Forum
Hejla odlocila sem se da bom napisala novi ff... Tega pa upam da nom dokoncala, ce se ne bom spet prej izbrisala iz iger
Uglavnem upam, da vam bo usec..

I want to get away~One Direction ff

Ko sem bila majhna sem mislila, da pošasti obstajajo samo pod posteljo. Res da sem zelo rada poslušala teto, ki mi je govorila razne pravljice v pošastih a ji nikoli nisem vrjela. Mama je bila malo skeptična saj mi je teta vedno pričela govoriti pravljice, ki najbi bile resnične. Skorajn vsak dan sem bila pri njej v bolnici na psihijatričnem oddelku. Res da takrat še niti nisem vedela kaj to pomeni psihijatrija a mi je sedaj jasno. Teta se je obesila, ko sem bila stara devet let. Takrat mi mama ni želela povedati zakaj je umrla a so s časom prihajale podrobnosti na dan.
Teta je imela prav, da živijo pošasti. Namreč pošasti živijo v nas. Teta je že od malega imela depresijo. Depresija ne nerodna stvar, ki jo doživljaš skozi obdobja odraščanja... Pri nekaterih izgine, pri nekaterih pa ne in te zaznamuje za celo življenje. Tako je bilo pri teti.. Toda teta ni bila edina...
Kmalu po tetini smrti sem izgubila še očeta.

»Poskus samomora, kraja...«
»Mama! Lahko prosim utihneš?!« sem se jezno zadrla preko mize in jezno odrinila krožnik s hrano od sebe. »Ti pa jej.« je jezno zamomljala in se spet posvetila Louise, svoji sestri. »Kaj praviš, da bi jo za nekaj dni poslala h meni?« je dejala Lou. »Ne!« »Ja.« sva rekli z mami naenkrat. »Amm...« je zmedeno rekla Lou. »Ne.« sem jezno zamomljala. »Seveda, da gre Lou. Lahko jo že danes odpelješ s sabo v London.« je rekla mami. »Ne grem. Lux bom slab uzgled.« sem rekla in zavila z očmi. »Megan prosim. Lux bi bila vesela.« je rekla Lou. »Ne. Pa Tom me ne mara.« sem zamomljala in odšla od mize. Povspela sem se po stopnicah in hitro odšla v sobo. Vrgla sem se na posteljo in se zastrmela v strop, ki ga je prekrivala plast lučk za na novetno smreko. »Megan se lahko prosim pogovorim s teboj?« sem zaslišala Lou onstraj vrat. »Vstopi.« sem rekla in hitro skrila cigarete iz nočne omarice. »Vem, da kadiš ne rabiš skrivati.« je rekla in mi podala vžigalnik, ki mi je padel na tla. »Hvala.« sem rekla in jih poližila nazaj na nočno omarico. »Pogrešam očeta. Pogrešam tebe. Rada bi nazaj stare čase, ko še nisi potovala z tisto skupino po svetu.« sem rekla. »Oh Megan.« je rekla in me potegnila v objem. Oče me je zapustil pred parimi leti. Nekdo ga je ubil na ulici ker je zahteval denar od njega. Od takrat se je nad menoj zgrnila ‘črnina’. Očeta sem imela najraje, razumel me je in vodil me je na različne koncerre znanih rock skupin in metal. Vedno mi je bil v uzor. Z mamo se že od zmeraj nisem dobro razumela. Najraje sem imela očeta, Lou in teto Kathrene. Kot veste je Kathrene umrla, nato ji je sledil oče in nato še Lou, ki me je pustila samo z mami. In tu so še osebe, ki so me pustile na cedilu. Do prejšnega leta sem imela nekaj prijateljev, ki pa so me zapustili, ker sem imela poslus samomora. Takrat so me za nekaj časa zaprli v bolnico... »O čem premišljuješ?« me je vprašala. »O tem kako bi bilo če bi bila Kathrene in očka še živa. O tem kako je bilo učasih dokaj lepo, ko smo bili še vsi skupaj.« sem rekla. »Ja, to so bili lepi časi.« je rekla in me pobožala po laseh. »Greš z mano? Naslednjo turnejo imajo po Ameriki...« je rekla. »Ne vem Lou. Tom me sovraži. Sovraži me zaradi mojih črno-vijoličnih las in takšnega stila, ki ga imam... Vrjetno bi bil bolj vesel če bi mi takrat uspelo storiti samomor.« sem rekla. »Megan saj veš, da to ni res.« je rekla in se mi nasmehnila. Zamajala sem z glavo in se zazrla skozi okno. »S tabo grem. Ker tukaj ne bom več dolgo zdržala.« sem rekla. »Pametna odločitev.« je dejala in mi pomagala pripraviti kovčke. »Lux te že neznosno pogreša.« je rekla Lou in prižgala avto. »Lepo, toda še ni dojela, da sem ji v slab uzor.« sem rekla in se namrdnila. »Veš, da ji nisi. Lux, te ima zelo rada vrjemi. Tudi če bi bila orhideja.« je rekla. »Louise, z rožo me primerjaš?« sem zgroženo rekla. »To mi je prve padlo na misel.« je rekla in se zasmejala. Zavila sem z očmi in v predvajalnik ustavila neki cd.
Nadaljujem?
++ naslednji deli bojo daljsi (:
19. avgust 2013
next
19. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
19. avgust 2013
neexxxttttt<3
19. avgust 2013
Neeeeeext!!!!!!<333
19. avgust 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/love-in-new-york/60565/
hey bi brale zgodbico
thnx
sori za oglaševanje
19. avgust 2013
Omfg *_____* tole je perfektno in že vidm še eno popolno zgodbico..... Oja popolno, top, megafantastično men se meša
EN BIGGGGG NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
19. avgust 2013
u128648
u128648
OMFG *_______________________________*
Mojca! Ti. Si. Se. Vrnila.
In si objavla ta FF *______*
Ljubim te :* Like a friend c:
Neeeext :3
Voham popolnost!! Iiiiiiiii *_______*
Sori za izpad
19. avgust 2013
Hahahaha nina pomiri se ❤
19. avgust 2013
u128648
u128648
Ne morem se
19. avgust 2013
Dober zacetek.... Next !!!!
19. avgust 2013
#the_best#
#the_best#
Neeeeext!!
20. avgust 2013
nextiiii
20. avgust 2013
neeeeeeeeeeext
21. avgust 2013
neeeeeeeext
21. avgust 2013
Ni ne vem kako dovg
A ste slisale da se bosta Perrie in Zayn porocila?

Vožnja proti Louisinem domu je potekala tiho in sproščeno. Samo radio je predvalaj neko nezanimivo glasbo iz osemdesetih. Misli so mi begale od enega konca do drugega, najbolj me je bilo strah kako se bo Tom odzval na to, ali pa njihovi prijatelji s katerimi potujejo po svetu. Občutek imam kakor, da že celo življenje bežim pred težavami. No ne celo življenje ampak od takrat, ko ju umrl oče. Nočem se spopadat z njimi le bežim naprej, dokler me niso pahnile skoraj da v smrt. »Megan si uredu?« me je vprašala Louise in zamenjala radijsko postajo. »Seveda.« sem kratko in jedernato odgovorila ampak je bila to laž ena izmed mnogih laži, ki jih vsakodnevno izrečem.
»Prispeli sva.« je rekla čez nekaj časa. Avto je prakriala v garažni hiši pod blokom v katerem stanuje. Iz prtlažnika sem vzela kovček in se odpravila za njo v dvigalo. Louise je pritisnila tipko ‘11’ in v tišini sva se odpeljali v nadstropje v katerem živi. »Dobila boš svojo staro sobo, prav? Samo, da smo jo prestavili na drugi konec stanovanja.« je rekla. V odgovor sem ji samo prikimala. Ko sem bila manša sem večkrat prišla h njej na počitnice in s tem sem
Tudi pridobila lastno sobo pri njej. »Tom? Lux?« je rekla Louise, ko sva vastopili v stanovanje. »V kuhinji srček.« je zavpil nazaj Tom. »Mami! Je zakričala Lux iz nekega prostora in pritekla h njej. »Hey sonček.« je rekla Lou in Lux poljubila na lase. »Megan!« je še zavpila Lux in v tistem se je iz kuhinje zaslišal glasen ropot. No pa je Tom izvedel, da sem tu. »Hey princeska.« sem rekla in jo dvognila v naročje. »Megan?« se je zaslišalo Toma. Prikazal se je izza vogala in me debelo pogledal. »Pozdravljen Tom.« sem rekla in prisiljeno nasmehnila. »Lou lahko za sekundo govoriva?« je rekel in jo vprašujoče pogledal. »Ne.« je osrono odsekala in odšla neznano kam. Tom je zavzdihnil in tudi on izginil iz hodnika. »Kako si Lux?« sem vprašala in jo spustila na tla. »Super. Stlic Hally pride na obisk.« je rekla veselo. »Res? Kdo pa je to?« sem
Vprašala in si sezula svoje črne bullerje. »Fant.« je rekla in se nasmehnila. »To vem, da je fant.« sem zamomljala in ji sledila v dnevno sobo. Tam me je pričakal malo naprijetni trenutek. Tom in Louise sta se dokaj tiho prepirala. Tom je utihnil še v isti sekundi, ko me je zagledal. Nejevoljno me je premeril in izginil nazaj v kuhinjo. »Louise...« »Megan utihni.« me je prekinila in zapustila prostor. No super, pa sem zopet zaprta v istem prostoru s Tomom. »Megan? Bi se igrala z mano?« me je vprašala mala Lux in mi pomolila neko sestavljanko. »Seveda.« sem rekla. V dnevni sobi sva sedli na preprogo in pričeli sestavljati sestavljanko. Čas je hitro minil in kmalu se je zvečerilo. Tom nas je poklical h večerji, a sem jo jaz izpustila. Po včerji je Tom pospravil posodo Louise pa je prišla h nama z Lux v dnevno sobo. »Mami zakaj Hallyja ni bilo na obisk?« je vprašala Lux. »Lux ni mogel. Mogoče bo prišel jutri.« je rekla Louise in se ji nasmehnila. »Je to en izmed fantov iz tiste skupine?« sem previdno vprašala. »Ja.« je rekla Louise in se nasmehnila.
Louise mi je kmalu za te pokazala kje bom spala. Mojo sobo je prestavila na konec hodnika kjer je bila steklena stena. Pogled se je razprostiral na vse strani Londona in moram reči, da je bil prekrasen razgled. »Upam, da ti bo ušeč.« je rekla Louise in prižgala nočno svetilko. Sobo je napolnila nežna oranžna svetloba. »Prekrasno je. « sem rekla in stopila h steni. »Spomnim se, da si vedno po več ur sedela tukaj in gledala ven.« je rekla Louise in odprla drsna vrata, ki so vodila na balkon. Sledila sem ji na balkon in sedla na enage izmed stolov. Bila je jasna novemberska noč. »Do mojega trinajstega leta me nisi spustila na balkon, ker si se bala, da bom padla iz njega.« sem rekla v smehu. »Hej, če me je pa resnično skrbelo, da se ti ne bo kaj zgodilo.« je rekla in se naslonila na ograjo. »Sta se prej s Tomom prepirala zaradi mene?« sem vprašala. »Megan...« je pričela a utihnila. »Vem, da mu ni prav da sem tu.« sem rekla in pogled usmerila proti Big Benu. »Ni res...« »Louise, obe veva, da je res.« sem tiho rekla.
21. avgust 2013
ja omg ravno zdej sm slišala
next
21. avgust 2013
#the_best#
#the_best#
Neeext
21. avgust 2013
Neeeeeeeext
21. avgust 2013
Mojca a se nista zaročila
Uglavn pa neeext čimprej seveda