Forum
OŁŁa¸¸¸Ime mi je Łanna & sem edinka. s starši se bomo preselili v novo Hišo v Koper. Obiskovala bom tudi novo šolo in morala si bom najti nove prijatelje.

to sm jst..
Danes je 1. dan počitnic in ravno danes se selimo. Nova hiša mi je še kar všeč. Imam Łepo sobo z velikim ogledalom. Toda kaj mi pomaga, če v njem vidim spako?! One skrbi me šola..Tako sm grda, da me bodo v šoli zafrkavali. Moram si spremeniti style in kupiti nove obleke. Toda mami in oči sta ves denar porabila za hišo. Jaz pa sem kupila nov mobitel na dotik in nimam nič denarja za frizerja!!! Za to sm se odločla, da bom...
Next?

A vam je ušeč?? Napišem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. oktober 2010
piši,piši,piši
30. oktober 2010
Da bom poskušala dobt čimveč dnara med poletjem. Toda kko?? Tkoj sm pogledla, česa takega več ne rabm, kar bi loh prodala. Na spletu sem prodala sm moj star mobi & mp4. Dobila sm 20 €.
Potrebujem le še 5 € za leče. Kje naj jih staknem?? že vem. Prodal bom par filmou in DVDjeu, li jih ne gledam več. Dobila sm 15 €. Super!!..tkoj sm se odpraula po Łeče. Na začetku mi je šlo bolj slabo, pozneje pa sem se že navadila nanje. Čez teden dni sem prodala še očala za 30 €. Sedaj mam 40 €!! Jeii. Kr dobro mi gre. Prišel je začetek Julija. Odločila sem se, da na spletno stran od nove šole pogledam s kom bom u classi. 21 nas bo useh skpaj. Res se ful bojim da mi ne bojo sprejeli. Toda biti moram vztrajna, da postanem lepša. Zapisala sem si vseh 20 imen in priimkov od mojih sošolk in sošolceu. Naredila sem si FB. Ampak nisem jih še dodala. Dodala sem par prejšnjih prijateljev in eno bodočo sošolko. Ime ji je blo Meta. Bla je dosegljiva na chatu in je tkoj sprejela mojo prošnjo. Kliknla sem jo.
J: ooj
M: heyy. Kdo si ti?? ;D
J: em jst sm Lanna. Bom vaša nova sošolka. S starši smo se preselili iz Nove Gorice v Koper. Koper tut ful doro poznam, ker sem bla tle že fulll dost krat!
M: uu Nice. a veš da sploh vedla nism d bomo dobili novo sošolko.
J: =) A ti maš ful frendou.
M: emm mam še kar frendou. drgač pa mam 1 bff Hano in 2 tut dobri frendici Saro in Karin.
J: aa ful cooŁ. A bi bla moja frendica??
M: jaa sevede. =) Lahko bi se ju3 dobile kje da se spoznamo. npr. v parku tm prou zravn morja??
J: jaa men je prou. (shit. kaj nej se oblečm. ko me bo vidla, bo bruhala kokr sm obupna. Sicer nism tok grozna več, k mam Łeče)
Kaj bom storila izveste v nadaljevanju. next??
30. oktober 2010
neext
31. oktober 2010
https://cdn.buzznet.com/assets/users16/bejus/default/cute-kiki--large-msg-119116201469.jpg
Meta

Hana
https://worldhairstyles.com/wp-content/uploads/HLIC/53b32b26e98c2abeddff5ccca17fe507.jpg
Sara
https://2.bp.blogspot.com/_qlLcZnbaijo/ScMc-t2i7AI/AAAAAAAAFis/YeZgSrfmvio/s400/emo_girls_21.jpg
Karin
31. oktober 2010

31. oktober 2010
hana
31. oktober 2010

Karin
31. oktober 2010

Meta
31. oktober 2010
una zgori je pa Sara k sm napisala da je Hana
31. oktober 2010
časa mam še 30 ur ..Kaj naj zdaj storim?! Poiskala sem najbolj primerno oblekico in čevlje. Potrebovala sem le še frizuro. Poklicala sem k frizerki. Pogovor je potekal takole:
F=frizerka J=jaz
j: Dober dan.
f: Dober dan mlada dama. Želiš?
j: vprašala bi, koliko bi stalo barvanje las+podaljški.
f: Odvisno kakne lase imaš. so redki ali gosti??
j: nekje umes.
f: potem bi bilo okrg 120 €.
j: kaajjjjj?! sem se skoraj zadrla. Em bi bilo možno, da pridem ju3 dopoldne??
f: da. seveda. bo šlo pol 11??
j: Da. No hvala vam. Nasvidenje
f: Nasvidenje.
ok mam 40€. potrebujem še vsaj 80€! Kaj pa sedaj??
31. oktober 2010
Next
31. oktober 2010
ura je 11.03 in v parku moram bit ju3 ob 17.00...In kje naj jaz dobim 80 €?! NEki si bom mogla zmislt ampak nevem kaj! Za mobi sem dala 100 € toda nočm ga prodat! KAj bo pa rekla Meta če še mobija nebom mela?! Ker nisem vedela kaj naj storim sem šla v gozd na sprehod. Na poti pa sem zagledala...
31. oktober 2010
next?
31. oktober 2010
nextttt
31. oktober 2010
u28413
u28413
N-E-X-T!!!!!!!!!!!
31. oktober 2010
nexty please!!!
31. oktober 2010
papir na tleh. Bilo je 100€. Bila sem presrečna..Šla sem v shopping in si kupila 2 full lepi majci. Naslednji dan sem šla k frizerki. Komaj sem čakala, da bom na vrsti. Bila sem zelo navdušena nad novo frizuro. Zgledala sem tako:

Popoldne sem si oblekla novo majico, kavbojke in allstarke. Bila sem nared. Ko pa sem prišla v park sem zagledala...
01. november 2010
Nextii..
04. november 2010
nnneeext ^_^
04. november 2010
u12163
u12163
neext :33 ušeč mi jee . ! *.*
04. november 2010
nEXXXttTt, plisssS ♥♥
06. november 2010
nexxt