Forum
u78116
u78116
Heej;3 Js bom napisala še eno zgodbico, poskušala bom pisat čimbolj knjižno in pogosto.
Okeej, najprej osebe;
Js Anisa:

BFF Sara:

''Anisa, pojdi se preoblečt. Gostje bodo kmalu prišli'' mi je rekla mama, ko je še zadnjič brisala prah s polic. ''Saj sem čisto v redu'' sem ji rekla nazaj. ''Anisa, resno? Hlače imaš cele popackane od barve in da o majici ne govorim'' je rekla in me resno pogledala. Res, da so popackane, ampak lepo izgleda. Bele kratke hlače popackane z barvami za risanje. Iz mize sem vzela i-pad in odšla v svojo sobo. Tokrat sem si oblekla modro bele kratke hlače in majico z okostnjakovo glavo.

Mama ima vedno pripombe nad mojimi oblačili, ampak to je moj stil so deal with it! Ja, moj stil vse prej kot navaden. Odšla sem nazaj v spodnje nadstropje. Mama si me je ogledovala od glave do pet in na koncu se je seveda namrdnila, oče pa se je moji izbiri oblačil samo nasmehnil. ''Upam, da se boš obnašala kaj bolje kakor oblačila'' je rekla mama. Zavila sem z očmi in se udobno namestila na kavč. Tisti gostje, ki jih mama tako nestrpno pričakuje je mamina prijateljica, ki bo na večerjo pripeljala celo družino. Mislim, saj nismo restavracija. In še za finale se bodo preselili v hišo nasproti naše.
N E X T ?
23. februar 2012
next takoj!
23. februar 2012
u78116
u78116
1 komentar še:*
23. februar 2012
neeeeext!!!!
23. februar 2012
u78116
u78116
Zdle se potrudim nextat..
23. februar 2012
u78116
u78116
Pozvonilo je pri vratih in mama jih je seveda vsa panična odprla. Najprej vstopi Natalija, mamina prijateljica nato njen mož in na koncu sin. Mama ga je zgroženo pogledala in ga nato sladko pozdravila kot da bi bil star pet let. Seveda zgrožena zaradi oblačil tako kot pri meni. Meni se je zdel čisto vredu. Pravzaprav njegov stil je bil uaau. Lahko bi samo stala in ga gledala ampak potem bi vse začelo skrbeti zaradi mojega čudnega obnašanja. Moram priznati, da je kar cute. ''Ne, Anisa ne smeš misliti na njega'' sem si rekla na glas. Takrat je v sobi nastala tišina in vsi so se obrnili proti meni in me zaskrbljeno gledali. Edino fant je pogledal v tla in videlo se je, da je rahlo zardel. Zagotovo si je mislil, da je bilo to namenjeno njemu. ''Rekla sem, da sem lačna'' sem prekinila tišino in živčno odšla proti kuhinji. ''Najstniki'' sem zaslišala mamo za sabo. Edino kar si želim v tem trenutku je odditi v svojo sobo in poslušati glasbo. Še pogovarjanje z steno se sliši bolje kot sedeti za mizo in poslušati odrasle pogovore.
Briga me za njih. Že ko sem mislila odditi v sobo me je zmotila mama. ''Anisa, kam greš?'' me je vprašala. ''v sobo'' sem ji na kratko odgovorila. ''Dobro, potem pa lahko gre Matic z tabo'' ''Matic?'' sem jo začudeno vprašala. ''Ja, Natalijin sin'' je rekla.

Maticu je rekla naj gre z mano in seveda ni imel druge izbire. v tišini sva hodila po stopnicah in ko sem odprla vrata sobe je samo začudeno pogledal. ''Vem, velika soba'' sem rekla. Na rahlo jo pokimal in se mi sladko nasmehnil. Brez mojega povabila je stopil v sobo in se vsedel na posteljo. Že ko sem ga mislila 'prebutati' sem opazila njegove čokoladno rjave oči. Obožujem rjave oči. ''Veš čudna si...Ampak na lep način'' je rekel in me zbudil iz sanjarjenja. ''To je moj hobi'' sem rekla in se nasmehnila.
N E X T?
23. februar 2012
neeeeeeeeeeeext!!!
23. februar 2012
neeeeeeeeexxxxxxxxxxtttt!!!!!!!!!
-daša : )
23. februar 2012
u78116
u78116
Hehe, tnx< 33
1 komentar še.
23. februar 2012