar smo se poparčkali nas Alicia in Angela grdo gledata. Ne vem, zakaj, saj imata fante. Kakorkoli, zdaj je bolje, saj sta odšli taboriti.
Življenje je potekalo prav vredu. Zgodile sta se samo dve šokantni stvari:
1. Nekega dne sem šla na sprehod in poklicala me je Perrie.
" Živjo, Perrie! Kaj pa je?" Glas je imela prestrašen.
" Jess, samo tebi lahko to zaupam. Do nadaljnega ne povej nikomur...Zakaj misliš, da bodo fantje imeli turnejo tako pozno? Ker sva z Zaynom odšla v Grčijo. Zakaj sva odšla? Ker sem noseča." Glas se ji je zatresel. " Jen, nikomur ne smeš povedati. Ko bo mimo, se bova vrnila in povedala. Mogoče ti bom že prej povedala, da lahko poveš...ali pa ne. Tudi Little Mix, moja skupina bo vse delala kasneje, a punce me razumejo, povedala sem jim. Kmalu bodo prišle k vam na obisk. To povej Harryju in drugim." Povedala mi je še, da mi bodo vse še dodatno razjasnile, če mi kaj ni jasno. Prekinila je klic, jaz pa sem bila čisto nestrpna. Little Mix(Perrie, Jade, Jesy, Leigh-Anne) bodo prišle k nam! Perrie je noseča! Omg!
2. Hmm. kaj se je že zgodilo? Kaj pa vem, nič pomembnega. Dnevnik, zdaj moram iti. Harry me kliče.
Jessie<33
19. junij 2015
OMFGGGGG!!!
OMG!
omg omg!!!
omg
omg
omg omg!!!
Perrie je nosečaa!
OMG!
ka pa karieraaa!
OMG!