Forum
Živjo. To je moja 2. zgodbica. Upam da vas bo pritegnila in boste brale. Vem pa da nekaterim ne bo všeč. Torej kot že veste iz naslova se bo zgodbica šla o 1D in punci ki jo poznate bolj ko si mislite. Želim oziroma upam da boste uživale ob branju.
"Pridi doooool!" so kričale punce. "Jaaa že grem." sem jim na vsakih pet minut zavpila nazaj. "Ne hecamo se!!! Pridi dol!!". Verjetno so bile že pošteno jezne name. "Nimamkaj za obleči ." sem zavpila. Po stopnicah se je slišalo korakanje. Vstopila je Jade. "Še nikoli nisi slišala za trkanje ?" sem jo vprašala. "Zdaj pa nehaj." Tako jezne je nisem videla še nikoli. "Kaj je narobe ? Zakaj nočeš iti ?" "Saj hočem ampak nimam kaj za obleči." "Ne laži. Saj si že oblečena." Zavila sem z očmi. "Perrie kaj je narobe ? V čem je težava ?" "Nočem iti." "Zakaj?" "Ker jih sovražim. Samovšečni so in njihova glasba je zanič." "Ah...si že sploh kdaj slišala pesem od njih ?" "Ne ampak vem. Vsi boybandi so samovšečni in ko jih punce vidijo,začnejo kričati in si mislijo oh joooj kok smo popularni." "Ne fantaziraj Perrie.So prav super fantje, pa še čedni so." Ja zagotovo ja." sem rekla sarkastično. "Saj boš videla. Zdaj pa prid Jesy in Ann te že nestrpno čakata." Prijela me je za roko ter me odvlekla po stopnicah navzdol. Naj vam se najprej predstavim. Torej jaz sem Perrie Louise Edwards, ampak sovražim da me kdo kliče Louise. Rodila sem se 10.julija 1993 torej sem stara 20 let. Pojem v dekliški skupini Little mix. Združili so nas na X faktorju, kjer smo tudi zmagale. [img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSq937w3LkYhd6C_Xom-2hUnLksXR36j4DZOXKUTrEuf4FZxF0GlKZjSsEB[/img] . Tista ta blond sem jaz. a prvi sliki je Jesy, na drugi sem torej jaz, na tretji je Leigh-Anne ampak vsi jo kličemo kar Ann in na četrti je Jade. Najraje na svetu jih imam in sploh si ne morem predstavljat življenja brez njih. Torej z Jade sva prišli dol. "Kje si se tako dolgo obirala !" me je napadla Jesy. Jaz pa se nisem hotela pogovarjati in sem samo šla v avto. Vozila bi Ann. Med potjo sem poslušala glasbo, kar naenkrat pa me je prešinilo da gremo največjim bedakom na svetu-One Direction. (V bistvu sploh ne vem kdo so.) In to zaradi tega da nas kaj naučijo. Ann je parkirala pred čudovito stavbo. "Pa smo tukaj." je rekla Jade in me pogledala. Vse so stopile iz avta, samo jaz sem ostala noter. "Perrie pridi." je rekla Jesy. "Nikoli v najhujši nočni mori." sem ji rekla in nekako so me mogle zvleči iz avta. Stopale smo po hodniku in nato vstopile v neko sobo. Nato so prišli še neki fantje. "Zdravo mi smo One sirection. Vi ste pa Little mix kajne?" Vse so pokimale le jaz sem jih gledala zviška. Kaj pa mislijo da so ? Sploh niso lepi. Nihče ne izstopa...no mogoče eden...........ampak ne. Samovšečneži so, sem si ponavljala v mislih......
Vam je všeč ?
Next ?
Kaj mislite da se bo zgodilo ?
19. oktober 2013
Vam je všeč ? .....seveda neki najbolšga do zdej
Next ? ja valda......nexxxxxxxxxxxt čim prej ...( pa ne pozabit na tvojo prejšno zgodbico plis ker je tut jača)
Kaj mislite da se bo zgodilo ? ja kaj se bo zgodil...am perrie se bo zalubila u zayna in ja pač
19. oktober 2013
ja men je ušeč
next
nwm
19. oktober 2013
aaja a to je neka nova skupina "One sirection"
hahahah
19. oktober 2013
Ja no ce sem na fonu pol pa so tipke tak skup no se opravičujem
19. oktober 2013
next
19. oktober 2013
next fulll fajn
19. oktober 2013
neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
19. oktober 2013
Samovšečneži so, sem si ponavljala v mislih......JadeJesy in Ann so me grdo pogledle, zato sem naredila prisiljen nasmešek. Do mene je stopil nek blont fant. "Zdravo jaz sem Niall." je dejal in mi podal roko. "Ja ja jaz pa sem Perrie." sem rekla hladno. Naprej je stopil do Jade. "Zdravo." sem zaslišala prečudovit glas. Obrnila sem se ter tam zagledala fanta z rjavimi očmi. Joj iz One direction je. Ne to ni lep glas,sem si rekla. "Haj." sem ga pogledala zviška." "Jaz sem Zayn." je rekel ter mi podal roko. "Jaz pa Perrie." sem rekla. " "In kako se ti zdi, da vam bomo pomagali pri videospotu in karieri nasploh ?" "Grozno. Sploh ne vem čemu pomoč. Itak smo vredu. Da pa bi si štela v čast da nam boste vi pomagali ? Pfff....kreteni." Pogledal me je začudeno. "No saj lahko greš, če ti nisem...mislim nismo všeč in nočeš naše pomoči." je rekel in pogledal v tla. "Veš kaj ? To bom tudi storila." sem rekla razločno in odkorakala iz sobe. Na meni so se čutili pogledi ter zmajanje glav deklet. Korakala sem z dvignjeno glavo. Odšla sem ven. Zunaj sem sedla na klopco. Kakšni kreteni so. Še večji kot sem si mislila in spoznala sem šele 2. Joj joj če bom to preživela sem pa neverjetna. Vhodna vrata so se odprla in ven je stopila Ann. Sedla je poleg mene. "Perrie, veš kaj včasih razmišljam ?" "Kaj ?" "Kdaj boš nehala s to tvojo trmo. Zdaj si si vbila v glavo, da so kreteni ampak niso. Veš tisti fant no Zayn ti je lepo povedal, da lahko greš in nas lahko pustiš na cedilu in ti si zares odšla??! Si normalna ? Zdaj nas bodo imeli za neke samovšečnice." "Ja in ? Briga me, kaj si mislijo ob meni."

"No meni pa ni vseeno..." je nadaljevala. "Zakaj mi to delaš ?" sem jo vprašala. "Kaj? Hočem nam le dobro. Da bomo napredovale in ti fantje so nam lahko res v pomoč." Zavila sem z očmi. "Perrie, ko bi vedela kako mi gre na živce ko to delaš..." je začela. "Oo a res. No potem pa pojdi k svojemu Zaynu, da te objame in te kaj nauči, če ti gre res na meni vse na živce." "Nisem tega rekla." "A daj nehaj no." Vstala sem ter odšla noter. Ko sem stopila v sobo so najprej vsi strmeli vame. "Kaj vam je ? Nimate kaj bolj pametnega za delati ?" sem vprašala in nato so se vsi obrnili nazaj in se začeli pogovarjati Vsedla sem se daleč stan od vseh, še posebej pa od Zayna. Zaradi njega sva se z Ann skregali. Vsega je on kriv. "Si dobro ?" je prišel do mene. "Ja." sem zamomljala. "Si ziher ?" "Nimaš kaj bol pametnega za delat kot pa meni težit ?" sem mu zabrusila nazaj. "Maj te lahko vprašam kaj sem ti naredil ?" je sedel poleg mene in me pogledal v oči. "Spelji se." sem rekla. Ampak ni šel stran. "Pojdi stran." sem rekla še enkrat. "Ne dokler mi ne povezakaj si jezna name." Nisem zdržala. Klofnilla sem ga. Prav simate klofnila sem ga. Prijel se je za lice. "Ti je bolje ?" mi je rekel. "Ne."sem dejala. "Tej me saj pa še enkrat če ti bo potem bolje." "Misliš da se te neupam ?" "Ja." Še enkrat sem mu dala veliko klofuto. Zmajal je glavo in ko sem videla, da ne bo šel stran sem vstala ter šla iz sobe. Za mano so prišle tudi punce ki so se poslovile od njih. V avtu sem jih cel čas poslušala kako sem mogla to storite, ter damoram biti jutri bolj prijazna do njih. Še enkrat se dobimo z njimi ? Kaj so normalne ? Bilo mi je vsega dovolj zato sem vzela slušalke ter se predala glasbi.......

Next ?
Iskreno mnenje o zgodbici ?
Mislite da bo sovraštvo sčasoma izginilo ?
19. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. oktober 2013
Next ? jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa itakkk nexxxxxxxxxxxxxt
Iskreno mnenje o zgodbici ? fulll je dobra ...sam nej kmau bosta skupi ta perrie pa zayn
Mislite da bo sovraštvo sčasoma izginilo ? ammm pa mogoče
20. oktober 2013
Nekstttt:3 ful dobra zgodba
http://www.igre123.com/forum/tema/swag-top-model/63021/ a bi se gdo prjavu?:$ sori za oglaševanje <3
20. oktober 2013
Lahka oglasujete pa rada bi da če že oglašujete tut berete a vela ? :$
20. oktober 2013
ja sej sj berem
20. oktober 2013
Sem vidla ja, pač hočem rečt za koga drugega, ki bi še oglaševau :$Sem vidla ja, pač hočem rečt za koga drugega, ki bi še oglaševau
20. oktober 2013
Ups dvakrat je napisalo mau mi je fon zabrejko -_-
20. oktober 2013
Bilo mi je vsega dovolj zato sem vzela slušalke ter se predala glasbi.......Kmalu smo prispele domov. Ja skupaj živimo. Jezno sem stopila iz avta ter zaloputnila vrata. Odhitela sem v mojo sobo. Tam sem se vrgla na posteljo in začela razmišljati. "Zakaj mi gredo tako na živce ?" sem se spraševala. Tisti fant, Zayn, omojbog kako je lep in kakšen glas ima. Ampak je twčen in poje v najbolj grozni skupini na svetu. Pffff...v takšnega se nikoli ne bi mogla zaljubiti. Groza od groze. "Perrie kosiloooooo." je zavpila Ann iz kuhinje. "Jaaaa že grem." Šla sem dol. Vsedla sem se za mizo, ker je bilo kosilo že na mizi. "Torej...Jade te zanima Niall ha ?" je rekla Jesy in se zahihitala. Jade je zardela. "Zakaj tako misliš ?" je vprašala. Ann je zavzdihnila "Vedno si padala na blondince in danes si ga gledala kot bi bil nalepši človek na svetu." "To pa ni res. Jaz sem vedno padala le po tleh. In ja ni slab." Ann in Jesy sta si dale petko. "Perrie kaj je narobe ?" me je vprašala Jade. "Nočem več tja, nočem jih videti, še posebej pa tistega kretena." "Katerega ?" "Zayna." sem rekla in zavila z očmi. "Perrie kaj ti je naredil ?" je nadaljevala Jesy. "Kreten je, zguba, kako si me drzne ogovarjati."Ve o me pogledale z bolečino v očeh. "Khm..Jade...mogoče pa mu je nebi smela dati." je rekla Ann. "Kaj to ? Česa mu nebi smela dati ?" sem vprašala. Jade me je pogledala "Oprosti." je dejala."Kaj to ? Kaj se greste ?' sem rekla. "Jade mu je dala tvojo številko, ker je bil tečen...mislim da se zanima zate." "Jade ? Si zmešana ? Zakaj ? Briga me če se zanima zame !! Jaz se zanj ne." "Ah daj no to pa spet ni res. Ugajalo ti je da se zanima zate." je rekla Jade. "Ne pa ne !" Vstala sem od mize ter stekla v mojo sobo, kamor sem se zaklenila. Pričela sem jokati. Zakaj jočem brez razloga ? Zakaj ga tako sovražim ? sem se spraševala. Čez čas sem se umirila in zavedala sem se, da neprestano mislim nanj. Seveda, da ga nemorem pozabiti, če je pa kreten od največjih kretenov. Dan je hitro minil in prišel je moj najljubši čas. Čas za spanje. Zaspala sem z mislijo na Zayna....

kakšen kreten je. Zjutraj so me punce vlekle iz postelje. "Perrie neboš doma." so govorile. "Lahko te nesemo tudi v pižami, ampak se raje preobleci." Vstala sem Vedela se,da kadar potegnejo skupaj jim ne morem nič. Oblekla sem kratke hlače in s dau permen majco. Današnji dan bo zagotovo grozen..
.

Next ?
Kaj se bo zgodilo ?
20. oktober 2013
next
20. oktober 2013
next
20. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. oktober 2013
next
20. oktober 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/broken-heart-feat-1d/63052/
njegova dlan se je počasi združila z mojo. pogled mi je sledil od nje do njegovih svetlo modrih oči...
ne. ne smem.
njegove ustnice so se mi počasi bližale, a sem ga odrinila. po licu mi je spolzela solza.
sunkovito sem si jo obrisala.
""ljubezen?! zapomni si, Jess. ljubezen ne obstaja." besede moje sestre. izrekla mi jih je pred leti, a so bolele bolj kot udarci.
"oprosti..."

bi brali? sori za smeti..
20. oktober 2013
neeeeeeeext!!!!
21. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
21. oktober 2013
next
21. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
22. oktober 2013
prosim če preberete plisss
http://www.igre123.com/forum/tema/london-here-we-come-(one-direction-fanfic)/58997/54
oprosti za oglaševanje neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. oktober 2013
Zdj pa tk jutr pisemo faking test in js bedim do pou dvanajstih za en next ki se mi je mogu zbrisat ane ? Pac seveda ker sm spt kaj naredla narobe al kk me pa tako razpizdi pa se rk doug next je biu NIKOL NE PISEM VEC NA FONU
23. oktober 2013
Današnji dan bo zagotovo grozen. Vzela sem še mobitel in se hitro odpravila v avto. "Bo danes kaj bolše ?" me je vprašala Ann. "Nwm.." sem ji na hitro odgovorila. Pogledala je stran. Čez petnajst minut smo prispele. "Kaj pa če bi jaz raje jaz tukaj počakala na vas ?" "Zakaj že ?" "Ker mi je faajn sedet v avtu." "Nehaj pa spokaj ven." je jezno rekla Jesy. "Pa ja no..." sem zamrmrala. Odšle smo v sobo kjer smo se že včeraj dobili. Vsi so veselo pozdravljali drug drugega, le jaz sem bila kot bi padla z Marsa. Ampak jaz sem edina tukaj, ki se vede kot Zemljan. Zayn je stopil do mene. "Haj." je rekel. "LP." sem mu odgovorila."Kako si ?" "Neumno." sem rekla in zavila z očmi. Zayn je skomignil z rameni in šel stran. Posedli smo se v krog. "Torej najprej vas moramo slišati, če hočete da pomagamo." je rekel Louie. "Kdo je rekel da hočemo ?" sem mu rekla. Punce so me jezno pogledale in izgovorile tisti otožni "Peeeeeeeeeerrrieee." Raje sem utihnila. " No ?" je vprašal Niall. Zapele smo DNA. "Pa saj ste čudovite." je rekel Zayn. HOtela sem ga opomniti da že vemo da smo ampak je Jade vedela kaj namerab+vam zato me je prekinila. PO 1 uri mučenja s temi idioti sem se odločila da grem po kavo. " Bo še kdo drug kavo ?" sem vprašala. Vse puncee so rekle ja in nato še Harry in Liam. "Okej..." Saj nisem hotela iti po kavo za bedaka pa moram delati pod prisilo. Punce pritiskajo name. Pa saj niso moja MAMA ! Hodila sem po ulici do bližnje kavarne. "5 kav z smetano in en kapučino za domov prosim." sem rekla prodajalki. Kapučino je za Ann. Ona ne pije kave. Vzela sem stvari ter se odpravila. Strmela sem v telefon in bila na twitterju. Sploh nisem gledala naravnost. Kar naenkrat pa PUUUUF se v nekoga zaletim in kava mi pade po tleh ter se razlije. Pogledala sem v koga sem se zaletela in skoraj me je kap. Tam je stal Zayn ! "Kreten!" sem zakričala. "Ne moreš gledati kod hodiš ? In zakaj si zunaj ? Kakšen bedak si ! Tele butasto. Misliš da se lahko kar tako v nekoga zaletiš ?" sem ga še vedno napadala. On pa me je samo potegnil k sebi. Prrivil me je k sebi. OBJEL ME JE! Bila sva čisto skupaj. "Zdaj pa mi povej kaj sem naredil, da me tako sovražiš ?! je rekel. "Izpusti me kreten !". Hotela sem se izmuzniti iz njegovega prijema a mi ni uspelo. Vsi ljudje so naju gledali. "No povej." je rekel. Zazrla sem se mu čisto v oči. Kako prečudovite ima. Še bolj se je nagnil k meni. Čutila sem njegovo omamno sapo na mojih ustnicah. Srce mi je bilo sto na uro. Tako zelo sem si želela okusiti njegove ustnice. Pa dobro Perrie kaj ti je ?? sem se spraševala v sebi. Sovražiš ga. Sovražiš ! Ampak tako si ga želim. Še bolj se je nagnil k meni. Najine ustnice so se rahlo dotaknile in iz tega bi se lahko razvil prekrasen poljub, če se nebi umaknila. Primazala sem mu klafuto. " Kdo pa misliš da si ?" sem zakričala in v solzah stekla naprej. Tekla sem v ppark. Bila sem jezna sama nase. Zakaj sem se umaknila ? Zakaj ? Oh bog tako si želim, da bi lahko zavrtela čas nazaj.......................................................................................................................................................................................................................

Next ?

Oprostite ker toliko časa nisem nisem pisala in upam da zarad tega vas nisem zgubla zarad tega ampak zdj se mam ful za učit. I HATE SCHOOL AND BITCHES IN MY SCHOOL -_-
24. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg