Forum
Bila sem tam. V njegovem objemu. Poljubljala sva se, in vse je bilo popolno. Popolno. Nato pa... Avto pridrvi mimo, in ... Kar naenkrat ga ni več, jaz pa ležim negibna ob njem. Kaj se je zgodilo? Kako je lahko v enem trenutku vse popolno, v naslednjem pa vse narobe?

Zbudila sem se, vsa prepotena, in ugotovila, da sem spet imela isto nočno moro, kot v vsaki noči tega meseca. Hvala bogu sem bila v realnem svetu, jaz in on sva bila živa. On je moj fant, ki ga ljubim z vsem srcem. In res močno upam, da bova ostala za vedno skupaj. Samo te nočne more me res strašijo. Ime mi je Uli, ter sem najstnica, stara 16 let.

Jaz Mojemu fantu pa je ime Miha Moscovitz.

Harry Ima tiste čudovite žareče zelene oči, in rjave lase. Kot bi gledal angela. Danes bo najina obletnica. Dve leti sva že skupaj.

Midva
To je zgodba

I WANT TO BE

18. april 2013
Nextisssssssssssssssss
18. april 2013
nextiii
18. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. april 2013
Neeext
18. april 2013
neext
18. april 2013
Napakca: Napisala sem, da mu je ime Miha, pol sm pa pod sliko napisala Harry. Ime mu je Miha.
19. april 2013
nekšttt in ja na sliki ma modre oči pa črne lase ti si pa napisala rjave lase pa zelene oči koda bi misla stylsa
19. april 2013
stylesa*
19. april 2013
jaaa vemmm napaka... sm misnla dat Harryja pa sm si pol premisnla
19. april 2013
Še štiri nexte pa dobite nov next
19. april 2013
next
19. april 2013
Ok bom vseen nextala...

I WANT TO BE FOREVER YOUNG- 2.DEL
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sedela sem na kavču, in grizla nohte ter živčno gledala v televizijo. Bila sem obsedenec z oddajo Project Runway, in bil je zelo napet del, zato sem kričala na televizor, skakala po sobi, ter tako naprej. Nato pa je nekdo zazvonil pri vratih, in na hitro sem zaklela, nato pa odšla odpret. Bil je moj Miha. Seveda sem ga spustila naprej v hišo, in ga poljubila. Ko je videl, kaj gledam se mi je samo zasmejal, ter rekel nekaj v zvezi z mojo obsedenostjo. Usedel de je na kavč pred televizor, jaz pa k njemu na kolena. Miha je bil leto starejši, ravno prave starosti. K sreči je bilo moje oddaje kmalu konec, in tako sem se lahko posvetila Mihatu. Moji starši veliko potujejo, in trenutno so v Tuniziji, tako da so nama z Mihatom prepustili celo hišo za dva tedna. Včeraj so šli, in zato se je danes Miha preselil k meni, da mi bo v pomoč pri ohranjanji cele hiše. K sreči imajo moji starši zelo radi Mihata in mu popolnoma zaupajo, logično, saj sva že dve leti skupaj. To je moja hiša:

dnevna soba

moja omara

Moja soba(nora na pink)

kopalnica

Midva z Mihatom v kuhinji

Miha bo spal z mano v moji sobi, zato sva šla razpakirati njegove stvari. Bila sem zelo vesela, da je prišel k meni. Razpakovala sva njegove stvari n se zraven še obmetavala z oblekami, tako da sva potem mogla še vse pospravit. Ko sva vse uredila sva se pa še crkljala, in kar naenkrat me je Miha pogledal, in mi rekel:

M-Uli, dve leti sva že skupaj, in danes je najina obletnica... Razmišljal sem, da bi mogoče lahko spala skupaj..

U-... Ja, saj bova, saj sva se zmenila, da boš spal ...

Takrat sem ga šele razumela. Nisem bila pripravljena, da bo to rekel.. Res je, da sva že dolgo skupaj, ampak... Nevem... Stara sem dovolj, on tudi, sama sva...

U- A to misliš.. Nevem... Mogoče..

Pol minute sem ga še gledala, in razmišljala, nato pa sem mu komaj opazno prikimala. Poljubil me je, in me počasi začel slečevati, jaz pa njega. In sva to naredila. Bil je neverjeten občutek, in v tistem trenutku sem se tako zaljubila v njega, da bi ga ljubila, tudi če bi me ubil. Skupaj v objemu sva zaspala. To noč prvič nisem imela tiste grozne nočne more, ampak sem imela presenetljivo čudovite sanje. Sanjala sem, da sva bila z Miihatom stara 20 in 21, ter imela svojo lastno hišo. Ampak najlepše pa je bilo, ko sem videla, da v rokah držim majhnega dojenčka, čisto istega kot je Miha. Bil je čudovit dojenček, še nikoli nisem videla česa tako lepega, in lahko zagotovim, da je bil najlepši otrok na svetu. Vsi smo zgledali tako srečni, kot da ne živimo v realnem svetu.

Ko sem se zbudila, je bil Miha že buden, in slišala sem ga, kako v kuhinji nekaj pripravlja. Oblekla sem se, in odšla pogledat kaj počne. Delal je palačinke! In bile so v obliki srčka! Takrat me je Miha opazil.

M-Hehehe, nikoli ne moreš počakati, da do konca pripravim presenečenje.

Namenil se je proti meni, da bi me poljubil, ko se mi je zavrtelo. Bilo je, kot da bi se svet obrnil na glavo, in če me Miha ne bi ujel, bi si zagotovo razbila. Nekaj časa sem ga zaskrbljeno gledala.

U-Miha, si se zaščitil?

Kaj je narobe z Uli?

Nexttt?
19. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
noseča je
19. april 2013
Neeext
19. april 2013
noseča je
nextttttttttttttttttt
19. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtiiii miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii TAKOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

She is Pregnant <333

HEheheh tvoj Miha <33333
19. april 2013
Mislim da je noseča....
Next + nova bralka+ ful dobra zgodba
20. april 2013
u127279
u127279
next
20. april 2013
◘ Heii !
◘ Sori zarad oglaševanja,ampak pri svoji zgodbici nujno rabim bralke
◘ upam,da vam bo ušeč govori pa seveda o 1d.
http://www.igre123.com/forum/tema/another-story-of-1d/53665/
21. april 2013
Še štiri nexte... .. pa dobite nov next!!
21. april 2013
Patricija,sori ,ker ti mogoče tuki uničujem temo samo,dej zakaj mi ne odpišeš po zs-ju pa se ne javis na telefon ? Že 2 dni te poskušam dobit pa nč
Me meybi ignoriraš ?
(
21. april 2013
hehehe ne D
21. april 2013
21. april 2013
neeeext
najbrš je noseča..
21. april 2013
next!!!!!
21. april 2013
u127279
u127279
next
22. april 2013
u70873
u70873
nexttttt
najbrš je noseča
23. april 2013
Eto Next za vasss!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
U- Miha, si se zaščitil?

Skoraj sem pozabila dihati med tem, ko sem čakala na odgovor. Kaj če se ni? Kaj, če sem noseča? Kaj bom naredila? Kje bom vzgajala otroka? Kaj bojo rekli starši? Sto vprašanj se mi je podilo po glavi, odgovora pa kar ni in ni bilo.

U- Miha, prosim te ne straši me. Si se zaščitil?

Tokrat sem dočakala odgovor.

M- Ja.. Vsaj mislim da sem se... Moral sem se... Ja, spomnim se... Razen če...

Napeto sem ga gledala, in čakala, da bo dokončal stavek.

M-Razen, če je počil...

Spet se mi je vse zavrtelo v glavi, in takrat me je bilo že zelo strah, da sem noseča. Zakaj se mi to dogaja? Kako me bojo v šolo gledali? Ali mi bojo starši nagnali ven? S polno glavo sem komaj mislila, ampak sem se lahko vsaj toliko zbrala, da sem se spomnila, da sploh ni nujno, da sem noseča. Moram narediti test. Takrat bomo pa naprej govorili.

U- Pridi, morava po test.

Miha je samo pokimal, nič ni mogel reči. Nato pa sem se spet zamislila. Ha, kakšen oče bi bil Miha? Mislim, da bi bil najboljši oče, kar jih je bilo.. Hehe... Samo malo... moje sanje.. kaj, če sem dejansko videla mojo prihodnost... nemogoče.. Ali pač? Z Mihatom sva hodila v tišini, s tem, da me je objel, on me tako podpiral, če bi mi slučajno spet poslalo slabo.. Miha je naredil že izpit za tisti mini avto, kakorkoli se mu že reče, tako, da sva se lahko odpeljala do lekarne. Naša hiša je bila dosti odmakjena od mesta, tako, da smo imeli mir. Ko sva se pripeljala do lekarne, sva stopila v lekarno. Hvala bogu ni bilo nobenega v trgovini, razen prodajalke. Hitro sva stopila do blagajne, in jaz sem prosila za nosečnostni test. Prodajalka me je čudno pogledala, ampak mi ga je vseeno dala. In sva se odpeljala. V tišini. Vzdušje je bilo tako napeto, da si ga lahko rezal z nožem. Oba sva samo čakala, na to, da lahko nekaj potrdi, da sem noseča. Ko sva prišla domov, sem pogledala Mihata in mu rekla:

U-Miha, karkoli se bo zgodilo, obljubi, da boš ostal z mano.

M-Obljubim.

In sem ga poljubila. Bilo mi je, kot da mu predajam dušo. V tem poljubu sem mu vse povedala. Obrnila sem se in odšla na WC. Opravila sem test. Na škatlici je pisalo, da se bo test obarval deset minut po opravljanju. Če se bo obarval zeleno, pomeni, da sem noseča, če ne, pomeni, da nisem. Stopila sem iz kopalnice, in test položila na mizico ob kavču, sama pa sem se usedla na kavč. Miha je sedel poleg mene, in me objel. Razmišljala sem, kaj, če sem noseča, in bo fantek. Dala bi mu ime David. Ali bi bil pa Harry. Zagotovo bi bil heart breaker. Hehe... Ali pa bo punčka. Punčka bi bila pa... Hmmm... Ime bi ji bilo Nina... Hehe.. bila bi odličnjakinja... Imela bi rjave laske in modre oke, kot bi imel njen oče... Hehe... bili bi srečna družina...

Ko sem razmišljala, je test pokazal svoj rezultat. Prvo, kar sem naredila, sem objela Mihata, in se zjokala.

Je bil test pozitiven?

Kaj bo naredila Uli? Next?
23. april 2013
u70873
u70873
je bil test pozitiven?
ja
kaj bo naredila uli?
otroka bo obdržala
next??
ja nexttttt
23. april 2013