Forum
HeeJ:3
Neja se je spt spraula zgodbico pisat.
O čem se bo šlo, naj bo sedaj še presenečenje. Upam d jo bote bral in komentiral.
Za začetek pa bi rada usaj 2 nexta(:
07. julij 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext

ahahhahhahh jz sm tvoja oboževalka
08. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. julij 2011
u51714
u51714
next
08. julij 2011
HeeJ:3
Sm Nelly, pouprečna najstnica kot use druge, le da je moje življenje drugačno od drugih. Vsi mislijo kok mam popoun lajf, familijo in use. V resnici pa ni tako..

09. julij 2011
u51714
u51714
Več napiši in neext
09. julij 2011
dej piiiiš matrr -.- : DD
09. julij 2011
next
09. julij 2011
Vse se je začelo pred pribljižno dvemi leti. Vse je bilo popouno dokler ni umrl oči. Imel je prometno nesrečo. Bila sem zelo navezana nanj in imela sva prav posebno vez. On je bil tisti, ki sem mu vse dobesedno vse zaupala (razen Zoey in Demi) Na pogrebu sem skoraj padla v nezavest k so zakopali krsto. Zoey in Demi sta me začeli miriti, a ni nič pomagalo. Tisti dan je bil eden najhujših v mojem življenju. Če nebi bilo njiju, pomojmu zdaj nebi tu pisala tega. Velikokrat sta me prepričali od kakšne neumnosti, za katero bi mi bilo kasneje žal.

Zoey .. moja sestra:

Demi .. moja najboljša prijateljica:

09. julij 2011
neeeeeeext
10. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeeeext
10. julij 2011
neeeeeext pa VELIK napiš! < 3
10. julij 2011
Od tistega dne dalje se je use samo še slabšalo. V šoli sem začela popuščati, vsi so se drli name, moja simpatija me je ignorirala, uglaunem moje življenje je ratala živa mora. Ko sem nekega dne prišla domov iz šole pa je mami oznanila, da se selimo, saj ni mogla več plačevati za stanovanje. Pobegnila sem v svojo sobo in se razjokala. Moje življenje ni imelo več smisla. Spomnila sem se, da imam v predalu manjši nož. Poiskala sem ga in si z njim počasi drgnila po celi roki. Čez celo roko sem si napisala: I WANT TO DIE! Kri mi je začela liti, a meni ni bilo mar. Tako sem počasi zaspala..

Moja simpatija Nejc:

10. julij 2011
uuuu. Neeext: D
10. julij 2011
u42341
u42341
boga Nelly. pa neeeeeeeeeeext
10. julij 2011
u53440
u53440
neeeeeeeekŠt!
10. julij 2011
Zbudila sem se v bolnišnici. Vse se mi je zdelo tako čudno. Nisem se mogla spomnit, kdo sem, niti kaj delam tukaj. Videla sem le napis na roki, ki pa mi ni čisto nič pomagal. Le še bolj sem bila zmedena. Kaj je pomenil? Kaj se je zgodilo? Kdo sem? Ta tri uprašanja so se mi ponavljala v glavi, a odgovorou nanje nisem vedela in se tudi nisem mogla spomniti. To je bila nočna mora. Nič nisem vedela o svojem življenju. Čisto nič ;( Domnevala sem, da se je moralo zgoditi nekaj hudo hudega, da sem se takole hudo porezala. Verjetno sem zaradi tega tudi v bolnišnici. Ampak, da bi bila tako nora, si tudi nisem mogla predstavljati. Bila sem priklučena na aparature.Hotela sem se vstati in pogledati na tablo, kako mi je ime, a nisem čutila nog. Planila sem v jok. Ker sem se preveč vznemirila so začele piskati in tako v sobo priklicale sestre. Začele so me miriti in nekaj tipkati po aparaturah. Vprašala sem jih, kdo sem in kaj se je zgodilo. Odgovorile mi pa niso -.- Nekomu so nekaj rekle v telefon, kar pa nisem slišala. Čez nekaj časa je v sobo prišel še zdravnik...
nadaljevanje sledi xd < 3
10. julij 2011
NEEEEEEEEEEEEEXT ... pa prosm dej VEEEEEEEEEEEELIK napiš : 3 < 3
10. julij 2011
Pogledal je na aparature in me vzvišeno ter zdolgočaseno pogledal. Očitno je bilo, da mu je odveč to delat. Obnil se je in že hotel oditi ko sem ga nagovorila. Najin pogovor je potekal takole:

Zdravnik - Z, Nelly - N
N: Daaan(: Tudi jaz tukaj obstajam. Ali bi mi lahko prosim razložili, zakaj sem tu, kdo sem, zakaj ne čutim nog in tako dalje. Očitno sem zgubila spomin. In prosim če se že delate nekaj high, potem pojdi nekam drugam, kakor da se takole do pacientk in pacientov obnašate! Hvala!(:
Z ( spet zdougočaseno in nezainteresirano ): Ime vam je Nelly Smith. Tukaj ste, ker ste si želeli umreti, kot vam že piše na roki ( zaokroži z očmi ) Več vam pa nevem pomagati. Adijo.
N ( še bolj razburjeno zaradi njegove arogance ): ( arogantno nazaj) Res super se obnašate do bolnikov. Če bi bili vsi zdravniki takšni bi bili res usi srečni. -.- Pizda, zberte si pol drug poklic, če nemarate te službe! Ne pa bit tok arogantni kokr da ste najboljši na celem svetu. Ker niste, gospod doktor(:

Ne bu, ne mu, je skomignil z rameni, se obrnil ter odšel iz sobe. " Kreten! " sem zaupila v vrata.
10. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeeeext
10. julij 2011
NEEEEEEEEEEXT!!! : D
10. julij 2011
nexttttttttttttt
10. julij 2011
u14607
u14607
NEXTI
11. julij 2011
u14607
u14607
next next next
11. julij 2011
next
11. julij 2011
u32708
u32708
neeeeeeeeext(:
11. julij 2011
u48335
u48335
nekst
11. julij 2011
Tako sem ostala sama v sobi. Ogledovala sem se po njej ko je v sobo stopila blondinka, ki mi je bila zelo poznana. Pritekla je k postelji in me močno objela. Ko me je spustila iz objema sem jo počasi in nežno vprašala: " Oprosti, ampak očitno sem izgubila spomin. Zdiš se mi poznana, ampak se ne morem spomniti kdo si. Prosim, pomagaj mi, da se bom vsega nazaj spomnila. " Nasmešek iz njenega obraza je izpuhtel. Videti je bila zelo žalostna, a kljub temu mi je povedala, kaj se je zgodilo in da je moja sestra. " Se res nič ne spomniš? " je zaklučila. Odkimala sem. Zdaj razumem, kaj tisto na roki pomenilo. Očitno je bilo moje življenje res prava polomija, a odločila sem se, da ko bom prišla iz bolnišnice bo vse drugače. Na novo bom zaživela! Zoey je odšla po dva kozarca vode. Ko je prišla nazaj, se je usedla na posteljo in mi pomolila kozarec v roke. " Zoey mogoče veš, zakaj ne čutim nog? " Zoey, presenečena zaradi mojega vprašanja je vstala iz postelje. " Ne čutiš nog? " me je začudeno vprašala. " Ne, res jih ne čutim. Ko pa sem prej zdravnika vprašala, mi pa še odgovoril ni! Proklet arogantneš, misli da je neki več, ker ima na tablici napisan, da je strokovni neki. " Zoey je prasnila v smeh. "Kaj je tukaj smešnega?? " sem jo vprašala. " Opažam, da spravljanje ljudi v smeh pa še obvladaš:Đ " je odgovorila in še bolj prasnila v smeh.
11. julij 2011
u14607
u14607
next next next :3
11. julij 2011
u51714
u51714
nexttt
11. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg