Forum
Živjo, to bo moja prva zgodbica, ki jo bom pisala z Lino.

Upam da vam bo ušeč !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ime mi je Nina in stara sem 15 let.
To sm jst:

Imam sestro Ano, ki je moja dvojčica.
In to je moja najljubša sestra Ana:

Imava še mlajšega bratca Nika, ki je star 12 let.
To je Nik

Živimo v New Yourku.
Naša hiša:

Jaz(Nina) imam fanta Luka. Star je 15 let.
To je Luka:

Ana ima pa fanta Nejca. Star je 15 let.
To je Nejc:

Hodiva na Gimnazijo.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kako se ti zdi?
5 nextou pa nadaljujeva..

Boš bral/a to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. februar 2013
ja next
01. marec 2013
Next
01. marec 2013
neeeeeexttttttttt
01. marec 2013
u113280
u113280
nexttt pa benjamin je u zgodbiii JUPI!! eheh
01. marec 2013
u113820
u113820
next
01. marec 2013
ɴeхт!
________________________________________________________________________________
Ojoj prekleta budilka -.- že spet zvoni..Ustala sem in se odšla stuširat in zrihtat..Ko sem se stuširala sem si dala malo mejakapa na obraz in se obleka.

.Uzela sm torbbo in stekla po stopnicah..Mami je bila začudena da sem bila že ob 7.oo zrihtana.Mami mi je nardila zajtrk in me hitro uprašala : Ana kako pa to da si danes tako zgodaj ustala? Jst sm ji pa odgovorila da greve z Nino na dopolnilni pouk..Kar ubistvu ni bilo res ker sva šle na kavo v Starbuks..Ura je bila že 1o minut čez osem

.Z Nino sva stekle proti šoli.Nina se je iz neznanega razloga ustavla.Jst sm jo samo debelo pogledala in jo vprašala zakaj se je ustavila.Rekla mi je da je videla Lukata.Ah Nina ti Luakata itak usepousod vidiš sem se ji nasmejala hitro sva stekli v razred in se usedli u zadnjo klop.Učitlca je dans spraševala matematiko midve z Nino se pa nisva učile.Šiiiit sva si rekle..Hitr sva odprle zvezke in se začele učit.Učitlca je nato poklicala Leilo.Z Nino sva se začele smejat kot nore.Učitlca naju je upozorila da če se neboma nehale smejat da greve pred tablo.Začele sva čečkt po zvezkih..Učitlca je Leilo sprašvala ampak Leila ni nč vedla..Dubla je enko..Pol so bli še drugi predmeti in zadnji predmet športna.Z Nino sva zaupile Tooo Športna Yeees. Ko je blo konc pouka sva šle vn iz šole in kr naenkrat zagledale Nejca In Lukata.Od veselje sva stekle do njiju in jih objele k da se nebi vidl 1ooo let Fanta sta bla zlo presenečna prvo pol sta pa še onedva naju objela.
lυĸα+ɴιɴα:

ɴejc+jѕт:

Fanta sta naju pol pelala na pico.Naročil smo eno pico in 4 Sprite.Pol sva z Nino gledale po telefonih če so kkšne novičke o Little Mix..In pol zagledaava da bojo mele tuki u New Yorku Koncert..Fanta se itak nista zmenila ker sta gledala tekmo Baraca vѕ Real..

Nato sta fanta šla na trening midve z Nino pa po nakupih..Full velik oblek sva si kupile kot naprimer:

Z Nino prideva domou in najdeva listek na mizi.Mah pusti od mame je da jo ni doma se je zasmejala Nina.Stekle sva v sobo in šle na Fejs.Fak k da neveva da ma ta Justin Bieber dans rojstn dan.Jooj kok kej pomembnga sej je sam navadn otrok sva obe rekle na enkrat.Vidla sm da mam novo sporočilo od Nejca pisalo pa je:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Žiujo Pikica..
Kaj kej delata dans zvečer z Ninčo? A bi šle z mano pa Z Lukatom na Party? Odgovor mi do 16.oo.OMG zabava kje je takoj Nina zakričala.Pr Nejcu doma greva? sm jo prašala.Ja itak da greva če nebi šle bi ble zmešane.
Pa mu odpišm:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Heej Nejc..
Nč dc nama bo blo...Jaaa itaak..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ura je bla 14.oo z Nino sva se šle zrihtat u kopalnco..Oblekle sva si nove oblekce in druga drugi nardile frizure

мojα ғrιzυrα:

ɴιɴιɴα ғrιzυrα:

Ura je bla 17.oo Šle sva do Nejca in tam zagledale....
01. marec 2013
Neeeexxxxxxxxttttttttt
01. marec 2013
u113280
u113280
next
01. marec 2013
neeext!! <3
01. marec 2013
u124765
u124765
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttt
01. marec 2013
neeeeeeeeeeext ;*
01. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. marec 2013
Nextam.. Pa hwala vam za nexte (:

Pogledat sva šli pogledati kje tičita Luka in Nejc... Ko sva zagledali Luka in Nejca sva zakričali saj to je bilo grozljivo da se najina fanta poljubljata z drugo...

Takoj sva objokani odšli... Za nama sta tekla Luka in Nejc in se opravičevala za ta prizor..
Midve pa sva jima rekli naj gresta kar nazaj in se poljubljata ter uživata in naj naju ne kličeta več. Takoj sva stekli domou...
Ko sva prišli domou naju je mami hotela vprašati kaj je bilo vendar sva stekli v sobo in jokali..

K nama v sobo je prišel Nik. In vprašal kaj je bilo. Ko sva mu povedali je naredil tak obraz:

Obe obupani sva se odpravili spat..

Zjutraj pa spet ta budilka.. -.- Vstali sva in se oblekli. Jst sm oblekla tole:

Ana je pa tole:

Kot vsak dan sva se usedle na bus in se odpeljale do šole.. ko sva pršle v šolo sva vidle Lukata in Nejca. Prišla sta do naju in se opravičevala za včeraj.. Midve pa sva rekli da se ni treba opravičevati saj sta naredila veliko napako ki ju nemoreta popraviti..
Prva ura je bila slovenščina in med uro sva z Ano dobili pisemca od Nejca in Luka. Na pisemcu je pisalo……

Kako se vam zdi do zdaj?
Next?
01. marec 2013
u20480
u20480
next.. kaj je pisalo???
01. marec 2013
1.zdi se mi kuul
2.Next!!!
01. marec 2013
u28413
u28413
kul zgodba..................NEXT!
01. marec 2013
Nexttt hitr <333
01. marec 2013
u44794
u44794
Kul
Pohiti z pisanjem ker je ful zanimivo
01. marec 2013
u124899
u124899
nextt
01. marec 2013
ɴeхт!!

Na listku je pisalo: Dans u parku ob 17.oo.Mejta oblečene oblekci!!
Učitlca naju je grdo pogledala ker je vidla da mama u rokah neke papričke.Uzela nama jih je in prebrala pred celim razredom.Usi so se začel posmehovat midve sva si pa sam rekle haah oni niso bli nikol skup s fantom al pa punco in se nasmejale

Ko sma prišle domou je oči sedeu na kauču.Gledal je v 2 pismi.Z Nino sva se se samo spogledale in uprašale očija kaj so ta pisma.Rekel nama je da je to denar ki nama ga je zapustiu njegov brat in da sva že dost stare da ga imava.Stekle sva po stopnicah v najno sobo in odprle pisma.V pismu je blo 1oo.ooo USD. Z Nino sva se zmenile da bova ta denar rajš varčevale za kej bol pamtnga.No ura je bla že 15.oo in z nino sva se začele rihtat.Tak kot prej sva drugi drugi naredili frizure
ɴιɴιɴα oвleĸα ιɴ ғrιzυrα:

мojα oвleĸα ιɴ ғrιzυrα:

No ura je bla 16.45.Z Nino sma odšle vn do parka umes sma šle še u Starbuks.Ko sva spili kavo sva šle u park,Tm sta naju čakala Nejc pa Luka hotla sta naju polubt ampak sma se izmaknle.Nato sta naju peljala do miz.Z Nino sva se začudle da lahko tok lepo večerjo prprauta.Nato smo pojedl in se začel pogovarjat o tistm nna zabavi.Nejc pa Luka sta nama use pojasnla da sta to pač Tjaša in Klara k sta ful tečni in da sta onidve njiju poluble.No ura je bla že 10 minut do polnoči in nebo je blo zlo jasno.Luka pa Nina sta skup šla do nas midva z Nejcom sva pa tt počas šla.Ko smo pršli do najne hiše smo se poslovil in šli usak svojo pot.Z Nino sma se samo ulegle na postlo in zaspale.

[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=53973492[/img]
Zjutri sta naju zbudila Nejc pa Luka.Ful sma ble začudene zakaj sta naju onedva zbudila in ne mami.Nato sta nama povedala da sta šla mami pa oči na morje za en mesc.Z Nino sma ble tako hepi.Nato sma se preoblekle,stuširale in oblekle v trenirko in majco.Ko sma prišle dol naju je čakau zajtrk k sta ga nama nardila Luka pa Nejc.Obe sma ble ful presenečene.Ko sma pojedel zajtrk sma šle na bazen pred našo hišo.

Pogovarjale sva se kam bova šle za počitnce.Nina je rekla da bi šla rada na Nizozemsko obalo ker je res najlepša.Strinjala sm se z njo.Nato sva šle notr in nardile kosilo.Usi skup smo pojedl kosilo mato smmo pa šli gledat komedijo.
Ko sva šle z Nino v New Yorkrja sva zagledale ubogo gospo k je padla po stopnicah.Obema se je zasmilila in šle sva ji pomagat.U zameno naama je dala sveže jagode in rekla da sva pri njej vedno dobrodošle in da boma vedno dobile jagode.Gospa se nama je nasmehnila in odšla v svojo prodajalno.

K sva pršle domou sva se spomnle da mava lahko party pižamo.Luka pa Nejc sta prpravla kozarce,hrano oziroma use.Prvo smo poklical še ostale frende.Prvo smo se lovil po bajti skakal,plesal se tepl z blazinami nato smo neki pojedl pa spil.Bli smo do 3 zjutri pokonc in res najbolša party pižama je bla ker je Nina nakoncu zaspala u Lukatovem naročju,jst pa u Nejčevem.

lυĸα & ɴιɴα :

jѕт & ɴejc :

A bi kej spremenil?
5 nextow :*
01. marec 2013
Ok................moje mnenje si rekla.........glih zdej resno jokam......ne od sreče ampak od žalosti. Mojmu bivšemu je v bistvu ime Nejc in ...................no pa saj je vseeno!

Zgodba mi je fuuuuul všeč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

next
01. marec 2013
u20480
u20480
žur bi lahko trajal do 5:30h
drgač pa super
NEXT
01. marec 2013
u113280
u113280
nextt
use je ok
01. marec 2013
Next <333 ful dobra
01. marec 2013
u96670
u96670
neeeeeeeeeeeeeeeeeeextt.!
01. marec 2013
Nextam (:
Ura je bla 5 popoldne in midve z Ano sva se mogle oblečt. Oblekle sva te dve majci: http://picture-cdn.wheretoget.it/jgodus-l-610x610-sweater-couple-sweaters-minnie-and-mickey-couple-clothing-tumblr-minnie-mouse-mickey-mouse.jpg

Ana : https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRwojGYWKqiVlF3An3A8GM2FFpE_GTtdQivZoGVEDlB-8heGlEgdg
Jst: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSDL4xF8HSEe4TF2X48-aOeCOF5vU7pCRroXH2k_ifYvznuB2C7

Ana je mela takle make up: http://24.media.tumblr.com/e447f2252b5500381cc67518caf2f1a9/tumblr_mgrc5f1EdS1rk4lpio1_500.jpg
Jst pa: http://data.whicdn.com/images/13627047/tumblr_lpzv9lPcdW1qdvswbo1_500_large.jpg
K sta naju Luka in Nejc vidla sta naju gledala tko k da bi z lune padli.. Midve pa sva se začeli smejat..
Šli smo na koncert Little Mix.
Ko smo pršli na koncert. Bil je najboljši koncert ever. Še fanta sta bla zadovolna…
Ko je blo koncerta konc smo se šli slikat z njimi. Čakal smo pol ure da smo se lahko z njimi slikal samo se je splačal je rekla Ana. Dobil smo slike in avtograme in zdej gremo loh v McDonalds je rekel Luka. Vsi smo se strinjali z njim in šli v McDonalds jest. Ko smo se vračal domou smo šli po Nika. Končno smo pršli domou je rekel Nik.
Vsi smo šli v svoje sobe in zaspali. Ana je zaspala z Nejcem. Jst z Lukom. Nik pa sam.
_______________________________________________________________________________-

Next??
01. marec 2013
u20480
u20480
next
01. marec 2013
u44794
u44794
Neeext
02. marec 2013
Next
02. marec 2013