Forum
No odločla sm se d zančnem pisat novo zgodbo *__*
Nadeljevala bom tut js in moj lajf.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hay!
Sem Isabella Loona York

Živim u LA-ju in sm fuuuul srečna.Zakaj?

Ravnokar se prpravlam za zmenek z fantom Davidom.
Zdej pa mal več o men.Kot sm že povedala ime mi je Isabella Loona pišem se York.Stara sem 17 let mam brata Jacoba. starša sta ločena zato z Jacobom živiva pri mami občasno pa za konec tedna obiščeva očija.Mam fanta Davida in BFF Lino.

JS

Jacob

David

Lina

Bila sem čisto navadna najstnica dokler mi ni en dogodek spremnil življenja....
18. maj 2013
u61292
u61292
Nextam

Z Davidom sem se sprehajala po pločniku in na cestni svetilki zagledala oglas da se iščejo igralci za nov film.
David:Loo poglej to bi blo zate!Dobr znaš igrat pa še lepa si.
Jaz-Oooo to pa že ne.
David-Dej noo (nrdi un proseč pogled)
Jaz-Ok ok(kiss)Bom šla na avdicijo.Če mi uspe...
David-Sevveda ti bo...
Ko sem prišla domov sem videla da ima Jacob modro oko in prebito ustnco.
vprašala sm ga kaj se je zgodil.....
nadaljujem jutr ker pišem že tretjič ker se mi je vse zbrisal!
18. maj 2013
Potem mi je povedal da ga je natepu od Maye bivši.....

Ura je bla 20.45

Šla sm na fejsbuk in vidla da je David objavu:

kdor hoče da gre Loo na avdicijo nej lajka
(200 lajkov)

Tko sm tri ure na FB- ju ker usaki dve minuti dubla chat.U treh urah sm se pogovarjala z usaj 30 ljudmi.
Pol sm od utrujenosti zaspala.
Zjutri sm oblekla

In šla v mesto.Tm sm vidla Eleanor ki je jokala.
Eleanor-Oj(smrk)
Js-Oj! kaj je narobe?
Eleanor-Mark me je pustu!
Js- Zakaj?!
Eleanor-Nwm (smrk)
Js-Aw!
pol greva še mal po mestu in srečava Marka.
Uprašam ga zakaj je pustu Eleanor on pa reče da je ni.
Eleanor-Kako če si mi poslou SMS -it's over??!?!?!?!!
Mark-Nism jst Tinna mi je stikala po fonu....
19. maj 2013
Eleanor-To ni opravičilo!Od kje si sploh potegnu to pr**** Tinno????!
Mark- Sorry zlo mi je žou.Pač sedel sm na avtobusni postaji oa mi je kr pršla in uzela telefon in ti poslala sms
Eleanor- Agrh neverjamem!!!
Mark-Če ti povem res je blo!
Eleanor-Prčakujem mal bolše opravičilo!
Mark-(uzame telefon in pržge muzko in reče)

To muzko si mi naložila ko sva se prvič poljubila.
Se spomniš to je blo pred 2 leti od takrt jo mam gor čeprov mi zaseda največ prostora.
Ljubim te največ na svetu!!
Eleanor-(ga poljubi)Miško oprosti ker sm bla tok nesramna!(kiss)
Js-By morm it!
Eleanor & Mark -Čaw
Ko hodm po cesti vidm da na tleh leži David z krvavim obrazom.
Vržem svojo Adidas torbo na tla in stečem do njega.
Ko sem prišla bliže so se mi ulile solze.
Vzela se iPhone in poklicala 112
Ko je pršu rešilc smo se odpelal do bolnce celo pot sm jokala.
V bolnci si naju odpeljal v ambulanto.
Ko so mi povedala da je vredu sem šla v čakalnico.
Uzela sm telefon in vidla tri neodgovorjene klice.
12.17- Tinna
12.22-Tinna
12.25-Tinna

Pokličem jo nazaj....
24. maj 2013
neeeeeeeeeeeeextš
03. junij 2013
hehe neeextaaaaaam only for youu
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tinna- Hay (smrkk)
Js-Oi?
Tinna-Ma-a-aks je umrl! (smrk)
Js-Ooo bogaa.Moje sožalje ful je biu luštkan (smrk)
Tinna-Ja a prideš na pogrebek?(smrrrrrk)
Js-Ja kdaj pa bo (smrk)
Tinna-Čez kkšno urco.(smrk)Pridejo tut Mia,Danielle,Rachel,Kate,Alex... (smrk)
Js-(smrk) Yoy kok ga bomo pogrešal.
Tinna-Ja moj kužii nemorm vrjet (smrk)
Js-Kaj se je sploh zgodil?(smmmrk)
Tinna-Skoču je na cesto.... (pade u jok)
Js-Jojjjjjjjj!Moje sožalje se vidmo ok?Nisi ti kriva!
Tinna.Ok čauka mwaaa (smrk)
Ko so mi povedal da ima David samo 3% možnosti da umre sem odšla do Tinnine hiše.
Tam so bile use najine sošolke.U sredini je stala Tinna v rokah pa je imela srednje veliko škatlo in veliko rož.Za njo je bil njen oče ki je izkopal luknjo.Tinna nam je razdelila rože in dala škatlo očetu.
Pol je mela Tinna govor :Maksy dboila sem te pri 5-ih letih takoj sm se zaljubila vate.Zate sem lepo skrbela vseh 12 let.Če nebi bilo tistega bednega avta..Pustimo to.Bil si že star in zato nisi več tako dobro slišal.Maksy!Bil si najblojši ljubljenček ki si ga lahko želiš!Počivaj v miru mwaa.Tinna.
Potem je Tinnin oče v luknjo dal škatlo vse punce pa smo notri pometale rože.Tinna je notr vrgla še njegovo najljubšo igračko in priboljšek Ko je bilo zakopano smo posadili rožo in dali gor znak na katerem je pisal:TU LEŽI MAKSY.NAJBOLJŠI PES NA SVETU.R.I.P
......(se nadaljuje)
03. junij 2013
nexti takoj!!!!!!!!!!!! ful dobra zgodba :*
03. junij 2013
:* next mal kasnej me prst buli iz šole k smo pisal spis pa sm ga mela nekak čudn obrnenga phahaha
03. junij 2013
hahaha
03. junij 2013
nnnneeexttt<333
03. junij 2013
jutr po kolesarcu
03. junij 2013
aprov moji bralki
03. junij 2013
Ok <3
03. junij 2013
Sorry k učer nim nextala sam po kolesarcu je k men pršla bff<33 in je bla dolg pr men zato bo dons neext<3 Rees sorry
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Popogrebu smo usi žalostni odšli v Tinnino hišo.Nekaj deklet je odšlo zato smo ostale samo:Js,Tinna,Anna,Andy in Sarah.Predlagala sem da gremo spečt palačinke da mal pozabmo na slabo.Ker je Sarah in Andy poklicala mama (sta dvojčici) Pol je šla še Anna ker ji je blo neki slabo in ostale sva same.Iz omare sva vzele moko,jajca,mleko in nardile maso za palačinke.Pol sva jih spekle na koncu so zgledale tko

Ko sva pojedle sem mogla domov.Šla sm u sobo in poklicala Davida.Ni se mi javu zato sm se usedla za pisalno mizo.Na mizi je bla kuverta z mojim imenom.Odprla sem jo in videla pismo.Na njem je pisalo:
Isabella Loona York!
Z veseljem vam sporočam da ste sprejeti na avdicije za film.
Režija filma Nitke
Yaaaaay!!!Sm se zadrla da se je slišal po celi hiši.Vsi so pršli v sobo in me sprašlval kaj je.Povedala sm jim da sm sprejeta na avdicijo za film Nitke.Vsi smo bli veseli.Oči je šou po kozarce in coca colo na kateri je pisal:Ta coca cola je zate Isabella.Ko smo proslavil me je poklicu David.Povedala sm mu da sm sprejeta na avdicije.On pa mi je samo rekel da me ljubi in da je vesel.Piiip in je prekinu.Kaj je blo to??Ah verjetn še ni čist pr seb zarad nesreče.Čez 2 min dobim SMS od Tinne:
Čakam te pred hišo Tinna.
Vzela sem torbo in staršem povedala da grem z Tinno nekam.
Ko sem prišla na dvorišče je tam stal porsche z zatemnjenimi okni.Odprla sem zadnja vrata in vidla notr Tinno.Nasmehnila se mi je z kislim prisiljenim nasmeškom.5 kilometrov od hiš smo se ustavili in zadaj sta se vsedla dva moška ter naju zvezala.Ko sta naju zvezala sta odšla.Pol čez par minut smo se prpelal do neke vode.Z čolnom so naju odpelal na 16 kilometrov oddaljen otok in naju vrgl vn.Odvezal so mi roke v nasledne trenutku pa sm zaslišala zvok čolnovega motorja.Shit sm si rekla in se hitr odvezala.Ko sm bla odvezana je biu čoln le še mejhna pikca v daljvai.Odvezala sm Tinno in ji rekla tole nebo dobr.Šle sva mal raziskovt otok.Najdle sva eno mejhno slano jezerce gozdiček in hišico.Šle sva v hiško ampak nobenga ni blo not.Not sta ble dve postli iz lesa in rjuh.Na eno od postl sm vrgla torbo in začela jokat.Tinna mi je rekla da bo še vse OK.in sm se pomirila.Iz torbice sm potegnla dva snickersa in dala enga Tinni enga pa sm pojedla jst.Rekla sm ji:Če bova dolg tuki morva varčvt z hrano ker mam samo 8 snickersov in dve flaški vode.Ah je rekla Tinna. Bova že našle kkšn kokos al pa banano,mogoče papajo al pa mango.Jap ampak Tinna kaj pa voda??..... (se nadaljuje)
05. junij 2013
neeeeext <3
05. junij 2013
mam lih navdih za pisanje
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vzela sm telefon in hotla poklicat 112.Zgodil se je tisto česa sm se bala.na ekranu mi je napisal NI SIGNALA ooo crap.
Tinna-Kaj ?
Js-Nemorva it domov
Tinna-Zakaj?
Js-NI SIGNALA!!
Tinna-O neee!Ne zafrkavi no Loo
Js-Ne res lej (ji pokažem fon)
Tinna-O-o-o ne !!To nemore bit res!!
Js-Kaj pa prej tisto z mangoti in kokosi?
Tinna-Sorry Loo tist je biu sam hec k nism vedla da ni signala
Js-Tinna vode tut nimava kej preveč vsaka sam 7 dcl
Tinna-aah dj greva midve mal okol a OK?
Js-Ne
Tinna-Ok grem pa sama!
Js-Sorry Tinna rada te mam
Tinna-Pust me!
Tinna je šla in me pustla samo v tej gnili hiški pa še skregale sva se
ah kaj nj počnem.aha grem nabirat les.tko kt u filmih.Šla sm in si vs čs prepevala tell me something i don't know...od Selene Gomez zaželela sm si da bi jo lah poslušala na phonu.Neee!!Sm se zadrla ko sm vidla da Tinna leži na tleh z kamnom u roki in rano na čelu.Spustila sem ves les in počepnla k njej pogledala sm če diha v tistem pa se je zbudila in me usekala po licu.Začutila sem žgočo bolečino
JS-Auuu Tinnaa!!Kaj je stabo no!?!?!
Tinna-kaj je stabo se rajš upraši!
Js-hotla sm samo pogledat če si živa!
Tinna-Me zanima ja!
Js-Res!
Tinna-A maš pričo?
Js-Ne.
Tinna-No vidš.Pra****
Js-Tinna!ŠLA SI PREDALEČ!DA SVOJI BFF GOVORIŠ DA JE PR*****
Tinna-Itak nisi več moja BFF
Js-(na rahlo jo usekam po licu in takoj začutim solze sramote)
Tinna-Au!
Hitr poberem tri kose lesa in stečem do hiške.Medtem mi po licih tečejo solze črne od maskare.
Ko prijem u hišo vržem les na nek kup se vržem na postlo in zakoplem glavo u pouštr.Ker čez 2 uri Tinne ni blo sm uzelatorbo in vanjo stlačla stvari ki sm jih dala vn.Pol sm se odpravla uzela sem rjuhe iz moje postle in začela hodt.Našla sm eno drevo na katerem so bili sadeži in bi se dalo odlično razpeti mrežo med vejami in spati v njej.Ko sem se najedla čudaških sadežev je bilo že temno.Na telefonu sem pržgala luč in čez debele veje pogrnila eno zelo debelo rjuho in se ulegla nanjo z drugo malo tanjšo pa sem se pokrila.Počasi sem ugasnila luč.Zjutraj sem pogledala na telefon in videla da je ura že 11.23 pojedla sem snickers in dva sadeža iz tistega drevesa.Okus so mel neki umes med banano in ananasom samo v obliki banane so bli.Pojedla sem dva in spila mal vode.Uzela sem odeje in odšla naprej.Čez 3 ure sm našla Tinno ki je sedela na plaži z belim pesekom in se držala za nogo.....(se nadaljuje)
05. junij 2013
Dons en douuuug next ker me od jutr do torka ni k grem na morje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stekla sem k njej in se sklonila.Lase sem si popravla za uho in spet začutila pekočo bolečino na licu.Tokrat sem imela DOVOLJ!Tinno sem prjela za roke in jo zašamarila(manj kot je ona mene)Pol me je hotla šeenkrat udart ampak sm se ji izmaknila.
Tinna-(zamahne proti men)
Js-(se ji umaknem)
Tinna-Agggrh!(zamahne šeenkrat)
Js-(tokrat sm jo prehitela)
Tinna-(iz oči ji pritečejo solze)
Js-Tinna zakaj mi delaš to??
Tinna-(vstane in šepajoč steče stran)
Js-Kr bež!!Hočem ti samo pomagat!!!!
Šla sm do hišice in tm vidla rdečo sled.Stekla sm notr in vidla Tinno ki je spala.Vzela sem ruto in ji trdno zavezala rano.Upamda bo nehala krvaveti sm si rekla.
(mal slikc)
(Tinna doma)

Ko sm pogledala na fon in vidla da mam še fuul baterije ker moj telefon drži en mesec sem pojedla banano in spila mal vode.Šla sm vn in vidla enga fanta.
Vprašala sm ga kdo je povedu mi je da
je Max in mi direkt reku da sm mu ušeč.
Js-O kdo si pa ti?
Max-Max ti?
Js-Isabella,kako si pršu sm?
Max-z družino smo bli na križarjenju in je biu en bazen gor pa sn biu u bazenu z čolnom in se je neki odprl pa sm padu u vodo.
Js-Kva?
Max-Nakratk naplavl me je sm ko sm biu že čist sestradan.Tuki sm pojedu mal teh sadežev in zdj sm tuki.
Js-Aaa!Če povem poresnic si mi tut ti zlo ušeč.
Max-(smile)Mogoče bi mi mal razkazala otok?
Js-Itaak tko luštkanmu skos.
Max-Tenx
Greva mal okol.Mu pokažem hiško,jezero,gozd,vrelec...
Ko prideva nazaj se on kao neki kot da je zaspan pretegne in mi da roko čez ramena.
Prjela sm ga za roko.Pol pa me je poljubu.
(Max)

Bila sem kot začarana.Nisem se mogla premakniti.Max me je prijel za roko in me šeenkrat poljubil.
Takoj sem stekla h drevesu in utrgala vejico rdečih jagod.Bile so gozdne jagode.Nom nom.Pojedla sm jih 10 in šla h Maxu.Pokazala sm mu Tinno in notranjost hiše.
Js- To je moja bivša BFF sm jezno povedala.Zakaj bivša.Karkol nardim ni prov hočm ji pomagat pa me skos klofuta.
Max-Se bo že kako rešil.Mal me pa skrbi pomoč in pol klofuta.
Js-Ahh!A greva nabirat kokos,mango?K sm vidla u bližini drevesa z mangi in kokosi.
Max-z veseljem sam da stabo
Js-Mwaa(spomnm se Davida oshit kaj delam?!?!)
Max-Zakj maš tak pogled?
JS-ne nč
Tinna-Kaj??kdo si ti (se zrine med mene in Maxa ko se drživa za roke)
Max-Max sm ti si pa Tinna.
Tinna-JA!Kako weš?
Max-Tvoja BFF mi je povedala.
Tinna-BFF?Moje BFF ni med nami.
Max-ja pa je lih prej sm jo poljubu tko da :/
Tinna-KAAAJ???!!Prevzela si mi Krikija?Kako si mogla ?
Js-Koga sm ti prevzela kdo je Kriki?
Tinna-Kdo le?Moj fnt ki stoji pred tabo!
Max-Čak,čak,čak.Js nism tvoj fnt!! In nism noben Kriki!
Tinna-Kriki noo!Weš a te ljubim najbl.
Max-Puust me!!!
Js-(Užgem Tinno in poljubim Maxa)
Tinna-Agrhh!!(me pocuka za lase)
Max-(užge Tinno po roki in me potegne za sabo)
Začela sva tečt med tekom smo mi iz oči vrele solze ponižanja in žalosti.Ko sm se spotaknla ob orenino me je Max dvignu in me nesu v naročju.Medtem me je poljubu.Na tla me je dal ob jezercu.Utrgal je 5 velikih palminih listov in mi jih dal.Naredila sem ''gnezdo'' in ga potegnila h seb.Gledala sem v kristalno modro nebo in zagledala helikopter.Bil je edina možnost za preživetje.Maxu ki je je del banano sm rekla da sm našla helikopter.Banano je vrgu u vodo in iz žepa potegnu švicarski nožk tačs sm mahala.Helikopter naju je zagledal in pristal na jasi ob jezercu.Rekla sm da grem po prijateljico.Ko sem prišla do Tinne se ni zgodilo po mojih pričakovajnih.Ni me udarila niti zavrnila.
Js-Tinna prid!Helikopter je!
Tinna-Ok sam torbo uzamm.
......(se nadaljuje)
06. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt
06. junij 2013
828
Če kdo potrebuje pomoč, lahko piše Se pa opravičujem za smetenje.
http://ask.fm/VednoPomagam
06. junij 2013
neeeeeeeeext
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko je Tinna vzela torbo sva stekle do helikopterja.
U helikopterju je biu Max in me takoj ob prihodu poljubil.Ko so nas use pregledal, smo pristali na heliodromu.Pred bolnco so ns čakal:mami od Tinne,oči od Maxa in moja mami ter David.Ko smo pršl tja me je potegnu h seb in me poljubu.Izmaknila sm se mu in šla h Maxu.
David-Miška?Kaj je?
Js-Ne ti men miška!
David-I don't understand!
Js-(poljubim Maxa)Moj nov fnt.
David-Wtf? Kako če sm jst tvoj fnt?
Js-mam novga ker sm te vidla kako me varaš z Anno.
......
po končani razlagi sva bla js in Max uradno par z Davidom pa ne več.
Pol smo se poslovil in šli vsak v svojo smer.Ko sva se z mami usedle v avto mi je ovedala da jih je use zlo skrbel.Še najbl Jacoba.
Pol mi je dala coca-colo.Pila sm jo.Dala mi je tut revijo Smrklja.
Pol sm doživela šok.
Mami-Loo.
Js-ja?
Mami-Weš neki ti morm povedat.
JS-Ja ti kr.
Mami-Preselil se bomo.
Js-(cola mi pade iz rok in se razlije po avtu)Ne!Kam?Nemorm.
Mami-V Rosedale
Js-Nee!To je 2 uri stran!
Ko pridem domov grem na komp.

pržgem muzko
in grem na FB.vrtele so se random muzke.
Ko ugasnem komp,začnem stvari zlagat u škatle in kovčke.Mami mi je prnesla velik škatl.
Ko je blo use zložen je bla moja prej zlo opremlena soba samo še prazen prostor z zelenimi stenami.Čez uro je prišel tovornjak za selitve.Poklicala sm use frendice in frende da pridejo u park na poslovilno ''zabavo'' prnesla sm radio.Ko smo se usi zbral u parku smo šli na sladoled pol pa žurat k je tm en del travnika namenjen žuranju.
Plesal smo in poslušal muzko.Tinna se je poljubljala z Timom.
velik muzk je blo od JB,od Ke$he,1D....
Ko je blo partya konc sm mogla it domov in se preselit.
Ko smo bli tm sm zagledala ogormno hišo z ogromnim bazenom.
Hiša:

se nadaljuje.....
12. junij 2013
ubistvu sm se čist na začetku zmotla ker je njena BFF Tinna una k je pa poslal sms iz Davidovga phona pa je Lina
12. junij 2013
Ko smo zložil use stvari iz tovornjaka v sobe.Ko sm stopila u svojo sobo je bla tok lepa in ogromna.Nemorm opisat.Rajš sami poglejte.
Postla:

omara:

pa še bi lahko slikala sam se mi ni dal več.Vse sm zložila v omare in predale ter šla spat.Zjutraj sem zbudila in pogledala na uro.Bla je 11.23.N a srečo so ble lih počitnce.Iz omare sm uzela

in žametne rumene čevlje z peto
in šla dol.Na mizi me je čakal zajtrk.Kup palačink z nutello in jagodami.NJAAM!!
Ko sem pojedla sm uzela torbico in šla raziskovt mesto.Našla sm eno zlo dobro trgovino z oblekami in modnimi dodatki,dobro restavracijo in veliiik park.Ko sem se sprehajala po trgovini v kateri so bile same najstnice iste starosti kot jaz so se naenkrat use razmaknile pred tremi dekleti.Ew.Sm si misnla.Nekdo se je zadru azte Barbie,Evian in Mandy grejo! Ble so kot tri barbike.Use blond lase in oblečene v pinki obleke.Pršle so direkt do mene ki sem si ogledovala vijolično obleko z nabranim robom.Obrnla sm se.Pol je ''glavna'' važička Barbie rekla : Ooo poglejta!Spet mamo eno novinko.
Barbie : Kako ti je ime?!
Js : Isabella Loona.
Barbie : Hahahahaha kok čudno ime.
Js : čist lepo je.
Barbie : Ev,Mand kako se vma zdi to ime??
3 važičke : Bruhnejo u smeh
Max : Kaj se tuki dugaja?
Js : O Max!(kiss)te tri mi težijo
Barbie : Maxi!Long time no kiss (reče in ga poljubi)
Max : (jo odrine in reče)Barbie kdaj sm ti že reku da je med nama K-O-N-C!
Barbieej no!
Maxme prime za roko in me potegne iz množice)
Js : Hvala da si me rešu pred temi barbikami!
Max : Nzk.Kako a da si tuki?
Js : Preselil smo se sm.
Max : A res?!Js tut tuki žvim!
Js : Aaa kje?
Max : Zravn ene ogormne hiše z ogormnim bazemom.
Js : A zravn te?(mu pokažem sliko naše nove hiše)
Max : Ja!Od kje ti ta slika?
Js : Jst žvim u njej k smo se preselil!
Max :Yess!Neki je Barbie nakldala da se bojo tja notr preselil z družino.Pa sm vedu da ni res.
Js : (ga poljubim)
se nadaljuje.....
13. junij 2013
Pol me je Max odpeljou na kosilo v eno fuul dobro restavracijo.
Jedla sva:

Juha

Glavna jed

Sladica

Ko sva pršla domov h men ni bilo doma nobenga.Iz Moje sobe sm slišala zvoke filma ki sem ga še kako dobr poznala.Z Maxom sva šla gor in na mojm kavču v obliki ustnic zagledala Davida z palco u rok.Max se je postavu pred mano.
David : O golobčka!Se bomo mal zabaval??
Maxust naju prmir!
Jst : Ja!In zgin iz moje hiše.
David : Pikica! (Odrine Maxa in me poljubi)
Js : (se mu izvijem iz objema in ga zašamarim)
David : Ej!Ti se pa neboš tko obnašala do mene!
Js : Pol pa zgin iz moje hiše!
Max : (Udar Davida na gobc da kr dol pade )
Js : Max!Bežva!
Max : (me prime za roko in me potegne iz sobe na balkon in iz balkona po stopnicah iz hiše)
Pol vidva limuzino od mami kako se prpele po dovozu.Vn stop mami čist zrihtana.
Poveva varnostniku ki je biu z njo da je u hiši moj bivši in nama je groziu.Ko pride varnostnik iz hiše, drži v roki Davida.(pač za ovratnik)
Pride pulcija ki smo jo poklical in ga dajo v avto.
.....Se nadaljuje
17. junij 2013
Ko se to uredi grem v sobo in namizi vidm pismo ki ga prej nism vidla.Ko preberem pismo :
Pozdravljena Isabella Loona York!Ker si sprejeta na avdicijo za film Pretty Girl v katerem se poteguješ za glavno vlogo te vabimo da se nam pridružiš 5.7.2013 v Koncertni dvorani Roseland.
PS:Vemo, da si se preselila zato smo avdicijo preseleili v Rosedale.
Lep Pozdrav režija filma Pretty Girl
Ko to preberem pržgem

In se znorim pol pa padem na pojstlo in zaspim.
Zjutri se zbudim in oblečem

in grem povedat mami.Pol pokličem še vse prjatlce in Maxa če gre z mano v LA .Na srečo reče JA in pol greva skupi na podzemno.Še dobr da podzemna obstaja!Tko si lahko iz Rosedala v LA-ju v 50 min.Ko sva bla tm so naju na postaji čakale Tinna in še velik prjatlc.Vse so se gžvale zravn Maxa ker niso vedle da je moj fnt.Ko me je poljubil so jim nasmeški nekak zginl z obrazov.Neki prjatlc je odšlo tko da nas je ostal samo 6.Tinna je kot v starih časih (ko je še mela za fanta enga kje skos risou grafite po stavbah) iz torbice potegnla vrečko z spreji za grafite.Vsakmu je dala enga in spravl smo se risat.Ker je v LA-ju ena četrt namenjena prov temu je to tm dovoljen.K smo končal je nastal fuul lepga Pikachuja.
Tok dobr je ratal ker naju je z Tinno njen bivši nauču ful hudo tehniko kako uspe dobr narisat.Pol smo šli mal jest v restavracijo na koncu pa v disko.Tm sm vidla Davida kako se poljublja z eno vlačugo.Ampak me ni zanimou.Ko sm šla stran jo je udaru in reku da mu ni uspel (tko mi je usaj povedala Tinna)
se nadaljuje......
23. junij 2013
u141377
u141377
http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-z-rjavimi-lasmi/37807/
Zgodba govori o dekletu Emmi, ki ji je mama umrla že ob porodu, oče pa le leto nazaj. Sedaj živi s svojo mačeho, ki je do nje zelo prijazna. Emma se nekega dne odloči, da bo šla na ples, a zamaskirana, zato je Josh ne spozna. Ta jo poskuša najti, medtem pa se k Emmi preselita zlobni polsestri, ki ji dajeta povsem nepotrebna opravila. Preden pa se začne šolski ples v maskah, se vse še bolj zaplete...
šøяяeч zα šмeтeиנe øz. øgłαšeναиנe
15. julij 2013
pa david je tk mimogrede zac efron LOL
07. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg