Forum
u121396
u121396

"Rachel kje sii?"Me vpraša moja najboljša prijateljica Jessica.
"Koliko je ura?"jo zaspano vprašam.
"8.00am šola se začna čez pol ure!"mi odgovori.
"Shit!"se skoraj zaderem v telefon in prekinem brez da bi se poslovila.
Hitro stečem v kopalnicoin si umijem zobe.Iz omare sem vzela sive jeans hlače in rjav pulover.Obula sem all-starke in stekla po stopnicah na hodnik.Nase sem navlakla še črno usnjeno jakno in stekla v šolo."Hey,sm že mislila da te ne bo."Me je pozdravila Jessica. "Kdaj se začne ura?"Jo uprašam in ignoreram njen pozdrav."Čez eno minuto."Mi odgovori nato pa se odpraviva v učilnico zgodovine.Usedem se na stol zraven Harriya.
 "Hey"Zašepeta.
"Um,Hey?"Ga bolj vprašam kot pozdravim.On je tak piflar-.-".Nevem kako me je lahko učiteljica presedla k njemu.S kotičkom očesa sem lahko opazila da me s prve klopi nekdo opazuje-Riley.On je pa tok hottt tip!Pa še njegova družina je bogata.
Iz razmišljanja me je zbudil učiteljičin glas."Torej, naredili boste prezentacijo o tem kar smo se letos naučili z vašim sosedom v klopi."
KAJ!!?! 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
02. marec 2013
u121396
u121396
"Mrs.Parker sem lahko s kom  drugim?"Vprašam razburjeno.
"Ne."Mi je odgovorila in začela razlagati snov.
"Torej bova šla potem po pouku k meni ali k tebi"Me je vprašal Harry.
"K tebi"sem mu odgovorila,ker nisem hotela da kdo ugotovi da živim pri rejnikih.Ja prav ste slišali.Čeprav sem popularna na šoli in lahko dobim vse kar hočem je moje življenje po drugi strani kruto.Starša sta mi umrla v prometni nesreči in kmalu za tem sem pristala pri bogatih rejnikih.Mama je še dokaj normalna le oče je nasilen.Velikokrat me je že pretepel če nism prišla ob določeni uri domov.
Po pouku sem odšla pred šolo in čakala kdaj pride Harry.Kje je tako dolgo?
"Kje si bil tako dolgo časa"Sem ga vprašala ko sva hodila... nevem kam.
"Bil sem zaposlen"Zašepeta.
"Zaposlen s čim.S tvojimi prijatelji?Aja saj res ti nimaš prijateljev."Sem rekla ter se zlobno zasmejala.
"Lahko samo greva?"Je zamrmral.
Prišla sva do njegove hiše.Bila je res lepa in ogromna,ampak ne tako lepa kot moja.
Oba sva vstopila v hišo in v kuhinji videla žensko s temnimi lasmi.
"Harry!!"se je zadrla in ga poljubila na lice.
"Kdo pa je to?"je vprašala.
"To je Rachel.Narediti morava skupno prezentacijo iz zgodovine."Ji je odgovoril Harry.
"Me veseli Rachel.Jaz sem Anne."
"Me veseli "Sem dejala in skušala zveneti čim bolj prijateljsko.
"Zdaj pa se morava it učit."Je rekel in odpravila sva se po stopnicah navzgor.
"Pa da ne  bosta kaj takega počela tam zgoraj"Je Anne zavpila.
OH MY GOD
"Mami!Midva nisva skupaj."Se je Harry zadrl z šokiranim in osramočenim obrazom.
"Oh..."je odgovorila Anne.
Ko sva prišla gor sem takoj planila v smeh."Nemorem verjeti da je mislila da sva skupaj."Njegova soba je bila točno taka kot sm si jo predstavljala.Knjge so bile povsod pa tudi plakati Harrija Potterja so krasili stene.Oba sva se vsedla na njegovo posteljo in iz torbe potegnila učbenike,zvezke.Harry je nekaj začel listati jas pa sem zastrmela v njegovo početje.Nikoli nisem opazila kako zelene so njegove oči.Moram reči da so bile kar lepe.Čakaj kaj pa govorim.Jaz sovražim njegove oči.Jaz sovražim njega!
"Je kaj narobe?"Me je vprašal ko je videl da strmim v njega.
"Ne"Odgovorim in začnem brskati po zvezku.Čez nekaj časa se mi ni dalo več učiti.
"Dolgčas mi je"sm rekla.
"Amm , mislim da sva se dovolj naučila za danes"Je rekel in zaprl zvezek.
"Ja, najbolje da se odpravim domov."Rečem in vstanem iz postelje.
02. marec 2013
Neeext
10. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. april 2013
neeeeeeeeeeeeext
05. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. januar 2014
next
31. december 2014
Next + nova bralka