Forum
ʜᴇᴊ!
sᴘᴇᴛ ᴊsᴛ ɪɴ ᴛᴜᴋɪ sᴍ ᴢ ᴇɴᴏ ɴᴏᴠᴏ ᴢɢᴏᴅʙᴏ ɪɴ ᴜᴘᴀᴍ ᴅᴀ ᴠᴍ ʙᴏ ᴜšᴇč!
ᴋᴏᴛ ᴠᴀᴍ ᴘᴏᴠᴇ ɴᴀsʟᴏᴠ ʙᴏᴍ ᴘɪsᴀʟᴀ ᴏ 1ᴅ,
ᴋᴇʀ ᴊɪʜ ᴏʙᴜžᴜᴊᴇᴍ...
ɴᴏ ᴢᴀčɴɪᴍᴏ...
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
1.poɢlαvje
Zbudili so me sončni žarki,prelepi kot vedno,toda to ni tisto kar mi je prilepilo nasmešek na obraz.Danes je moj rojstni dan,stara sem že 17 let,pa saj je useeno.
Konec šole se bliža,jaz pa komaj čakam počitnice.
Končno sem se privalila iz postelje v kuhinjo in na mizi me je čakala lepa,velikanska torta,In bila je od One Direction!!
''OMG,je to zame?''sem vprašala.''Ja,vse najboljše Nika.''je rekla mama.
''Hvala,hvala,najlepša hvala.''sem rekla in objela svojo mami.

Toda prišparala jo bom še za mojo BFF,ko po pouku pride k meni.
Skočila sem v kopalnico umila zobe,ter se oblekla.

Kot vsako jutro spet zamujam k pouk,toda učiteljice še ni,zato se hitro odmajam do klopi na koncu učilnice,k Saši.Na hitro se objameva.
Ko se zadnja ura konča,se odpraviva k meni domov.Iz kuhinje se zasliži hrup,na hitro glem pogledati kaj je in tam.....stojim moj pes,zraven njegove prazne sklede in me jezno gleda.MOJ ROJSTNI DAN JE PA SE ŠE NA PIKIJA NEMORJO SPOMNIT.
Iz hladilnika sem vzela torto in Saša se je tako razveselila,da sem ji mogla oblubiti da lahko poje Nailla
Požrešna je kot Niall zato nisem presenečena,ko mi ga je celga pojedla. No noge mi je pa pustila.

No sem Nika,Živim v Sloveniji in stara sem 17 let.Imam samo mami (oče mi je umrl ko sem imela 7 let,torej ga že 10 let nisem videla)sestro Ajdo in brata Jakoba.
Rada igram nogomet,košarko,rada tudi plavam( samo za zabavo.)

me

Saša

1D
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
ʙᴏ ᴢᴀ ᴢᴀčᴇᴛᴇᴋ ᴜʀᴇᴅᴜ?
10. november 2013
NEEEEXT!!!! FUL VREDU!
10. november 2013
Next ._.
10. november 2013
next
10. november 2013
u139181
u139181
next
10. november 2013
next
10. november 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-mellisa/62732/21 glasujte za .✿ƒℓσωєя✿.
10. november 2013
next
10. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg